TePe Interdental medzizubné kefky 1,1 mm 8 ks

Medzizubné kefky TePe boli vyvinuté na čistenie medzizubných priestorov a prevenciu proti paradentóze v spolupráci s poprednými švédskymi odborníkmi. Pretože zubná kefka vyčistí len 60% povrchu zuba, je čistenie medzizubnou kefkou dôležitou súčasťou ústnej hygieny. Vlastnosti medzizubných kefiek TePe 1,10: Špeciálne navrhnuté vlákna zaisťujú efektívne čistenie a dlhú životnosť Izolovaný drôtik na jemné a bezpečné čistenie Veľkosť: 1,1 mm Upozornenie: Je dôležité zvoliť správnu veľkosť medzizubnej kefky, často možno používať aj viac veľkostí. V prípade pochybností sa poraďte so svojím zubárom. Značka TePe ponúka aj špeciálne medzizubné kefky s veľmi jemnými vláknami. Tieto medzizubné kefky odporúčame používať, ak máte citlivé ďasná.

Curaprox DF 834 zubná niť Floss medium mätova 50 m

CURAPROX ZUBNÁ NIŤ DF 834  s mätovou príchuťou - 50 m Praktický vreckový zásobník s 1x50 Curaprox voskované zubnej nite so sviežou chuťou mäty. Používaním zubnej nite vyčistíte až 40% zubných priestorov, do ktorých nedosiahnete kefkou. Zubná niť sa používa podľa potreby. Je určená na čistenie medzizubných priestorov od zubného povlaku, ktorý je príčinou vzniku zubného kazu a zubného kameňa.Pri pravidelnom používaní môže niť slúžiť ako prevencia proti ochoreniu ďasien, ktoré môže byť príčinou citlivosti zubov. Úplne bez vlákna to mnohokrát nejde. V tesných medzizubných priestoroch medzi rezákmi je vhodným doplnkom interdentálnu niť. Rovnako ako medzizubné kefky, aj dentálna niť slúži k dokonalému vyčisteniu medzizubných priestorov.

TePe Interdental medzizubné kefky 0,6 mm 8 ks

Medzizubné kefky TePe Original veľkosť 3, na dentálnu starostlivosť, 0,6 mm (modrá rukoväť). Na každodenné čistenie medzizubných priestorov, odhalených krčkov, okolia implantátov a zámkov ortodontických fixných strojčekov. Drôtik kefky je potiahnutý umelou hmotou, aby bola zaistená ochrana ďasien a zubov. Flexibilný krk pre lepší prístup. Ergonomická, krátka rukoväť z polypropylénu pre rovnomerné a kontrolované zovretie. Viac na adcc.sk

TePe Interdental medzizubné kefky 0,45 mm 8 ks

Medzizubné kefky TePe Original veľkosť 1, na dentálnu starostlivosť, 0,45 mm (oranžová rukoväť). Na každodenné čistenie medzizubných priestorov, odhalených krčkov, okolia implantátov a zámkov ortodontických fixných strojčekov. Drôtik kefky je potiahnutý umelou hmotou, aby bola zaistená ochrana ďasien a zubov. Flexibilný krk pre lepší prístup. Ergonomická, krátka rukoväť z polypropylénu pre rovnomerné a kontrolované zovretie. Viac na adcc.sk

Curaprox DF 820 Tape zubná páska s chlorhexidinem 35 m

CHLORHEXIDOM 35M Zubná niť s chlórhexidínom (35 m)  zubná niť určená na dentálnu hygienu na čistenie úzkych medzizubných priestorov Niť sa vedie medzi zubnými priestormi až kým sa nedotkne ďasien. Opatrne sa schádza niťou hore a dole po stranách zubov. Niť sa posúva medzi prstami po každom vyčistení medzizubného priestoru. Na záver sa vypláchnu ústa. Pre každý zub sa používa nová časť nite.

Curaprox CPS 09 Prime medzizubné kefky 5 ks

Curaprox CPS09 medzizubné kefky Medzizubná kefka Curaprox CPS09 prime Plus je určená na čistenie medzier s veľkosťou 0,9mm. Je účinnejšia ako dentálna niť, nakoľko dokáže lepšie vyčistiť interdentálne medzery. Vaše zuby účinne vyčistí a zároveň je svojím zložením jemná k ďasnám.

Curaprox CPS 011 Prime medzizubné kefky 5 ks

Curaprox CPS011 medzizubné kefky Medzizubná kefka Curaprox CPS011 prime Plus je určená na čistenie medzier s veľkosťou 0,11mm. Je účinnejšia ako dentálna niť, nakoľko dokáže lepšie vyčistiť interdentálne medzery. Vaše zuby účinne vyčistí a zároveň je svojím zložením jemná k ďasnám.

Edel+White zubná niť Superfloss 25 m

Expandující dentální nit vhodná pro všechny mezizubní prostory. od výrobce SCANDERRA HEALTHCARE S.R.O. v kategorii Krása a osobná hygiena | Ústna hygiena | Dentálne nite dohledatelný pod kódem 332957 za skvelé ceny na e-shopu Mojalekaren.sk

TePe Interdental medzizubné kefky 0,8 mm 8 ks

TePe mezizub.kartáčky zelené 0.8mm 8ks TePe medzizubné kefky zelené 0,8 mm majú drôtik potiahnutý umelou hmotou, aby bola zaistená maximálna ochrana ďasien a zubov. Charakteristika: Medzizubné kefky TePe boli vytvorené na základe úzkej spolupráce s poprednými švédskymi zubnými odborníkmi. Drôtik je potiahnutý umelou hmotou, aby bola zaistená maximálna ochrana ďasien a zubov. Tieto jemné a kvalitné medzizubné kefky sa len tak nezlomí. Priemer: 0,8 mm Farba: zelený odtieň Príznaky: Zápal ďasien, krvácanie ďasien, zubný kaz, zápach z úst. Použitie: Medzizubná kefka sa zavádza jemne medzi zuby. Čistí sa pohybom dopredu a dozadu, neotáča sa ním. Maximálna životnosť sú 2 týždne. Kefka sa používa 1x denne na odstránenie zubného plaku medzi zubami. Balenie: 8 ks krytka v balení, balené v sáčku.

G.U.M Soft-Picks + Fluoride medzizubné kefky Regular 40 ks

Velice obľúbená medzizubná kefka a páratko v jednom, balená v diskrétnom puzdru. GUM Soft-Picks sú perfektné na hygienu medzizubných priestorov v priebehu dňa, napríklad po jedle. Mäkké gumové štetinky ľahko zavediete do medzizubného priestoru, kde jemne a bezpečne odstránia povlak a zvyšky jedla. Impregnácia štetiniek fluoridmi zvyšuje ochranu medzizubných priestorov pred vznikom medzizubného kazu. Jemná stimulácia a mikromasáž je veľmi príjemná a optimálna pre zdravie ďasien. Klinické štúdie potvrdili, že pravidelné používanie GUM Soft-Picks redukuje gingivitídu. Neobsahuje latex. Balenie obsahuje 40 medzizubných kefiek a praktické cestovné puzdro (na 5 ks).

Curaprox CPS Prime Plus 06-011 medzizubné kefky s držiakom 5 ks

Curaprox CPS06-011, držiak + 5ks medzizubných kefiek Medzizubná kefka Curaprox CPS06-011 prime Plus je určená na čistenie medzier s veľkosťou 0,6-0,11mm. Je účinnejšia ako dentálna niť, nakoľko dokáže lepšie vyčistiť interdentálne medzery. Vaše zuby účinne vyčistí a zároveň je svojím zložením jemná k ďasnám. Jeden praktický držiak a 5 medzizubných kefiek CPS rôznych veľkostí - 06, 07, 08, 09, 011.

GUM SoftPicks medzizubné kefky 80ks

Veľmi obľúbená medzizubná kefka a páratko v jednom.Veľmi obľúbená medzizubná kefka a páratko v jednom. GUM Soft-Picks sú perfektné na hygienu medzizubných priestorov v priebehu dňa, napríklad po jedle. Mäkké gumové štetinky ľahko zavediete do medzizubného priestoru, kde jemne a bezpečne odstránia povlak a zvyšky jedla. Impregnácia štetiniek fluoridmi zvyšuje ochranu medzizubných priestorov pred vznikom medzizubného kazu. Jemná stimulácia a mikromasáž je veľmi príjemná a optimálna pre zdravie ďasien. Klinické štúdie potvrdili, že pravidelné používanie GUM Soft-Picks redukuje gingivitídu. Neobsahuje latex. Výhodné balenie obsahuje 80 ks medzizubných kefiek. Súčasťou balenia nie je hygienické puzdro.