Linteo Satin ubrousky vlhčené intimní 10 ks

LINTEO SATIN Vlhčené obrúsky intímne 10ks, 1-vrstvové 25776 Vlčené obrúsky Linteo Satin intímne sú určené k intímnej hygiene. Nedráždi, poskytujú pocit čistoty a sviežosti. Sú vhodné pri cestovaní, po pohlavnom styku, počas menštruácie, obsahujú výťažok z aloe vera a harmančeka, ktoré hoja a upokojujú. Neobsahujú alkohol a pre vašu istotu sú dermatologicky testované. výrobky Linteo Satin sú jemné a vhodné pre vás aj pre vaše malé deti Produkty z rady Linteo Satin vynikajú svojou pevnosťou pri akomkoľvek použití výrobky v rade Satin sú určené pre zákazníka, ktorý očakáva kvalitu a príjemnú cenu výroba produktov Satin spĺňa všetky legislatívne nároky a podlieha prísnym testom složení výrobkov (látky a ingrediencie) je účinné a zároveň šetrné ku všetkým typom pokožky ilustračné foto

Dove Intimo sprchový gél na intímnu hygienu 250 ml

Intimo Neutrocare - Sprchový gél na intímnu hygienu intimo Neutrocare sprchový gél na intímnu hygienu jemne umýva vaše intímne partie a pomáha udržiavať ich prirodzenú rovnováhu pomáha chrániť pred podráždením a jemným začervenaním a dodáva vám pocit sviežosti po celý deň rešpektuje fyziologické pH vašich intímnych partií a pomáha udržiavať prirodzenú rovnováhu sliznice udržuje prirodzenú rovnáhu chráni pred podráždením dodáva pocit sviežosti po celý deň rešpektuje pH intímnych partií Použitie: Je vhodný pre každodenné použitie. Po použití intímne partie opláchnite vodou. Len na vonkajšie použitie.

Nivea Intimo Natural ubrousky pro intimní hygienu 20 ks

Pre okamžitý pocit čistoty a sviežosti kedykoľvek a kdekoľvek. S výťažkami z harmančeka a kyselinou mliečnou. Jemná starostlivosť o intímné partie kedykoľvek a kdekoľvek. Obrúsky na intímnu hygienu NIVEA Intimo NATURAL obsahujú výťažky z harmančeka a kyselinu mliečnu, ktorá je prirodzenou súčasťou ženských intímnych partií a je nevyhnutná pre udržanie ich zdravej, prirodzene kyslej úrovne pH, ktorá je nižšia ako u ostatných častí tela. Vďaka svojmu jemnému zloženiu dodajú príjemný pocit čistoty, sviežosti a zdravia. Pre okamžité použitie kdekoľvek a kedykoľvek. Neobsahuje mydlo ani farbivá. Úroveň pH 4,6 zodpovedá kyslému prostrediu intímnych partií. Len na vonkajšie použitie i viackrát denne. Gynekologicky, dermatologicky a klinicky testované a schválené.

Nivea Intimo natural sprchová emulzia pre intímny hygienu 250 ml

Jemná starostlivosť o intímne partie na každý deň. Sprchová emulzia NIVEA Intimo NATURAL je vďaka svojmu špeciálnemu zloženiu určená pre starostlivosť o intímne partie. Jemné a ochranné zloženie je ideálne na každodennú intímnu hygienu a dodáva príjemný pocit čistoty, sviežosti a zdravie po celý deň. Ako funguje Obsahuje kyselinu mliečnu, ktorá je prirodzenou súčasťou intímnych partií a je nevyhnutná k udržaniu ich zdravej, prirodzene kyslej úrovne pH, ktorá je nižšia než u ostatných častí tela. Posilňuje ochranu pred rôznymi ženskými ťažkosťami a podráždením. Prírodné výťažky z harmančeku a bisabolol upokojujú už vzniknuté podráždenia a zvyšujú ochranu a sviežosť. Neobsahuje mydlo ani farbivá. Úroveň pH 4,6 zodpovedá kyslému prostrediu intímnych partií. Iba pre vonkajšie použitie i viackrát denne. Dôkladne opláchnite. Gynekologicky, dermatologicky a klinicky testované a schválené.

Nivea Intimo Sensitive sprchová emulze 250 ml

Nivea Intimo Sensitive Emulzia pre intímnu hygienu Jemná starostlivosť o citlivé až podráždené intímne partie. S ochranným zložením s aloe vera, pantenolom a kyselinou mliečnou. Upokojujúci účinok a ochrana intímnych partií. Ako funguje: Upokojujúce a ochranné zloženie veľmi šetrne umýva intímne partie, je optimálne na každodenné použitie. Obmedzuje pocit napnutia, pálenia či bolesti intímnych partií a dodáva im sviežosť a zdravie po celý deň. Obsahuje kyselinu mliečnu, ktorá je prirodzenou súčasťou intímnych partií a je nevyhnutná k udržaniu ich zdravej, prirodzene kyslej úrovne pH, ktorá je nižšia než u ostatných častí tela. Posilňuje ochranu pred rôznymi ženskými ťažkosťami a podráždením. Aloe vera a pantenol sú známe pre svoj upokojujúci a zvlhčujúci efekt. Neobsahuje mydlo ani farbivá. Úroveň pH 4,6 zodpovedá kyslému prostrediu intímnych partií. Iba pre vonkajšie použitie i viackrát denne. Dôkladne opláchnite. Gynekologicky, dermatologicky a klinicky testované a schválené. Objem: 250ml

Bella mamma poporodné vložky 10 ks

Hygienické vložky Bella Mamma. Sú určené pre ženy po pôrode. Veľmi dobrá savosť. Veľkosť a šírka absorbčného jadra umožňuje efektívnu ochranu dokonca aj na lôžku. Jemná vonkajšia vrstva nespôsobuje podráždenie pokožky a prináša pocit maximálneho Comfortu ženy v období šestonedelia. Dermatologicky testované. Balenie obsahuje 10ks. Diaľka vložiek je cca 29cm.

Naturella Ultra Normal 10 ks

NATURELLA Camomile Ultra Normal, hygienické vložky 10ks NATURELLA Camomile jednorázové hygienické vložky pre vašu ochanu počas strednej až stredne silnej menštuácie. Teraz so špeciálnou povrchovou vrstvou pre váš úžasný pocit pohodlia. Vieme, že vediete aktívny život a potrebujete vložku, ktorá sa tomu prispôsobí. Preto vložky Naturella Camomile s jemnou vôňou poskytujú úžasnú ochranu a dobre držia na mieste. Nezáleží na tom, aký aktívny je váš život, pretože ste dobre chránená. Spoľahnite sa na Naturella Camomile.

Always Ultra Night 7 ks

ALWAYS Ultra Night 7ks dámske vložky Always hygienické potreby poskytujú bezpečnú a diskrétnu ochranu počas celého menštruačného cyklu. Ultra absorpčné jadro obsahuje špeciálny materiál, ktorý rýchlo absorbuje a uzamkne tekutinu vo vnútri vložky v množstve niekoľkonásobne vyššom ako sám váži. Always sú jediné vložky s Flexi krídelkami. Táto flexibilná krídelká pomáhajú chrániť postranné časti bielizne. Vďaka nim vložka tiež lepšie drží, aj keď je telo v pohybe. Oba dva druhy Always vložiek, ultra tenké aj hrubé, poskytujú spoľahlivú ochranu. Nižšie uvedená tabuľka poskytuje prehľad rôznych balení vložiek Always. Schopnosť absorpcie je označená malými kvapkami na obale Always. Čím viac kvapiek tu je, tým vyššia je absorpčná schopnosť vložky (tým lepšie si poradí so silnejším výtokom). Always Ultra Super Plus poskytuje ochranu pri silnejšom výtoku v prvých dňoch. Always Ultra Normal a Always Ultra Plus sú ideálna vložky pre stredne silnú menštruáciu alebo pre jej posledné dni. Always Ultra Night sú prispôsobené špeciálne pre použitie na noc tak, aby poskytli ochranu po dlhšiu dobu. Absorbcie: 6 kvapiek

Nivea Intimo Fresh obrúsky pre intímnu hygienu s aloe vera 20 ks

NIVEA obrusky intimo Fresh, vlhčené obrúsky na itímnu hygienu 20 ks Užívajte si pocit sviežosti i v oblasti intímnych partií. A to kedykoľvek a kdekoľvek! Stačí mať po ruke obrúsky s kyselinou mliečnou, aloe vera a vôňou bieleho čaju. Jemne čistia a zanechávajú pocit príjemnej sviežosti. Zároveň vás ich šetrné zloženie ochráni pred možnou infekciou. Vyskúšajte starostlivosť bez alkalického mydla a farbív. - Prírodné výťažky z aloe vera hydratujú pokožku. - Kyselina mliečna chránia pred infekciami a gynekologickými obtiažami??problémami. - Úroveň pH 4,6 zodpovedá kyslému prostrediu intímnych partií. - Neobsahuje alkalické mydlo ani farbivá. - Gynekologicky a dermatologicky testované.

Lactacyd Femina obrúsky na intímnu hygienu 1x15 ks

Lactacyd Femina obrúsky na intímnu hygienu 15 ks Lactacyd vlhčené obrúsky obsahujú prírodnú L-kyselinu mliečnu na zachovanie prirodzenej rovnováhy a ochrany vašej intímnej zóny a alantoín, známy svojimi upokojujúcimi účinkami. Výborné na použitie doma na každodennú intímnu starostlivosť, počas menštruácie alebo vždy, keď sa chcete cítiť sviežo a sebaisto.

Chilly Intimní gel (Intima Antibacterial) 200 ml

Chilly intima ANTIBACTERIAL je hypoalergénny gél na intímnu hygienu so špecifickým ochranným účinkom vďaka obsahu extraktu z tymianu a šalvie. Pomáha chrániť pred baktériami a mykózami. Chilly intima ANTIBACTERIAL vďaka antibakteriálnemu pôsobeniu prírodných látok zaručuje vhodnú ochranu intímnych partií. Nespôsobuje následné podráždenie a zároveň obmedzuje svrbenie. Vracia pocit sviežosti a istoty. Chilly intima ANTIBACTERIAL je vhodná pre používanie tehotnými ženami, počas menštruačného cyklu, pre použitie pri zvýšenom riziku bakteriálnej infekcie (pri pobyte v telocvičniach, bazénoch, na plavárňach, pri dlhších cestách mimo domova). Chilly intima spĺňa všetky zásady správnej intímnej hygieny: má hladinu pH 5, ktoré udržiava a obnovuje normálne vaginálne prostredie, ktoré slúžia ako prirodzená bariéra proti infekciám obsahuje kyselinu mliečnu, ktorá podporuje zdravú bakteriálnu flóru obsahuje látku triclosan (irgasan), ktorá má bakteriostatické účinky Chilly intima pomáha predchádzať podráždeniu a začervenalosti pokožky. Chilly intima bola klinicky testovaná a výsledky preukázali, že nespôsobuje podráždenie dokonca ani u pacientok s jemnou a citlivou pokožkou. Prípravkom Chilly intima bola udelená pečať a garancie Českej gynekologickej a pôrodníckej spoločnosti SLS.

Beppy Soft Comfort Dry Tampony 8 ks

Tampóny Beppe COMFORT suché bez šnúrky vo svetle ružovom prevedení. Sú určené ženám, ktoré sa nechcú v priebehu menštruácie nijako obmedzovať. Penový tampón Beppe je pohodlný pri cestovaní, športovaní, plávaní alebo saunovanie a možno ho použiť aj pri sexe. Efektívne zachytáva odchádzajúci krv a podľa sily menštruácie vydrží až 8 hodín. Zavedené tampóny sú úplne neviditeľné a sú vyrobené z mäkkého polyuretánu, ktorý muž pri sexe nijako nevníma. Ľahko sa zavádzajú aj vynímajú. Penové tampóny Beppe sú balené jednotlivo a sú klinicky a dermatologicky testované. Použitie: Pred zavádzaním a odstraňovaním tampónu je nutné si umyť ruky! Každý tampón používajte iba raz! Zavádzanie: 1. Pre ľahšie zavedenie odporúčame naniesť na tampón trochu lubrikačného gélu alebo ho navlhčiť čistou vodou a potom dobre vymačkať. 2. Najľahšie možno tampón zaviesť tak, keď si pritom postavíte jednu nohu o niečo vyššie. 3. Vsuňte stlačený tampón do pošvy tak hlboko, aby druhá plochá strana tampónu priliehala uterinného hrdlu. Odstránenie: Tampón sa dá jednoducho odstrániť pomocou integrovaných úchytiek tak, že ho vytiahnete za úchytky ukazovákom alebo prostredníkom. Ak by napriek tomu bolo odstránenie ťažké, odporúčame Vám sa na tento účel znížiť do drepu, pretože sa tak hĺbka pošvy zmenší. Obsah: 8 ks