Nafukovacie panny a nafukovací muži

Pipedream Hannah Harper

Náruživá spoločníčka, ktorá Vás dokonale pohltí a uspokojí každú Vašu potrebu! Hannah Harper je luxusná nafukovacia panna v životnej veľkosti s dokonale namaľovanou 3D tvárou. Na kráse jej pridávajú vlnité blond vlasy, riasy, realistické pevné prsia s tvrdými bradavkami a do detailu spracované končatiny s nalakovanými nechtami. K dispozícii Vám budú hneď dva vyberateľné milostné otvory, ktoré možno ľahko umývať a dezinfikovať. Vagína aj análik sú vyrobené z mäkkého a príjemného materiálu pripomínajúceho ľudskú kožu. Ďalšou výhodou pri milostnom akte sú pohyblivé ramená, ktoré je po nafúknutí možné otáčať až o 360 °. Panna je vyrobená z pevného PVC, ktorý Vám umožní divokejšie hry bez toho, aby došlo k poškodeniu. Pred použitím odporúčame použiť lubrikačný gél na vodnej báze. Po milostnom akte použite dezinfekčný čistiaci prostriedok. Súčasťou balenia je nožná pumpa pre ľahké a rýchle nafúknutie a súprava záplat s lepidlom pre prípadnú opravu.   Parametre výrobku: Materiál: vinyl / TPR Veľkosť: životná veľkosť Farba: telová Nosnosť: 136 kg

Nafukovacia panna JEZEBEL

Super bábika v životnej veľkosti s 3 dierami, ktoré čakajú len na Vás.

Nafukovacia panna Pamela

Nafukovacia panna Pamela.
Nielen cez televíznu obrazovku, ale aj vďaka nám máte možnosť si to skúsiť s jednou z tých kočiek z Pobrežnej hliadky! Pamela na Vás čaká a práve vy ste ten, kto by ju mal konečne skrotiť! Predstavte si jej telo v mokrých plávkach a potom sa spoločne ponorte do oceánu rozkoší!

Fatima Fong

Pre milovníkov žien v štýle "krv a mlieko" je tu Fatima s veľkými prsiami a mačacím pohľahom! Je vyrobená z polyvinylchloridu! Nechce sa jej chudnúť a teda počká radšej na toho, komu nebudú jej plnšie tvary prekážať - ba práve naopak!

Nmc Just Jug´s Puppe

Krásna nafukovacia panna v životnej veľkosti s foto tvárou sexy modelky. Má krásne blonďavé vlasy, veľké oči a dokonalé pery. Uspokojí vás hneď 3-mi otvormi: ústa, ružová vagínka a zadoček. Jej dokonalé veľké prsia s bradavkami vás uchvátia na prvý pohľad. Všetky otvory sú dokonalo flexibilné a prispôsobia sa každej veľkosti. Vďaka PVC materiálu je ľahko umyvateľná tečúcou vodou. Materiál: PVC

Nafukovacia panna Chest Choker

Túžite po panne s veľkým poprsím? Panna Chest Choker je ta správna voľb. Panna Vám okrem veľkého poprsia s tvrdými bradavkami ponúkne stále pripravené tri otvory - ústa, vagína a anál
Odporúčame používať lubrikačný gél :)

Nafukovací panák Angelo

Angelo je jednoducho úžasný juhoamerický milenec.Má pevný penis,ktorý je stále pevný.Môžeme teda celkom kľudne povedať,že Angelo má stále erekciu.Ďalej má chlpatú krásnu hruď a sexi tmavé vlasy.Ak túžite po skvelom sexe s perfektným sexi chlapom, dámy a páni, páni a dámy,objednávajte.

Nafukovacia panna Brandy

Brandy je sexica s krásnymi 3D blond dlhými vlasmi a s veľkým poprsím s realisticky vyzerajúcimi a tvrdými bradavkami.V životnej veľkosti s dvoma milostnými otvormi. Čaká už len na vás. Nenechajte sa zahambiť a potešte ju tak,ako si to naozaj zaslúži.

Nafukovacia panna Kimberly

Nafukovacia panna v životnej veľkosti, ktorá je opatrená 3 milostnými otvormi (vagínka, ústa, anál). Svoje všetky 3 otvory si nechá rada rozmazľovať. Má pevné bradavky a jej dôležité otvory vo tme fosforeskujú. Tvár má nakreslený a na nohách sú natiahnuté ružové pančušky.

Just-In Beaver, nafukovací teenager

Nafukovací panák Just-In Beaver je splneným snom pre milovníkov a fanúšikov Justina Biebera. :-) Vďaka dvom milostným otvorom si s Just-Inom užijete veľa zábavy a vzrušenia.

Pipedream Extreme Brooke Le Hook

Brooke Le Hook je krásna nafukovacia panna v životnej veľkosti s potlačou na tvári. Na prvý pohľad Vás zaujmú jej veľké pevné prsia s tvrdými bradavkami a tri milostné otvory - ústa, vagína, análik. Vagína aj tesný análik sú vyrobené z mäkkého silikónu, ktorý je na dotyk veľmi podobný ľudskej pokožke. Pred použitím odporúčame použiť lubrikačný gél na vodnej báze. Po milostnom akte ošetrite milostné otvory dezinfekčným čistiacim prostriedok.   Parametre výrobku: Materiál: vinyl Veľkosť: životná veľkosť Farba: telová