Bayo Dětský stan 3v1 3 ks Červená

Krásny detský stan 3v1 Bayo. Skvelá zostava stanu, iglu a tunela je perfektným úkrytom pre deti. V lete ho možné využiť na záhrade, v zime napr. do izbičky. Deti môžu mať svoje vlastné kráľovstvo či uloženie pre svoje hračky. Zostavu možno rýchlo zložiť. Praktický obal na zips je súčasťou balenia. Je vyrobená z kvalitného a pevného materiálu. Určené pre deti od 3 rokov. Obrázok sa líši podľa aktuálnej ponuky. Rozmery cca: 230x78x91 cm.Charakteristika:- skvelé útočisko pre deti- vyrobené z kvalitného polyesterového materiálu- možno rýchlo zložiť- praktický obal na zips je súčasťou balenia - určené pre deti od 3 rokovRozmery: cca 230x78x91

Bestway 52007 Domček plastový

Domček je vhodný ako pokojné miesto, kde si deti oddýchnu a majú skvelý pocit z vlastného priestoru

Sada hračiek do piesku

Detská sada hračiek do pieskoviska - 11 ks. Určené pre deti od 18 mesiacov. Farby jednotlivých súčastí sa líšia a nie sú rovnaké ako na ilustračnom obrázku.

Woody hojdačka jednoduchá

Klasická drevená hojdačka na zavesenie. Nosnosť do 30kg WOODY drevené hračky kladú veľký dôraz popri vysokej kvalite a bezpečnosti, tiež na rozvoj dieťaťa v rôznom období rastu, ako po stránke motorickej, tak aj pedagogickej a psychickej. Veľká časť drevených hračiek z kolekcie WOODY je vyrábaná v Českej republike, ktorá má dlhoročnú tradíciu vo výrobe drevených hračiek. Všetky drevené hračky sú testované na najvyššie medzinárodne štandardy a väčšina hračiek je zaradená do programu "BEZPEČNÉ HRAČKY" (pre ostatné jazyky SAFE TOYS). Tento program zaručuje najvyššiu možnú garanciu bezpečnosti s priebežnou a pravidelnou kontrolou predávaného tovaru.

Pieskovisko Jack and Jill Modrá

Detské pieskovisko a bazénik v jednom - to najlepšie na letné hrátky. Pieskovisko má zaujímavý tvar a poskytne skvelú zábavu v teplom počasí. Vhodné ako na záhradu, tak aj na balkón či terasu. Pri dokúpení ďalšieho kusu možno pieskovisko uzavrieť či rozšíriť. Vyrobené z kvalitného a odolného plastového materiálu. Rozmery cca 109x94x20 cm. Vhodné pre deti od 18 mesiacov. 1 ks.

Pieskovisko Fiore modré

Detské pieskovisko a bazénik v jednom - to najlepšie na letné hrátky. Pieskovisko má zaujímavý tvar a poskytne skvelú zábavu v teplom počasí. Vhodné ako na záhradu, tak aj na balkón či terasu. Pri dokúpenia ďalšieho kusu možno pieskovisko uzavrieť či rozšíriť. Pieskovisko má vnútri tiež tri stupienky, na ktoré sa môže dieťa posadiť. Vyrobené z kvalitného a odolného plastového materiálu. Rozmery cca 107x20 cm. Vhodné pre deti od 18 mesiacov. 1 ks. P

Hojdačka G21 Houpačka pro 2 plastová

Hojdanie na hojdačke patrí k jednej z najobľúbenejších činností každého dieťaťa. Doprajte ho aj vašim deťom s plastovou hojdačkou G21. Hojdačka je určená pre dve deti. Hojdačka je vyrobená z kvalitného plastového materiálu, ktorý odoláva poveternostným vplyvom. Nebojte sa jej umiestniť nielen do detskej izbičky, ale aj na záhradu. Pod sedadlami sú na oboch stranách nafukovacie loptičky, ktoré tlmia nárazy pri dopade.Vlastnosti:- Vhodné pre deti od 3 rokov- Nosnosť: 25 kg- Rozmery hojdačky: 126 x 40 x 40 cm- Rozmery balenia: 59,5 x 26,5 x 26,5 cm- Hmotnosť: 3,7 kg

Woody rebrík drevený povrazový veža

Woody Povrazový rebrík drevený - Veža 90126, výrobca Woody. Netradičný rebrík určený najmä na záhradu na zavesenie napríklad na strom, no vhodný aj do detskej izby.   Povrazový rebrík je skvelá aktívna hračka. Vďaka tvaru trojuholníkov sa dá rôzne preliezať. Jednotlivé priečky sú široké 30 cm. Celková výška rebríka je 180 cm. Pre deti od 3 rokov   WOODY produkty kladú veľký dôraz popri vysokej kvalite a bezpečnosti tiež na rozvoj dieťaťa v rôznom období rastu, ako po stránke motorickej, tak aj pedagogickej a psychickej.

ECOIFFIER 510 Vyklápač s vedro setom do piesku

Nákladné autíčko sa sklápačkou zaručene zabavia všetky deti nielen na pieskovisku. Súčasťou autíčka je vedierko, lopatka, hrabličky a formička v pestrofarebnom prevedení.

Ecoiffier Vozík s kanvičkou se setom na piesok

Vozík s kanvičkou a setom na piesok. Súčasťou vedierko, sitko, hrabličky, lopatka, 2 formičky. Nechýba ani autíčko - sklápačka. Rozmery vozíka: 69,5 x 20 x 20,5 cm (bez držadla).

lopatka na písek 3 barvy 24 cm

etská plastová lopatka do piesku v troch farbách. Veľkosť 24 cm.