Battlefield 4: Odpočítávání do války - Peter Grimsdale

Čas 3:00 ráno, teplota –20 °C, miesto: čínsko-severokórejská hranica. A misia šanghajského operatívca CIA Lászla Kovica sa práve rúti priamo do horúcich pekiel. Kovic dostal za úlohu vyzdvihnúť prebehlého severokórejského jadrového vedca a pritom nevedomky zaviedol tím mariňákov do smrtiacej pasce.

Potlčený a premrznutý Kovic sa vracia do Šanghaja hľadať odpovede....

Prey - Michael Crichton

Cena:8.76€ | Autor:Crichton, Michael | Rok vydania:2006 | Jazyk: V anglickom jazyku | Dostupnosť:na sklade | ISBN:9780007229734 | Vydavateľ:HarperCollins

Ústava Slovenskej republiky

Znenie Ústavy SR vf miniatúrnom vydaní viazanom v koži.

Vlk - E. E. Knight

Knihu Vlk (E. E. Knight) si môžete pohodlne objednať na iPark.sk Nakupujte v spoľahlivom internetovom kníhkupectve iPark.sk.

Jak se rodí vodníčci 1. díl + DVD - Eva Kiedroňová

Informácie, ktoré sa týkajú kúpanie novorodencov a malých dojčiat, sú v jednotlivých publikáciách, časopisoch, rôznych médiách aj medzi ľuďmi veľmi rozporuplné. Rodičia potom váhajú, či vôbec alebo ako často majú svoje dieťa kúpať, v ktorú dennú dobu a v ktorej časti bytu. Zvažujú, či najlepšie kúpať vo vedierku, vo vani, v detskej vaničke alebo iba sprchovať. Často si nie sú istí, akú teplotu by mala mať miestnosť, akou voda na kúpanie a ako dlho môže byť dieťa vo vode. Premýšľajú, ako najlepšie pri kúpeli postupovať, v akej polohe a akým spôsobom by mali dieťa mydliť, akým spôsobom by mali ošetrovať genitál. Hľadajú ideálne riešenie, ako pokožku dieťaťa po kúpaní najlepšie osušiť a ošetriť. Uvažujú, čím a akým spôsobom čistiť oči, noštek, ušká a pupok. Pýtajú sa, ako dieťa najlepšie držať pri vkladaní do vody, hrach s dieťaťom, pri oplachovaní alebo odstraňovaniu z vaničky. Pýtajú sa, aké používať pomôcky, hry a pesničky alebo čo robiť v prípade, keď dieťa pri kúpaní plače. Odpovede na všetky tieto otázky vrátane zmysluplného odôvodnenie sú popísané v tejto publikácii Ako sa rodí vodníčci I. - Hravé "plávanie" od narodenia doma vo vani, sprche, vedierku aj pri spoločnej kúpeli.

Most - Jiří Mucha

První titul ze souborného díla Jiřího Muchy (viz rubriku AUTOŘI), které vychází od roku 1999 v nakladatelství Eminent, přibližuje na základě vlastních zkušeností pohnuté osudy československých vojáků ve francouzské armádě na začátku II. světové války.

Popoluška - Ján Vrabec

2010. Popoluskin pribeh stvarneny do pritazlivej podoby s prekrasnymi ilustraciami a vystiznym textom. < br/> Popoluškin príbeh stvárnený do príťažlivej podoby s prekrásnymi ilustráciami a výstižným textom

Červená čiapočka VP - Oliveri

Čarovná rozprávka o Červenej čiapočke, ktorá na ceste k chorej starej mame stretla vlka, patrí už storočia k najobľúbenejším.

Elon Musk - Ashlee Vance - CDmp3 - čte Filip Švarc

Ashlee Vance ; Filip Švarc čte Filip Švarc OneHotBook 2016 Médium CD, čeština

Jižní Afrika - Kolektiv autorů

, Druh sortimentu : Kniha, Jižní Afrika, Jazyk : Čeština, Počet strán : 324

Hudobné nástroje

Stručný prehľad hudobných nástrojov. Kvalitné fotografie hudobných nástrojov a ich základné triedenie, rozloženie symfonického orchestra.

Vydavateľstvo:

Kupka

Rok vydania: 2010

Počet strán: 2

Rozmery: 211x148

Hmotnosť: 12

ISBN: 978-80-87412-08-4

Básně - Jiří Černohlávek

2010. Souborne vydani basnickeho dila autora, ktery kvalitou sve poezie patril k prednim osobnostem ceskeho basnictvi druhe poloviny dvacateho stoleti, a pritom je dodnes sirsi ctenarske obci prakticky neznam. Cernohlavek byl poeta doctus s mimoradnym cit