Cerda Detský dáždnik Mimoni family 22050 pr.74 cm

CERDA Detský dáždnik Mimoni family

Detský dáždnik Mimoni family.

Dáždnikom Mimoni family s malými kreslenými postavičkami príjemne prekvapíte snáď každé dieťa. Dáždnik Mimoni žltá so žltou rukoväťou je výbornou ochranou pred dažďom a má mechanické otváranie bezpečné pre deti.

Priemer dáždnika v rozloženom stave je 74 cm, dĺžka zloženého je 61 cm.  

Euroswan Vystreľovací dáždnik Doc McStuffins pr. 80 cm

EUROSWAN Vystreľovací dáždnik Doc McStuffins

Detský vystreľovací dáždnik Doktorka Plyšáková s lekárkou hračiek. Detský dáždnik Doc McStuffins je výbornou ochranou pred dažďom. Detský vystreľovací dáždnik Doc McStuffins má priemer v rozloženom stave 80 cm, složený délka 64 cm.

Dalšie ponuky:

Vystreľovací dáždniky

Kolekcia Doc McStuffins

Diomercado Detský dáždnik Mickey na skatu pr.65 cm

DIOMERCADO Detský dáždnik Mickey na skatu

Detský dáždnik Mickey na skatu rižovofialkový so svetlo modrou rukoväťou. Detský dáždnik Mickey na skatu je výbornou ochranou pred dažďom. Detský dáždnik Mickey na skatu má priemer v rozloženom stave 65 cm, dĺžka 55 cm.

Cerda Vystreľovací dáždnik Mickeyho klubík pr. 75 cm

Vystreľovací dáždnik Mickeyho klubík. Detský vystreľovací dáždnik Mickeyho klubík červeno-modrý. Detský dáždnik Mickeyho klubík je výbornou ochranou pred dažďom. Detský vystreľovací dáždnik Mickeyho klubík s myšiakom a nápismi. Detský vystreľovací dáždnik Mickeyho klubík má priemer v rozloženom stave 75 cm.

Euroswan Vystreľovací dáždnik Peppa Pig pr. 80 cm

EUROSWAN Vystreľovací dáždnik Peppa Pig

Detský vystreľovací dáždnik Peppa Pig s malým prasiatkom z príbehov pre najmenších. Detský dáždnik Peppa Pig je výbornou ochranou pred dažďom. Detský vystreľovací dáždnik Peppa Pig má priemer v rozloženom stave 80 cm, složený délka 64 cm.  

Dalšie ponuky:

Kolekcia Peppa Pig

Vystreľovací dáždniky

Dáždnik iba na hlavu

Je prevratný vynález, ktorý tu ešte nebol. Skladací dáždnik, ktorý nemusíte držať v ruke, a predsa splní svoju funkciu. Jednoducho si ho rozložíte, nasadíte na hlavu a máte postarané. V jednoduchosti spočíva jeho sila a krása. Praktický a zároveň vtipný šíriteľ dobrej nálady vás nielen uchráni pred padajúcimi kvapkami dažďa, zároveň odbremení vašu ruku, v ktorej by ste svoj dáždnik museli inak držať. A tak ju môžete využiť najmä v situáciách, kedy potrebujete obe svoje ruky: držíte svoju partnerku, riadite bicykel alebo motorku, potrebujete držať fúrik s nákladom, kosačku na trávu alebo v tom najpohodlnejšom prípade fľašku s cigaretkou. Dáždnik je tiež vhodnou náhradou za pršiplášť práve pre tých, ktorí ich veľmi nepreferujú a chcú si zachovať svoj štýl za každého počasia. Zároveň, ak vás niekto uvidí s touto praktickou vychytávkou na hlave, určite ho to nenechá chladným a vyčarí mu to úsmev na tvári. A to je predsa na nezaplatenie. Je tiež ideálny do horúčav miesto šiltovky alebo inej pokrievky hlavy. Zatieni vám celú hlavu, nielen tvár, ale aj temeno hlavy, kam inokedy tiež slnko dopadá a môže mať za následok aj úpal alebo iné bolesti hlavy.

Prívesok na kľúče

Prívesok na kľúče náboj Rozmer: 4 cmInfo na tel. č.: 0907 612 614

Diomercado Detský dáždnik Princezny Sněhurka a Popelka pr.65 cm

DIOMERCADO Detský dáždnik Princezné Snehulienka a Popoluška

Detský dáždnik Princezné Snehulienka a Popoluška ružovovínový s vínovou rukoväťou. Detský dáždnik Princezné Snehulienka a Popoluška je výbornou ochranou pred dažďom. Detský dáždnik Princezné Snehulienka a Popoluška má priemer v rozloženom stave 65 cm, dĺžka 55 cm.

Tribal náramok Black BSLD52

  • bca: Tribal
  • Kód výrobku: BSLD52

Výrobok je určený pre ženy

Doba dodania: 5 dni

Popis

  • Materiál: chirurgická ocel 316L, pvd úprava
  • Farba: ocelová, černá, perleťová
  • Typ: srdce

Dĺžka:
Módne doplnky nevyhnutná súčasť každého outfitu . V tejto sekcií nájdete určite aj ten váš. Nachádzajú sa tu Čelenky do vlasov , Klobúky , Kravaty a motýliky , Peňaženky , Šály , Šperkovnice , Zimné čiapky , Darčekové krabičky na šperky , Klúčenky , Módne zapaľovače , Slnečné okuliare  , Šatky , Tašky a aktovky , Zimné rukavice , Dáždniky , Korunky , Opasky a traky , Spony do vlasov , Šiltovky , Vlasové gumičky. Ako vidíte samy doplnkov je neúrekom takže neváhajte a nakupujte na Pesiazona.