LCD monitory

IIyama XUB2790HS

LCD monitor 27" iiyama ProLite XUB2790HS:Iiyama ProLite XUB2790HS je moderný širokouhlý IPS monitor s veľmi dobrými parametrami a funkciou pivot. Svoje uplatnenie nájde u fotografického alebo web dizajnu a hodí sa aj pre kancelárske alebo domáce použitie. Čelnej strane dominuje panel s rozlíšením Full HD, teda 1920 × 1080 pixelov. Lemovaný je príjemne tenkým rámčekom s hrúbkou 7 mm. Kontrastný pomer, teda miera rozdielu medzi najtmavšou čiernou a najjasnejšou bielou, ktorú monitor dokáže zobraziť, dosahuje u tohto zariadenia skvelé hodnoty 5 000 000:1.Funkcia Advanced Contrast Ratio automaticky upravuje kontrast a jas obrazovky pre perfektnú kvalitu obrazu pri sledovaní filmov a hraní hier. Pri práci s dlhými textami oceníte možnosť otočenia monitora do zvislej polohy (Pivot)a pre čo najväčšie pohodlie si ho ľahko výškovo nastavíte.Kvalitu obrazového i zvukového prenosu podporí obľúbený HDMI konektor, ktorý je schopný prenášať aj audiosignál. K tomu slúžia dva stereo reproduktory na zadnej strane monitora. Podporované je aj pripojenie cez rozhranie DVI a VGA. Nechýba ani možnosť zavesenia monitora na stenu vďaka podpore štandardu VESA.Parametre a špecifiká

BenQ GL2460

Každodenná zábava doma aj v práci

Či už sledujete najnovšie ukážky na internete, alebo si prezeráte dokumenty, LED monitor BenQ GL2460 je perfektnou štýlovou voľbou! Vďaka technológii Senseye Human Vision s optimalizovaným úsporným režimom a režimom čítania, dynamickému pomeru 12M:1 a 2ms dobe odozvy GTG poskytuje tento 24" širokouhlý LED monitor s pomerom strán 16:9 každý obrazový detail v najlepšej kvalite zobrazenia.

Brilantná kvalita obrazu LED udáva smer

LED podsvietenie ponúka, v porovnaní s technológiou CCFL používanou v starších LCD monitoroch, významné výhody. Tieto výhody sa týkajú nielen výkonových parametrov, ako je napríklad vyšší dynamický kontrast, žiadna strata svetla a nijaké blikanie, ale tiež faktorov ovplyvňujúcich životné prostredie, ako je napríklad proces výroby a likvidácie, pri ktorom vzniká menej znečisťujúcich látok.

Neodmysliteľná súčasť vybavenia vašej domácnosti alebo kancelárie

Rad GL60 dokonale splynie s akýmkoľvek vybavením a obohatí váš životný priestor nádychom tichej elegancie vďaka vysoko lesklému rámčeku a stojanu s aerodynamickým zakrivením hrdla evokujúcim nádhernú vizuálnu plynulosť. Zadná časť GL2460, krásna z akéhokoľvek uhla, je tvorená uhlíkovým vláknom navrhnutým pre navodenie pocitu vysokého výkonu závodných vozidiel a dodanie energie celému vzhľadu. Vďaka použitiu 16mm displeja s tenkým rámčekom pôsobí rad GL60 sofistikovaným dojmom, pričom všetko zostáva príjemné a kompaktné. Konfigurácia s viacerými panelmi na domácu zábavu alebo kancelárske použitie bude omnoho jednoduchšia a rámček monitora nebude pôsobiť tak rušivým dojmom.

Režim čítania pre optimalizovaný zážitok z čítania

Pre pohodlnejšie čítanie upravila spoločnosť BenQ teplotu farieb, jas, kontrastný pomer a ostrosť monitora vytvorením celkom nového režimu čítania, ktorý simuluje vzhľad tlačeného papiera, aby bolo minimalizované nepohodlie pri čítaní obvykle spôsobené dlhotrvajúcim a sústredeným pohľadom očí na monitory počítačov.

Vylepšený úsporný režim pre vyššiu energetickú účinnosť

Vylepšený úsporný režim upravuje úroveň jasu podsvietenia na zaistenie najlepšej kvality zobrazenia pri maximálnej energetickej účinnosti. Tento inteligentný režim ušetrí minimálne 37 % energie spotrebovanej pri prezeraní dokumentov, surfovaní po internete a práci s e-mailami, a až 44 % energie spotrebovanej pri hraní hier.

 • Dynamický kontrastný pomer 12M:1 pre hĺbku a ostrosť farieb
 • GL2460 ponúka dynamický kontrastný pomer 12M:1 na zvýšenie hĺbky a ostrosti farieb pri tmavých a zložitých filmových záberoch, takže všetko, čo vidíte, od najsvetlejšej bielej až po najtmavšiu čiernu, je dokonale vykreslené pre najčistejší a najplynulejší obraz počas sledovania filmov a hrania videohier.
 • Vizuálna dokonalosť Full HD 1080p 16:9
 • BenQ GL2460 podporuje rozlíšenie Full HD 1080p s pomerom strán 16:9, ktoré umožňuje zobrazenie aj tých najjemnejších detailov bohatšími a realistickejšími farbami pre ešte pôsobivejší divácky zážitok.

Skvelá doba odozvy

Vychutnávajte si vysoko dynamické video bez „duchov“ alebo iných artefaktov, vďaka dobe odozvy 2 ms GTG.

Vizuálne riešenie Senseye 3 pre každodenné prezeranie

Vychutnávajte si najvernejšie farby reálneho sveta prostredníctvom technológie BenQ Senseye Human Vision. Pomocou šiestich značkových kalibračných techník ponúka Senseye 3 iba tú najlepšiu kvalitu zobrazenia v každom zo svojich prednastavených zobrazovacích režimov – Štandardný, Film, Hra, Fotografie, sRGB, Čítanie a Úsporný, pričom úsporný režim je špeciálne navrhnutý na úsporu energie a financií.

Kompatibilita s Windows 8 a Windows 7

GL2460 prešiel certifikáciou pre Windows 8 a Windows 7 a je plne kompatibilný s obidvomi systémami farieb. Pripojte GL2460 k vášmu počítaču a systém Windows ho okamžite rozpozná, vykoná nastavenia a pripojenia bez toho, aby ste museli vynaložiť akékoľvek úsilie.

Product Color

Product Color

Glossy Black

Displej

Uhlopriečka obrazovky 24"W

Pomer strán 16:09

Rozlíšenie (max.) 1920 x 1080

Rozstup pixlov (mm) 0.276

Jas (typ.) 250 cd/m2

Prirodzený kontrast (typ.) 1000:01:00

DCR (Dynamický kontrastný pomer) (typ.) 12M:1

Typ panela

TN

Zorný uhol (L/P; H/D) (CR >= 10) 170 / 160

Čas odozvy (Tr+Tf) typ. 2ms GTG

Počet zobraziteľných farieb 16.7million

Farebný gamut 72%

Vstupný konektor

D-sub, DVI-D

Napájanie

Zdroj energie (90~264 V AC (stried.))

Built-in

Príkon (režim Zapnuté) 23W (Base on Energy Star) (Režim úspory energie)

Eizo EV2455

Eizo radu FLEXSCAN upúta na prvý pohľad vašu pozornosť extra tenkým rámčekom - len 1 mm. Takto tenký rámik sa uplatní aj pre multimonitorové zostavy, kedy bude ich rozdelenie naozaj minimálne. Navyše príjemne prekvapí po uvedení do prevádzky, kedy na vás dýchne svieži Full HD obraz s vysokým jasom. Ponúka špičkovú IPS zobrazovaciu technológiu. Zároveň sa jedná o rýchly IPS panel s precízne spracovanou technológiou pre urýchlenie odozvy.

Okrem kancelárskej práce a grafiky je využiteľný aj pre sledovanie filmov a hranie hier .Vždy perfektný obrazS automatickou reguláciou jasu a povrchom potlačujúcim odlesky vynikne obraz svojou zreteľnosťou a optimálne jasným podaním vo dne aj v noci. Hybridné riadenie jasu je navyše zárukou pokojného obrazu bez nepríjemného poblikávania pri nižších hodnotách jasu. Využíva moderného podsvetľovacieho systému pomocou LED, a vďaka tomu dosahuje maximálnu úsporu elektrickej energie aj dvojnásobnej životnosti podsvetľovacieho systému. Monitor je šetrnejší k životnému prostrediu, pretože neobsahuje nebezpečnú ortuť využívanú v bežných podsvetlovacích trubiciach.

BenQ GL2250HM

Elegantný multimediálny LCD panel so zabudovanými reproduktormi, bohatými vstupy obrazového signálu a s uhlopriečkou 22 palcov, na ktorej zobrazuje obľúbené širokouhlé rozlíšenie Full HD, teda 1920 x 1080 bodov. Displej je vďaka svojmu rozlíšeniu, použitému pomeru strán a krátkej dobe odozvy ideálny na sledovanie filmov vrátane filmov na nosičoch Blu-Ray, hranie hier alebo iné multimediálne činnosti. Obraz na vás bude dýchať sviežosťou farieb a jemnosťou jednotlivých odtieňa, o čo sa postará mimoriadne vysoký kontrastný pomer 12 000 000:1.

LCD je vybavený funkciou Senseye, s ktorou presne prispôsobíte nastavenie pre momentálne vykonávanú činnosť, čím získate najlepší možný obrazový zážitok. Ideálny výkon podsvietenia zaistí LED technológia, ktorá prináša jasne viditeľný obraz so znateľnou energetickou úsporou oproti predchádzajúcemu typu CCFL. Obrazový signál privediete do LCD pomocou digitálneho rozhrania DVI alebo HDMI alebo štandardným D-Sub konektorom.

Philips 246V5LHAB

Vychutnajte si fantastický obraz v živých farbách na monitore Philips s atraktívnym dizajnom a stereo reproduktory. Tento monitor skvele zapadne do každej kancelárie alebo izby, je vhodný ako pre prácu s grafikou, tak pre sledovanie filmov. Vďaka nízkej spotrebe navyše znížite výdavky za elektrinu. Monitor sa chváli obrazom o uhlopriečke 61 cm s optimálnym rozlíšením 1920 x 1080 obrazových bodov. Vďaka odozve 5 ms si vychutnáte napínavé akčné scény, alebo najnovšie počítačové hry v kvalite bez kompromisov.

Monitor podporuje technológiu SmartContrast, Ktorá analyzuje zobrazovaný obsah a následne automaticky upravuje farby a ovláda podsvietenie, tak aby bol dosiahnutý optimálny kontrast. Tým je dosiahnuté dokonalé zobrazenie tmavých tónov. To oceníte pri hraní hier alebo pri prezeraní digitálnych fotografií. Dokonalá reprodukcia farieb je umocnená ešte funkciou bielych LED diód, ktoré zaručujú vždy rovnomerný jas a tým aj verné podanie farieb. K monitoru je dodávaný softvér SmartControl Lite, Pomocou ktorého budete môcť nastavovať väčšinu parametrov monitora iba za pomocou myši.

AOC I2369VM

23" LED monitor AOC I2369VM, strieborno čierny

Základné parametre

LCD monitor AOC I2369VM vyniká vysokými hodnotami kontrastu 50 000 000: 1 a jasu, fantastickou odozvou 5 ms a krištáľovo čistým obrazom. Rýchle akčné scény z filmov a hier budú teraz zobrazované ostro a nerozmazané. Užijete si žiarivé farby, elegantný dizajn a perfektné rozlíšenie Full HD. Monitor je vybavený LED podsvietením, čím dosahuje vyššieho dynamického kontrastu a nulového úniku svetla. Súčasne technológia šetrí životné prostredie, pretože má priaznivý vplyv na spotrebu elektrickej energie a životnosť. Úspory je dosiahnuté tiež e-Saver technológiou, ktorá umožňuje nastaviť monitor do úsporného režimu alebo ho úplne vypnúť. Monitor AOC I2369VM sa hodí pre bežnú prácu aj hranie hier alebo sledovanie filmov, kde vďaka dostatočnej veľkosti 23" získate výborný rozhľad. Vo vysokom rozlíšení si môžete pustiť videozáznamy alebo si prezerať prezentácie či fotografie. Monitor je vybavený LED podsvietením, čím dosahuje vyššieho dynamického kontrastu a nulového úniku svetla. Súčasne technológia šetrí životné prostredie, pretože má priaznivý vplyv na spotrebu elektrickej energie a životnosť.

Technické parametre

Uhlopriečka  23" IPS

Formát obrazu  16:9

Jas  250 cd / m2

Rozlíšenie 

Full HD 1920 x 1080 bodov

Veľkosť bodu  0,270 mm

Kontrast   50 000 000:1 (dynamický)

Doba odozvy  5 ms

TV Tuner 

Nie

Reproduktory 

Áno

Vstupy   1 x VGA   2 x HDMI   1 x DisplayPort

Horizontálny / Vertikálny uhol pohľadu  178° / 178° 

Sklopenie obrazovky 

Áno

Ďalšie špeciálne funkcie   LED technológia   Možnostž upevnenia na stenu VESA 75x75 mm

Maximálna spotreba  33 W

Spotreba v pohotovostnom režime 0,5 W 

Rozmery (so stojanom) 

 •  Šírka: 531,4 mm 
 •  Hĺbka: 204 mm 
 •  Výška: 398 mm

Hmotnosť  3,75 kg 

AOC I2269VWM

Uhlopriečka: 21,5" IPS

Formát obrazu: 16:9

Jas: 250 cd / m2

Rozlíšenie:

Full HD 1920 x 1080 bodov

Veľkosť bodu: 0,248 mm

Kontrast: 50 000 000:1 (dynamický) 1 000 (statický)

Doba odozvy: 5 ms

TV Tuner:

Nie

Reproduktory:

Áno

Vstupy: 1 x VGA 2 x HDMI 1 x DisplayPort

Horizontálny / Vertikálny uhol pohľadu: 178° / 178°

Sklopenie obrazovky: +15°až -5°

Ďalšie špeciálne funkcie:

LED technológia

Možnosť upevnenie na stenu VESA 75x75 mm e-Saver technológia

Kensington uzamknutie

Maximálna spotreba: 23 W

Spotreba v pohotovostnom režime: 0,5 W

Rozmery (so stojanom):

 • Šírka: 498,3 mm
 • Hĺbka: 73,7 mm
 • Výška: 298 mm

Hmotnosť: 6,22 kg

Obsah balenia:

Monitor

Napájacia šnúra

VGA kábel

DVI-D kábel

HDMI kábel

Príručka pre rýchle spustenie

Záručný list  

Philips 193V5LSB

LED monitor Philips 193V5LSB2 zobrazuje bohatý obraz s LED podsvietením. Základné funkcie, obrovský dynamický kontrastný pomer a štandardný jas uspokojí vaše každodenné nároky na kancelársky monitor.

Philips 223V5LSB2

Skvelý obraz technológie LED v živých farbách

Vychutnajte si živý obraz technológie LED na tomto displeji Philips. Vďaka funkcii

SmartControl lite je tento displej naozaj vynikajúcou voľbou!

Vždy živý obraz

 • Technológia LED pre živé farby
 • SmartContrast pre bohaté detaily čiernej farby
 • 16:9 Full HD displej poskytuje najlepší zážitok z pozerania
 • Bezproblémové ladenie zobrazovacieho výkonu s funkciou SmartControl Lite

Skvelá voľba

 • Kompaktný dizajn šetrí miesto
 • Ekologický displej bez obsahu ortuti
 • Upevnenie VESA pre väčšiu flexibilitu

223V5LSB2/10 LCD monitor s funkciou SmartControl Lite V-line 21,5\"/54,6 cm

Technológia diód LED

Biele diódy LED sú zariadenia bez pohyblivých častí, ktoré sa rýchlejšie rozsvecujú do plného konzistentného jasu, a tým prinášajú kratšiu dobu spúšťania. Diódy LED neobsahujú ortuťové prvky, čo umožňuje realizáciu ekologickej recyklácie a likvidácie. Diódy LED umožňujú lepšie ovládanie stlmenia intenzity LCD podsvietenia, čím sa dosahuje výnimočne vysoký kontrastný pomer. Taktiež poskytujú výnimočnú reprodukciu farieb vďaka konzistentnému jasu po celej ploche obrazovky.

SmartControl Lite

SmartControl Lite je ďalšia generácia riadiaceho softvéru monitora s grafickým používateľským rozhraním s 3D ikonami. Umožňuje používateľovi jemne dolaďovať množstvo parametrov monitora, ako je farba, jas, kalibrácia obrazovky, multimédiá, správa identifikátorov a pod., pomocou myši.

SmartContrast

SmartContrast je technológia od spoločnosti Philips, ktorá analyzuje zobrazovaný obsah, automaticky upravuje farby a ovláda intenzitu podsvietenia, aby tak dynamicky zdokonalila kontrast pre digitálny obraz a video alebo pri hraní hier, pri ktorých sa zobrazujú tmavé farebné odtiene. Keď zvolíte Ekonomický režim, kontrast sa upraví a podsvietenie jemne doladí, aby sa dosiahlo optimálne zobrazovanie bežných kancelárskych aplikácií a nižšia spotreba energie. 16:9 Full HD

Obrazovka Full HD má širokouhlé rozlíšenie 1920 x 1080p. Toto je najvyššie rozlíšenie HD zdrojov pre tú najdokonalejšiu kvalitu obrazu. Je plne nadčasová, keďže podporuje signály 1080p zo všetkých zdrojov, vrátane tých najnovších ako disky Blu-ray a moderných herných konzol HD. Spracovanie signálu je na tej najvyššej úrovni, aby podporovalo túto oveľa vyššiu kvalitu a rozlíšenie obrazu. Vytvára žiarivý obraz bez kmitania s progresívnym riadkovaním, s úžasným jasom a farbami.

Bez obsahu ortuti

Monitory Philips s podsvietením diódami LED neobsahujú ortuť – jednu z najtoxickejších prírodných látok s neblahým vplyvom na ľudí i zvieratá. Tým dokážeme zaručiť ekologické zobrazovanie počas celej doby životnosti – od výroby až po likvidáciu.

Obraz/Displej

 • Typ panelu LCD: TFT-LCD
 • Typ podsvietenia: Systém W-LED
 • Veľkosť panela: 21,5 palca/54,6 cm
 • Efektívna viditeľná oblasť: 476,64 (V) x 268,11 (Š)
 • Pomer strán: 16:9
 • Optimálne rozlíšenie: 1920 x 1080 pri 60 Hz
 • Čas odozvy (typický): 5 ms
 • Jas: 200 cd/m2
 • SmartContrast: 10 000 000:1
 • Pomer kontrastu (typický): 600:1
 • Odstup pixelov: 0,248 x 0,248 mm
 • Uhol zobrazenia: 90o (H) / 65o (V), pri C/R > 10
 • Farby displeja: 16,7 mil.
 • Frekvencia snímania: 30 – 83 kHz (H)/56 – 76 Hz (V)
 • sRGB: áno

Pripojiteľnosť

 • Vstup signálu: VGA (Analógový)
 • Synchronizačný vstup: Oddelená synchronizácia, Synchronizácia na zelenej

Vybavenie a vlastnosti

 • Pohodlie používateľa: Automaticky/Dole, 4:3 širokouhlý/Hore, Jas/Späť, Ponuka/OK, Zapnuté/Vypnuté
 • OSD jazyky: Brazílska portugalčina, Čeština, Holandčina, Angličtina, Fínčina, Francúzština, Nemčina, Grécky, Maďarčina, Taliančina, Japončina, Kórejčina, Poľština, Portugalčina, Ruština, Zjednodušená čínština, Španielčina, Švédčina, Tradičná čínština, Turečtina, Ukrajinčina
 • Ďalšia užitočná funkcia: Kensington uzamknutie, Upevnenie VESA (100 x 100 mm)
 • Kompatibilita s Plug & Play: DDC/CI, Mac OS X, sRGB, Windows 7, Windows 8

Stojan •Naklonenie: -5/20 stupeň

Príkon

 • Režim prevádzky: 15,61 W (typ.) (skúšobná metóda EnergyStar 6.0)
 • Pohotovostný režim: 0,5 W
 • Režim vypnutia: 0,5 W
 • Indikačná LED dióda napájania: Prevádzka - biela, Pohotovostný režim – biela (blikanie)
 • Zdroj napájania: Vstavaný, 100 – 240 V AC, 50 – 60 Hz

Rozmery

 • Produkt so stojanom (mm): 503 x 376 x 213 mm
 • Produkt bez stojana (mm): 503 x 316 x 50 mm
 • Balenie v mm (Š x Vx H): 555 x 414 x 107 mm

Hmotnosť

 • Produkt so stojanom (kg): 2,61 kg
 • Produkt bez stojana (kg): 2,35 kg
 • Produkt s balením (kg): 3,87 kg

Prevádzkové podmienky

 • Rozsah teploty (prevádzkový): 0 °C až 40 °C °C
 • Rozsah teploty (uskladnenie): od -20 °C do 60 °C °C
 • Relatívna vlhkosť: 20 % – 80 %
 • Nadmorská výška: Prevádzka: +3658 m (12 000 stôp), mimo prevádzky +12 192 m (40 000 stôp)
 • MTBF: 30 000 hodina(y)

Udržateľnosť

 • Životné prostredie a energia: EnergyStar 6.0, EPEAT Silver, RoHS, Bezolovnaté, Bez obsahu ortuti
 • Recyklovateľný obalový materiál: 100 %

Zhoda a normy •Regulačné schválenia: BSMI, Značka CE, FCC Trieda B, GOST, PSB, SASO, SEMKO, TUV/ISO9241-307, cETLus, WEEE

Skrinka

 • Farba: Čierna
 • Povrchová úprava: Tenké línie (predný rám)/textúra (zadný kryt)

Reseleri, zaregistrujte sa na partnerských stránkach, kde získate podrobné informácie a podporu ku všetkým monitorom Philips: www.mmdpartnernet.com

AOC E2470Swda

Specifikacia:

 • Uhlopriečka: 23.6 palcov
 • Vstupy: analog VGA D-SUB, DVI
 • Typ panelu: TFT / TN
 • Rozlíšenie:1920 x 1080 bodov
 • Format obrazu: 16:9
 • Kontrast: 20 000 000:1 (DCR)
 • Jas: 250 cd / m 2
 • Doba odozvy: 5 ms

Uhly pohľadu:

 • Horizontálne:170 °
 • Vertikálne: 160 °

Spotreba:

 • Maximálna:26 W
 • Pohotovostné režim:0,5 W
 • Rozmery: 551.4 x 396.9 x 78.2 mm
 • Hmotnosť: 3,58 kg

BenQ GL2460HM

Či už sledujete najnovšie ukážky na internete, alebo si prezeráte dokumenty, LED monitor BenQ GL2460HM je perfektnou štýlovou voľbou! Vďaka technológii Senseye Human Vision s optimalizovaným úsporným režimom a režimom čítania, dynamickému pomeru 12M:1 a 2ms dobe odozvy GTG poskytuje tento 24" širokouhlý LED monitor s pomerom strán 16:9 každý obrazový detail v najlepšej kvalite zobrazenia.


Brilantná kvalita obrazu
LED podsvietenie ponúka, v porovnaní s technológiou CCFL používanou v starších LCD monitoroch, významné výhody. Tieto výhody sa týkajú nielen výkonových parametrov, ako je napríklad vyšší dynamický kontrast, žiadna strata svetla a nijaké blikanie, ale tiež faktorov ovplyvňujúcich životné prostredie, ako je napríklad proces výroby a likvidácie, pri ktorom vzniká menej znečisťujúcich látok.


Neodmysliteľná súčasť vybavenia vašej domácnosti alebo kancelárie
Rad GL60 dokonale splynie s akýmkoľvek vybavením a obohatí váš životný priestor nádychom tichej elegancie vďaka vysoko lesklému rámčeku a stojanu s aerodynamickým zakrivením hrdla evokujúcim nádhernú vizuálnu plynulosť. Zadná časť GL2460HM, krásna z akéhokoľvek uhla, je tvorená uhlíkovým vláknom navrhnutým pre navodenie pocitu vysokého výkonu závodných vozidiel a dodanie energie celému vzhľadu. Vďaka použitiu 16mm displeja s tenkým rámčekom pôsobí rad GL60 sofistikovaným dojmom, pričom všetko zostáva príjemné a kompaktné. Konfigurácia s viacerými panelmi na domácu zábavu alebo kancelárske použitie bude omnoho jednoduchšia a rámček monitora nebude pôsobiť tak rušivým dojmom.


Dynamický kontrastný pomer 12M:1 pre hĺbku a ostrosť farieb
GL2460HM ponúka dynamický kontrastný pomer 12M:1 na zvýšenie hĺbky a ostrosti farieb pri tmavých a zložitých filmových záberoch, takže všetko, čo vidíte, od najsvetlejšej bielej až po najtmavšiu čiernu, je dokonale vykreslené pre najčistejší a najplynulejší obraz počas sledovania filmov a hrania videohier.


Vizuálna dokonalosť Full HD 1080p 16:9
BenQ GL2460HM podporuje rozlíšenie Full HD 1080p s pomerom strán 16:9, ktoré umožňuje zobrazenie aj tých najjemnejších detailov bohatšími a realistickejšími farbami pre ešte pôsobivejší divácky zážitok.


Označenie Energy Star
GL2460HM vyhovuje požiadavkám programu ENERGY STAR® pre počítačové monitory, verzia 5.1. Teraz môžete šetriť energiu a vašu peňaženku s vedomím, že prispievate k ochrane životného prostredia na planéte Zem!

BenQ GL2760H

Každodenná zábava doma aj v práci

Či už sledujete najnovšie ukážky na internete, alebo prezeráte dokumenty, LED monitor BenQ GL2760H je perfektnou štýlovou voľbou! Tento 27"W 16 : 9 LED monitor vám prináša audiovizuálnu zábavu s dynamickým kontrastným pomerom 12M : 1, časom odozvy 2 ms a technológiou Flicker-free

Brilantná kvalita obrazu

LED udáva smer

LED podsvietenie ponúka, v porovnaní s technológiou CCFL používanou v starších LCD monitoroch, významné výhody. Tieto výhody sa týkajú nielen ukazovateľov výkonu, ako je vyšší dynamický kontrast a nulová priepustnosť svetla, ale aj faktorov životného prostredia, ako je proces výroby a likvidácia, pri ktorom vzniká minimum znečisťujúcich látok.

Podsvietenie bez blikania pre vizuálne potešenie

GL2760H je modernizovaný s cieľom eliminovať blikanie pri všetkých úrovniach jasu.Vyskúšajte blikanie vášho počítačového monitora:

 • 12M:1 DCR pre hĺbku a ostrosť
 • GL2760H disponuje ultravysokým dynamickým kontrastným pomerom 12M:1 zvýrazňujúcim hĺbku farieb a ostrosť tmavých a zložitých obrazov, takže všetko, čo vidíte – od najsvetlejšej bielej až po najtmavšiu čiernu – je perfektne vykreslené v obraze tej najúžasnejšej kvality.

Rýchla doba odozvy GTG 2 ms

Rýchla doba odozvy GTG 2 ms znamená rýchlosť bez rozmazávania pre kvalitnejšie herné zážitky. Akcie s rýchlym pohybom a dramatické prechody sú vykresľované plynulo, bez nežiaduceho rozmazávania alebo iných artefaktov. Ovládajte vývoj vašej hry a nenechávajte ho v rukách pomalého displeja.

Vizuálne riešenie Senseye

Vychutnávajte si najvernejšie farby reálneho sveta prostredníctvom technológie BenQ Senseye Human Vision. Prostredníctvom šiestich značkových kalibračných techník ponúka Senseye 3 iba tú najlepšiu kvalitu zobrazenia v každom zo svojich šiestich prednastavených zobrazovacích režimov – Štandardný, Film, Hra, Fotografie, sRGB a ECO, pričom režim ECO je špeciálne navrhnutý na úsporu energie a financií.

Kompatibilita s Win 8

GL2760H získal certifikáciu pre Windows 8 a je plne kompatibilný so systémami farieb Windows 8. Pripojte GL2760H k svojmu počítaču a systém Windows 8 ho okamžite deteguje, jednoducho vykoná nastavenie aj pripojenie.

Označenie ecoFACTS

Označenie ecoFACTS dokazuje, nakoľko sú produkty BenQ ekologické!

Spoločnosť BenQ nechce len pasívne plniť normy pre ekologické produkty, ale chce tiež aktívne vyvíjať produkty šetrné voči životnému prostrediu! ecoFACTS vyhlasuje, že BenQ vyvíja maximálne úsilie v oblastiach nahrádzania nebezpečných látok, voľby materiálu, dizajnu obalov, energeticky úsporného dizajnu a iných aspektov svojich produktov.

Product Color

Product Color

Glossy Black

Displej

Uhlopriečka obrazovky 27"W

Pomer strán 16:09

Rozlíšenie (max.) 1920 x 1080

Rozstup pixlov (mm) 0.311

Jas (typ.) 300nits

Prirodzený kontrast (typ.) 1000:01:00

DCR (Dynamický kontrastný pomer) (typ.) 12M : 1

Typ panela

TN

Zorný uhol (L/P; H/D) (CR >= 10) 170° / 160°

Čas odozvy (Tr+Tf) typ. 2ms (GTG)

Počet zobraziteľných farieb 16.7 million

Farebný gamut 72% NTSC

Vstupný konektor

D-sub / DVI / HDMI / Headphone jack

Napájanie

Zdroj energie (90~264 V AC (stried.))

Built-in

Príkon (režim Zapnuté) 29W

Power Consumption (Off mode) <>

Rozmery a hmotnosť

CTN rozmery (V × Š × H mm) 490 x 715 x 132

Rozmery (V × Š × H mm) 488 x 641 x 215

Rozmery s držiakom na stenu (V × Š × H mm) 379.55 x 641 x 56.95

Čistá hmotnosť (kg) 5.4 kg

Hrubá hmotnosť (kg) 7.3 kg

Special Features

Flicker-free Technology

Yes

Senseye

Senseye 3

Windows 8 Compatible

Yes

HDCP

Yes

Teplota farieb

Reddish / Normal / Bluish / User mode

Jazyk OSD menu 17 languages

Montáž na stenu VESA 100 x 100 mm

Naklápanie (nadol/nahor) -5° / 20°

Dynamic Power Saving (DPS)

Yes

Uzamknutie klávesov (K Locker)

Yes

Included Accessories

Signal Cable

VGA