Hry na Xbox 360

FIFA 18

Ku predobjednávke získate aj exluzívny plagát!

FIFA 18 vďaka Frosbite engine zmazáva rozdiel medzi virtuálnym a skutočným svetom. Tešte sa na autentických futbalistov, kluby i atmosféru na štadiónoch. Pohyb vďaka technológii Real Player Motion otvorí cestu k dramatickým momentom v úžasnej atmosfére najznámejších štadiónov sveta. Jedna sa o najväčší pokrok v...

Call of Duty: Advanced Warfare

Call of Duty: Advanced Warfare sa odohráva v blízkej budúcnosti. V nej vojaci maximálne využívajú technologické vymoženosti, či už v zbraniach alebo v taktike boja. Väčšina krajín už nemá vlastnú armádu a bezpečnosť riešia pomocou súkromých vojenských korporácii. Jonathan Irons je zakladateľ a prezident najväčšej vojenskej korporácie na svete - ATLAS corporation, ktorá je v pozadí celého príbehu. Moc a peniaze podla nej môžu zmeniť čokoľvek.


Vojaci budúcnosti sú vybavení výkonným exoskeletom EVOLVE, ktoré vylepšuje vojaka vo všetkých aspektoch boja, zvyšuje ich odolnosť, silu a eliminuje potrebu špecializácie vojakov. Tento mechanizmus nielen, že hráčov informuje o dianí na bojisku, ale umožnuje využívať superskoky, uchytenie tam, kde by to normálne nebolo možné, maskovanie a vďaka biomechanike, taktiež neskutočnú silu, vytrvalosť a rýchlosť.

Hru vyvíjalo štúdio Sledgehammer Games (podielali sa napr. na vývoji Modern Warfare 3) už od doby, keď boli známe možnosti nových herných konzolí. Hra vás pošle na bojisko v budúcnosti, kde budete využívať najmodernejšiu bojovú techniku a taktické prvky. Príbehom vás bude sprevádzať herec Kevin Spacey, ktorý si zahraje rolu Jonathana Ironse.

  • Obrovský arzenál zbraní, hi-tech vybavenia a rôzných vozidiel budúcnosti. Hráči si naviac môžu vybrať medzi štandardnou výzbrojou alebo novou triedou energetických zbraní a exoskeletov.
  • Využitie výkonu next-gen platforiem prináša hráča na bojisko budúcnosti. CoD je tak stále väčším vizuálnim zážitkom s dobrou atmosférou.
  • Noví vývojári, neobohraté nápady, dôraz na príbeh jedného človeka, moderná technológia a primárny vývoj na výkonný hardware. To všetko je Call of Duty: Advanced Warfare.
  • Príbeh nebude stáť iba na hlavníom zločincovi (ako sme z predchádzajúcich dielov zvyknutý). Svoj priestor dostanú i vedľajšie postavy v čele s hlavným hrdinom – vojakom Mitchellem, ktorý je nadabovaný Troyem Bakerem (Joel z The Last of Us).

Plants vs Zombies: Garden Warfare

  • Plants vs Zombies: Garden Warfare
  • Plants vs Zombies: Garden Warfare je možné hrať iba online. Hra neobsahuje hru pre jedného hráča a vyžaduje pripojenie k internetu.

S Plants vs Zombies sa opäť zaboríte do zákopov v tomto výbušnom akčnom zážitku. Odpaľujte zombíkov, rastliny a nové postavy v tomto mínami posiatom a šialenom svete okorenenom tak typickým humorom presne v štýle tejto obľúbenej hry!

Titul ponúka:

Vyberte si svoju stranu: rastliny alebo zombie v on-line bitkách pre 24 hráčov

Prispôsobte si svoje obľúbené rastliny a zombie stovkami unikátnych predmetov a nastavení

Spojte sily s priateľmi v on-line režime pre 4 hráčov alebo na gauči s režimom split screen.

Výkonné nové rastliny a zombie s obrovskou škálou schopností

Viac ako 10 unikátnych multiplayer a kooperatívnych bojisiek.

Garden Warfare ponúkne aj Battlefield Commander Mode, ktorý ponúkne hráčom možnosť vstúpiť do vzdušnej akcie s pomocou SmartGlass alebo Kinectu.

V režime split screen môžu dvaja hráči spolupracovať a ako rastliny bojovať proti nekonečným hordám zombíkov na rozdelenej obrazovke .

Assassins Creed: Revelations

Dátum vydania : 15.11.2011 Keď muž zvíťazí vo všetkých svojich bitkách a porazí svojich nepriateľov, čo ešte môže dosiahnuť? Ezio Auditore musí nechať svoj život za sebou pri hľadaní odpovedí, pri hľadaní pravdy. V hre Assassin’s Creed: Revelations majster zabijak Ezio Auditore sa vydáva v stopách svojho legendárneho mentora, Altaira, na ceste za poznaním a odhalením. Jedná sa o nebezpečnú cestu, ktorá zavedie Ezia do Konštantínopolu, srdca Osmanskej ríše, kde rastúca armáda Templárov hrozí destabilizovať región. Ako prídavok k vynikajúcemu Eziovmu príbehu, je súčasťou i vylepšený a rozšírený multiplayer, doplnený o nové módy, mapy a postavy, ktorý Vám umožňuje otestovať svoje schopnosti vraha proti ostatným na celom svete. Osvojte si smrtiace zručnosti múdrejšieho, efektívnejšieho a smrtelnejšieho Ezia. Odstráňte svojich protivníkov nasadením nového arzenálu zbraní a schopností, ako je vylešený pohyb a boj s nožmi. Vyskúšajte nové úrovne hrania s možnosťou výroby bômb a použitím Eagle Visio. Kritikou oceňovaný multiplayer je ešte lepší, s úplne novými tímovými režimami. Preskúmajte najvzdialenejších kúty Anima, pri odhaľovaní tajomstiev minulosti Desmonda a získajte náhľad do toho, čo môže priniesť budúcnosť .

Call of Duty: Modern Warfare 2

Call of Duty Modern Warfare 2  Hra pre PC Call of Duty: Modern Warfare 2 + CZ. Češtinu pre vás pripravili Ctihy a despe1.

Čeština je iba na singleplayer časť hry a Spec Ops! Pokračovanie 4. dielu série z dôb moderného vojenstva, kde sa opäť pozriete na stredný východ v úlohe amerického mariňáka. V hre sa dočkáte množstva starých dobrých zbraní, vrátane M16 alebo M40, ale tiež nových, ako odstrelovačky SR25M alebo L85A2.

Nový nadväzujúci príbeh je omnoho viac zahalený tajomstvom a úmysly hlavného zloducha Makarova nebudú známe takmer do konca hry. Presne ako v skutočnosti, budete teda často posielaní na miesto určenia bez dôležitých informácií, prípadne s úplne skreslenou predstavou a až na mieste vám dôjde skutočná realita. Potešujúcou správou je, že sa z prvého dielu vracia celá rada postáv na čele s kapitánom MacTavishom a.k.a. Soapom. Prenikanie do hry je tak určite príjemnejšie.

V multiplayeri nájdete celkovo 35 zbraní. Úplne novým módom je tzv. Special Forces, kde mapy sú špeciálne navrhnuté pre kooperatívnu hru. Vám a vášmu kolegovi budú zadané úlohy, ktoré pôjdu splniť iba vo dvoch, takže si jeden bez druhého neškrtnete. Okrem tejto náhrady co-op singleplayeru sa samozrejme vracia i multiplayer klasický so všetkou zásobou módov, odznakov a RPG prvkov, na ktoré sú hráči zvyknutí. Vďaka realistickej fyzike guľky ulamujú omietku zo stien;

Je možné v jednej ruke držať pištoľ a v druhej nôž;

Jeden z levelov vás vezme priamo na vesmírnu stanicu;

V hre sa v niektorých momentoch objaví i bullet-time

Call of Duty: Modern Warfare

Call of Duty 4: Modern warfare je späť! Remastrovaná do pravej HD kvality, vylepšené textúry, vyhladzovanie objektov, krajšie nasvietenie modelov a mnoho ďalšieho prináša novú skúsenosť , ktorú ste predtým nezažili.

Najúspešnejší diel FPS, ktorá sa presúva do súčasnosti a ponúkne tak bohatý arzenál najmodernejších a najsilnejších zbraní, s ktorými sa...

Brink

Píše sa rok 2035, krajiny bolo postihnutá ohromnú povodní a iba Ark vydržal. Ako už to tak pri podobných scenároch býva, vytvorili sa dve frakcie, ktoré sa pustili do boja o nadvládu - Policajná sila a Odpor. SMART button (aneb Smooth Movement Across Random Terrain). Slúži k jednoduchšiemu pohybu po hernom svete, ktorý bude, treba dodať, členitý a každú chvíľu budete niekam liezť či skákať. Funguje tak, že ako sa niekam pozriete, napr na druhú stranu miestnosti sa múrikom uprostred, bude vlastne stačiť len SMART tlačítko a vaša postava sa cez prekážku dostane sama. Rovnako to bude fungovať keď niekam budete chcieť vyliezť. Každé miesto, ktoré by bolo dosiahnuteľné v skutočnosti, bude dosiahnuteľné aj Brink, pochválil sa Edward. Rovnako ako v Quake Wars, i v Brink sa budú vaše úlohy dynamicky meniť v závislosti na tom, kde ste, čo sa deje a za akú triedu hráte. Kedykoľvek Edward chcel, otvoril si kruhové menu, tam si vybral jednu z úloh, rovno sa aj pozrel koľko za neho dostane bodov a hra ho následne doviedla do cieľovej destinácie. Pri úspešnom plnení úloh budete s vaším tímom konštantne postupovať vpred, presne ako v single-playerových hrách.

Call of Duty : World at War

  • Call of Duty : World at War
  •  Hra pre Xbox 360 Call of Duty: World at War. Tentoraz sa pozrieme opäť do obdobia 2. svetovej vojny a to konkrétne do Pacifiku, kde budete bok po boku americkej armády tlačiť Japoncov z ich obsadených ostrovov. Vedľa toho si však taktiež zabojujeme na strane Rusov čoby Stalinov vojvodca proti nacistickému Nemecku a mimo iného zažijete i pád Berlína.

Každá z kampaní je dostatočne odlišná a to nielen v prostredí a zbraniach, ale tiež inteligencii, kde Nemci budú utekať a bojovať o svoj holý život impulzívne, zatiaľ čo Japonci na vás zaútočia chytro, zradne a bez myšlienky na ústup. Boje v Pacifiku počas II. svetovej vojny;

Inovatívna tímová taktika;

Odlišná inteligencia v závislosti od národnosti;

Engine z hry Call of Duty 4;

Kooperatívny multiplayer

Borderlands 1 + 2

Borderlands™ kombinuje to najlepšie zo strielačky z pohľadu vlastných očí a motorizovaného boja, čím je dosiahnuté jedinečnej hernej atmosféry. Prielomový systém generovania prináša takmer nekonečnú rozmanitosť v kombinovaní zbraní a predmetov. Tieto vlastnosti, spolu so strhujúcim príbehom odohrávajúcim sa na tajomnej a nebezpečím prešpikovanej planéte, vytvárajú celkom nové herné prvky, ktoré menia vžité konvencie moderných strieľačiek.

ScreamRide

ScreamRide je domovom nevyčerpateľných inovácií. Posuňte hranice ľuďom hladajúcim vzrušenie, nech už sú odkiaľkoľvek. Zmocnite sa svojej perfektnej role a dokončite každú úroveň rôznymi spôsobmi. Hľadači vzrušenia a kriku môžu preukázať svoje schopnosti pri riadení, inžinieri môžu riešiť zložité konštrukčné skladačky a demoliční experti môžu rozpáliť ten najexplozívnejší masaker. Je len na Vás, akú cestu zvolíte!

Hra ponúka:

Táto hra prináša ohromujúcu grafiku s vysokým rozlíšením.

Stovky upraviteľných konštrukčných prvkov, deštrukciu na základe fyzikálneho modelu, filmovo aniomvané kolízie, odomykateľné úrovne, rebríčky priamo v hre.

Globálne rebríčky a ešte omnoho viac.

Assassin’s Creed: Brotherhood

Hra pre PC Assassins Creed: Brotherhood: V tomto diele sa Ezio presunie do Ríma, kde bude musieť so svojou skupinou hašašínov zaútočiť na predstaviteľov skorumpovaných Templárov. K ich porážke však bude potrebný nielen sily, ale aj vodcovstvo. Ospravedlňujeme sa, ale snažíte sa o zobrazenie videa, ktoré nie je podporované vaším zariadením. 88% Pokračovanie príbehu druhého dielu zavedie hrdinu Ezia priamo do Ríma, kde bude bojovať proti mocnej rodine Borgiů. Zabrať by mu to malo prinajmenšom pätnásť hodín. K tomu si pripočítajte ešte vedľajšie úlohy a multiplayer. - Bonusweb vypnuté Vynechať z lightbox Budete môcť využívať rozmanitého arzenálu zbraní. vypnuté Vynechať z lightbox Pripravený je tiež multiplayer, ktorý celý zážitok ešte umocní. vypnuté Vynechať z lightbox legendárny mentor Vžite sa do kože legendárneho renesančného zabijaka, ktorý obnovil zhasínajúcu slávu poriadku a svojím skálopevným presvedčením neskonalú múdrosťou a odhodlaním k činu vytrvalo hatí všetky plány templárov na ovládnutie planéty. vypnuté Vynechať z lightbox V samotnom srdci Taliansko V tomto diele sa Ezio presunie do Ríma, kde bude musieť so svojou skupinou hašašínov zaútočiť na predst

Raving Rabbids: Alive and Kicking

Hra podporuje Kinect

Šialení králici už napádajú náš každodenný život celé roky a Vy ste ich nikdy nepovažovali za vážnu hrozbu. Nikdy ste si totiž nepredstavili, že môžu byť reálni. Ok, mýlili ste sa. Oni skutočne existujú! Teraz budú robiť neporiadok s Kinectom!

  • Zajace ožívajú - stávajú sa reálnymi, vynoria sa z podlahy a komunikujú s Vami.
  • Zajace prevezmú kontrolu - plávajte, skáčte, tancujte a mnoho iného, to všetko v nádeji, že zastavíte Rabbids