Hry na PSP

EyePet

Potom, čo si EyePet získal srdcia mnohých hráčov a rozpútal v obývačkách skutočné šialenstvo, prichádza i na PSP. Tu využijete Sony PSP Go!Cam a môžete sa so svojim miláčikom hrať v parku, trénovať ho v autobuse a kŕmiť ho v reštaurácii spolu so svojou rodinou - samozrejme, že výhradne len pod stolom. Je rovnaký ako skutočné zvieratko, je zábavný, hravý a vždy chce byť stredobodom pozornosti. Ste zodpovední za jeho kŕmenie, kúpanie a výcvik - odvďačí sa Vám tak, že sa naučí kresliť, vyrábať si vlastné hračky, skákať Vám do fotografií a dokonca i chytať ryby.

Medal of Honor: Heroes (Platinum)

Akčný vojnový titul, ktorý Vám dá možnosť zahrať si v troch samostatných singleplayer kampaniach s trojicou vojakov dobre známych z predošlých MoH titulov. V rámci týchto troch kampaní sa pozriete do celkom 12 odlišných prostredí.

V prvej kampani preberáte úlohu Jimmy Patersona (MoH a MoH Frontline) a zúčastníte sa holandskej časti operácie Market Garden. V druhej kampani prevezmete úlohu seržanta Johna Bakera (MoH: Allied Assault a Breakthrough) a budete sa podieľať na sabotážach nemeckých vojsk na Talianskom pobreží, aby ste tým uľahčili postup spojeneckých jednotiek do Európy. No a konečne v tretej kampani preberiete úlohu nadporučíka Williama Holta (Medal of Honor European Assault), v jeho koži si znovu pripomeniete boj v Ardenách a bitku o Bulge.

Okrem singleplayer časti zloženej z týchto troch kampaní hra ponúka i 5 multiplayer módov, v nich je možné hrať s ďalšími 20 postavami z predošlých MoH hier, ktoré si však budete musieť zo všetkého najskôr odomknúť. K dispozícií je celkom 15 máp pre vyššie uvedených 5 MP módov a pri hraní multiplayeru cez internet je podporovaná účasť až pre 32 hráčov, zatiaľ čo pri lokálnom Ad-hoc multiplayeru si zahrá maximálne 8 hráčov.

Killzone Liberation + Tekken Dark Resurrection Platinum

Stealth akčný titul, jeho príbeh nadväzuje na koniec PS2 verzie hry Killzone. Stále pokračuje boj proti jednotkám Helghast. Tento krát sa však v úlohe Templára pozriete do sektoru Južného Vekta, kde sa jeden z generálov Helghast menom Metrac pokúša získať prevahu v boji, kde odhadzuje všetky vojnové pravidlá i dohody a chová sa nanajvýš brutálne.

Vašou úlohou preto bude preniknúť za nepriateľskú líniu a oslobodiť tých, ktorý behom svojho brutálneho vraždenia Metrac zajali, zatiaľ čo jednotky ISA sa ďalej snažia v boji proti Helghast dosiahnuť víťazstvo, slobodu a tím.

The sims 2 Castaway

Vaši simíkovia budú postavení pred ťažkú a strastiplnú úlohu - prežiť na pustom ostrove. Svojich trosečníkov si budete môcť klasicky navrhnúť, tak ako to poznáte zo všetkých simsových hier. Na ostrove simíkovia (áno, pôjde o skupinku) zažijú veľa dobrodružstiev, ale aj srandu. Budú hľadať poklady a zažívať rôzne záhady.

Simikov ala trosečníkov sa dá hrať dvoma skvelými spôsobmi. V novom a pútavom príbehu budete objavovať ostrov, vybudujete prístrešok, naučíte sa hľadať potravu a vnesiete do životov vašich Simíkov toľko zábavy a pohodlia, čo to bude len možné. Na ceste za dosiahnutím stanovených úloh môžete tiež odomykať radu odmien.

V klasickom módu s otvoreným koncom si vytvoríte svoje Simíky a určíte ako sa im bude dariť v ich novom ostrovnom domove. V prostredí, v ktorom môže byť na pláži vyplavené čokoľvek a ktokoľvek, rozhodnete o tom, ako sa ich príbeh rozvinie.

Ace Combat: Joint Assault

Na oblohe nad známymi reálnymi mestami, vrátane Tokia, Londýna, San Francisca a i., sa vžijete do úlohy spojeneckých pilotov a vyrazíte na rad originálnych misií zničiť nepriateľa v divokých taktických súbojoch. Nový "Enhanced Combat View" robí intenzívne boje dynamickejšími a uveriteľnými pri plnom využití obrovského vzdušného prostredia a nechá Vás zažiť neuveriteľný pocit a surovú radosť zo zásahov pri nadzvukových rýchlostiach. Úplne nová multi-strategická AI

Eye of Judgement: Legends

Eye of Judgement Legends

Hra pre PSP Eye of Judgement: Legends. Pôvodná fantasy kartová hra, ktorá na veľkú konzolu PS3 vyžadovala kameru a fyzické karty. Teraz je celá vložená do PSP, bez nutnosti vlastniť akékoľvek ďalšie doplnky. Pripravená je pre vás pútavá kampaň pre jedného hráča s unikátnym kartovým bojovým systémom priamo na obrazovke vášho PSP.

EyePet Adventures

Najobľúbenejší maznáčik na svete sa púšťa do ešte väčších dobrodružstiev

Zahrajte si nové hry s rozšírenou realitou. Vytvorte si puto so svojim maznáčikom EyePet - starajte sa o neho a zarobte si spoločne na dobrodružstvo. - Staňte sa členom svetoznámeho klubu EyePet Explorer Club. Preskúmajte tajné miesta ležiace pod vašou podlahou. - Objavujte záhadné predmety, ktoré tam schovali iní maznáčikovia EyePets. Potom ich stratené magické hračky opäť vytvorte a hrajte sa s nimi. - Ako odmenu za všetky aktivity získavate tokeny, za ktoré môžete odomyknúť ešte viac zábavy.

Dátum vydania: 9/11/2011 Vydávateľ: SCEE Výrobca: London Studios Typ média: UMD Žáner: Detské Počet hráčov: 1 Režim Ad-Hoc: žiadny Režim Infraštruktúra: žiadny

Puzzler Collection

Užite si viac než 2000 logických úloh s tromi rôznymi stupňami obtiažnosti a piatimi režimami hry od sudoku, cez krížovky až po hľadanie slov.

Echochrome

Vezmite si zábavu, ktorá bystrí mozog a spôsobuje davovú psychózu, všade so sebou. Echochrome Vás vezme do trojrozmerného sveta bludísk otočených hore nohami a umiestnených v imaginárnom vznášajúcom sa svete. Vašim cieľom je navádzať putujúceho figuranta po sérii rôznych cestičiek k cieľu. Náhle slepé uličky túto situáciu neuľahčujú, ale riešenie problémov v Echochrome je v podstate len záležitosťou správneho uhlu pohľadu.

Rýchlym otáčaním a nakláňaním každého bludiska je možné pozrieť sa na prekážky z rôznych pohľadov – a dokonca ich v niektorých pohľadoch nevidieť vôbec. Pokiaľ Vám cestu komplikuje obrovská priepasť, otočte bludisko tak, aby priepasť bola neviditeľná a ukrytá za stenou a figurant po nej prejde úplne bez problémov. Pokiaľ sa dve cestičky nespájajú, zmeňte uhol pohľadu tak, aby sa zdalo, že sa spojili - a oni sa skutočne spoja. V Echochrome platí jediné – veriť vlastným očiam ... a čo nie je vidieť, to tam proste nie je.

Znie to jednoducho? Veď to je jednoduché - teoreticky. Ale 315 úrovní so zvyšujúcou sa náročnosťou a tri rôzne herné režimy, plus možnosť vytvárať si vlastné úrovne a zdieľať ich s priateľmi v režime Ad Hoc, Vás presvedčia, že Echochrome je úžasné, ale šialene ťažké zdolať. Všetko je záležitosťou predstavivosti, mentálnej sily a starej dobrej logickej zábavy!

Ste pripravení na úplne nový typ cvičenia svojej logiky? Nakŕmte svoj mozog a precvičujte si predstavivosť v poriadne zamotaných optických hádankách Nájdete cestu cez 315 šialených 3D bludísk? Alebo si vytvorte vlastné bludisko a zdieľajte ich s priateľmi v režime Ad Hoc.

Tiger Woods PGA Tour 06

Tiger Woods pokračuje v dlhoročnej tradícii poskytovania autentickej golfovej simulácie pre skúsených i príležitostných hráčov. Dokážete udržať pevné nervy pri príprave k puttu, ktorý môže znamenať víťazstvo v turnaji, s hučiacim davom divákov za chrbtom?

Patapon 2

Príbeh kmeňa Patapon pochoduje vpred v novej výprave do vysnívanej krajiny Earthend. Po stroskotaní na novom a neznámom kontinente sa kmeň Patapon spolieha len na vás, svojho boha, ktorý by ich mal bezpečne previesť týmto nebezpečným svetom.

Keď budete svojím mystickým bubnom viesť svoj kmeň cez nové územie, stretnete sa s novým kmeňom, objavíte mysteriózneho a mocného hrdinu Hero Patapon a odhalíte ruiny Patapolisu, mystického mesta, o ktorom rozprávali starí členovia kmeňa Patapon.

Medzi úplne nové herné režimy v hre Patapon 2 patria vzrušujúce úrovne pre viac hráčov, obrovský počet misií a prepracovaný sprievodca, ktorý vás raz-dva uvedie do tajov bubnovania v kmeni Patapon.

  • Vydajte sa na stránku patapon-game.com, kde nájdete pútavú minihru Umenie boja (The Art Of War), kde je cieľom pozbierať čo najviac postavičiek Patapon a potom zvečniť svoj boj pomocou tapety na plochu s motívom Patapon.
  • Veďte svojich verných cez 60 rytmických úrovní
  • Udržte rytmus s množstvom ukrytých predmetov a minihrami
  • Bubnujte s priateľmi a rozdajte si to v režime pre viac hráčov

Cars

Humorná a príbehovo orientovaná závodná hra postavená na kľúčových scénach z rovnomenného filmu od známeho štúdia Pixar, ktorá ponúka možnosť so zvoleným vozidlom s vlastnou osobnosťou pomáhať postave menom Blesk McQueen získať Piston Cup. Hra obsahuje viac než 10 hrateľných postáv/vozidiel s autentickým filmovým dabingom, s ktorými si zapretekáte na viac než 50 tratiach v otvorenom hernom prostredí.

Blesk McQueen je skvelé pretekárske auto, ktoré sa má zúčastniť pretekov o Piston Cup. Zablúdi a prepadne panike. Zostane sám, ale napriek tomu sa zúfalo snaží nájsť diaľnicu. Cesta ho ale zavedie až do Chladičových Kúpeľov, zabudnutého mestečka na Route 66, kde sa dostane na rozostavanú hlavnú triedu a zničí ju.

Do pretekov zostáva len pár dní a McQueen sedí vo väzení. Odísť môže až keď opraví cestu, ktorú svojou jazdou poškodil. Až sa zoznámi s tunajšími neobvyklými obyvateľmi, zistí, že priateľstvo a tímová práca je nado všetko a že v živote ide hlavne o cestu, nie o cieľovú pásku. V akčnom finále potom Vaše autíčko zistí, aké to je byť skutočným šampiónom.

  • Závodná hra na základe filmového príbehu, ktorá zachytáva všetky kľúčové momenty z filmu
  • Viac ako 10 postáv z filmu, za ktoré je možné hrať a so schopnosťou interakcie s ostatnými hlavnými postavami z filmu
  • Hráčsky príjemné prostredie s viac ako 70 pretekmi na 20 rôznych tratiach (preteky na ulici mesta, ale aj na samotných pretekárskych tratiach)
  • Mnoho mini hier