Royal Core

Royal Core red/graphite velikosti M v kategorii Bikeshop | pánské oblečení | rukavice na e-shopu Swis-shop.sk za skvělé ceny.

Royal Signature

Royal Signature black/white velikosti S v kategorii Bikeshop | pánské oblečení | rukavice na e-shopu Swis-shop.sk za skvělé ceny.

Troy Lee Designs HW Vest Youth

Troy Lee Designs HW Vest Youth black velikosti M v kategorii Prilby a chrániče | detské prilby a chrániče na e-shopu Swis-shop.sk za skvělé ceny.

RAPTOR X Junior

Hokejové rukavice Raptor-X sa vyznačujú svojou odľahčenou konštrukciou, vďaka čomu je zaistené maximálne pohodlie a cit pre hru. Rukavice sú klasického 4 roll strihu, kedy chrbát ruky je dvojdielny a prsty tiež dvojdielne. Pre vyššiu ochranu chrbta ruky sú rukavice (iba senior 13 "a 14") vystužené v tejto oblasti plastovou výstuhou. Rovnako palec ruky je chránený plastovou výstuhou a navyše je prekrytý pásikom kože pre zvýšenie životnosti rukavice. Dlaň rukavíc je vyrobená z jemnej kože - klarina. Rukavice sú vďaka svojej odľahčenej konštrukcii určené predovšetkým na hokejbal, možno ich však použiť pre deti či amatérov aj na klasický ľadový hokej. Technické dáta: odľahčená konštrukcia zaisťujúca pohodlie a cit pre hru palec chránený plastovou výstuhou veľkosť: 11 ", 12"

RAPTOR X Senior

Parametre: Hokejové rukavice Raptor-X sa vyznačujú svojou odľahčenou konštrukciou, vďaka čomu je zaistené maximálne pohodlie a cit pre hru. Rukavice sú klasického 4 roll strihu, kedy chrbát ruky je dvojdielny a prsty tiež dvojdielne. Pre vyššiu ochranu chrbta ruky sú rukavice (iba senior 13 "a 14") vystužené v tejto oblasti plastovou výstuhou. Palec ruky je chránený plastovou výstuhou a navyše je prekrytý pásikom kože pre zvýšenie životnosti rukavice. Dlaň rukavíc je vyrobená z jemnej kože - klarina. Rukavice sú vďaka svojej odľahčenej konštrukcii určené predovšetkým na hokejbal, možno ich však použiť pre deti či amatérov aj na klasický ľadový hokej.

Endura Windchill Glove

Celoprstové cyklo rukavice Endura Windchill Glove odolné voči vetru i vode.

RM Super Pro

Rukavice Super Pro na vodné lyže, veľkosť S   Tieto Super Pro Rukavice sú vyrobené z neoprénu, ktoré poskytujú maximálny komfort, priľnavosť a ochranu. Majú široký a silný suchý zips na zápästí a dlani pre dobrú fixáciu. Dvojitá podšívka a polstrovanie z vnútra dlane zabránia bolesti, pľuzgierom a mozolom.

chranice kolien SixSixOne VEGGIE SHIN

-poddajné, pohodlné-vyrobené z kvalitného neoprénu Veľkoť: S,M,L Veľkostná tabuľka 661  

chranice kolien SixSixOne COMP ELBOW

Najpredávanejší chránič lakťov.Kvalitné spracovanie chráničov a použité kvalitné materiály zaručujú dokonalú ochranu lakťov každého poriadneho bikera. Použitie chráničov: cyklistika - Freeride a Downhill, ale aj iné cyklistické disciplíny ako dirt, alebo street. Vlastnosti:- odvetraný, tvrdený vrchný protektor lakťa a predlaktia- nastaviteľný upínací systém popruhov- asymetrický dizajn na zabezpečenie správneho uchytenia a dokonalú funkciu Veľkosť: S,M,L, Veľkostná tabuľka 661

Henri Lloyd Cobra Grip

Sailing rukavice zosilnenie na prstoch a dlani protišmyková výstuž na vnútornej strane vysoká mobilita pre prsty, špeciálny strih zosilnené švy, aby sa zabránilo zraneniu palca Zapínanie na suchý zips na zápästí rýchloschnúci a odolný proti vode Vonkajší materiál: 70% polyuretán, 30% elastan Neoprénové pútko na zápästie Materiál: Amara More Farba: uhlík Formát: plachtenie rukavice