Nožnice na trávu

GARDENA Comfort nožnice na trávu 8740

Otočné nožnice na trávu s dlhou násadou GARDENA Comfort umožňujú ľahké a presné zastrihávanie okrajov trávniku vo vzpriamenom postoji šetriacom chrbát. Nožnice na trávu sú v záujme ľahkého vedenia a pohodlného tlačenia vybavené veľkými kolieskami. Vďaka nastaviteľnému uhlu násady je možné nastaviť násadu podľa výšky obsluhy a umožniť tak ergonomickú prácu. Pohodlný tvar rukoväte umožňuje ľahkú manipuláciu a obsluhu nožníc na trávu bez ohýbania chrbta. Pre presné zastrihávanie trávnika s konzistentnou výškou strihania sú nožnice na trávu vybavené nožmi s nepriľnavou povrchovou úpravou a vlnitým výbrusom. Nože s nepriľnavou povrchovou úpravou je možné otáčať o 90° na obe strany a umožňujú tak flexibilnú prácu - a ľahký prístup. Vďaka špeciálnemu uloženiu nožov v ložisku je zaručený rovnomerný a rýchly strih celou dĺžkou nožov. Vďaka praktickej jednoručnej poistke je možné nožnice na trávu rýchlo a ľahko zaistiť. Závesné očko umožňuje praktické skladovanie. Viac o Gardena

Sortiment výrobkov GARDENA - to je všetko, čo Vaša záhrada potrebuje ...

Záhrada je hra! Poďte sa hrať so záhradnými výrobkami značky GARDENA. Táto svetovo preslávená značka záhradného náradia a systémov ponúka všetko pre úpravu vašej zelene: kosačky na trávu, záhradné nožnice, reťazové píly, hrable a motyky a mnoho iného. Spolu s dokonale prepracovanými a kvalitnými zavlažovacími systémami bude vaša záhrada vyzerať skvele! Systém Gardena ponúka aj širokú ponuku záhradných aj domácich čerpadiel a náčinie, ktoré sa hodí k úprave a starostlivosti pozemku okolo vášho domu. Kto má doma záhradné výrobky Gardena, pre toho je starostlivosť o záhradu hračka!

Naši zákazníci dôverujú jednotke na celoeurópskom trhu - stavte na ňu tiež! Od roku 1968, kedy sa dostali prvé výrobky GARDENA na trh, sa mnohé zmenilo, vďaka neustálemu veľmi aktívnemu presadzovaniu inovácií svojich produktov. Viac ako 40 rokov je firma GARDENA jedným z najúspešnejších nemeckých výrobcov záhradnej techniky. V oblasti plánovania, konštrukcie alebo starostlivosti ponúka GARDENA majiteľom záhrad inovované výrobky a rozsiahle systémové riešenia. GARDENA Vám uľahčuje a spríjemňuje prácu na záhrade.

GARDENA je v celoeurópskom meradle jednotkou na trhu. S mnohými výrobkami patrí GARDENA už po mnoho rokov k špičke. Či sa jedná o vstupný segment trhu, triedu Comfort alebo výrobky z rady Premium. GARDENA - to je značka kvality, trvalo kvalitné a bezpečné výrobky, špičkový servis a záruka náhradných dielov. Rafinované detaily, vysoká kvalita, moderné riešenie, tvarovo dokonalý design v troch cenových kategóriách Classic - Comfort - Premium. Takto poznajú a hodnotia zákazníci značku GARDENA. Už viac ako 35 rokov ponúka tiež GARDENA moderné Čerpadlové systémy. Zaručuje pritom prvotriednu kvalitu a bezchybnú funkciu pri zavlažovaní, odvodňovaní alebo zásobovaní domácnosti vodou. GARDENA pre všetkých - pre každú záhradu - pre každú požiadavku! Stavte na ňu tiež ...

Prečo nakupovať u nás? Okrem iného pre istotu originálneho pôvodu! V súčasnej dobe sa objavuje mnoho internetových obchodov, ktoré ponúkajú značku GARDENA za veľmi nízke ceny. Tento tovar však nie je dovezený cestou oficiálnych dovozcov týchto značiek a do budúcnosti môžu nastať problémy pri reklamáciách, dostupnosti náhradných dielov a podobne.

My predávame iba tovar od oficiálneho dovozcu značky GARDENA! A kto, že je oficiálny distrubutor značky GARDENA?

Výrobky Gardena odoberáme priamo od spoločnosti Husqvarna Slovensko s. r. o.. Najpredávanejší sortiment máme skladom s dodaním do dvoch pracovných dní, celý sortiment sme schopní dodať väčšinou do 5 -8 dní, pokiaľ sa nejedná o tovar, ktorý je skladom len u výrobcov v Nemecku. Potrebujete s niečím poradiť? Pomôcť vybrať vhodné komponenty, či máte záujem o výrobok Gardena, ktorý sa už nedodáva a zháňate zodpovedajúce alternatíva? Kontaktujte našich pracovníkov, ktorí Vám radi a ochotne pomôžu s výberom vhodných výrobkov GARDENA. Tu však naša starostlivosť o zákazníkov nekončí. Samozrejmosťou je aj záručný a pozáručný servis.

Gardena ClassicCut sada 8887-20

With the GARDENA Set Accu Grass- and Boxwood Shears ClassicCut, you can conveniently cut your lawn edges without cables. Equipped with two different blades (grass- and boxwood blade 8 cm in width, as well as a shrub blade with a cutting length of 12.5 cm), the Accu Shears are also well suited for shaping and trimming boxwood. The blades can be changed without tools; it is especially easy, fast and safe. Thanks to the high-performance, easy-care lithium-ion rechargeable batteries, powerful and easy work is possible. The LED display of the battery charging status supplies constant control of the remaining operation time and shows in a timely fashion when the battery needs to be recharged. Through the ergonomic handle, the Accu Grass Shears lie well in the hand and the powerful performance achieves excellent cutting results. The exchangeable quality blades are precision-ground and non-stick coated. The Accu Grass Shears include a battery charger and blade protection for safe storage. For comfortable cutting of lawn edges without bending over, a telescopic handle can be added to the shears.

Špecifikácia batérií

Napätie batérie, V 3,6 V

Kapacita batérie, Ah 1,45 Ah

Doba nabíjania v hodinách cca 6 h

Typ batérie

Li-Ion

Prevádzková doba 45 min

Vybavenie na rezanie

Šírka záberu, cm 8 cm

Max. dĺžka strihu 125 mm

Rozmery výrobku

Hmotnosť, kg 0,85 kg

GARDENA ComfortCut 8893

S akumulátorovými nožnicami na trávu ComfortCut od spoločnosti GARDENA môžete pohodlne strihať okraje trávnika bez prívodnej šnúry. Ak sú nožnice vybavené nožom na trávu a živé ploty s šírkou 8 cm, sú vhodné i na tvarovanie živých plotov. V prípade modelu radu Comfort poskytuje spoločnosť GARDENA zvláštnu pridanú hodnotu zabezpečujúcu príjemnú manipuláciu. V závislosti od použitia je možné pohodlnú rukoväť natočiť do požadovaného uhla a optimálne nastaviť do prirodzenej polohy pre držanie ruky. Integrované kolieska zaručujú optimálne vedenie nožníc a výrazne uľahčujú zastrihávanie okrajov trávnika. Vďaka vysoko výkonným dobíjacím lítiovým batériám s ľahkou údržbou je možná rýchla a ľahká práca. Výmenné kvalitné nože sú presne brúsené s nepriľnavou povrchovou úpravou. Pretože je možné nože vymieňať bez použitia náradia, je tento proces obzvlášť jednoduchý, rýchly a bezpečný. Týmto spôsobom sa dajú nožnice na trávu ľahko premeniť na nožnice na kríky. Akumulátorové nožnice na trávu sú vybavené nabíjačkou batérií a chráničom nožov pre bezpečné skladovanie. Pre pohodlné zastrihávanie okrajov trávnika bez ohýbania chrbta je možné nožnice dovybaviť teleskopickou násadou.

Praktické používanie, nízka hmotnosť a dobrá ovládateľnosť

S ľahko ovládateľnými akumulátorovými nožnicami na trávu je umožnené rýchle, ľahké a presné zastrihávanie okrajov trávnika. Sú tiež optimálne pre tvarovanie živých plotov.

Vysoko výkonná akumulátorová technológia

Lítiové dobíjacie batérie majú vysoký výkon, ľahko sa udržujú, nemajú pamäťový efekt a je možné ich ľahko kedykoľvek dobíjať.

Rýchla výmena nožov bez náradia

Vďaka ľahkej výmene nožov je možné nožnice na trávu rýchlo prestavať na nožnice na kríky - pohodlne a bez náradia.

Ergonomická konštrukcia

Vďaka ergonomickému držadlu s prvkami z mäkčeného plastu padnú nožnice na trávu výborne do ruky.

Príjemná práca - bez ohýbania chrbta

Vďaka teleskopickej otočnej násade je možná pohodlná a ergonomická práca vo vzpriamenom postoji.

Špecifikácia:

Špecifikácia batérií

Napätie batérie, V     7,2 V

Kapacita batérie, Ah     1,45 Ah

Doba nabíjania v hodinách     cca 8 h

Typ batérie     Li-Ion

Prevádzková doba     90 min

Vybavenie na rezanie

Šírka záberu, cm     8 cm / 3,15 palcov

Rozmery výrobku

Hmotnosť, kg     0,8 kg / 1,76 libier  

Bosch AGS 10,8 LI

Najlepšia ergonómia a dlhý čas chodu.

  • Flexibilné: prestaviteľná teleskopická násada pre horizontálne a vertikálne strihanie a rezy na hranách v pohodlnej pozícii.
  • Praktické: rukoväť s mäkkou tlmiacou vložkou Softgrip a nízka hmotnosť len 775g umožňujú príjemnú prácu.(bez násady)
  • Dlhý čas chodu: Hodnotný líthium-iónový akumulátor sa postará o vysoký výkon a čas chodu až 100 minút.

Vždy pripravené na použitie vďaka líthium-iónovému akumulátoru, integrovanému indikátoru nabitia a len 3 hodinám nabíjania.

Optimálny úchopový obvod vďaka komfortnej rukoväti s mäkkou tlmiacou vložkou Softgrip a ergonomickej úchopovej oblasti

Až 100 minút chodu vďaka výkonnému 10,8 v lítium-iónovému akumulátoru

Nôž na trávu s dlhou životnosťou a so šírkou 100 mm.

Kvalitné švajčiarske nože s presným výbrusom

Bosch-SDS.

Jednoduchá, beznástrojová výmena nožov

Ukazovateľ stavu nabitia batérie.

Praktická štvorstupňová LED dióda s aktuálnym ukazovateľom stavu nabitia batérie

Nízka hmotnosť.

Kompaktný dizajn a len 1500 g.

Technické údaje

Typ akumulátora Lítium-iónový

Napätie akumulátora 10,8 V

Čas chodu 85 min

Čas nabíjania 3,0 h

Nastavenie výšky 80 – 115 cm

Šírka nožov 100 mm (tráva)

Hmotnosť 1.500 g

Funkcie

Teleskopická násada

Systém Bosch-SDS

Rozsah dodávky:

Nabíjačka

Teleskopická násada

Balenné v kartóne

Nožnice záhradné SingleStepTM jednočepelové Fiskars 111250

Nožnice záhradné SingleStepTM jednočepelové Fiskars 111250
Vhodné ku strihu suchých a tvrdých konárov
Pohodlne vytvarovaná masívne držadlá
Horná čepeľ je potiahnutá klznou vrstvou PTFE pre zníženie ...

Nožnice univerzálne SingleStepTM Fiskars 111270

Nožnice univerzálne SingleStepTM Fiskars 111270
Ku strihanie rôznych materiálov na záhrade; tenké plechy, plasty, hadice atď
Úzke oceľové čepele
Pohodlne vytvarovaná masívne držadlá
Pre pravákov i ...

Nožnice univerzálne 18 cm Fiskars 111030

Nožnice univerzálne 18 cm Fiskars 111030
Niektoré nožnice používané v domácnosti môžeme tiež upotrebiť na záhrade. Poslúži nám dobre pre rôzne úpravy rastlín. Malý, presný strih rastlín dobre vykonám ...