Hry na Playstation 2

Monsters vs Aliens

Akčná hra, ktorá čerpá z námetu rovnomenného filmu, ktorého sa síce striktne drží, ale s tou výnimkou, že budete môcť ovplyvňovať rozhodnutia jednotlivých postáv, a že sa na vlastnej koži pozriete na miesta, do ktorých ste zavítali cez strieborné plátno. Postavíte sa do čela pätice príšer, aby ste zabránili mimozemskej invázii na Vašej domovskej planéte. Počas hrania pritom budete musieť odhaliť rôzne schopnosti svojich zverencov, aby ste dosiahli lepších výsledkov.To všetko navyše v kooperatívnom multiplayeri, vďaka ktorému sa hry môže zúčastniť celá rodina.

Alone in the Dark

Slávna séria hororu sa dočkala ďalšieho pokračovania. Piaty diel sa však od predošlých značne líši, a to už len tým, že sa odohráva trochu netradične v Central Parku v New Yorku. Pozriete sa do miest ako je Zoo, opustená zbrojovka, či kostol a hlavným predstaviteľom príbehu je opäť Edward Carnby, starý známy z predchádzajúcich dielov.

O svoj holý život sa znovu bude musieť poriadne pobiť s hordami zombíkov a jeho najlepším priateľom bude oheň. Rozmanité pomôcky na ničenie nepriateľov si dokáže skombinovať z vecí, ktoré mu počas dobrodružstva prídu pod ruky. Celé jeho dobrodružstvo je zhrnuté do určitých častí, epizód, ktoré budú stupňovať napätie. Každá taká časť vám zaberie asi 30-40 minút. Navyše, až odohráte všetky, ktoré sú súčasťou tejto hry, môžete sa tešiť na prídavky k stiahnutiu.

Čo sa týka hrateľnosti, dôraz je kladený na prieskum prostredia a odhaľovanie jeho tajomstiev. Zároveň sa dočkáte i viacerých akcií, ako tomu bolo v predošlých dieloch.

SingStar Motown

Hra pre Playstation 2 SingStar Motown [promo disk]. [promo disk] - jedná sa o plnú hru, ktorá nie je v klasickom DVD obale, ale iba v priehľadnom boxu. Ďalšia z rady speváckych hier, venovaná tentokrát jednému z najslávnejších nahrávacích štúdií, Motown Records, kde začínali napríklad Jackson 5 a ďalší slávni speváci.

Hra funguje ako karaoke, v ktorom sa prehráva videoklip a text piesne a vy spievate do rytmu pesničky. Pokiaľ máte 2 mikrofóny môžete si zaspievať i duety.

Singstar Motown obsahuje tieto hity:

The Commodores "Brick House"

The Commodores "Easy"

The Contours "Do You Love Me"

David Ruffin "Put A Little Love In Your Heart"

Diana Ross & The Supremes "Reflections"

The Four Tops "I Can't Help Myself"

The Four Tops "Reach Out I'll Be There"

The Isley Brothers "This Old Heart Of Mine (Is Weak For You)"

The Jackson 5 "ABC"

The Jackson 5 "I Want You Back"

Jimmy Ruffin "What Becomes Of The Broken Hearted"

Lionel Richie "My Destiny"

Martha Reeves & The Vandellas "Dancing In The Street"

Martha Reeves & The Vandellas "Jimmy Mack"

Martha Reeves & The Vandellas "Nowhere To Run"

Marvin Gaye "I Heard It Through The Grapevine"

Marvin Gaye "Let's Get It On"

Marvin Gaye "What’s Going On?"

Marvin Gaye & Kim Weston "It Takes Two"

Mary Wells "My Guy"

The Miracles "Love Machine"

Rick James "Super Freak"

Smokey Robinson "Being With You"

Smokey Robinson And The Miracles "The Tracks Of My Tears"

Stevie Wonder "For Once in My Life"

The Supremes "Stop In The Name Of Love"

The Supremes "You Can't Hurry Love"

The Temptations "Get Ready"

The Temptations "Papa Was A Rollin' Stone"

The Velvelettes "Needle In A Haystack"

The Plan

Kombinácia real-time stratégie a akčné adventúry, v ktorej stvárňujete úlohe vodcu tímu zlodejov, zloženého z experta na výbušniny, experta na počítače, atraktívne ženy uplatňujúci svoj šarm na odlákanie prípadných strážcov, a pod.

Dej sa odohráva predovšetkým v interiéroch, kde sa nachádzajú objekty vášho záujmu. Samozrejme ide o budovy zabezpečené a strážené, teda si budete musieť poradiť ako s strážcovia, tak aj s laserovými lúčmi a inými mechanickými zabezpečený.

Eye Toy: Rhythmic Star

Rhythmic Star bez kamery

Ďalšia z rady pohybových hier určených pre kameru zvanú EyeToy, kde si budete môcť zakrepčiť na 25 známych hudobných skladieb a dosahovať čo najvyššieho bodového ohodnotenia, ktoré sa potom budú snažiť prebiť vaši blízki. 25 hudobných skladieb ako Material girl, Lady Marmalade, Can't Get Out Of My Head, Surfin' USA a ďalšie.;

Herné módy ako Main, Survival a Competition.;

Výzva aj pre 4 hráčov.;

Odmeny za vysoké skóre v podobe upírov zubov, veľkých uší, alebo kotliet.

Dance Party: Club Hits

Je čas rozhýbať kosti s hrou Dance Party: Club Hits. Hra plná skvelej hudby, ktorá Vám pomôže predviesť svoje najnovšie tanečné pohyby. Takže pozvite priateľov, je čas zúčastniť sa Dance Party! 15 povznášajúcich klubových hitov, vrátane klasiky ako "Black a Gold" od Sam Sparr, "Creeps" od Camille Jones alebo "Cry...