Hry na Xbox One

Sunset Overdrive

 Sunset Overdrive

Sunset Overdrive je neustále sa meniaca strieľačka zo sveta z nie až tak ďalekej budúcnosti. Katastrofická udalosť zmenila Vaše bydlisko na mesto plné mutantov. Tam, kde ostatní hynú, Vy rozkvitáte. Prekvapivo zistíte, že Vašou úlohou nie je zbierať odpadky, ani servírovanie jedla, ale deštrukcia mutantov.

S arzenálom "kick-ass" super silných zbraní a schopnosťou pohybovať sa po meste s neuveriteľnou obratnosťou, pre Vás nie je všetkých dní koniec. Práve naopak. Je to len začiatok.

Užite si úchvatnú grafiku perfektne využívajúcu výkon konzoly Xbox One, od tvorcov z Microsoft Studios.

Nebojte sa samoty! Okrem mutantov môžete v tomto šialenom svete stretnúť aj množstvo svojich priateľov, keďže hra ponúka rozsiahle multiplayer možnosti.

Vyzbrojte sa plejádou šialených zbraní, ktoré majú značne... nepredpovedateľné efekty.  

Prehopsajte mesto v štýle, ktorý jednoducho nemá chybu!

Lego Jurassic World

Tak to tu ešte nebolo! Hra LEGO Jurassic World prináša opäť nefalšovanú "lego" zábavu, tentoraz však z prostredia Jurského parku, ktorý všetci dobre poznáme - a to vďaka legendárnej filmovej trilógii z dielne režiséra Stevena Spielberga. Teraz sa do Jurského parku môžete pozrieť aj Vy. Vďaka nevinnej LEGO tematike sa s Vami môžu zabaviť aj Vaše deti!


Čo si vybavíte, keď sa povie Jurský park? Filmová trilógia priniesla mnoho nezabudnuteľných a ikonických scén, ako je napríklad tá s rozzúreným tyrannosaurovi Rexom. Táto aj mnohé ďalšie scény budú súčasťou hry. Tešiť sa môžete na dva ostrovy, na ktorých sa v priebehu hrania príbehu otvorí niekoľko lokácií, do ktorých budete mať voľný prístup a pôjde si v nich do detailu prezerať veci, na ktoré narazíte počas hry napríklad len na chvíľku. Lokácie budú dostatočne veľké na to, aby ste ich za päť minút nepřeběhli celé, to sa nemusíte báť. Hľadáte hru, ktorá zabaví celú Vašu rodinu? Hra LEGO Jurassic World je trefa do čierneho!

Project: Spark

 Project: Spark

Vytvorte si videohru svojich snov.

Project Spark je otvorený svet digitálneho plátna, kde môžete vytvárať a zdieľať, čo vás napadne a hrať sa so svojimi výtvormi. Jedná sa o výkonný, ale zároveň jednoduchý spôsob ako vytvárať vlastné svety, príbehy a hry a hrať sa s nimi. Svoje diela môžete zdieľať s neustále aktívnou komunitou. Môžete tiež hrať výtvory ostatných členov komunity. Project Spark vám dáva moc tvoriť a ponúka nekonečné možnosti hrania.

Tvorte, hrajte sa a zdieľajte

Project Spark umožňuje budovať, hrať, zdieľať a privádzať k životu vlastné dielo na platformách Xbox One, Xbox 360 a Windows 8. Táto hra poskytuje čisté digitálne plátno, na ktorom môžete popustiť uzdu svojej fantázii a vytvoriť svoj vlastný svet. Navyše získate neobmedzený prístup k hrám vytvorenými ostatnými a nekonečné možnosti zdieľať svoje vlastné diela.

Nekonečné zážitky

Zapojte sa do celosvetovej online komunity tvorcov obsahu a hráčov, kde môžete zdieľať svoje nápady, prezentovať nové a prinášať do sveta inovácie. Hry si môžete stiahnuť, hrať ich a dokonca do nich pridávať vlastné nápady. Navštívte Crossroads, kde môžete vytvárať nové dobrodružstvá jednoduchým výberom dodatočného obsahu počas hrania.

Tieto možnosti ponúka iba spoločnosť Microsoft  

Project Spark je ukážkou možností, ktoré spoločnosť Microsoft ponúka. Môžete využiť dotykové ovládanie vo Windows 8 a pomocou aplikácie SmartGlass preniesť dotykové ovládanie na konzole Xbox One. Funkcia Kinect Capture vám dáva plnú kontrolu nad pohybom, rečou a konaním postáv. Online služby navyše všetko spájajú do uceleného prostredia nezávislého na platforme.  

Rayman Legends (Definitive Edition) (SWITCH)

Rayman Legends Definitive Edition   Rayman, skákajúca multiplatformová hra, ocenená mnohými cenami za grafiku a hudbu sa vracia s novým dobrodružstvom. Keď Rayman, Globox a Teensies prechádzajú začarovaným lesom, objaví sa tajuplný stan spolu s okúzlujúcimi kresbami. Pri bližšom prieskume si všimnú, že každý obraz zobrazuje nejaký príbeh z mystického sveta. Keď sa sústredia viac na obraz na ktorom je zobrazená stredoveká krajina, sú náhle vcucnutí do obrazu a ocitajú sa na začiatku nového dobrodružstva. Musia bežať, skákať a bojovať aby sa dostali cez každý tajuplný svet a objavili tajomstvo kresieb.     Hra ponúka: Hra až štyroch hráčov na jednej obrazovke 3D boss súboje - Bossovia majú veľkú výhodu oproti Raymanovej skupine hrdinov - ďalší rozmer. Draci a iné epické príšery môžu útočiť zo všetkých uhlov, takže budete musieť byť veľmi šikovný aby ste ich porazili! Nové výzvy - spojenie s priateľmi pri prechode rôznymi úlohami otestuje vaše schopnosti. Pozrite sa ako si vediete v medzinárodnom rebríčku. Hudobné levely - najzábavnejšou novinkou v Rayman Legends sú práve úrovne, počas ktorých skáčete, udierate a bežíte do rytmu sprevádzajúcej hudby. Použité sú známe piesne, prerobené do hudobného štýlu série Rayman. Verzia prepracovaná na Nintendo switch

Quantum Break

Ak chcete prežiť v súčasnosti a zachrániť budúcnosť, musíte ovládnuť čas. Tvorcovia hier Alan Wake a Max Payne predstavujú Quantum Break – revolučnú zábavnú hru, ktorá stiera hranice medzi samotným hraním a televíziou. Quantum Break predstavuje svetu novú generáciu zábavy, ktorú umožňuje iba konzola Xbox One.

OPRAVTE ČAS PREDTÝM, NEŽ VŠETKO ZNIČÍ

Keď sa pokazí čas, vaším ihriskom sa stanú katastrofy. Ako hrdina Jack Joyce si budete prebojovávať cestu epickými katastrofami, ktoré sa budú mihať tam a späť v čase. Avšak prežitie v tomto nestabilnom svete a zastavenie konca samotného času je možné len zvládnutím nových časových schopností.

PONORTE SA DO DRAMATICKÉHO PRÍBEHU

Zlyhaný experiment so strojom času spôsobil narušenie samotného času a Jack Joyce musí po kúskoch vykonávať nápravu. V boji o záchranu času musí tiež bojovať s nemilosrdnou spoločnosťou Monarch Solutions, na čele ktorej stojí jeho starý priateľ Paul Serene, z ktorého sa teraz stal jeho nepriateľ. Jack sa snaží zo všetkých síl zachrániť čas, avšak Paul sa mu to snaží za každú cenu prekaziť.

UŽITE SI BITKY S ČASOM

Posuňte hranice akčného filmového dobrodružstva v tomto svete s narušeným časom. Manipulujte s časom tak, aby ste získali navrch. Znehybnite protivníkov v jedinom okamihu. Pretože do vašej výzbroje patrí i čas, súboje sú nepredvídateľné.

KĽUČKUJTE MEDZI KOLOSÁLNYMI KATASTROFAMI

Čas okolo vás kolabuje a vytvára úchvatné časové skoky obidvoma smermi, v ktorých náhle nehybný svet divoko poskakuje v čase tam a späť. Čas môže začať preskakovať kedykoľvek a pôsobiť najrôznejšie katastrofy, zatiaľ čo čas poskakuje dopredu a späť. Preplietajte sa medzi nepredvídateľnými katastrofami, inak im podľahnete .

FIFA 15

FIFA 15 prináša úžasne detailný a živý futbal, ktorý Vám ponúka dosiaľ nevídané zážitky. Bezprostredne Vás čaká intenzívne povzbudzovanie a skandovanie fanúšikov ako pri skutočnom zápase a komentátor oboznamujúci divákov so zaujímavosťami ohľadom nadchádzajúceho stretnutia v rámci dynamického predzápasového programu. Vôbec po prvýkrát je všetkých 22 hráčov na trávniku prepojených emocionálnou inteligenciou. Futbalisti vďaka tomu reagujú na súperov i spoluhráčov v kontexte a relevantný k dianiu na ihrisku je i komentár. Grafika novej generácie umožnuje dokonca i priebežné opotrebenie trávnika s pribúdajúcimi minútami zápasu. Výsledkom autentického grafického spracovania hráčov sú štíhle postavy športovcov, ktoré vzhľadom verne zodpovedajú svojim skutočným predlohám. Uvidíte dokonca i blato, ktoré sa im prichytí na drese. Ovládanie futbalistov zrýchľuje ich reakcie pri pohybe, umožnuje im lepšie a charakteristickejšie viesť loptu a prekonávať súpera v súboji jeden na jedného spôsobom, ktorý Vám prinesie omnoho väčšie uspokojenie.


Futbal ponúka úžasné drámy a FIFA 15 Vás do nich vtiahne tak, že zažijete všetky emócie a napätie, ktoré tento najobľúbenejší šport na svete dokáže vyvolať.


Vôbec po prvýkrát je FIFA 15 schopná modelovať emotívny stav všetkých 22 hráčov na trávniku. Pre fanúšikov to znamená, že na vlastnej koži zažijú prejavy charakteru najlepších futbalistov sveta priamo v zápase. Hráči vyhodnocujú situácie, ktoré u nich spúšťajú emocionálne reakcie prirodzene zodpovedajúce kontextu vývoja hry. Napríklad pokiaľ je hráč opakovane faulovaný súperom, môže ho konfrontovať v závislosti na tvrdosti zákroku a ďalších súvislostiach diania v zápase. Postavy futbalistov autenticky reagujú na verdikty rozhodcov, drsné zákroky, nepremenené šance, góly a ďalšie dôležité okamihy v priebehu celého stretnutia. Počas neho môžu použiť až 600 rôznych prejavov emócií.


Atmosféra každého zápasu pôsobí dynamickejším a živším dojmom. Doslova Vás vtiahne do diania na trávniku a nedovolí Vám od neho odtrhnúť oči. Vďaka špecifickému fandeniu v rôznych častiach sveta je teraz možné od seba jednoznačne odlíšiť divákov v hľadiskách podľa skandovania a chorálov typických pre ich klub, ligu, krajinu či kontinent. Fanúšikovia Liverpoolu na Anfield Road budú vyzerať a správať sa inak než napríklad priaznivci na štadióne La Bombonera v Buenos Aires. Komentátori sa budú zmienovať o konkrétnom správaní sa fanúšikov v jedinečných momentoch. Okrem toho pribudnú i nové reakcie hráčov na lavičke, 10 hráčskych gólových osláv, animácie podávačov lôpt a kontextový komentár.


Tímy si uvedomujú aktuálnu situáciu v zápase a dynamicky jej prispôsobuju svoju taktiku. Napríklad pokiaľ súper vedie v 88. minúte o gól, môže sa rozhodnúť podržať loptu v rohu hriska, aby natiahol čas. Výsledkom je správania sa súperov blízke ľudským hráčom s vyššou mierou podstupovania rizika pri nepriaznivom skóre, či konzervatívnejší štýl hry v prípade vedenia. Betón vo vápne, nakopávanie lôpt do šestnástky, alebo zdržovanie, to sú len niektoré z tímových taktík, ktoré nájdete v ponuke hry FIFA 15.


Vývojový tím hry FIFA 15 vytvoril virtuálneho futbalistu novej generácie, ktorý vyzerá presne ako jeho živá predloha. Vďaka úplne novému systému vykreslenia svetla na základe reálných fyzikálných údajov uvidíte v hre FIFA 15 neuveriteľne detailné tváre hráčov, čo doteraz nebolo možné. Nové modely hráčov a skeletárny systém zaručujú, že každý futbalista pôsobí prirodzene a atleticky. Okrem toho sa dresy hráčov realisticky pohybujú a reagujú s okolím, napríklad tak, že sa v priebehu zápasu zašpinia od trávy a hliny.


Ihrisko už nikdy nebude rovnaké. Sklzy a kopačky zanechávajú na tráve viditeľné stopy a herný povrch sa počas stretnutia postupne opotrebováva rovnako ako v skutočnosti. Pri hre v daždi sa na nom objaví i blato a nečistoty. Vďaka plápolajúcim rohovým vlajkám, chvejúcim sa brankovým konštrukciám a animovaným reklamám na LED paneloch je FIFA 15 živšia.


FIFA 15 opč zvyšuje latku úrovne citlivosti a reakcie ovládania. Vďaka presnému driblingu nestratíte loptu ani pri šprinte, alebo keď sa budete snažiť dostať z ošemetných situácií, pričom svetoznámi hráči si pri tom budú počínať presne ako ich skutočné vzory. Leo Messi vedie loptu a pohybuje sa ako v skutočnosti. Vylepšená biomechanika postáv napomáha futbalistom reagovať a pohybovať sa s väčšou stabilitou a lepšie ovládať loptu. Precíznejšie kroky, obraty v nízkej rýchlosti a lepšie ovládanie lopty v rýchlom behu Vám umožnuje viesť hráča na ihrisku s vyššou mobilitou a kontrolou.


Pocit z úspešného odstavania súpera od lopty je sladší než kedykoľvek predtým. Hráči sa snažia súpera zbaviť lopty celým telom. Jej úspešné odobratie prináša omnoho vyšší pocit uspokojenia a obrancovia sú po zákroku schopní lepšie ju udržať na nohe. Nové zrážky rameno na rameno, ťahanie za dres a po fyzikálnej stránke prepracovanejšie pády sú viditeľnejšie i vďaka novej podobe postáv a vylepšenej technológii správania sa materiálu dresov.


Fyzikálne realistický kontaktný systém mení revolučným spôsobom interakciu medzi hráčmi a prostredím. Každý dotyk, prihrávka, strela, alebo odraz pošle loptu tým správnym smerom v závislosti na rotácii a uhle dopadu na telo či iný predmet, s ktorým príde do kontaktu. Futbalová lopta preto presne rotuje, točí sa a pohybuje po všetkých možných trajektóriách. FIFA 15 mení hru vďaka spôsobu pohybu lopty.


Využite väčšiu voľnost pri útočení a ovládajte spoluhráčov pri rozmiestnovaní počas vhadzování, rohových a priamych kopov. Pomocou pravej páčky si môžete postaviť spoluhráčov presne tam, kde by ste chceli, aby dostali loptu pri štandardných situáciách.

PayDay 2 (Crimewave Edition)

Zastavíte v banke a znovu si prejdete plán. Vtrhnúť tam, párkrát vystreliť a zakričať, aby si všetci ľahli na zem. Ak to pôjde dobre, obetí bude málo a koristi veľa. Tú správnu banku a príležitosť ste vyzerali celé týždne - prešli ste si nákresy, aby ste zistili rozmiestnenie kamier, únikové cesty a trezor. Teraz už zostáva len nasadiť si masky, nabiť zbrane a vojsť do budovy. Je čas na VYPLÁCANÍ!

Nachystajte sa na bleskurýchle a výbušné vykrádačka s až troma ďalšími kamarátmi v hre Payday. Predvádzajte neuveriteľné vlúpačkami v akciou nabitej kooperatívnej strieľačke pre štyroch hráčov. Ponorte sa do hry vďaka prepracovanej grafike, ktorá vás vtiahne do akcie v strhujúcom rozlíšení 1080p. Za úspešné splnenie kšeftov získate vzácne a silné nové vybavenie vrátane masiek, ich úprav, úprav zraní a ďalšie. Zaistite hladký chod vlúpačkami tým, že si kúpite príslušenstvo k misii ako trebárs rýchlejšie únikové auto, nákresy alebo pomoc zvnútra.

Prezrite si sieť CRIMENET a hľadajte kšefty od malých obchodíkov až po veľké kyber zločiny a vybielenie veľkých bankových trezorov. Obohaťte svoj zážitok s hrou Payday vďaka tejto edícii Crimewave Edition, ktorá obsahuje plný vrece koristi v podobe balíčkov DLC s mnohými ďalšími vlúpačkami, zbraňami a vybavením, ktoré do hry pribudli v rôznych aktualizáciách od vydania hry. Ste pripravení vykradnúť s kamošmi pár bánk?

VLASTNOSTI HRY

Pripravte sa na dych berúce vlúpačkami a výbušné vykrádačka v Crimewave Edition, ktorá obsahuje veľa dodatočného obsahu as ním širokú škálu aktualizácií a vylepšení základnej hry, napríklad veľa ďalších kšeftov, zbraní a výbavy.

Vykrádejte banky so svojimi kamarátmi - akcií nabitá kooperatívna strieľačka až pre štyroch hráčov, v ktorej môžete vykonávať neuveriteľné vlúpačkami.

Zažite vzrušenie na konzolu Xbox One vďaka prepracovanej grafike v rozlíšení 1080p, vďaka ktorej uvidíte lietať každú bankovku a ucítite každú strelu, ako vám svištia okolo hlavy.

Získajte vzácne a silné nové vybavenie ako napríklad masky, úpravy zbraní a masiek a veľa ďalších doplnkov.

Kupujte si príslušenstvo k misiám ako trebárs rýchlejšie únikové auto, nákresy máp či pomoc zvnútra, vďaka ktorým vlámaniu pozmeníte či vylepšíte.

Upravte si štandardnú masku Payday pomocou desiatok tisíc rôznych kombinácií farieb a materiálu.

Vrhnite sa na kšefty s niekoľkými úrovňami, v ktorých sa misie môžu rozvetviť, pričom odlišný výsledok bude závisieť na tom, čo sa vášmu tímu podarí splniť v jednotlivých fázach.

Vyberajte si kšefty z radu lúpačiek na sieti CRIMENET od malých obchodíkov až po veľké kyber zločiny, kde ide o vybielenie obrích bankových trezorov.

UFC

EA SPORTS UFC® vďaka enginu EA SPORTS IGNITE ponúkne akciu, emócie a intenzitu, ktoré vo vnútri arény Octagon ™ dosiahnu takých rozmerov a reálnosti, aké neboli k videniu v doteraz žiadne videohre. Budúcej generácie zmiešaných bojových umení, za ktorou stojí tím majúci na svedomí úspešnú sériu Fight Night, dorazí lete 2014, kedy hra EA SPORTS UFC® vyjde vo verziách pre Xbox One a PlayStation®4.

Herné prvky:

Režim kariéry "Ultimátny bojovník" (Ultimate Fighter Career Mode) - Máte na to stať sa ultimátnym bojovníkom? Niektoré z najväčších hviezd UFC preukázali v honbe za titulom ultimátneho bojovníka svoje schopnosti. A vy sa prvýkrát v rámci videoherného spracovania UFC môžete postaviť po ich boku.

Úsilie v reálnom čase (Real-Time Exertion) - Zápasy v UFC sú jedným z najviac fyzicky náročných športov. V každom kole súboja sa vďaka "Real Time Exertion" stretnete s praskaním žíl, zmenou zafarbenia pokožky, napínam svalov či známkami únavy, čo ešte viac vylepší váš zážitok zo samotnej hry. Okúste, aké úsilie musí vynaložiť tí najlepší bojovníci na svete.

Spodobnenie bojovníka a animácie tváre (Fighter Likeness and Facial Animations) - EA SPORTS UFC nastaví v hrách novú latku vo vyobrazení postáv a ich emócií. Každý jednotlivý licencovaný bojovník v hre bol vytvorený z 3D skenov hlavy a tela o vysokom rozlíšení, aby bola docielená maximálna vernosť postavy. Vďaka EA SPORTS IGNITE a novej technológii tvárových animácií uvidíte viac výrazov tváre a emócií, čo ešte viac napomôže atmosfére v Octagon.

Deformátor kolízie celého tela (Full Body Collision Deformer) - Až doteraz bola simulácia fyzického kontaktu medzi bojovníkmi limitovaná telami, ktorá sa ťažko navzájom dotýkali. Bojovníci sa tak správali a vyzerali skôr ako plastové figúrky než elitnej športovci. Tím, ktorý spôsobil revolúciu športu vďaka vierohodné fyzike vo Fight Night, zmenil hru znova - úplne nový deformačné systém celého tela sa stará o pohyb bojovníkov tela v reálnom čase. Vôbec prvýkrát bude sila každého zloženia na zem či príklepu pôsobiť naozaj vierohodným dojmom.

Presný pohyb (Precision Movement) - MMA je šport centimetrov, v ktorom sa počíta každý krok a záleží na každom pohybe. Systém presného pohybu, ktorý má na svedomí engine EA SPORTS IGNITE, eliminuje nereálne kĺzaniu po podlahe v ringu. Realistickejší pohyb prináša realistickejšiu akciu, uveriteľnejšou údery a vyberanie súperov na zem.

Dynamické údery (Dynamic Striking) - Bojovníci v zmiešaných bojových umeniach využívajú prostredie k svojmu prospechu; vôbec prvýkrát v hre UFC budete schopní robiť to isté. Vďaka dynamickému prostrediu budete môcť využívať Octagon k pohybom, ako sú vonkajšie kopy oblúkom, úderom superman a mnohým ďalším. Skombinujte tieto možnosti s najlepšou technológiou úderov v priemysle a vykonajte perfektné útok, ktorý dokáže zmeniť priebeh boja.

Strategické boja na zemi (Strategic Submission Battles) - Ak chcete získať pás, musíte dominovať ako v boji na nohách, tak aj na zemi. Tím stojaci za EA SPORTS UFC prerobil súboje na zemi a vytvoril tak skutočnú bitku o pozíciu a kontrolu nad situáciou. Rovnako ako v reáli budú bojovníci v EA SPORTS UFC prechádzať rôznymi fázami, aby svojho súpera donútili k vzdaniu, či naopak, aby z tejto situácie unikli.

Skutočná zranenia (Real Damage) - Každý bojovník vie, že jedna dobrá rana vám môže pokaziť deň. EA SPORTS UFC predstavuje nelineárny systém poškodenia, vďaka ktorému budete môcť byť svedkami veľkých zranení spôsobených jediným úderom. Systém vytvára veľkú škálu rôznych rezných rán či pomliaždenín, ktoré neboli k videniu doposiaľ v žiadnej bojovej hre.

Umelá inteligencia bojovníkov (MMAi) - Myseľ bojovníka zmiešaných bojových umení je rovnako dôležitá ako jeho srdce. Každý licencovaný bojovník v hre bude meniť svoje ciele a plány na základe svojich tendencií z reálneho života a každej bojovej situácie. Zmarte súperom plán A a oni prejdú na plán B alebo C. Múdrejší súper rovná sa ťažšie a nepredvídatelnejšie súboj.

Majstrovstvá (Online Champ

Forza Horizon 2

Odbočka od hlavnej série Forza Motorsport sa dočkala druhého dielu. Microsoft takisto s novo oznámenou Forzou ukazuje, že na majiteľov staršej konzoly Xbox 360 ešte nezabudol a v pláne je takisto pre túto konzolu. Exkluzívna Xbox séria Forza patrí k ikonickým hrám tejto konzoly. Pre nový Xbox One už vyšla Forza Motorsport 5 a tento rok sa môžu majitelia tešiť ešte na Forza Horizon. S názvom Microsoft nic nevymýšľal a jednoducho do neho pridal dvojku.

Čo nás čaká?

Ďalšia generácia najlepšieho grafického enginu vo svojej triede, ktorý poháňa Forzu, prináša kompletné striedanie cyklu dňa a noci so všetkými sveteľnými a vizuálnymi efektami počasia.

Veľkolepý režim cestovania sa prispôsobí podľa toho, aké auto si vyberiete. Ponúkne vám takisto stovky rôznych udalostí naprieč krásnou a rôznorodou krajinou Európy.

Bez ohľadu na to, ako radi sa hráte, máte k dispozícii nekonečný výber volnej jazdy s veľkou porciou zábavy. Či už teda budete chcieť pretekať, hľadať ukryté poklady v podobe exotických vozov alebo predvádzať svoje upravené autá na zrazoch po celom svete, voľba bude len na vás.

Na svojich adrenalinových dobrodružstvách v obrovskej rýchlosti prerazte plot na poľnú cestu, presekajte si cestu vysokým obilím alebo hustým lesom a objavte nové skratky.

Vytvorte si meno na festivale Horizon. Či už pretekáte v bežnej prevádzke, volne sa preháňajte krajinou alebo zbierajte body za vydarené kúsky a kombá, vaša kariéra začína práve tu.

Spoločne s priateľmi môžete online slobodne brázdiť diaľnice, súťažiť v pretekoch a týmových režimoch alebo sa zúčastniť zábavných kooperatívnych výziev.

Pestrá kolekcia úchvatných áut siaha od extrémnych tereňákov až po moderné superšportiaky alebo klasické americké modely.

Shadow Warrior

Keď Lo Wang, šógun spoločnosti Zilla Enterprises, dostane rozkaz získať legendárnu katanu nazývanú Nobitsura Kage, jeho problémy tým iba začínajú. Je zradený, ponechaný napospas osudu a zisťuje, že s týmto mečom majú čo do činenia zlovestní bohovia, ktorí chcú priblížiť náš svet na pokraj zničenia.

Majstrovským využívaním strelných zbraní, meča, mágie a dôvtipu, musí Lo Wang odhaliť pravdu skrývajúcu sa za diabolskou inváziou a vyhnať zlo späť do temnoty.

Hlavné rysy :

  • Shadow Warrior sa vracia: Nenásilné spojenie hrateľnosti klasických strielačiek z vlastného pohľadu, napínavé akcie a vynaliezavé súboje s moderným prerozprávaním Lo Wangových povestných skutkov
  • Elegantné šermovanie: Taste svoji legendárnu katanu a pomocou presne zacielených švihov rozsekajte nepriateľa, alebo preveďte plynulé kombo či niektorý zo špeciálnych útokov a zmasakrujte celú hordu zúrivých protivníkov
  • Vylepšiteľné zbrane: Využite každú zbraň zo svojho impozantného arzenálu – od štýlových revolverov a štvorhlavňových brokovníc, po výbušné šípy do kuší a laserom navádzané rakety. Unikátnymi vylepšeniami môžete znásobiť silu zbraní, zvýšiť ich rýchlosť, alebo pridať ničivé alternatívne možnosti útoku
  • Mystické schopnosti: Prostredníctvom mystických schopností chráňte seba a paralyzujte svojich nepriateľov. Alebo sa chopte ich uťatých hláv a ešte stále tlčúcich sŕdc a zrazte ich do kolien.

Final Fantasy Type-0 HD

Final Fantasy Type-O HD nás zavedie do sveta vojny, kde skupina 14 študentov z elitnej vojenskej akadémie je hodená pred dôležitú voľbu. Voľbu, či zomrieť ako otrok, alebo sa postaviť na vlastné nohy a začať sa brániť. Každý zo 14 študentov vyniká v inom spôsobe boja, použivania kúziel a zbraní a je len na Vás, ktorého hrdinu, či hridnku si zvolíte! Objavujte rozsiahly svet a bojujte proti najrôznejším nepriateľom, ináč skončíte ako otrok v okovách. Pre boj s nepriateľmi si môžete vybrať jedného zo 14 hrdinov, kde každý ovláda iný štýl boja. Či sa rozhodnete pre kúzla, alebo len hrubú silu, bude iba na Vás.

Hra ponúka:

Remake PSP hry, ktorá bola pôvodne určená iba pre Japonsko.

Hra sa odohráva v magickej škole nazvanej "Peristerium Suzaku", postupne sa však dianie hry rozšíri do celého sveta hry nazvaného Orience. V tomto svete spolu v mieru žijú 4 národy do chvíle, keď národ zvaný Milites (v čele s vodcom Cidom) začne vojnu porušením mierovej dohody, pretože chce pohltiť 3 zostávajúce národy.

Systém hry obsahuje veľmi rýchlu mutáciu ATB systému, ale na rozdiel od Final Fantasy VII: Crisis Core, môžete ovládať viac než len jednu postavu naraz. Súčasťou hry sú taktiež Summoni, ktorí nielen ovplyvňujú vývoj postáv ale sú dokonca ovládateľní.

Otvorený a temný svet. 14 hrdinov, za ktorých ide hrať.

Tomb Raider (Definitive Edition)

Potom, čo náhla búrka zničí loď na ktorej sa plaví, ocitá sa vystrašená mladá žena vyplavená na neznámej pláži. Má iba jediný cieľ, prežiť.

Tu začína prvé dobrodružstvo mladej a neskúsenej Lary Croft v príbehu, ktorý mapuje cestu obyčajnej ženy, ktorá zistí, ako ďaleko musí zájsť, aby zostala nažive. Je vyzbrojená len surovými inštinktami a fyzickými schopnosťami, ktoré musí hnať za hranice ľudskej odolnosti.

Tomb Raider prináša intenzívny a odvážny príbeh o pôvode Lary Croft a jej prerod z vydesenej mladej ženy na zoceleného dobrodruha.  

Zakrádajte sa, oklamte a zabite tých, ktorí Vás lovia ako korisť.

Bez milosti zaútočte a zachráňte si svoj život v bojoch jeden na jedného.

Získajte výhodu a objavte širokú škálu zbraní rozmiestnených po celom ostrove, vrátane strelných a sečných zbraní a samozrejme dokonalej zbrane pre skutočného lovca - luku.

Príbeh hry podrobne popisuje prerod mladučkej neskúsenej Lary na ostrieľaného dobrodruha.  

Definitive Edition obsahuje naviac :  

Masívne grafické vylepšenie s využitím výkonu next-gen konzol, AMD TressFX efektov a 1080p fullHD rozílišenia. (A novú tvár Lary ;) )

Všetky dostupné DLC, ktoré boli pre hru vydané.