Bausch & Lomb PureVision 2 HD 6 šošoviek

Nové kontaktné šošovky PureVision 2 HD - optika High Definition, vďaka ktorej uvidíte jasne a ostro i za zhoršených svetelných podmienok.Majú tenký design so zaoblenými okrajmi pre ľahšiu manipuláciu a pohodlnejšie nosenie.Vďaka vynikajúcej priepustnosti kyslíku je možné zdravé nosenie až po dobu 30 dní a nocí.Túto možnosť je však potreba prekonzultovať s Vaším očným špecialistom. Kontaktné šošovky PureVision 2 HD sa doporučujú na nosenie v situáciách kedy sa nemôžete o svoje kontaktné šošovky poriadne postarať a cez noc je vytiahnuť z očí. Jedná sa napríklad o horské túry a iné dlhšie výlety so zhoršenými podmienkami pre výmenu kontaktných šošoviek.Nové kontné šošovky PureVision 2 HD vám umožnia zlepšené nočné videnie a videnie do blízka z dôvodu asferického designu šošovky. Sú balené v roztoku so zvlčovacou látkou tzv. poloxaminom. Dobrým pomocníkom v starostlivosti o silikon-hydrogelové kontaktné šošovky je roztok AOSEPT plus. Má veľmi efektné čistiace schopnosti a je veľmi vhodné im aspoň 2x týždenne kontaktné šošovky dôkladne vyčistiť. Takto ošetrené šošovky sú precízne zbavené všetkých nečistôt a usadenín. Dbajte však dôsledně na to, aby nezneutralizovaný roztok neprišiel do kontaktu s okom!   Dostupné dioptrie: -1,00  8.6 -1,25  8.6 -1,75  8.6 -2,25  8.6 -3,00  8.6 -4,50  8.6    

Johnson & Johnson Acuvue 2 6 šošoviek

Čočky Acuvue 2 jsou 2týdenní kontaktní čočky společnosti Johnson & Johnson určené k dennímu nošení. Kontaktní čočky Acuvue 2 jsou charakteristické snadnou manipulací (obsahují zabarvení) a vyšším pocitem pohodlí při nošení než původní čočky ACUVUE. Acuvue 2 nabízí optimální propustnost kyslíku s vysokým pohodlím zajištěným tenkými okraji.

Johnson & Johnson Acuvue 1 Day TruEye 30 šošoviek

Jednodenní kontaktní čočky 1 Day Acuvue TruEye jsou první silikonhydrogelové jednodenní kontaktní čočky na trhu. Čočky společnosti Johnson and Johnson jsou uvedené na trh v květnu 2009. Jedná se o první silikonhydrogelové jednodenní kontaktní čočky na trhu. Nový materiál Narafilcon A přináší uživatelů kromě komfortu také nebývale vysokou propustnost pro kyslík. 1 Day Acuvue TruEye poskytují ochranu proti záření UVA a UVB a indikátor rub-líc pro správné nasazení. 1 Day Acuvue TruEye také nebývale vysokou propustnost pro kyslík.

Johnson & Johnson 1 Day Acuvue Moist for Astigmatism 30 šošoviek

Druh šošovky: tórická Obsah balenia: 30 ks Čas nosenia: 1 deň Zakrivenie: 8,5mm Priemer: 14.50mm Obsah vody: 58% Sila: -9,00D do +4,00 D Sila cylindra: -0,75, -1,25, -1,75, -2,25 /dla mocy minusowych/ -0,75, -1,25, -1,75 /dla mocy plusowych/ Rozsah osi: 10,20,60,70,80,90,100,110,120,160,170,180 Dodatočné vlastnosti: svetlomodré zafarbenie Filter UV: Klasa II / >99%UVB,>85% UVA/ Materál šošovky: Etafilcon A Obsiahnutá zvlhčujúca zložka: PVP- technologia Lacreon 1 Day Acuvue Moist for Astigmatism sú tórické kontaktné šošovky jednodňové, s najširším rozsahom parametrov. Jednodňové tórické kontaktné šošovky spájajú v sebe komfort a výrazný, stabilný zrak a zároveň široký rozsah parametrov pre pacientov s poruchou astigmatizmu. Využívaním prirodzeného tlaku obidvoch očných viečok počas žmurkania optimálne stabilizuje šošovku, ktorá sa rýchlo vracia do správnej polohy, v prípade pohybu otáčania. Napomáha udržať pocit sviežosti a pohodlia počas celého dňa, navyše chráni oči pred škodlivým vplyvom UV žiarenia. Vyrobená pri použití patentovanej technológie LACREON. Kontaktné šošovy zabezpečujú výnimočne výrazný zrak počas celého dňa a tiež výnimočný pocit pohodlia každodenne od rána až do večera.

Bausch & Lomb SofLens Daily Disposable Toric 30 šošoviek

SofLens Daily Disposable Toric (30 čoček) - 30 šošoviek. Nové jednodenné torické kontaktné šošovky SofLens Daily Disposable For Astigmatism (30 šošoviek) od spoločnosti Bausch/Lomb, pre korekciu astigmatizmu. Neuveriteľná zraková ostrosť, pokrokový Lo-Torque design zaručuje čisté, stabilné videnie. Výnimočná kvalita videnia, zdokonalený asférický, optický design pre redukciu sferickej aberácie. Vynikajúci celodenný komfort Technologie ComfortMoist poskytuje nepretržitý celodenný komfort.

Bausch & Lomb SofLens Toric 6 šošoviek

Bausch & Lomb SofLens Toric 6 šošoviek. Stanovená doba dodania dodávateľom 1 až 2 týždne. Soflens Toric sú klasické hydrogelové šošovky pre astigmatikov. Soflens Toric majú špeciálny design nazývaný Lo Torque, ktorý pomáhá udržovať stabilnú pozíciu šošovky na oku. Soflens Toric sú vhodné pre nositeľov, ktorí sú zvyknutí na vysoký obsah vody. Materiál použitý v Soflens Toric dostatočne odoláva usadzovaniu proteínov. Šošovky sú určené pre výmenu po jednom mesiaci.

Bausch & Lomb PureVision 2 for Presbyopia 6 šošoviek

PureVision 2 For presbyopia sú progresívne mesačné kontaktné šošovky od jedného z najpopulárnejších výrobcov kontaktných šošoviek - Bausch Lomb. Charakteristika kontaktných šošoviek: Progresívne kontaktné šošovky PureVision 2 For presbyopia sú vyrobené z materiálu Balafilcon A. Moderný dizajn kontaktných šošoviek PureVision 2 For presbyopia aplikovanej optiky 3-Zone Progresive Design . Vďaka tomu je možné vidieť skvele ako na blízko, tak aj na diaľku. Počas výroby kontaktných šošoviek PureVision 2 For presbyopia bola využitá technológia ComfortMoist , poskytuje stále tenšiu konštrukciu kontaktné šošovky. Navyše zaoblená, tenká hrana šošovky umožňuje bezproblémový kontakt kontaktné šošovky s viečkami a eliminuje riziko podráždenia. Zvlhčovadlo umiestnené v blistri umožňuje zachovanie jedinečných vlastností šošoviek. Kontaktné šošovky PureVision 2 For presbyopia majú veľmi vysokú priepustnosť kyslíka skrz ich povrch130 (Dk / t), čím prekonávajú jakkost typických progresívnych šošoviek na mesačnej použitie. Kombinácia všetkých týchto vlastností zaručuje užívateľovi komfort nosenia od nasadenia kontaktných šošoviek po celý deň. Pre koho sú kontaktné šošovky PureVision 2 For presbyopia? Kontaktné šošovky sú vyrobené pre osoby trpiace presbyopiou (vetchozrakosťou), ktorí preferujú nosenie mesačných kontaktných šošoviek bez nutnosti o ne denne starať. Progresívne kontaktné šošovky PureVision 2 For presbyopia môžete nosiť po 30 dní v rôznych režimoch: dennom, kontinuálnom alebo mesačnom. Preto je spôsob ich užívania upravovaný podľa potrieb užívateľa. Starostlivosť o kontaktné šošovky PureVision 2 For presbyopia Pre starostlivosť o progresívne kontaktné šošovky PureVision 2 For presbyopia, veľkou výhodou za predpokladu ich celodenného nosenia je, že nie je potrebné sa o ne viac starať. V iných prípadoch je potrebné sa o ne starať pomocou čistiacich roztokov a uchovávať ich v puzdrách. Pre ich starostlivosť odporúčame roztok Clean Active alebo každý iný dostupný v ponuke nášho obchodu.

Bausch & Lomb SofLens 59 6 šošoviek

Kontaktné šošovky SofLens 59 (občas sa tiež predávajú pod názvom SofLens Comfort) sú mäkké, mesačné šošovky z ponuky firmy Bausch Lomb. Charakteristika kontaktných šošoviek SofLens 59: Tieto kontaktné šošovky sú ako pre osoby krátkozraké, tak aj ďalekozraké. Materiál, z ktorého sú kontaktné šošovky vyrobené sa volá Halafilcon B, ktorý v spojení s vysokým stupňom hydratácie šošovky (na úrovni 59%) dovoľuje dosiahnuť najvyšší komfort nosenia kontaktných šošoviek. Špeciálna stavba šošovky SofLens 59 zaručuje dokonalú ostrosť videnia a súčasne zmenšuje interakcie medzi kontaktnou šošovkou a viečkom počas žmurkania. Je tu použitá inovačné technológie UniFit. Okrem iného to umožňuje rovnomerné rozloženie hmoty šošovky a súčasne príjemné a komfortné presúvanie sa šošovky po rohovke a pod viečkami. Vďaka inovačnej technológii sa kontaktné šošovky veľmi rýchlo a ideálne prispôsobujú tvaru oka. SofLens 59 sú šošovky veľmi odolné proti vzniku bielkovinových usadenín, dokonca aj na konci doby ich použiteľnosti. Pre koho sú určené kontaktné šošovky SofLens 59? Odberateľmi týchto šošoviek sú všetci, ktorí bojujú s krátkozrakosťou alebo ďalekozrakosťou. Určite by ich mali vyskúšať tí, ktorí majú problémy s výberom šošoviek, pretože trpia syndrómom suchého oka. Okrem toho, je to dokonalá ponuka pre tých, ktorí hľadajú veľmi kvalitné kontaktné šošovky za prijateľnú cenu. Starostlivosť o šošovky: Kontaktné šošovky SofLens 59 sú mesačné šošovky na denné nosenie, takže je potrebné večer je vyčistiť a uložiť do puzdra naplneného roztokom na kontaktné šošovky. Na čistenie kontaktných šošoviek SofLens 59 odporúčame roztok z radu Clean Active alebo veľa iných roztokov z našej ponuky. Odosielanie do 24 hodín sa týka iba záporných dioptrií.

Alcon Air Optix Aqua 3 šošovky

Mesačné kontaktné šošovky Air Optix Aqua určené pre denné nosenie v balení po 3 kusoch

Cooper Vision Biomedics 55 Evolution 6 šošoviek

Šošovky Biomedics 55 Evolution – Ide sa o mimoriadne vydarený hydrogelový produkt s asférickou zadnou plochou a perfektnou optickou konštrukciou.

Cooper Vision Biofinity 3 šošovky

Ako jedni z mála predajcov v Slovenskej republike ponúkame obľúbené kontaktné šošovky Biofinity aj v balení po 3 kusoch