Komody

Caps Komoda KOM4S/80

Sektorový nábytok Caps je vhodný do detskej izby, možnosť výberu farby dekoratívnej lišty umožňuje vytvoriť izbu pre dievča i chlapca. Na výber sú dve dekoratívne lišty vo farbe:  ružová a modrá. Pozostáva zo 16 prvkov vo farbe dub belluno.   Caps Komoda KOM4S/80 Rozmery: 88 x 80 x 41 cm (v/š/h)

Caps Komoda KOM4S/50

Sektorový nábytok Caps je vhodný do detskej izby, možnosť výberu farby dekoratívnej lišty umožňuje vytvoriť izbu pre dievča i chlapca.  Na výber sú dve dekoratívne lišty vo farbe:  ružová a modrá. Pozostáva zo 16 prvkov vo farbe dub belluno.   Caps Komoda KOM4S/50 Rozmery: 88 x 50 x 41 cm (v/š/h)

KENT komoda EKOM 8S

KENT komoda EKOM 8S. Bohatšie zdobenie a atmosféra dávnych čias sú charakteristiky typické pre sektorový nábytok KENT. Ozdobené okraje, dvierka, subtilné úchyty, zdobené okraje skiel vitrín v kombinácii s možnosťou výberu prevedenia

BAWARIA komoda DKOM 4S

BAWARIA komoda DKOM 4S, orech taliansky. Bawaria - obľúbený sektorový nábytok z masívu! Klasická kolekcia s decentnými dekoračnými prvkami - hlboké výrezy, patinovaná mosadz úchytov, ozdobné sklo vo vitrínach s ornamentom Sahara,

Tempo Kondela NENA TYP 1

Komoda NENA 1 od výrobcu Tempo Kondela je dvojdverová komoda s poličkou vo vnútri. Komoda je kvalitný slovenský výrobok vyrobený z laminovanej DTD vo farbe biela, pričom na výber je aj v iných farebných vyhotoveniach. Nábytok je dodávaný v demonte. Tento produkt Vám prináša internetový obchod myinterier.sk.

Tempo Kondela NENA TYP 2

Komoda NENA 2 od výrobcu Tempo Kondela je dvojdverová komoda so zásuvkou. Komoda je kvalitný slovenský výrobok vyrobený z laminovanej DTD vo farbe dub sonoma, pričom na výber je aj v iných farebných vyhotoveniach. Nábytok je dodávaný v demonte. Tento produkt Vám prináša internetový obchod myinterier.sk.

Ratanová komoda 2 zásuvky mořské řasy

Ratanový nábytek -ratanová komoda 2 zásuvky, rozměr výrobku 46x35x78 cm

Tempo Kondela RACHEL TYP 1

Komoda RACHEL je vhodná do modernej obývacej izby, spálne, alebo aj detskej izby a predsiene.

Je jednodverová v neutrálnom no zároveň modernom farebnom prevedení: dub canyon v kombinácii s bielou časťou v extra vysokom lesku high gloss.

Každá domácnosť potrebuje praktický úložný priestor, ktorý nájdete práve v tejto priestrannej komode.

Je vyrobená z kvalitnej laminovanej drevotriesky.

Rozmery komody sú:

Šírka je 50 cm,

Výška: 84,4 cm a

Hĺbka 34,7 cm.

Tento kvalitný slovenský výrobok Vám prináša spoločnosť Tempo Kondela.

Dodávaná je v demonte.

Komoda vodní hyacint

Komody vodní hyacint - výrobek má kovovou kostru, výplet je z vodního hyacintu, velikost výrobku: průměr 42 cm, výška 75 cm ...

KH2 komoda BUK

Dvoudveřová komoda Materiál: LAMINO Provedení: BUK Rozměry: 65 x 34 x 77 cm Dodává se v demontu. ...

Tempo Kondela NENA TYP 3

Komoda NENA 3 od výrobcu Tempo Kondela je trojdverová komoda so zásuvkou a poličkami vo vnútri. Komoda je kvalitný slovenský výrobok vyrobený z laminovanej DTD vo farbe buk, pričom na výber je aj v iných farebných vyhotoveniach. Nábytok je dodávaný v demonte. Tento produkt Vám prináša internetový obchod myinterier.sk.