Kabelky

Nixon Tree Hugger Tote kelly green/bone

Nixon Tree Hugger Tote kelly green/bone velikosti v kategorii Batohy a tašky | dámske tašky na e-shopu Swis-shop.sk za skvělé ceny.

Dakine Jo Jo toulouse

Dakine Jo Jo toulouse vo velikosti od výrobca Dakine v kategorii Batohy a tašky | dámske tašky na e-shopu Swis-shop.sk za skvělé ceny. ( )

Dakine Jo Jo flora

Dakine Jo Jo flora vo velikosti od výrobca Dakine v kategorii Batohy a tašky | dámske tašky na e-shopu Swis-shop.sk za skvělé ceny. ( )

Animal Dawn shadow black

Barevná dámská kabelka ANIMAL DAWN./strong> je praktická, dobře se nosí jak přes rameno tak v ruce a výborně vypadá. Máme několik designových variant, takže si určitě najdeš tu svoji i ty!Specifikace:- rozměry: 22 cm x 20 cm x 8 cm - objem: 2 L - nastavitelný ramenní popruh- klopa s magnetickým patentem- uvnitř dvě kapsy na kovový zip- neoprenová přihrádka na menší telefon- kovová skoba na přidělání klíčů- materiál: polyester - design může bý tu každého kusu mírně odlišně rozložen Animal Dawn shadow black vo velikosti od výrobca Animal v kategorii Batohy a tašky | dámske tašky na e-shopu Swis-shop.sk za skvělé ceny. ( )

Roxy From My Heart anthracite

Roxy From My Heart anthracite vo velikosti od výrobca Roxy v kategorii Batohy a tašky | dámske tašky na e-shopu Swis-shop.sk za skvělé ceny. ( )

Talianske kožené kabelky crossbody tyrkysové malé Zeta

Kúpte si malú zelenúale zato praktickú dámsku koženú kabelkuktorá skvele zapadne do vášho šatníka. Táto dámska kožená kabelka je ideálna na nosenie crossbody alebo cez plece. Vieme, že juskombinujete k športovému outfitu, ale jej výhodou je, že sa výborne hodí aj k elegantným kúskom oblečenia. Pravá kožaBorse in Pelle a Made in Italy spolu z kovaním farby starého zlata jej dodávajednoduchosť. Je vyrobená v Taliansku z pravej na dotyk príjemne mäkkej kože. Zapínanie vnútri je na zips a príklopka sa zapína na magnet. Vonkajšie rozmery: dĺžka: 23cm, výška: 19cm,hrúbka: 3 cm Vnútorné prostredie: vrecko na zips: 1x počet komôr: 1x vnútorná podšívka: áno Vonkajšie prostredie: ramienko dlhé: 122 cm (regulovateľné, odopínateľné) vrecko na zips zo zadnej strany kabelky: 1x

Talianske kožené kabelky crossbody ružové malé Zeta

Kúpte si malú taliansku no veľmi praktickú dámsku koženú kabelku v staroružovej farbe ktorá nesmie chýbať vo vašom šatníku.. Táto dámska kožená kabelka je ideálna na nosenie crossbody alebo cez plece. Vieme, že juskombinujete k športovému outfitu, ale jej výhodou je, že sa výborne hodí aj k elegantným kúskom oblečenia. Pravá kožaBorse in Pelle a Made in Italy spolu skovaním farby starého zlata dodávajednoduchosť. Je vyrobená v Taliansku z pravej na dotyk príjemne mäkkej kože. Zapínanie vnútri je na zips a príklopka sa zapína na magnet. Vonkajšie rozmery: dĺžka: 23cm, výška: 19cm,hrúbka: 3 cm Vnútorné prostredie: vrecko na zips: 1x počet komôr: 1x vnútorná podšívka: áno Vonkajšie prostredie: ramienko dlhé: 122 cm (regulovateľné, odopínateľné) vrecko na zips zo zadnej strany kabelky: 1x

Talianske kožené kabelky crossbody červené malé Zeta

Zakúpte si túto malú taliansku koženú kabelku v červenej farbe, pretože je praktická apatrí do vášho šatníka. Táto dámska kožená kabelka je ideálna na nosenie crossbody alebo cez plece. Vieme, že juskombinujete k športovému outfitu, ale jej výhodou je, že sa výborne hodí aj k elegantným kúskom oblečenia. Pravá kožaBorse in Pelle a Made in Italy spolu skovaním farby starého zlata dodávajednoduchosť. Je vyrobená v Taliansku z pravej na dotyk príjemne mäkkej kože. Zapínanie vnútri je na zips a príklopka sa zapína na magnet. Vonkajšie rozmery: dĺžka: 23cm, výška: 19cm,hrúbka: 3 cm Vnútorné prostredie: vrecko na zips: 1x počet komôr: 1x vnútorná podšívka: áno Vonkajšie prostredie: ramienko dlhé: 122 cm (regulovateľné, odopínateľné) vrecko na zips zo zadnej strany kabelky: 1x

Talianske kožené kabelky crossbody fialová malé Zeta

Obstarajte simalú taliansku koženú kabelku, ktorá jepraktická apatrí do vášho šatníka, pretože fialová farba je módnym hitom v tejto sezóne.Táto dámska kožená kabelka je ideálna na nosenie crossbody alebo cez plece. Vieme, že juskombinujete k športovému outfitu, ale jej výhodou je, že sa výborne hodí aj k elegantným kúskom oblečenia. Pravá kožaBorse in Pelle a Made in Italy spolu skovaním farby starého zlata dodávajednoduchosť. Je vyrobená v Taliansku z pravej na dotyk príjemne mäkkej kože. Zapínanie vnútri je na zips a príklopka sa zapína na magnet. Vonkajšie rozmery: dĺžka: 23cm, výška: 19cm,hrúbka: 3 cm Vnútorné prostredie: vrecko na zips: 1x počet komôr: 1x vnútorná podšívka: áno Vonkajšie prostredie: ramienko dlhé: 122 cm (regulovateľné, odopínateľné) vrecko na zips zo zadnej strany kabelky: 1x

Animal Crest multicolor

Dámská taška Animal Crest v černé barvě s bílým vzorem a barevnými akcenty je sice malý, nicméně nepostradatelný pomocník během tvého dne. Pod klopou na magnet najdeš dvě kapsy. První kapsa obsahuje vnitřní organizér, kapsu na mobil a karabinku na klíč, druhá disponuje transparentní přihrádkou na vizitky. Zkrátka malá, ale šikovná!Materiál: 100% polyesterSpecifikace:- rozměry: 25 x 19 x 7,5 cm- nastavitelný ramenní popruh- celopolstrovaná taška- poutko Animal Crest multicolor vo velikosti od výrobca Animal v kategorii Batohy a tašky | dámske tašky na e-shopu Swis-shop.sk za skvělé ceny. ( )

Roxy West Feelings spruce yellow

Hnědá dámská kabelka Roxy West Feelings SPRUCE YELLOW má hlavní kapsu na zip, ramenní popruh a dvě ucha - kabelku tak můžeš nosit jak přes rameno, tak v ruce! Rozměry: 30 x 50 x 17 cm Objem: 14,5l Materiál: 100% polyuretan Specifikace: - hlavní kapsa na zip - vnitřní otevřená kapsa - odnímatelný ramenní popruh - dvě ucha Roxy West Feelings spruce yellow vo velikosti od výrobca Roxy v kategorii Batohy a tašky | dámske tašky na e-shopu Swis-shop.sk za skvělé ceny. ( )

RVCA Vital Small/Crossb taupe

dámska kabelka RVCA Vital Small / Crossb taupe Dizajnová pevná kabelka v neutrálnych farbách zo syntetickej kože s kovovou šklbať pre všetkých, ktorí fandia minimalizmu. Nastaviteľný ramenný popruh Veľké vrecko na zips s vnútornou ukrytou Zadné menšie vrecko na zips Rozmery: 23 x 19 x 6 cm Objem: 2L 100% polyuretán RVCA Vital Small/Crossb taupe vo velikosti od výrobca RVCA v kategorii Batohy a tašky | dámske tašky na e-shopu Swis-shop.sk za skvělé ceny. ( )