Mydlá a peny do kúpeľa

Weleda Citrusová osvěžující koupel 200 ml

Zprostředkuje vám lehkost jižanského letního dne. Šťavnatá vůně citrusových plodů pozvedne vaši náladu – tato koupel bude plná slunce a energie kdykoliv a kdekoliv.

Kneipp Sůl do koupele Nachlazení 60 g

Koupelová sůl s obsahem eukalyptu přináší úlevu při nachlazení, uvolní unavené svaly a osvěží mysl i tělo.

Kneipp Sůl Mix Pomeranč+Grapefruit 80 g

Novinka! : Prírodné silice červeného pomaranča a grepu vám počas kúpeľa vykúzli dobrú náladu! Prípravok obsahuje čistú termálne soľ. Rad: Soli do kúpeľa Určené pre: Ženy, Použitie: pleť normálna, Prírodné silice červeného pomaranča a grepu vám počas kúpeľa vyčaria dobrú náladu! Prípravok obsahuje čistú termálne soľ. Popis Vlastnosti: dermatologicky testované, bez umelých farbív a konzervantov, neobsahuje parafíny, silikóny ani minerálne oleje. Ako používať Nechajte soľ rozpustiť…

Dove Silk Fine pena do kupeľa 500 ml

Fine Silk Caring Cream Bath - Hodvábna pena do kúpeľa hodvábna pena do kúpeľa Fine Silk obsahuje unikátnu kombináciu hydratačných látok bohatých na energiu a zjemňujúcich zložiek intenzívne stará o vašu pokožku a zanecháva ju jemnú a hladkú ako hodváb pri kúpeli sa vytvorí pena, ktorej hydratačné látky účinne pôsobia na pokožku celého tela a tým ju hydratujú hydratuje pokožku zanecháva pokožku jemnú a hladkú svieža vôňa bielej orchidey a pačuli Použitie: Nalejte malé množstvo peny pod tečúcu vodu počas napúšťania kúpeľa.

Dove Beauty Bath Indulging Cream krémová pena do kúpele 500 ml

Pena do kúpeľa DOVE Pena do kúpeľa 500 ml:Vyskúšajte si na vlastnej koži, lepšie povedané na pokožke, že proklamované zloženie výrobkov firmy Dove s 1/4 hydratačného krému je pravda. Perfektná pena s príjemnou vôňou vo vani plnej horúcej vody bude tým najlepším zakončením vyčerpávajúceho dňa. Poležte si a nechajte sa pritom zároveň hýčkať a rozmaznávať vašu unavenú pokožku. Bohatá pena dlho vydrží a nie je teda nutné z pollitrového balenia ďalej prilievať. Jedinečný skrášľujúci zážitok oceníte napríklad vo chvíli, keď vystúpite z vane a budete sa zahaľovať do veľkej mäkkej osušky.

Kneipp Soľ do kúpeľa uvoľnenie krčnej chrbtice čertov pazúr 500 g

Kneipp Soľ do kúpeľa na uvoľnenie krčnej chrbtice Čertov pazúr Uvoľňuje krčnú chrbticu. Výťažok z čertovho pazúra spolu s minerálnymi látkami pôsobí na uvoľnenie svalov na chrbte a v okolí krku. obsahuje čisto prírodné minerálne soli soľ sa ľahko rozpúšťa vo vode neobsahuje konzervačné látky kožná znášanlivosť je dermatologicky overená Balenie 500 g je na 8 - 10 kúpeľov.

Kneipp Sůl do koupele Staré dobré časy 500 g

Pro regeneraci a odpočinek těla i mysli. Termální sůl těžená v hlubinných dolech v Německu je více jak 250 milionů let stará. V solích do koupele značky Kneipp® se vyskytuje v tak koncentrovaném množství (98 %), že působí stejně, jako byste byli na mořském vzduchu. Její vlastnosti blahodárně působící na zdraví lidí byly známy již od středověku. Kneippovy soli do koupele obsahují cenné silice z léčivých rostlin a přírodní oleje lisované za studena.

Kneipp Pěna do koupele Staré dobré časy 400 ml

Příjemná teplá vůně vás uvolní fyzicky i psychicky, dopřejte si i vy nevšední zážitek!

Kneipp olej do koupele Svaly a klouby 100 ml

KNEIPP Olejová kúpeľ Svaly a kĺby s obsahom vzácneho extraktu arniky a prírodného éterického oleja z dreviny Cabreuva, rozmarínu a borovice k regenerácii tela po svalovej námahe

Kneipp olej do kúpeľa Prechladnutie 100 ml

Pre pokojný spánok. Základom olejových kúpeľov Kneipp® je prírodný rastlinný olej lisovaný za studena a silice, ktoré tvoria 38% z celkového zloženia. Silica sa v teplej kúpeli uvoľňujú, prenikajú cez kožu a dýchacie cesty do organizmu, kde blahodarne pôsobí na telesnú aj duševnú stránku. Olejové kúpele s jednotlivými silicami sú od seba farebne odlíšené prírodne identickými farbivami, ktoré nie sú škodlivé zdraviu a nezanechávajú žiadne stopy na pokožke. Obsahujú aj neutrálne zmáčadla, ktoré zabezpečujú čírou rozpustnosť týchto kúpeľov. Vďaka tomu stačí vaňu po vypustení vypláchnuť teplou vodou.