Kozmetické pomôcky

Sefiros Pěnový oddělovač prstů (Foam Toe Seperator)

Oddělovač prstů z pěnového materiálu je skvělým pomocníkem při lakování nehtů na nohou. Oddělí prsty, aby se nedotýkaly a umožní tak zaschnout lak bez porušení.

Huba kúpeľová masážna BRILANZ, rozmer 150x100x55 mm

Huba kúpeľová masážna BRILANZ. Huba kúpeľová masážna, rozmer 150x100x55 mm, asortace farieb molitanu: červená, žltá, modrá, zelená.

Syncare Zväčšovacie kozmetické zrkadielko 1 ks

Zväčšovacie kozmetické zrkadielko Kozmetické zväčšovacie zrkadlo. Iste sa stane obľúbenou praktickou pomôckou alebo vhodným drobným darčekom.

BEURER MP 41

Tento prístroj pre manikúru a pedikúru je vybavený veľmi kvalitnými nástavcami. K dispozícii je posuvátko nechtovej kožtičky a 7 nástavcov so zafírovým povlakom resp. s leštiacou plsťou s dlhou životnosťou. Spolu s dvojstupňovým ovládaním rýchlosti a pravotočivým/ľavotočivým chodom vám umožňuje profesionálne ošetrenie nôh a nechtov ako u pedikéra. Integrované osvetlenie LED zaisťuje optimálne svetelné pomery pri aplikácii.

Popis: 2 rýchlosti

Chod doľava aj doprava

Rýchlosť 3800 + 4600 ot. / Min 7 zafírových nástavcov (Zafírový disk tenký, Zafírový disk s hrubými zrnkami, Zafírový kužeľ, Leštiaci kužeľ, Valcová frézka, Frézka plamienkového tvaru, Okrúhla zafírová frézka).

Puzdro

Sieťový adaptér  

Pre podrobnejšie informácie si prosím prečítajte návod v sekcii na stiahnutie.

BRILANZ Kefka na ruky a telo 2 ks

Kefka na ruky a telo 2 ks BRILANZ, rozmer 9,3 x 3,8 x 4 cm, výška štetín 1,5 cm, váha 29,6 gr.

Sefiros Houbička na čištění pleti (Facial Cleansing Sponge) 2 ks

Lehce odstraní líčidla a pleťové masky. Je možné prát běžným způsobem při 40 °C.Průměr houbiček: 12 cm.

Joummabags Kozmetická taštiška Ľadové Kráľovstvo Ice 22x12 cm

JOUMMA Kozmetická taštiška Ľadové Kráľovstvo Ice 22 cm Kozmetická taštička Ľadové Kráľovstvo Ice 22 cm pre naše slečny na ich líčidlá. Kozmetická taštička Ľadové Kráľovstvo Ice má jedno vrecko so zatváraním na zips. Predná strana je umývateľná. Rozmery kozmetickej taštičky Ľadové Kráľovstva Ice sú s.22 x v.12 cm. Ponúkame tiež ďalšie výrobky s týmto motívom. Všetky výrobky v najlepšej kvalite.

Joummabags Kozmetická taštička Minnie zahradnice 22x12 cm

JOUMMA Kozmetická taštička Minnie zahradnice 22 cm Kozmetická taštička Minnie zahradnice 22 cm pre naše slečny na ich líčidlá. Kozmetická taštička Minnie zahradnice má jedno vrecko so zatváraním na zips. Predná strana je umývateľná. Rozmery kozmetickej taštičky Minnie zahradnice sú s.22 x v.12 cm. Ponúkame tiež ďalšie výrobky s týmto motívom. Všetky výrobky v najlepšej kvalite.

CERDA Kozmetická vybavená taška Hodný Dinosaurus 23x15x8cm

CERDA Kozmetická vybavená taška Hodný Dinosaurus Taška na hygienu s motívom Hodný Dinosaurus. Kozmetická plastová taška, ktorá má pútko na zavesenie obsahuje plnohodnotné hygienické pomôcky na tábor, letnú dovolenku alebo na výlet mimo domov. Taška obsahuje: detský uterák s pútkom a ceduľkou pre meno dieťaťa, púzdro na zubnú kefku, hrebeň typu kefa a kelímok na vodu. Kvalitné detské kozmetické doplnky neobsahujú škodlivé farby, ani ftaláty. Rozmery tašky: 23x15x8 cm

Cerda Kozmetická vybavená taška Mickey 23x15x8cm

CERDA Kozmetická vybavená taška Mickey Taška na hygienu pre chlapcov s motívom Mickey z rozprávky Mickeyho klubík. Kozmetická plastová taška, ktorá má pútko na zavesenie obsahuje plnohodnotné hygienické pomôcky na tábor, letnú dovolenku či na výlet mimo domova. Taška obsahuje: detský uterák s pútkom a ceduľkou pre meno dieťaťa, puzdro na detský kefka, hrebeň typu kefu a téglik na vodu. Kvalitné detské kozmetické doplnky neobsahujú škodlivé farby, ani ftaláty. Rozmery tašky: 23x15x8 cm

MÜHLE kamenec

Prírodný kamenec = vynikajúca pomôcka, ktorá by nemala chýbať vo Vašej výbave. Tento nerast má antiseptické účinky, pomáha uzavrieť póry pokožky a pritom ju udržať jemnú. Vďaka páske možno kamenec zavesiť. Hmotnosť: 65g (hmotnosť kamenca, bez pásky) The original aftershave, alum stone is a naturally occuring substance that was originally part of every barber s equipment. After shaving, a dampened alum stone has an antiseptic effect, closing the skin s pores while leaving it soft and smooth. Now with a