Hry na Playstation 3

Far Cry 4

Veľmi očakávané pokračovanie akčného herného dobrodružstva Far Cry prichádza a prináša hráčom nové prostredie a dychberúcu grafiku. Vo Far Cry 4 nájdeme nový otvorený svet Himalájskych vrcholov, nové zbrane, vozidlá a taktiež divoké zvieratá. Hlavným hrdinom je tmavý drsňácky mladík Ajay Ghale, ktorý bude nútený čeliť nespočetnému množstvu prekážok a nebezpečným protivníkom. Využívať budete lezenie po skalách pomocou vystreľovacieho háku, alebo si môžete užiť voľný pád do priepasti pomocou špeciálneho obleku. K dispozícii bude taktiež veľký arzenál zbraní pre odstreľovanie alebo boj na blízko.

Hra ponúka:

Strhujúcu akciu bez kompromisov. Spoločnosť Ubisoft sa nenecháva moc zahanbiť a servíruje nadšeným hráčom jeden poriadne prepečený kúsok za druhým. V daľšom dieli známej ságy Far Cry si ochutnáte náročný život v podhorí Himalájí. Tu sa nachádza zem Kyrat, ktorej tvrdou rukou vládne diktátor Pagan Min.

Filmový zážitok novej generácie. Hlavný hrdina Ajay Ghale sa v horách pohybuje s úplnou samozrejmosťou a po svojom návrate do rodnej zemi sa chystá zapojiť do prevratu. Desiatky táborov čakajú na svoje oslobodenie a hneď potom sa pridajú na vašu stranu. Úchvatné grafické spracovanie vymačká zo staršej generácie konzol úplné maximum, ale až v podaní nextgen konzol si vychutnáte efekty v plnej miere.

Celkom otvorený herný svet, lákavé prostredie a množstvo príležitostí k akcii nabáada k rôznym štýlom zábavy. Chcete sa zo slonieho chrbta prevalcovať na základňu nepriateľov? Kľudne môžete. Máte však radšej plazivý postup, pri ktorom likvidujete zo zákrytu jedného lumpa po druhom? Žiadny problém. Zaujímavou náplňou sa iste taktiež stane kooperácia v našlapanom multiplayeri.

Farming Simulator 15

Farming Simulator 15
Ďalšie pokračovanie farmárskeho simulátoru s množstvom nového obsahu vozidiel a zariadení. Farming Simulator 15 pozýva hráčov do náročného sveta poľnohospodárskeho života, vrátane chovu zvierat (kravy, kurčatá a ovce), pestovania plodín a predaja. Spravujte a rozvíjajte svoju farmu s novou infraštruktúrou v dvoch obrovských otvorených svetoch, vrátane úplne nového severského prostredia.

Okrem tradičných farmárskych aktivít prináša Farming Simulator 15 novinku - rezanie dreva. Les môžete spravovať pomocou nových vozidiel a strojov ako sú kombajny, motorové píly, štiepkovače a prívesy. K dispozícií sú stroje veľkých značiek z odboru ako New Holland, Ponsse a ďalších. Udržiavajte svoje vozidlá čisté, používajte pravidelne umývacie stanice. Zoznámte sa s obyvateľmi, ktorí vám poskytnú ďalšie misie a dokážte, že ste farmár s mnohými talentmi!

Farming Simulator 15 tiež prichádza s on-line módmi a službami. Farmu môžete spravovať až s 10 priateľmi online, alebo cez lokálnu sieť. Zdieľať módy, vozidlá a zariadenia s hráčmi z celého sveta, čo prináša prakticky neobmedzený obsah a nespočetne hodín hrania!

Saints Row 4

V hre Saints Row 4 bola hlava gangu Svätcov zvolená za prezidenta Spojených štátov amerických. To je ale iba začiatok. Šialenstvo série Saints Rowdostáva teraz nový smer s katastrofálnou mimozemskou inváziou, pričom mimozemšťania transportovali Svätcov do bizarnej simulácie Steelportu. Vládnite mocnými superschopnosťami a bojujte za oslobodenie ľudstva spod mentálneho zovretia mimozemského zloducha Zinyaka. Uniknite zo simulácie, ktorá polapila gang Svätcov, alebo pri tom umrite.

Saints Row 4 Vám umožňuje ponoriť sa do arzenálu mimozemských zbraní a technológií, ktoré zmenia každého Svätca na dokonalú entitu deštrukcie. Využite mimozemské superschopnosti a prebojujte sa až na vrchol. S intenzívnejšou akciou a vylepšenými možnosťami prispôsobenia môžete využívať svoje novonadobudnuté superschopnosti a skákať cez budovy, predbehnúť najrýchlejšie športové autá, alebo levitovať nepriateľov pomocou telekinézy v najlepšom, najšialenejšou pokračovaní série Saints Row doteraz.  

Ponorte sa do arzenálu mimozemských zbraní a technológií.

Ovládnite mimozemské superschopnosti a prebojujte sa až na vrchol.

Intenzívnejšia akcia a vylepšené možnosti prispôsobenia.

Skáčte cez budovy.

Predbehnite najrýchlejšie športové autá.

Levitujte nepriateľov pomocou telekinézy.

Metal Gear Rising: Revengeance

 •  Metal Gear Rising: Revengeance
 •  Metal Gear Rising: Revengeance posúva preslávenú sériu Metal Gear na vzrušujúce nové územie so zameraním na poskytnutie úplne nového akčného zážitku odlišného od všetkého, čo doteraz séria ponúkala. MGR: Revengeance Vám prináša čerstvý zážitok, ktorý kombinuje najlepšie prvky čistej akcie a epickej výpravy, všetko v rámci rozľahlého sveta MG. Ako ústredná postava sa v hre predstaví kybernetický ninja Raiden, napoly človek, napoly stroj, ktorý je vybavený vysoko frekvenčnou katanou, a ktorého dušu poháa pomsta.

V blízkej budúcnosti sa technológia kyborgov stala samozrejmosťou v celej spoločnosti. Tri roky uplynuli od zrútenia systému Patriots, ktorý tajne kontroloval globálnu rovnováhu moci. Mier však stále neprichádza. Šírenie kybernetickej technológie vyvolalo nestabilitu a konflikty, nakoľko tí, ktorí kontrolujú obchod získavajú stále väčšiu moc. Navyše, veľké súkromné vojenské spoločnosti (PMC) ktoré boli podporované a riadené systémom Patriots skolabovali a plodia nespočetné množstvo samotárskych entít podieľajúcich sa na vzniku väčších zločineckých organizácií. Tieto odpadlícke PMC používajúce kybernetickú technológiu sú stále vačšou hrozbou a dokážu meniť svoje smerovanie a silu na požiadanie. Ako člen mierového PMC Maverick Security žije Raiden len aby chránil ľudské životy. Ale ako sa svet ďalej rúti do nerovnej vojny, jediná cesta, ktorá ho dokáže viesť vpred tkvie v ohalení jeho minulosti a presekaní sa cez všetko, čo mu stojí v ceste.  

Najnovší Metal Gear zážitok predstavuje úplne nový štýl frenetickej akčnej hrateľnosti a ústrednú postavu, kybernetického ninju Raidena, ktorý používa svoju vysokofrekvenčnú katanu na preseknutie čohokoľvek, čo sa postaví do cesty jeho pomsty!

MGR Revengeance ponúka rýchly a plynulý herný štýl založený na boji s katanou vo svete Metal Gear.

Herná technológia posúva hranice grafiky, štýlu a bleskovo rýchlej akčnej hrateľnosti.

V hernom svete môžete vďaka mechanike sekania ZanDatsu preseknúť čokoľvek, kedykoľvek a kdekoľvek.

Dej hry sa odohráva po udalostiach z Metal Gear Solid 4, kedy sa svet prepadol do chaosu a v spoločnosti sa nekontrolovateľne šíria kybernetické zločiny a terorizmus. Ponorí Vás do pokračovania príbehu Raidena, kybernetického ninju, ktorého počiatky sú spojené s hrami Metal Gear Solid 2 a Metal Gear Solid 4.  

Crysis 3

V Crysis 3 sa vrátite do New Yorku v úlohe "Proroka", aby ste zistili, že bolo celé mesto zapúzdrené do nanokopule vytvorenej zločineckou organizáciou Cell Corporation. Takzvaná "Kupola slobody" v New York City je v skutočnosti dažďovým pralesom v uliciach niekdajšieho veľkomesta, teraz bohatých prevísajúcimi stromy, nepreniknuteľnými mokraďami a divokými riekami. Vnútri "Kupola slobody" sa nachádza sedem charakteristických prostredí plných nástrah známych ako "Sedem divov". Tento nový nebezpečný svet si žiada nové vyspelé zbrane a taktiku boja. Prorok bude teraz používať smrtiace kompozitný luk, vylepšený nanooblek aj ničivé mimozemské technológie a stane sa tak najobávanejším lovcom planéty. V roku 2047 sa Prorok vydáva na odvetnú misiu s cieľom zistiť pravé motívy Cell Corporation k vybudovaniu karanténnych nanokopulí. Občanom bolo oznámené, že tieto gigantické štruktúry nad celými mestskými oblasťami boli vztýčené na ich ochranu ak vyčisteniu metropolí od zvyškov síl Cephov. V skutočnosti sú nanokopule súčasťou tajného plánu Cell Corporation, ako získať teritórium a technológie k ovládnutiu sveta. S mimozemskými Cephmi číhajúcim za každým rohom a neustále útočiacimi nepriateľmi z radov ľudí nie je nikde bezpečno. Pre Proroka je však na jeho ceste za odplatou cieľom každý z nich. Parametre a špecifikácie: Určenie: PC DVD Žáner: strieľačka Parametre a špecifikácie:


Lokalizácia
Jazyk
ČeskáTyp lokalizácia
Titulky


Minimálne požiadavky
Počet jadier procesora
Dve jadráFrekvencia procesoru
3 000 MHz (3 GHz)Pamäť RAM
2 GBPevný disk
20 GBGrafická karta
nVidia GeForce 520Operačný systém
Windows Vista


Nároky na zostavu
Nároky na zostavu
Stredná


Hodnotenie PEGI
Vekové obmedzenia
16Závadnosť obsahu
Vulgárne reč, Násilie, Online


Typ hry
Typ hry
FPS


Ostatné
Ostatné
Multiplayer

Assassins Creed 4: Black Flag

Assassin Creed IV Black Flag prinesie úplne nového hrdinu, prostredie a bude obsahovať ten najrozmanitejšie svet, aký bol kedy vytvorený. Hra je založená na osvedčených princípoch série. Obsahuje rozľahlý otvorený svet s viac než 50 lokáciami. V boji sa snúbi zbrane asasínského poriadku so zbraňami vtedajšej doby, takže si na svoje prídu používatelia, čo idú radi rovno na vec, aj tí, ktorí radšej zabíjajú potajomky. Vitajte v zlatom veku pirátstva Píše sa rok 1715. Karibiku dominuje piráti, ktorí si vytvorili vlastné Republiku, ktorá nepozná žiadny zákon, a ktorej nevyhnutnou súčasťou sú korupcia, chamtivosť a násilia. Medzi týmito psanci je aj mladý bezohľadný kapitán Edward Kenway. Ten si svojím bojom za slávu si vyslúžil úctu takých legiend, ako je Černovous, avšak napokon je vtiahnutý do prastarej vojny medzi asasínmi a templári, vojny, ktorá môže zničiť všetko, čo títo piráti vybudovali. Mladý rebelujúci asasín Staňte sa Edwardom Kenwayem, charizmatickým, napriek tomu však brutálnym pirátskym kapitánom, ktorý bol vycvičený asasínmi. Edward dokáže ľahko prechádzať medzi skrytou čepeľou Asasínského poriadku a všetkými novými zbraňami, vrátane křesadlových pištolí a dvoch šabľou. Preskúmajte otvorený svet všetkými spôsobmi Objavujte ten najväčší a najrozmanitejšie svet Assassin Creed, aký bol kedy vytvorený. Preskúmajte 50 unikátnych miest, od Kingstonu po Nassau, aby ste prežili život piráta, ktorý zahŕňa: Vykrádanie vrakov pod hladinou mora. Vraždenie templárov v rozvíjajúcich sa mestách. Lov vzácnych zvierat v neskrotných džungliach. Pátranie po pokladoch vo stratených ruinách. Únik do skrytých zátok. Staňte sa najobávanejším pirátom Karibiku Veľte na svojej lodi Kavka a vrhaj hnev na každého, kto ju uvidí. Plundrujte a vyrabuj, aby ste mohli kavka vylepšiť muníciou a vybavením, ktoré je potrebné pre boj s nepriateľskými loďami. Vylepšenie lode sú pre Edwardov postup hrou veľmi dôležitá. Zaútočte na masívne galéry a nehanebne sa na ne naloďte, rekrutujte námorníkov, aby sa pridali k vašej posádke, a vydajte sa na epické a neblaho vychýrené dobrodružstvo. Zažite krutú realitu pirátstva, bavte sa spoločne s priateľmi Staňte pri budovaní Republiky na Bahamách medzi legendárnymi menami, ako je Černovous, Calico Jack a Benjamin Hornigold, a prežite vskutku vypäté udalosti, ktoré definovali zlatý vek pirátstva. Bojujte navzájom alebo spolupracujte so svojimi priateľmi v neľútostnom a užívateľmi obľúbenom režime viac hráčov. Vyberte si z rozmanitej škály postáv a zápas na život a na smrť v exoticky ladených mapách. Parametre a špecifikácie:


Lokalizácia
Jazyk
ČeskáTyp lokalizácia
Titulky


Minimálne požiadavky
Počet jadier procesora
Dve jadráFrekvencia procesoru
2 670 MHz (2,67 GHz)Pamäť RAM
3 GBPevný disk
20 GBGrafická karta
nVidia GeForce 440Operačný systém
Windows Vista


Nároky na zostavu
Nároky na zostavu
Stredná


Hodnotenie PEGI
Vekové obmedzenia
18Závadnosť obsahu
Vulgárne reč, Násilie, Online


Typ hry
Typ hry
Akčné


Ostatné
Ostatné
Multiplayer

Borderlands: The Pre-Sequel!

 • Vrhnite sa do sveta Borderlands a prestrieľajte si cestu cez úplne nové dobrodružstvo, ktoré Vás katapultuje na Pandorin mesiac v hre Borderlands: The Pre-Sequel!
 • Objavte príbeh darebáka Handsome Jacka z hry Borderlands 2 a jeho vzostupu k moci. Dej sa odohráva medzi hrami Borderlands a Borderlands 2 a Borderlands: Pre-Sequel! Vám prináša úplne novú hrateľnosť, ktorá kombinuje hernú mechaniku strieľačky a RPG, ktorú ste si tak obľúbili.

Plachtite vzduchom skokmi v nízkej gravitácii a likvidujte pritom nepriateľov zhora s použitím nových ľadových a laserových zbraní. Preskúmajte mesačnú krajinu s novými vozidlami umožňujúcimi viacúrovňový ničivý chaos.

Buďte svedkom vzostupu Handsome Jacka k moci v hre Borderlands: Pre-Sequel! a jeho vládu ako šialeného šéfa Hyperionu v Borderlands 2.

Ponorte sa hlboko do počiatkov kultových Borderlands zloduchov. Zmeňte strany a zažite príbeh z pohľadu Handsome Jacka.

Precíťte nízkú gravitáciu mesiaca s každým skokom a dopadom. Spôsobte zmätok s novými zbraňami vybavenými ľadovými a laserovými schopnosťami!

Hrajte ako jedna zo štyroch nových tried postáv, vrátane Wilhelma Enforcera, Nishy Lawbringer a Atheny Gladiator. Zahrajte si dokonca ako táravý prototyp bojového Claptrapa vôbec po prvýkrát! Vyskúšajte si tienistú stránku práce po boku Handsome Jacka.

XCOM

The Bureau: XCOM Declassified je mix sci-fi strieľačky z vlastného pohľadu (1st person shooter) a detektívky od štúdia 2K Marin. Zvláštny agent FBI William Carter zaparkuje v malebnej americkej štvrti kdesi na okraji mesta. 50. roky sú v plnom prúde, ale je tu až nezvykle ticho. Nikde sa nehrajú deti, nikto nepredáva limonádu. Niečo musí byť zle.

Čo nás čaká?

Arzenál - medzi zbraňami nájdete brokovnicu, svetelnú pištoľ BLOB, sklenené granáty a veľa ďalšieho.

Dôkazy sú kľúč - okrem akčného besnenia je dôležité aj hľadanie dôkazov a indícií odhaľujúcich mimozemskú inváziu.

Základňa ako útočisko - počas misie si môžete odskočiť na základňu. Samozrejme, ak máte dostatok dôležitých informácií.

Rozdeľte príkazy a neste zodpovednosť - nepriateľská hrozba má ďalekosiahle dôsledky. Vašou úlohou bude rozhodnúť, kde a kedy zasiahnuť proti mimozemšťanom.

Nové technológie - budete spolurozhodovať o vývoji nových technológiou, zbraní, ktoré budú účinnou podporou proti mimozemšťanom.

LEGO Harry Potter: Years 5-7

LEGO Harry Potter: Years 5-7 je pokrčováním zábavnej hry o mladom čarodejníkovi. Jej príbeh je založený na dielach: Harry Potter a Fénixov rád, Harry Potter a Princ dvojakej krvi, Harry Potter a Dary smrti (prvá i druhá časť). V priebehu deja sa budete učiť rôznym kúzelníckym schopnostiam a miešaniu rozmanitých elixírov.

Budete môcť odomknúť aj niektoré postavy z prvých štyroch častí. Užijete si nové lokácie, akými sú napríklad Grimmauldovo námestie, Ministerstvo mágie a Godricova baňa. Budete narážať na nové tváre, hádanky i mágiu, ktoré vám umožnia stretnúť sa s tým, ktorého meno nesmieme vysloviť.

LEGO Harry Potter: Years 5-7 dáva hráčom šancu vstúpiť do ich obľúbených postáv a prostredia. Budete zažívať nové dobrodružstvá a užívať si skvelú zábavu. Všetko je doplnené unikátnym LEGO humorom a mimoriadnym grafickým spracovaním. Od začiatku do konca hrania budete účastníkov neutíchajúci akcie, ktorú si určite užijú príslušníci celej rodiny.

Diablo 3 (Ultimate Evil Edition)

Absolútna RPG legenda prichádza po prvýkrát do sveta herných konzol! Kompletne redizajnovaná, aby poskytla dokonalý pôžitok aj bez použitia klávesnice a myši - Diablo III Vám poskytne herný zážitok, ako žiadna iná hra.


Diablo 3: Reaper of Souls


Porážka Diabla, Pána hrôzy, mala sa svet priniesť nový vek plný nádeje. No namiesto toho však odhalila temné stvorenie s neuveriteľnou mocou, ktorého zlomyseľné úmysly sú ešte stále zahalené závojom tajomstva. Reaper of Souls, nové rozšírenie ku jednej z najúspešnejších RPG na svete, otvára temnú a desivú novú kapitolu v neutíchajúcom konflikte smrteľného sveta Sanctuary.


Malthael, padlý Archanjel vzdelania, ktorý zmizol pred dávnou dobou, sa vracia v Reaper of Souls ako Anjel smrti a zmocní sa čierneho Kameňa duší , ktorý obsahuje esenciu Najväčšieho Zla (Prime Evil). Pokiaľ by bola jeho moc vypustená na svet, dôsledky by boli katastrofické.


Našťastie však prichádza nový hrdina - Crusader, ktorý je pripravený pripojiť ruku k dielu a donútiť Malthaela zodpovedať sa za svoje činy. Odetý v masívnej zbroji, s nepreniknuteľným štítom, prichádza táto nová hrateľná postava s množstvom trestajúcich zbraní a mocnou bojovou mágiou, ktorá dokáže posilniť spojencov, ako aj oslabiť nepriateľov. Ako prirodzený "tank", Crusader pridáva silu a všestrannosť do každej družiny dobrodruhov.

 • Akt V pokračuje v príbehu tam, kde skončil v Diablo 3, a berie hráčov do legendárneho mesta Westmarch a pradávnych hál pevnosti Pandemonium.
 • Maximálny level zvýšený na 70 umožní hráčom dosiahnuť nové sily.
 • The Crusader prichádza ako nová hrateľná postava k pôvodným Barbarian, Demon Hunter, Monk, Witch Doctor a Wizard.
 • Nové kúzla a schopnosti pre každého z pôvodných hrdinov.
 • Vylepšený systém padania vecí, ktorý zabezpečuje padanie "menej, ale lepšie", a odmeňuje hráčov s užitočnými vylepšeniami
 • Zbierajte vzácne veci bezprecedentnej moci, vrátane legendárnych vecí, ktoré priam menia hru.
 • Upravte si vzhľad svojho hrdinu a vylepšite svoje veci vďaka novému NPC - The Mystic.
 • Vylepšenia v Diablo III Paragon Progression System zabezpečujú ešte viac možností ako ukončiť hru a priniesť tak lepší pôžitok v opätovnom hraní.
 • Bojujte proti plejáde nových diabolských monštier, ktoré túžia po krvi hrdinov zo Sanctuary.
 • Neprestávajte preskúmavať v Adventure móde, v ktorom sú všetky waypointy otvorené a môžete tak bojovať v každom nastavení.
 • Získajte novú výzbroj vďaka Loot Run funkcii, kde môžete vyskúšať svoje schopnosti v náhodných 10-20 minútových dungeonoch zložených z náhodných miest, monštier a bossov.
 • Staňte sa lovcom odmien vďaka novým úlohám Bounties.
 • Spojte sa s priateľmi ako nikdy predtým vďaka vylepšeniam v sociálnom systéme, ktorý odteraz obsahuje nové klany a skupiny.

LEGO Harry Potter: Years 1-4

Kúzelné dobrodružstvá Harryho Pottera teraz prežijete aj v podaní Lego figúriek. Ovládať môžete Harryho a desiatky ďalších známych postavičiek, podobne ako v hrách Lego Star Wars, Lego Indiana Jones a Lego Batman. Každá postava má svoje schopnosti a špecifické vlastnosi, od lietania na metle, až po širokú paletu magických scopností. Jedným z najdôležitejších kúzel je Wingardium Leviosa, s pomocou ktorého môžete hýbať s kockami Lega a stavať z nich rôzne objekty. Postupom času sa učíte nové kúzla, ktoré odrážajú Harryho vzostup od učňa, až po kúzelníckeho majstra. Spolu s Harrym budete riešiť úlohy a hádanky, pričom Bradavice i ďalšie úrovne sú naplnené obrovskou porciou tajomstiev, čakajúcich na odhalenie a rozlúštenie.

LEGO The Lord of the Rings

Akčná adventúra LEGO The Lord of the Rings Vás zavedie za dobrodružstvami Froda známeho z trilógie Pán prsteňov. Podobne ako vo filmovej predlohe, je Vašou úlohou zničiť mocný čarovný prsteň a zachrániť Stredozem. Počas putovania za legendárnou horou Mount Doom jediným miestom, kde môžete prsteň zničiť, prechádzate dejovými udalosťami plnými humoru a vzrušujúcich zážitkov LEGO. Aby ste v hre LEGO The Lord of the Rings neboli na všetkú prácu sami, vzniklo spoločenstvo prsteňa, do ktorého sa pridali Gandalf, Aragon, Gimli, Boromir, Legolas a malí Frodovi kamaráti Sam, Pipin a Merry. Prežite vzrušujúci príbeh, ktorý ovládol celý svet, v koži LEGO figúrky. Riešte problémy a hlavolami, zdolajte nepriateľov s jediným cieľom, zničiť prsteň. Otvorený svet - preskúmajte otvorený LEGO svet Stredozeme a zažite epické boje s Orkami, Uruk-hai, Ralrog a ďalšími nepriateľmi. LEGO hrdinovia - hrdinovia známi z trilógie The Lord of the Rings ožívajú v podobe lego postavičiek. 60 hrateľných postáv - odhaľte a odomknite viac ako 60 hrateľných postáv vrátane Froda, Aragorna, Gandalfa a mnoho ďalších. Množstvo zbraní - zbierajte a používajte zaujímave magické zbrane, ktoré Vám hra LEGO LOTR ponúka, ako napríklad Light of Earendil, Elfské lano, meč alebo luk.