Hry na Playstation Vita

Everybodys Golf

Vydajte sa na ihrisko, nakoľko najobľúbenejšia golfová série mieri na PlayStation Vita. Odhaľte množstvo vizuálne ohromujúcich ihrísk a využite inovatívne dotykové ovládanie, pohybový senzor a nový systém odpalu. Či sa už chcete zabaviť pri rýchlej hre, alebo vstúpiť do veľkého online turnaja, nový Everybody´s Golf Vás poteší bez ohľadu na to, či ste golfový začiatočník alebo skúsený profesionál.Ovládajte hru cez dotykovú obrazovkou, pomocou dvoch analógových páčiek a snímačom pohybu. Získate tak kontrolu nad celým priebehom hry.Obsahuje všetky postavy, kostýmy a zberateľské predmety, na ktoré ste si zvykli v predchádzajúcich vydaniach série Everybody’s Golf.Online režimy a sociálna funkcia LiveArea uľahčujú vytvorenie hry, chat s ostatnými hráčmi a pripojenie sa do rýchlej hry, alebo do prebiehajúceho turnaja.Online hra pre všetkých so simultánnymi, alebo ťahovými kompetitívnymi režimami. Vstúpte so živých turnajov, alebo si vychutnajte pokojnú hru s priateľmi.

Spy Hunter

Spy Hunter pre PS Vita je reštartom akčnej série a sľubuje najvzrušujúcejšiu a najnebezpečnejšiu jazdu, akú ste doteraz mohli zažiť v hrách Spy Hunter.

Ako Agent a zároveň vodič špeciálneho auta G-6155 Interceptor sa podujmete zničiť globálnu teroristickú organizáciu. Zbraňou, ktorou budete bojovať, je práve vaše auto a jeho najmodernjšie vybavenie.

Smart As

Vyskúšajte si nový spôsob hrania: využívajte inovačné funkcie PS Vita a zahrajte si 20 skvelých hier , ktoré vám poriadne precvičia mozog. Pustite sa do diabolských logických, matematických i postrehových úloh a jazykových hračiek a zistite, či ste chytrejší než vaši kamaráti z PlayStation Network a Facebooku. Zbierajte a vyberajte si nové výzvy. Objavte, čo všetko váš mozog dokáže, a začnite stúpať v rebríčkoch svojho mesta, štátu, či dokonca celého sveta.

Injustice: Gods Among Us (Ultimate Edition)

  • Čo keď sa naši najväčší hrdinovia stanú našou najväčšou hrozbou? Injustice: Gods Among Us je odvážna nová videoherná séria, ktorá prináša hlboký, originálny príbeh predstavujúci obľúbené DC Comics ikony ako Batman, Superman, Wonder Woman, The Flash, Harley Quinn, Solomon Grundy a ďalšie. Hra sa odohráva sa vo svete, kde sú hranice medzi dobrom a zlom rozmazané a kde zažijete svojich hrdinov a zloduchov bojujúcich epické bitky v masovom meradle.
  • Injustice: Gods Among Us je bojovka, ktorá spája klasický arkádový štýl hry s pútavým príbehom, ktorý stavia klasické DC Comics postavy proti sebe v jedinečných kombináciách (hrdina vs hrdina, zloduch vs zloduch, atď). Očakávajte skvelú akciu, ktorá je vhodná pre hráčov väčšiny vekových kategórií a singleplayer príbeh, ktorý poskytuje zázemie pre jedinečné zápasy hrdinov. Čaká Vás viac než 20 DC Comics hrdinov a zloduchov, rôzne útočné úrovne, jedinečné útoky pre každú postavu, podpora multiplayeru a ďalšie.

Unikátny prírastok do žánru bojoviek, v ktorom zaujímavý dej stavia proti sebe hrdinov (a darebákov) zo sveta DC Comics proti sebe.

Rozmanité spektrum viac ako 20 hrateľných postáv, vrátane takých ako Superman, Batman, Wonder Woman, The Flash, Nightwing, Catwoman, Cyborg, Harley Quinn, Solomon Grundy a ďalšie.

Rôzne arény založené na mytológiách každej postavy.

Prístupný systém útokov sa člení na ľahké, stredné a ťažké útoky, pričom každá postava má svoje vlastné špecifické útoky.

Hlboké možnosti režimu multiplayer, vrátane miestnej a online hry, rovnako ako podpory turnajov.

Ultimate Edition obsahuje naviac :

Alternatívne kostýmy (DLC aj pôvodne odomknuteľné) môžete využívať priamo od začiatku, s výnimkou iOS kostýmov, ktoré je potrebné stále odomknúť.

Všetky DLC S.T.A.R. Labs Missions ako aj Zombie Mode.

Využitie DualShock 4 Touchpadu v rôznych situáciách.

Exkluzívny skin len pre PS4 - 52 Black Adam Skin.

Tetris Ultimate

Hra pre konzolu PS Vita - Tetris Ultimate: Najmilší logická hra prichádza na next-gen konzoly. Vďaka 6 zaujímavým herným módom, novým vlastnostiam a unikátnemu vizuálu si čaro tetrisu budete môcť vychutnať v plnej paráde a zistiť, prečo je tento logický rýchlik nestarnúci zábavou naprieč generáciami. Ospravedlňujeme sa, ale snažíte sa o zobrazenie videa, ktoré nie je podporované vaším zariadením. % S úžasnými hernými módy, vychytanými tabuľkami a štatistikami, sa jedná o skutočne ultimátnu verziu Tetrisu. - The Vita Lounge vypnuté Vynechať z lightbox Časomiera aj popisky ťahov sprehledňujú vaše konanie. vypnuté Vynechať z lightbox Farbisté spracovanie dodáva hre na príťažlivosti. vypnuté Vynechať z lightbox Vyzvite svojich priateľov Vďaka prepojeniu so sociálnymi médiami si svoje skóre môžete ľahko porovnať s priateľmi. Hrať pritom môžete ako v režime online, ale aj vtedy, keď vaši priatelia zrovna hru opustili. Ak vás porazí, pozrite sa na záznamy z ich hier a zistite, ako sa opäť dostať do čela tabuľky. vypnuté Vynechať z lightbox Legendárny puzzle v modernom kabátiku Najmilší logická hra prichádza na next-gen konzoly. Vďaka 6 zaujímavým herným módom, novým vlast

LEGO Legends of Chima: Lavals Journey

LEGO sa sype na Vitu z každej strany spolu so svojimi titulmi. Warner Bros oznámilo, že na Vitu zavíta aj hra z prostredia novej LEGO série s názvom LEGO: Legends of Chima. V hre sa chopíte úlohy hlavnej postavy, Lavala, ktorý bude skúmať svet a bojovať proti zlu, na ktoré na cestách narazí.

Pripravte sa na epické dobrodružstvo, kde Laval musí odomknúť tajomstvo legendárneho trojitého Chi brnenia skôr, než Cragger využije neskrotnú silu Chi na ohrozenie celého samotného sveta Chima!    

Freedom Wars

JAPAN Studio a vývojári zo Shift a Dimps spojili svoje sily a vytvorili hru s názvom Freedom Wars. Akciou nabitá RPG hra vychádza špeciálne len pre systémy Playstation®Vita. Jedna z najviac očakávaných hier v roku 2014 v Japonsku, bude mať spustený co-op v Severnej Amerike neskôr tohto roku.

Freedom Wars sa odohráva v dobe PT Era 102014, krajina je spustošená znečisteným ovzduším a svetu dochádzajú zdroje. Ľudstvo dokáže prežiť iba vo vnútri účelových zariadeniach, nazývaných Panoptikon. Mestské štáty po celom svete bojujú medzi sebou, aby získali kontrolu nad tým, čo zostalo. Používajúc Panoptikony k získaniu drahých obmedzených zdrojov. Hráči sa ocitnú v úlohe väzňa v jednom z Panoptikonov, ste odsúdený na milión rokov väzenia a ste nútený bojovať o svoju slobodu.

Freedom Wars kombinuje epickú singleplayer kampaň s tým najlepším, čo ponúka multiplayer. Podporovaný robustný multiplayer až pre 4 hráčov cez Ad-Hoc a 8 hráčov cez online, ktorí môžu spolu bojovať v intenzívnej zmesi akcie a stratégie, aby zachránili civilistov spred masívnych mechanických monštier, známuch ako Abductors. Vo Freeom Wars spĺňate misie, znižujete trest a získavate slobodu.

Hra ponúka: veľkoplošné co-op akcie - spolupracujte s až ďalšími siedmymi hráčmi. mimoriadne zbrane - hráči môžu používať rôzne zbrane, ako meče, samopaly a guľomety. Najviac unikátna a hodnotná zbraň je Thorn, ktorý je omotaný okolo ramien a môže byť použitý pre rôzne akcie, napríklad háknutie na nepriateľov, na steny pre pohyb, zviazanie nepriateľov a podobne. pripojte sa k Panoptikonu - vyberte si mesto, ktoré budete zastupovať a pomáhať mu rásť v globálnom rebríčku vďaka bojom proti ostatným používateľom z iných regiónov a krajín. nekonečné upravovanie - okrem náročnej co-op hre, Freedom Wars sa môže pochváliť impozantným katalógom nastaveniteľných funkcií, od zbraní až po hrdinov samotných.

Sonic & All-Stars Racing Transformed

Sonic and All-Stars Racing Transformed

Pripravte sa na ultimátnu pretekovú nádielku so Sonicom a jeho priateľmi v zúrivo rýchlej bitke o cieľovú pásku. Medzi stredovekými hradmi, v dažďových pralesoch, alebo uzavretom meste budete hnať auto s obľúbenou postavičky za víťazstvom. K tomu vám budú pomáhať obranné, či útočné power-upy i zbrane. Dostupný je tiež online multiplayer i možnosť pretekať na rozdelenej obrazovke.

PS Vita - Epic Mickey 2 The power of two CZ

Ve hře Epic Mickey 2: The Power of Two můžete hrát nejen za myšáka Mickeyho, ale poprvé i za šťastného králíka Osvalda, první Disneyho animovanou hvězdu. Čeká Vás zcela nové dobrodružství, plné tvoření a objevování, které pochází z dílny kolem...

Lumines: Electronic Symphony

Lumines Electronic Symphony na Playstation Vita predstavuje návrat populárny, památeční, puzzle série Q Entertainment, kombinujúci návykovú akciu padajúcich blokov a úplne nový 3D grafický engine a samozrejme nesmie chýbať aj najvýznamnejšie mená v histórii elektronickej hudby.

Lumines: Elektronické Symphony ponúka prvýkrát v sérii špeciálny mechaniku blokov, dávajúci tak hráčom ďalšie strategické možnosti a otvárajúce cesty k novým módu ako Journey, Duel, Stopwatch alebo Master mod a mnoho ďalších. Hra tiež ponúka nové, unikátne, dotykové ovládanie.

Herné vlastnosti

Nové mechaniky blokov: Prvýkrát v sérii, ponúkne špeciálny mechanika blokov nové strategické možnosti.

Hviezdny hudobný doprovod predstavuje niektoré z najlepších mien elektronickej hudby, ako Chemical Brothers a Kaskade. Soundtrack ponúka široký výber najznámejších trackov v elektronickej hudobnej histórii.

Úplne nový EXP system vďaka ktorému budú hráči odmenení za svoje úsilie hĺbkovým profilom hráčov, sledovaním vývoja herných skúseností a predovšetkým novým bodovým systémom, kedy čím viac hráte, či už v single alebo kooperatívnom režime, vaše Lumines skúsenosti rastú.

Čaká na vás celá rada herných režimov, ktoré nadchnú ako začiatočníkov, tak ostrieľaných hráčov. Journey mod ponúkne neuveriteľnú hudobnú cestu od začiatku do konca hry. V Duel móde otestujete svoje schopnosti proti súperom a vo Stopwatch móde musíte získať čo najviac bodov za daný časový úsek.

Lokalizácia: angličtina

Super Monkey Ball: Banana Splitz

Super Monkey Ball Banana Splitz sa valí na PS Vítovi a nezbedné opice AiAi, MeeMee, GonGon a Baby Vám predvedú ako vyzerá zábava!

Herné vlastnosti:

Musíte preukázať svoje schopnosti a viesť opičky cez úzke rímsy, pohyblivé plošiny a hromadu ďalších náročných prekážok.

Prejdite cez stovku prekážok a vychutnajte si päť rôznorodých svetov vytvorených z ílu, dreva, kovu, lepenky a džungle

Hra obsahuje osem minihier obsahujúce napríklad obľúbený Monkey Target, Monkey Bingo, Number Ball

Dotýkajte sa, fúkajte alebo používajte Dual sticks na vykonanie opičiaka hrou

Vytvárajte si svoje vlastné úrovne pomocou funkcie PS Vita kamery a zdieľajte ich s priateľmi cez Wi-Fi multiplayerový mód

Lokalizácia: angličtina

PlayStation Pets

PlayStation Vita Pets

Pripravte sa na dobrodružstvo plné rozprávajúcich psov, vrtiacich sa chvostíkov a cvičenia domácich miláčikov na ostrove Castlewood Island v hre PlayStation Vita Pets.

Hra PlayStation Vita Pets vám prinesie dokonalé zážitky s domácim zvieratkom, ktoré patrí len vám. V tomto napínavom dobrodružstve, ktoré nemá v svete hier s domácimi miláčikmi obdobu, si prídu na svoje najmä deti, ktoré budú mať jedinečnú príležitosť vychutnať si atmosféru ostrova Castlewood Island.

Toto je najjednoduchší spôsob, ako si zaobstarať domáceho miláčika bez nepríjemných prekvapení na koberci. Zvieratká vyzerajú a správajú sa ako skutočné a dokonca prejavujúce autentické emócie. Každé z nich sa vyznačuje osobitými vlastnosťami a povahovými črtami, vďaka čomu si môžu deti so svojím novým virtuálnym priateľom vytvoriť ešte hlbšie puto.

Hra PlayStation Vita Pets prinesie vďaka úžasnej technológii rozšírenej reality úplne novú dimenziu zábavy s virtuálnymi domácimi miláčikmi. So svojím zvieratkom máte možnosť hrať sa a zažívať dobrodružstvá nielen vo virtuálnom svete. Odteraz môže ísť s vami kdekoľvek a vďaka jedinečnej technológii AR (Augmented Reality) ho môžete vziať aj na prechádzku. Zažite s ním virtuálny výcvik a vezmite si ho so sebou kamkoľvek chcete.Strávte nádherné chvíle so svojím šteniatkom pri hraní hier, učení nových kúskov, obliekaní a dokonca vyberaní kliešťov! Po výcviku ho môžete vziať na prechádzku, naučiť ho orientovať sa v lese a nachádzať rôzne predmety.

Hra ponúka:

Umožnite svojim deťom prežiť netradičné dobrodružstvo spoločne s ich virtuálnymi maznáčikmi, ktorí sú nielen rozkošní ale aj hraví a nebojácni.

Hra ponúkne deťom nájsť si kamarátov na celý život a učiť ich najrôznejšie povely, na ktoré budú reagovať prostrednictvom ich hlasu alebo výrazu tváre.

Vydajte sa spoločne so svojimi maznáčikmi na nové a vzrušujúce dobrodružstvo na Castlewood Island a potrápte svoje uvažovanie pri logických hádankách. Alebo ich vezmite zo sebou na naozajstnú prechádzku pomocou úžasnej technológie pre rozšírenú realitu.