Náplne a kvapaliny

VIF Super BENZIN ADITIV

VIF Super Benzín Aditív je aditívum do benzínu, ktoré znižuje spotrebu o 5-7% vďaka obsiahnutej mazacej prísade. Ide o multifunkčnú prísadu do benzínu nielen pre všetky moderné motory s priamym vstrekovaním, ale aj pre staršie karburátorové motory, v ktorých rozpúšťa usadeniny a zaisťuje postupné vyčistenie karburátora a sacích ventilov. Protikorózny účinok zaisťuje ochranu palivového systému a udržuje maximálny výkon vašeho motora.

Ako VIF Super Benzín Aditív aplikovať:

Do nádrže vozidla najprv nalejte prípravok v pomere 1:1000 a následne natankujte benzin. Dôjde tak k rovnomernému premiešaniu prípravku. Pri viac koncentrovanom dávkovaní sa zvýši účinnosť pri odstaňovaní úsad v starších karburátorových motoroch.

Vlastnosti VIF Super Benzín Aditív:

Účinná multifunkčná prísada do všetkých druhov benzínu, ktorá obsahuje mazaciu prísadu znižujúcu spotrebu paliva v priemere o 4%.

Prípravok je určený pre moderné motory s priamym vstrekovaním paliva, ale aj pre staršie karburátorové motory.

Obsahuje zložky zosilňujúce rozpúšťanie usadenín zaisťujúce postupné vyčistenie karburátora a sacích ventilov u starších motorových vozidiel.

Prípravok poskytuje dokonalú ochranu celého systému proti korózii, udržiava maximálny výkon motora a neškodí katalyzátoru ani lambda sonde.

Je kompatibilný s bežnými motorovými olejmi, rôznymi druhmi benzínu a inými obvyklými aditívami.

Nemá negatívny vplyv na mieru opotrebovania žiadneho dielu benzínového motora, ani negatívne neovplyvňuje žiadne parametre v priebehu jeho prevádzky.

Bezpečnostný list produktu k stiahnutiu »»»TU«««

VIF Super Diesel Aditiv ZIMNÝ

Vif Super Diesel Aditív Zimný je zimné aditívum do nafty s multifunkčnou prísadou s protikorozným účinkom. Predlžuje životnosť palivového systému vďaka ochrane palivového čerpadla a údržbe čistoty vstrekovacích trysiek. Udržuje nízku spotrebu paliva a zlepšuje prevádzkovú schopnosť vozidla v zimnom období zvýšením cetanového čísla nafty.

Rozdiel oproti Vif Super Diesel Aditív Letný

Zimný Super Diesel Aditív obsahuje oproti letnej verzii tzv. depresant, ktorý znižuje bod tuhnutia a filtrovateľnosť nafty pri nízkych teplotách až o 5°C. Protipenivostná funkcia prísady potlačuje penenie paliva v celom palivovom systéme. Vif Super Diesel Aditív ochráni váš motor pred negativnými účinkami biozložky, ktorá je povinnou zložkou každého paliva.

Ako Vif Super Diesel Aditív aplikovať:

Aditívum sa davkuje v pomere 1:1000 do nádrže automobilu pred tankovaním. Dotankovaním nádrže dôjde k premiešaniu aditíva s naftou.

Vlastnosti Vif Super Diesel Aditív Zimný:

Zimná multifunkčná prísada do nafty s protikoróznym účinkom.

Dokonale chráni palivové čerpadlo pred poškodením a udržuje čistotu vstrekovacích trysiek.

Predlžuje životnosť palivového systému.

Udržuje nízku spotrebu paliva a zlepšuje prevádzkovú pohotovosť vozidla v zimnom období.

Obsahuje tzv. Depresant, ktorý znižuje bod tuhnutia a filtrovateľnosť nafty pri nízkych teplotách až o 5°C.

Zabraňuje zhlukovateľnosti a vylučovanie parafínu, a tým k upchávaniu palivového filtra.

Protipenivostná funkcia prísady potláča penenie paliva v celom palivovom systéme.

Bezpečnostný list produktu k stiahnutiu »»»TU«««

VIF Super Diesel Aditiv Letný

PREDLŽUJE ŽIVOTNOSŤ MOTORA  

UĽAHČUJE STUDENÝ ŠTART  

CHRÁNI PALIVOVÝ SYSTÉM  

Zimná viacfunkčná prísada do motorovej nafty. Dokonale naviaže nakondenzovanú vodu v systéme a tým zlepší spaľovanie nafty. Zlepšuje štartovateľnosť motora v zime i v lete. Udržuje čistotu vstrekovacích trysiek. Dokonale chráni palivový systém pred koróziou. Zvyšuje mazaciu schopnosť paliva a tým predlžuje životnosť vstrekovacích čerpadiel a trysiek. Znižuje hlučnosť motora. Zamedzuje parafinovaniu dieselového paliva pri extrémnom chlade. Zaisťuje optimálne mazanie všetkých pohyblivých častí dieselového systému. Zlepšuje studený štart motora. 

Potláča penenie v nádrži a v celkovom systéme. Stabilizuje naftu a predlžuje jej skladovací čas. Zlepšuje tekutosť a filtrovateľnosť nafty v zimnom období aj pri teplotách pod -20 °C. Zmenšuje dymivosť. Dávkuje sa pred tankovaním 0,5 dl na 50 l motorovej nafty. Pri teplotách pod -20 °C sa KÓD SAP TYP objem balenie vôňa dávkuje 2- až 3- násobné množstvo.

K2 DIESEL

K2 BENZIN 50ml

Čistič palivovej sústavy na 40-80 litrov benzinu. Produkt do benzínu pre profesionálov. Už pri prvom použití dokonale vyčistí palivovú sústavu, pričom výrazne znižuje spotrebu paliva, emisie toxických spalín, obnovuje plný výkon, uľahčuje nábeh a predlžuje životnosť motora. Chráni palivovú sústavu pred koróziou.

Spôsob použitia: Pred tankovaním vlejte prípravok do nádrže. V prípade silno znečistených trysiek je možné činnosť opakovať. Na dosiahnutie maximálneho efektu sa odporúča systematické používanie prípravku.

K2 DIESEL 50ml

Čistič palivovej sústavy na 40-80 litrov nafty.Revolučný preparát do všetkých dieselových motorov nielen pre profesionálov. Už pri prvom použití dokonale vyčistí silno znečistené trysky, čím výrazne zniži spotrebu paliva, emisie čierneho dymu. Obnovuje plný výkon, uľahčuje nábeh a predlžuje životnosť motora. Maže palivovú pumpu. Znižuje rast mikroorganizmov. Chráni pred koróziou.

Spôsob použitia: Pred tankovanim vlejte do nadrže. V prípade silno znečistených trysiek je možné činnosť opakovať. Na dosiahnutie maximálneho efektu sa odporúča systematické používanie preparátu.

K2 LPG 50ml

Super koncentrovaná prísada pre vozidlá poháňané LPG. Pridáva sa do benzínu. Vďaka svojmu unikátnemu zloženiu zabezpečí ochranu ventilom a ventilovým sedlám počas neskoršej prevádzky na LPG. Pri pravidelnom používaní znižuje spotrebu paliva. Znižuje emisie výfukových plynov čím sa predlžuje životnosť katalizátora.

POUŽITIE: Vliať celý obsah prísady do palivovej nádrže a následne natankovať plnú nádrž. Jedno balenie LPG 50ml vystačí na 1500 ubehnutých kilometrov.

Shell Helix Ultra 5W-40 1L (1L)

Shell Helix Ultra je špičkový plne syntetický motorový olej, ktorý vám poskytuje maximálne vyčistenie motora vďaka špeciálnym čistiacim prísadám, ktoré aktívne čistia povrchy v motore a neprestajne odstraňujú škodlivé nečistoty a usadeniny. Vyznačuje sa mimoriadnou tepelnou stabilitou a dlhodobou odolnosťou voči oxidácii, ktorá poskytuje motoru vášho auta dokonalú ochranu proti opotrebovaniu a predĺženie jeho životnosti. Olej Shell Helix Ultra minimalizuje hluk

MOBIL SUPER 3000 X1 5w-40 1L

Mobil Super 3000 X1 5W-40 špičkový plne syntetický motorový olej pre osobné automobily. Mazivá radu Mobil Super 3000 sú špičkovými syntetickými motorovými olejmi najvyššej triedy, ktoré poskytujú motorom mimoriadnu ochranu a výkon. Vlastnosti a výhody: Produkty Mobil Super 3000 sú priemyselne testované, a preto sa môžete spoľahnúť, že Vaše vozidlo bude podávať očakávaný výkon. Olej Mobil Super 3000 X1 poskytuje: • vynikajúcu ochranu proti opotrebeniu • vynikajúcu

Shell Helix HX7 10W-40 4L (4L)

SHELL HELIX HX7 10W-40 je vysokokvalitný polo-syntetický motorový olej, ktorý poskytuje výnimočné vyčistenie motora vďaka špeciálnym čistiacim prísadám. Špeciálne prísady aktívne čistia povrchy v motore a neprestajne odstraňujú škodlivé nečistoty a usadeniny. SHELL HELIX HX7 10W-40 je ideálnym motorovým olejom pre moderné osobné a ľahké úžitkové automobily všetkých svetových výrobcov strednej kategórie. Okrem poskytovania prvotriednej ochrany motora vo

STP Diesel Injector Cleaner

STP Petrol Injector Cleaner - ČISTIČ DIESELOVÝCH VSTREKOVACÍCH TRYSIEK

Super koncentrovaný čistič pre Dieselové motory špeciálne vyvinutý na odstránenie usadenín zo všetkých systémov vstrekovania paliva. Čistí upchaté vstrekovacie trysky, rýchlo rozpustí nečistoty, karbón a usadeniny vzniknuté pri spaľovaní.

Zaisťuje a optimalizuje výkon motora. Predchádza neočakávaným stratám výkonu a kolísaniu otáčok. Pravidelné používanie udržuje vstrekovacie trysky v dobrom stave a zaisťuje optimálny výkon motora.   vyčistí vstrekovače, palivový systém a obnoví výkon optimalizuje výkon motora a akceleráciu znižuje spotrebu paliva a emisie vhodný pre turbo preplňované motory vhodný aj pre motory s DPF/FAP filtrom odstraňuje karbónové usadeniny a vodu v palivovom systéme optimalizuje otáčky motora (kolísavé otáčky)  

Použitie:

Obsah balenia nalejte pri tankovaní do palivovej nádrže. Prípravok je možné použiť takzvane jednorázovo (rýchlo čistenie ) Natankovať jednú palivovú nádrž spolu s STP Injector Cleaner 200ml a vyjazdiť ju do rezervy.

Druhá možnosť je natankovať jednú palivovú nádrž spolu s STP Injector Cleaner 200ml a ďalej dopĺňať palivo podla potreby. Vtedy dochádza k takzvanému dlhodobému čisteniu.

V praxi a meraním bolo preukázané, že aj po najazdení cca 2000 km sa STP Injector Cleaner nachádzal v palive v dostatočnej koncentrácií pri ktorej si zachoval svoje čistiace vlastnosti.  

STP Diesel Oil Treatment

 

STP Oil Treatment Diesel - Aditívum do oleja pre dieselové motory

Predstavuje exkluzívnu receptúru na zlepšenie vlastností motorového oleja, obsahuje prísady optimalizujúce hodnoty viskozity a zložky znižujúce opotrebenie, trenie a oxidáciu. Zabezpečuje dlhšie zachovanie pôvodných mazacích funkcií motora.

Zlepšuje vlastnosti motorového oleja, optimalizuje hodnoty viskozity, znižuje opotrebenie, trenie a oxidáciu. Preventívne pôsobí proti tvorbe usadením na piestnych krúžkoch, chráni motor pred opotrebovaním a znižuje spotrebu oleja.  

  • zlepšuje viskozitu oleja, čím zabezpečuje zachovanie mazacích vlastností
  • udržuje viskozitu od výmeny, po výmenu oleja
  • zabezpečí lepší štart studeného motora
  • vhodný do benzínových motorov
  • vhodný do všetkých minerálnych a syntetických olejov

 

Návod na použitie:

Obsah fľaše pridať do motorového oleja pri prevádzkovej teplote motora. Jedna dávka (300 ml) upraví 6 litrov (pomer úpravy cca 5%). Dávku nezvyšovať. Neodporúča sa používať do benzínových motorov. Pridajte pri každej výmene oleja.  

Upozornenie: S2 Uchovávajte mimo dosahu detí. S46 V prípade požitia okamžite vyhľadajte lekársku pomoc a ukážte tento obal alebo označenie.

Velvana Fridex G Plus

Fridex Velvana Chladiaca kvapalina G plus, G12 +, 1Liter

Originálny výrobca chladiaca kvapalina G12 plus pre vozidlá VW, Škoda, Seat, Audi. Antifreeze, Fridex

  • Špecifikácia: VW TL 774 D / F, MAN 324-SNF, BS 6580: 1992, ASTM D 3306
  • Charakteristika : Moderná chladiaca kvapalina FRIDEX ® G PLUS obsahuje inhibítory korózie na báze organických kyselín a ich solí. Jeho jedinečné antikorózne vlastnosti chránia chladiaci systém po celú dobu životnosti tejto kvapaliny, životnosť fridex G PLUS je garantovaná na 5 rokov prevádzky. Mrazuvzdorná kvapalina FRIDEX ® G PLUS je vhodná pre všetky typy celohliníkových motorov. FRIDEX ® G PLUS je miešateľný s originálnou chladiacou kvapalinou ŠKODA G 12+. Produkt je certifikovaný akreditovaným skúšobným laboratóriom 1152.1. Použitie : FRIDEX ® G PLUS je schválený pre automobily Škoda Superb, Octavia, Fabia, Roomster a značky Audi, Seat, VW. Podrobný prehľad odporúčaného použitie fridex G PLUS nájdete v špeciálnom letáku. Nariedený FRIDEX ® G PLUS plňte do čistého chladiča. Lak pri postriekaní ihneď umyte vodou. FRIDEX ® G PLUS sa používa riedený destilovanou vodou alebo kvalitnou pitnou vodou na požadovaný bod tuhnutia.
  • Návod k použitiu: Riedi sa destilovanou vodou alebo kvalitnou pitnou vodou v nasledujúcich pomeroch objemových jednotiek: (Tolerancia teplôt +/- 2 ° C)

CHLADIACA KVAPALINA G plus / VODA

BOD TUHNUTIA

BOD VARU 1:2 -18 °C 105 °C 1:1,5 -27 °C 108 °C 1:1 -38 °C 110 °C  

  • Výrobca: Velvana a.s. CZ - Originálny výrobca
  • Balenie : 1 Liter

Castrol Magnatec Diesel 10W-40 1L

Castrol Magnatec Diesel 10W-40 A3/B3/B4 kombinuje „inteligentné“ molekuly so syntetickou technológiou. Je určený pre vznetové motory, vrátane motorov preplňovaných, s medzichladením, priamym vstrekovaním a common rail.
Spĺňa špecifikácie:
ACEA A3/B3

API CF

VW 505 00, VW501.01

MB 229.1
Fiat 9.55535-D2
Pre benzínové a dieselové motory

Shell Helix Ultra 5W-40 4L (4L)

Shell Helix Ultra je špičkový plne syntetický motorový olej, ktorý vám poskytuje maximálne vyčistenie motora vďaka špeciálnym čistiacim prísadám, ktoré aktívne čistia povrchy v motore a neprestajne odstraňujú škodlivé nečistoty a usadeniny. Vyznačuje sa mimoriadnou tepelnou stabilitou a dlhodobou odolnosťou voči oxidácii, ktorá poskytuje motoru vášho auta dokonalú ochranu proti opotrebovaniu a predĺženie jeho životnosti. Olej Shell Helix UltraAk ste majiteľom motorového vozidla určite patríte k tým ktorí potrebujú náplne a kvapaliny do svojho auta. Na pesiazona nájdete rôzne oleje,nemrznúce zmesi a kopu ďalších podobných produktov. Neváhajte a vyberte si produkty zo sekcie Náplne a kvapaliny a vaše auto vám poďakuje.