Nafukovacie panny a nafukovací muži

Pipedream Hannah Harper

Náruživá spoločníčka, ktorá Vás dokonale pohltí a uspokojí každú Vašu potrebu!

Hannah Harper je luxusná nafukovacia panna v životnej veľkosti s dokonale namaľovanou 3D tvárou. Na kráse jej pridávajú vlnité blond vlasy, riasy, realistické pevné prsia s tvrdými bradavkami a do detailu spracované končatiny s nalakovanými nechtami.

K dispozícii Vám budú hneď dva vyberateľné milostné otvory, ktoré možno ľahko umývať a dezinfikovať. Vagína aj análik sú vyrobené z mäkkého a príjemného materiálu pripomínajúceho ľudskú kožu. Ďalšou výhodou pri milostnom akte sú pohyblivé ramená, ktoré je po nafúknutí možné otáčať až o 360 °. Panna je vyrobená z pevného PVC, ktorý Vám umožní divokejšie hry bez toho, aby došlo k poškodeniu.

Pred použitím odporúčame použiť lubrikačný gél na vodnej báze. Po milostnom akte použite dezinfekčný čistiaci prostriedok.

Súčasťou balenia je nožná pumpa pre ľahké a rýchle nafúknutie a súprava záplat s lepidlom pre prípadnú opravu.  

Parametre výrobku:

  • Materiál: vinyl / TPR
  • Veľkosť: životná veľkosť
  • Farba: telová
  • Nosnosť: 136 kg

Nafukovacia panna JEZEBEL

Super bábika v životnej veľkosti s 3 dierami, ktoré čakajú len na Vás.

Nafukovacia panna Pamela

Nafukovacia panna Pamela.
Nielen cez televíznu obrazovku, ale aj vďaka nám máte možnosť si to skúsiť s jednou z tých kočiek z Pobrežnej hliadky! Pamela na Vás čaká a práve vy ste ten, kto by ju mal konečne skrotiť! Predstavte si jej telo v mokrých plávkach a potom sa spoločne ponorte do oceánu rozkoší!

Fatima Fong

Pre milovníkov žien v štýle "krv a mlieko" je tu Fatima s veľkými prsiami a mačacím pohľahom! Je vyrobená z polyvinylchloridu! Nechce sa jej chudnúť a teda počká radšej na toho, komu nebudú jej plnšie tvary prekážať - ba práve naopak!

Nafukovacia panna Chest Choker

Túžite po panne s veľkým poprsím? Panna Chest Choker je ta správna voľb. Panna Vám okrem veľkého poprsia s tvrdými bradavkami ponúkne stále pripravené tri otvory - ústa, vagína a anál
Odporúčame používať lubrikačný gél :)

Nafukovací panák Angelo

Angelo je jednoducho úžasný juhoamerický milenec.Má pevný penis,ktorý je stále pevný.Môžeme teda celkom kľudne povedať,že Angelo má stále erekciu.Ďalej má chlpatú krásnu hruď a sexi tmavé vlasy.Ak túžite po skvelom sexe s perfektným sexi chlapom, dámy a páni, páni a dámy,objednávajte.

Nafukovacia panna Kimberly

Nafukovacia panna v životnej veľkosti, ktorá je opatrená 3 milostnými otvormi (vagínka, ústa, anál). Svoje všetky 3 otvory si nechá rada rozmazľovať. Má pevné bradavky a jej dôležité otvory vo tme fosforeskujú. Tvár má nakreslený a na nohách sú natiahnuté ružové pančušky.

Just-In Beaver, nafukovací teenager

Nafukovací panák Just-In Beaver je splneným snom pre milovníkov a fanúšikov Justina Biebera. :-) Vďaka dvom milostným otvorom si s Just-Inom užijete veľa zábavy a vzrušenia.

Pipedream Extreme Brooke Le Hook

Brooke Le Hook je krásna nafukovacia panna v životnej veľkosti s potlačou na tvári. Na prvý pohľad Vás zaujmú jej veľké pevné prsia s tvrdými bradavkami a tri milostné otvory - ústa, vagína, análik.

Vagína aj tesný análik sú vyrobené z mäkkého silikónu, ktorý je na dotyk veľmi podobný ľudskej pokožke.

Pred použitím odporúčame použiť lubrikačný gél na vodnej báze. Po milostnom akte ošetrite milostné otvory dezinfekčným čistiacim prostriedok.  

Parametre výrobku:

  • Materiál: vinyl
  • Veľkosť: životná veľkosť
  • Farba: telová

Nafukovacia panna Storm

Nafukovacia panna Storm Vám ukáže tajomstvo svojho elementu! Len skúste, či aj z Vás urobí blesk, aby sa rozpršala!

Nafukovacia panna Ocean

Toto je nafukovacia panna - jeden z patich elementov! Je vypracovaná v exotickom oceánskom štýle! Čaká, kedy prijmete jej pozvanie na potápanie sa do mora rozkoše a nirvány!