Hry na PC

LEGO Batman 3: Beyond Gotham

LEGO Batman™ 3: Beyond Gotham; najpredávanejšia LEGO hra sa opäť vracia v úžasnom dobrodružstve! Hrdinovia z DC Comics spoja svoje sily a vyrážajú zastavit Brainiaca, ktorý si chce Zem zase raz zaradiť do svojej kolekcie miniatúr. V hre sa postupne objaví 150 hrdinov i záporákov, ktorých si odomknete v priebehu hrania. A pretože sa dej odohráva mimo Gotham, hrdinovia sa do boja s Brainiacom prinesú nové schopnosti aj nástroje.

Čo nás čaká?

RPG prvky, kde sa postavy budú neustále vyvíjať a získavať nové vybavenie.

Veľké množstvo hrdinov i darebákov - zahrajte si za viac ako 150 unikátnych postáv vrátane členov Justice League.

Tvorcovia presunuli hru preč z mesta Gotham. Zastavili sa až vo vesmíre. Nové zasadenie tak prinesie väčšiu voľnosť pri hraní a viac možností prieskumu herného sveta.

Okrem vesmíru sa pozrieme do Batmanovej jaskyne, veže Justice League a alebo útrob Bat počítača, kde na hráča čaká rada virtuálnych výziev.

GTA 5

Hra, která ohromila recenzenty a pokořila nejeden rekord, přichází na platformy nové generace.
Grand Theft Auto V pro PlayStation 4, Xbox One a PC naplno využije síly systémů nové generace a přinese ultimátní zážitek otevřeného světa díky celé řadě vylepšení včetně vyššího rozlišení a detailnější grafiky, dále hustější dopravy, větší dohlednosti, vylepšené umělé inteligence a také pokročilých efektů počasí a poškození.
Los Santos - rozlehlá, sluncem zalitá metropole plná samozvaných guru, hvězdiček a vyčpělých celebrit. Kdysi chlouba Západu, nyní, v době nejisté ekonomiky a laciných reality show město snažící se udržet nad hladinou. Uprostřed toho zmatku se nacházejí tři velmi odlišní zločinci, kteří riskují svůj život v sérii drzých a nebezpečných loupeží.
Největší, nejdynamičtější a nejrozmanitější otevřený svět, co byl kdy vytvořen, je nově rozšířen o novou vrstvu detailů. Grand Theft Auto V v sobě mísí vyprávění příběhu a hratelnost zcela novými způsoby; hráči opakovaně vstupují a vystupují do a ze životů tří hlavních hrdinů hry, a tak prožívají spletitý příběh ze všech jeho stran.

Grand Theft Auto V pro systémy nové generace obsahuje také neustále se vyvíjející Grand Theft Auto svět - Grand Theft Auto Online. Prozkoumávejte obrovský svět nebo stoupejte po žebříčku zločinců. Spojte se s dalšími hráči při různých prácičkách za peníze, nakupujte nemovitosti, auta a vylepšení vaší postavy, také se můžete utkat v tradičních módech nebo vytvářet nový obsah a ten sdílet s komunitou Grand Theft Auto.

Všechen nový obsah vytvořený a vydaný od uvedení Grand Theft Auto Online včetně nových džobů, arzenálu zbraní, desítek nových aut, nemovitostí a možností při úpravě postav bude v Grand Theft Auto Oline pro PlayStation 4, Xbox One a PC zahrnut. Navíc stávající komunita hráčů dostane možnost přenést své postavy z Grand Theft Auto Online do PlayStation 4, Xbox One nebo PC verze.


Lokalizace: Angličtina

Call of Duty: Ghosts

Infinity Ward - Call of Duty: Ghosts - opäť posúva hranice herného sveta smerom dopredu. Tešiť sa tentokrát môžete na revolučný zážitok z hrania, nový pútavý príbeh, rozšírené nastavenia a ešte na oveľa viac. V dynamickom svete Call of Duty: Ghosts sa postavíte na stranu utláčaného národa v boji za slobodu, nezávislosť, ale v prvom rade za slobodu. Desať rokov po devastujúcich udalostiach, kedy sa posúvali hranice, upadla ekonomika a ani kameň neostal neprevrátený, sa spojili pozostatky špeciálnych jednotiek do záhadnej skupiny nazývanej Ghosts . Ich cieľom je bojovať za slobodu svojho národa proti svetovej technologickej super-veľmoci. Úplne nový svet Call of Duty - svet Call of Duty: Ghosts nebude mať takmer nič spoločné s jeho predchodcami a vnesie Vás do celkom nových lokalít. Nová generácia multiplayer módu - okrem skvelej akcie a strategických útokov sa stretnete so zemetraseniami, záplavami a ďalšími novinkami. Možnosť vysokého FPS - rýchlosť zobrazovania Call of Duty: Ghosts až 60 obrázkov za sekundu (FPS) naprieč všetkými platformami. Vynovený herný engine - predstavenie revolučného enginu ďalšej generácie, ktorý prináša až šokujúce podoby postáv, skvele prepracované prostredie a autentické animácie.

Dead Rising 3 (Apocalypse Edition)

Dead Rising 3 je skutočný zombie zážitok novej generácie - obrovský otvorený svet, neutíchjúcu akciu a doteraz nevídané možnosti prispôsobenia zbraní, ktoré proste nemajú konkurenciu a to ako v akčnosti a štýle, tak i v kuriozite. Uplynulo už 10 rokov od udalostí v Fortune City. V Los Perdidos vypukne nová epidemia a armáda stráca kontrolu. Ich riešenie je preto jednoduché -zrovnať mesto so zemou.

Vašou postavou je Nick Ramos - mladý mechanik s podivným tetovaním, ktorý sa snaží újsť z mesta plného zombie, skôr, než vojenský úder zmaže Los Perdidos a všetko v ňom z povrchu zemského. Nick to však sám nedokáže - musí nájsť dalších preživších, má na to však iba šesť dní. Musí spontánne kombinovať zbrane a snažiť sa prežiť za každú cenu.

Čo nás čaká?

Výkon a grafika novej generácie kvôli prioritnému vývoju pre konzolu XBOX One.

Obrovské možnosti prispôsobenia zbraní a ich využitia- všetko, čo vidíte sa dá použiť ako zbraň!

Rozsiahly otvorený svet.

Prvná poriadna zombie akcia novej generácie!

Call of Duty: Modern Warfare 3

Call of Duty: Modern Warfare 3 je tretím pokračovaním vojnovej série Modern Warfare zasadenej v súčasnom konflikte a celkovo ôsmim dielom série Call of Duty.

Tretí diel veľmi úspešnej hernej série je priamym pokračovaním Modern Warfare 2. Dejiskom sa tento krát stáva mestské prostredie. Pripravte sa na ohromné, dychberúce a exotické lokality, v ktorých budete bojovať. Medzi tie najzaujímavejšie patria New York, Berlín, Paríž či Londýn, no určite i Moskva, alebo pre nás bližšia Praha a zámok v Čechách. . Po uliciach a v hustej zástavbe sa do boja zapoja tanky a iné vojenské vozidlá, ale prevezieme sa napríklad i v AC-130. Medzi nové herné prvky patria najmä demolácia objektov a budov ako je už pravidlom sérii Battlefield.

Bojovať budete ako členovia jednej z mnohých známych, no i utajených špeciálnych jednotiek. Okrem toho aj za jednotlivcov, ako sú hrdinovia z predchádzajúceho dielu Price a Soap, ktorí su od záveru Modern Warfare 2 medzinárodne hľadanými zločincami.

V multiplayerovej časti hry si svoj návrat odkrúti mód Special Ops, ktorý sa prvý krát objavil vModern Warfare 2.Minimálne požiadavky  

CPU:

Intel Core 2 Duo E6600 or AMD Phenom X3 8750 processor or better

CPU Speed:

Info

RAM: 2 GB

OS:

Windows XP/ Windows Vista / Windows 7

Video Card:

Shader 3.0 or better 256 MB NVIDIA GeForce 8600GT / ATI Radeon X1950 or better

Sound Card:

Yes

Free Disk Space: 16 GB

Need for Speed Rivals

Vitajte v Redview County, meste, v uliciach ktorého dochádza k nepretržitým naháňačkám medzi policajtmi a pouličnými pretekármi. Boj všetkými dostupnými prostriedkami má jediný cieľ – ovládnuť sociálne, lokálne i národné média a získať pre seba tie najlepšie vozidlá, modifikácie a technológie.

Riskujte všetko, nedôverujte nikomu.  

Všetci jazdci sú vlci samotári a hľadia len sami na sebe. Sedia za volantmi až nebezpečne rýchlych a obratných vozidiel, ako stvorených pre divoké preteky a impozantné naháňačky. Proti pretekárom stoja policajti, ktorí ich v tímoch naháňajú po celom meste. Všetkými dostupnými prostriedkami a bez zľutovania. Úlohy môžete kedykoľvek meniť a sledovať, ako si pomocou rychlostných bodov zarábate na nové vylepšenia a lákavé odmeny.

Novinkou v hre Need for Speed: Rivals je herný režim All-drive, ktorý búra hranice mezi režimami singleplayer a mutiplayer. Teraz sa môžete plynule pripojiť presne tam, kde práve pretekajú Vaši priatelia. Žiadne čakanie, žiadne lobby. V tomto hernom svete sa žiadny zážitok neopakuje dvakrát.

Vyšperkujte svoje vozidlá pomocou najnovších vylepšení a technológií a dodajte im punc svojej osobnosti. Na výber máte nepreberné množstvo rôznych podôb diskov, polepov, lakov, originálnych poznávacích značiek a grafík. Rôzne zostavy si tiež môžete ukladať a používať ich kedykoľvek a kdekoľvek chcete. Dajte všetkým jasne najavo, ktoré vozidlo je Vaše.

Intenzívny zážitok z pretekania je ešte viac umocnený prístupom oboch strán zákona k rôznym technológiám a vylepšeniam.

Scania Truck Driving Simulator

Sadnite za volant jedného z najklasickejších kamiónov vo vysoko detailnej simulácii Scania série R. Tento simulátor naťahuje hranice vierohodnosti až k prasknutiu, a to vďaka jedinečnej zmesi hrateľnosti a simulácie, ktorá sa bude páčiť každému, kto má trucky v obľube!

Prejdite sériu voľných misií, v ktorých budete doručovať tovar v obrovskom a veľmi prepracovanom 3D meste. Naložte náklad podľa ľubovôle a užívajte si slobodu pri jeho rozvážaní!

Využite príležitosť a naučte sa viac o svete truckov Scania. To všetko vďaka jedinečnej možnosti virtuálnej návštevy priamo v demo centru Scania, kde táto firma predstavuje svoje nové vozidlá VIP návštevníkom!

Vďaka množstvu online funkciám môžete nahrávať svoje rekordy na internet a sťahovať si tabuľky najlepších výsledkov, aby ste sa pozreli, ako si vediete v porovnaní s ostatnými expertmi. Študujte techniky majstrov v stiahnuteľných záznamoch, vďaka ktorým sa môžu vodiči Scania nielen niečomu priučiť, ale i inšpirovať!

Pokiaľ si chcete dať od riadenia krátku prestávku, nemôžete ju stráviť lepšie než vo virtuálnej galérii. Pre fanúšika Scania je to povinnosť: pokochajte sa pohľadom na obsiahlu galérii vozidiel Scania, a to ako vo forme fotografií, tak videí. Pozrite sa na najlepšie okamihy minulej sezóny súťažte Young European Truck Driver Competition. Tým naladíte svoj apetít a budete sa chcieť snažiť vyrovnať majstrom truckov

Vyrazte na cestu v skvostnej simulácii Scania, ktorá vám zaručí, že nebudete chcieť pustiť volant z ruky!Minimálne požiadavky

CPU:

Dual Core CPU 2.4 GHz

CPU Speed:

Info

RAM: 2 GB

OS:

Windows XP

Video Card:

GeForce 7600 GT or Radeon x1650 256 MB VRAM

Sound Card:

Yes

Free Disk Space: 2 GB

Doporučené požiadavky

CPU:

Quad Core CPU 3.0 GHz

CPU Speed:

Info

RAM: 4 GB

OS:

Windows 7

Video Card:

GeForce GTS 450 or Radeon HD 4850 1024 MB VRAM

Sound Card:

Yes

Free Disk Space: 2 GB

Darksiders 2

Svet nie je jeden, sú tu hneď tri. Nebo bolo určené anjelom, zatiaľ čo démoni vládnu v Pekle. Tretím svetom, svetom medzi týmito dvoma, je Zem, ktorá bola stvorená pre ľudí. A práve tento svet sa prvýkrát stretol s jedným zo štyroch jazdcov. Bol to jazdec, ktorého meno sa často vyslovuje a ktorý oddeľuje víťaza od porazených. Volal sa Vojna.

Vojna splnil svojmu menu, tento prostrednej svet zničil a potom zmizol. A ako čas plynul, dochádzalo k zmenám. A na scénu dorazil ďalší jazdec, ktorého meno budí strach a ktorý oddeľuje živé od mŕtvych. Vysloviť jeho meno znamená v neho uveriť. Na svojom koni prichádza SMRŤ! A bude sa musieť postaviť nesmrteľným ...

Oproti prvému dielu obsahujú Darksiders II oveľa rozsiahlejší svet, systém vylepšovania zbraní a zbrojí, ako aj väčšie a ťažšie úrovne a širokú škálu nových nepriateľov a bossov. Darksiders II vylepšujú každý aspekt pôvodnej hry.

Najobávanejší z legendárnych Štyroch jazdcov, prebudený príchodom Posledného súdu, vyráža na výpravu, aby odvrátil Armageddon. Cestou Jazdec zistí, že existujú aj oveľa horšie veci ako apokalypsa na Zemi a že sa istá pradávna a nenávistná sila chystá ohroziť celé Stvorenie. Staňte sa desivou silou, ktorej sa všetci boja, ale ktoré nič neutečie. Smrť ožíva v Darksiders II.

Kľúčové prvky:

Hrajte za Smrť - Staňte sa najobávanejším z legendárnych Štyroch jazdcov, ktorí môžu ničiť celé svety a bojovať s mocnosťami, ktoré presahujú Nebesá i Peklo.

Epický vesmír - Doteraz nevidený svet v jedinečnom štýle Joa Mada.

Možnosti a úpravy - sady zbrojí pre ničiteľa, nekromant a pútnika a stromy zručností pre zvestovateľa a nekromant hráčom umožňujú stvoriť si svoju vlastnú Smrť.

Znovu hrateľnosť - Vedľajšie úlohy, otvorený svet, úpravy stromu zručností a systém získavania úrovní s nekonečnými kombináciami sád zbraní a zbrojí predstavujú dostatočný dôvod zahrať si Darksiders II znova a znova.

Akrobacia - Smrť je mrštná a obratná postava, ktorá dokáže vykonávať neuveriteľné akrobatické kúsky, čím hráčom dovoľuje preskúmavať svet ako nikdy predtým.

Titanfall

Akčná sci-fi FPS Titanfall je hra, za ktorou stojí jeden zo spolutvorcov hry Call of Duty a niekoľko ďalších členov z vývojárskych tímov tejto hernej série. Štúdio Respawn má teda bohaté skúsenosti s vývojom akčných FPS a zároveň sa snaží priniesť nové prístupy k hernému dizajnu. Výsledkom je prepracovaný sci-fi svet hry Titanfall. Hra Titanfall Vám ponúka online boje na zdevastovanej planéte, kde sa stávate pilotom bojového stroja/mechu Titan. Štúdio Respawn prináša príbeh do hry pre viacerých hráčov a využíva prvky bežne používané v kampaniach jedného hráča. Hra obsahuje výhradne multiplayer (maximálne pre 12 hráčov - 6 vs 6) v niekoľkých typoch hier, ale so singleplayer prvkami - nebudú chýbať sprisahania, rozhovory postáv, nehrateľné postavy (NPC) a príbeh. Bojovať môžete buď pešo , alebo zasadnete ako pilot do vnútra agilného mecha Titan a to buď za Interstellar Manufacturing Corporation (MMC) alebo za milíciu. Hra ponúka tri triedy Titanov - agilný Atlas, ťažkopádny Ogre a Stryder. Vojna v budúcnosti - pokročilé bojové techniky Vám dávajú možnosť bojovať buď v úlohe elitného bojového pilota, alebo vo vnútri obratného ťažko vyzbrojeného titana. Budúcnosť akčného online multiplayeru - nová akčná skúsenosť, ktorá kombinuje rýchlu online hru s hrdinskými prvkami a okamihmi, ktoré bežne nachádzame v režime kampane jedného hráča. Kombinácia týchto herných prvkov dáva Titanfallu kultovú identitu. Vizionári, ktorí definovali žáner FPS sú späť - spoločnosť Respawn Entertainment bola založená v roku 2010 Vincom Zampellom a Jasonom Westom, bývalými spoluzakladateľmi Infinity Ward a dvoma spolutvorcami série Call of Duty.

GTA 4

Čo znamená americký sen dnes?
Pre Nika Bellica, ktorý práve vystúpil z lode z Európy, je to nádej, že dokáže uniknúť svojej minulosti. Pre jeho bratranca Romana je to vízia, že spoločne dokážu nájsť bohatstvo v Liberty City, v meste, ktoré je bránou do sveta príležitostí.

Keď sa začnú topiť v dlhoch a skupina podvodníkov, zlodejov a sociopatov ich zatiahne do zločineckého podsvetia, zistia, že v meste, ktoré oslavuje peniaze a postavenie a ktoré je ako raj pre tých, ktorí ich majú, a ako živá nočná pre tých, ktorí ich nemajú, sa realita od sna výrazne líši.


V GTA IV sa dočkáte úplne novej úrovne hrateľnosti. Zmeny sa týkajú nielen grafického spracovania, ale aj nového hrdinu a vecí, s ktorými ste sa dosiaľ v predchádzajúcich častiach nestretli. Budete sám svojim pánom a len na vás záleží či niečo pre niekoho urobíte, alebo nie. Príbeh sa odohráva v Liberty City - meste inšpirovanom New Yorkom, v ktorom môžete zazrieť napr. Sochu Slobody, nám. Times Square, Empire State Building a pod...vyobrazených tak realisticky ako je to len možné. Dokonca podľa niektorých náznakov budú prostitútky vyzerať ako Hillary Clinton :- )

Minimálna konfigurácia :
Windows XP, Vista 32-bit, pamäť 1536 MB, grafická karta s 256 MB RAM (GeForce 7900 / Radeon X1900), 16 GB miesta na disku, DVD ROM, procesor Intel Core 2 Duo 1.8GHz nebo AMD Athlon X2 64 2.4GHz. Prvá aktivácia vyžaduje internetové pripoenia, hra on-line vyžaduje prihlásenie na servery Games for Windows LIVE a Rockstar Social Club.

Dead Rising 2: Off the Record

  •  Dead Rising 2: Off the Record
  • V Dead Rising 2: Off the Record sa fotograf a hrdina pôvodného Willamette incidentu z Dead Rising, Frank West dostáva do centra pozornosti. Zabudnite na to, čo viete o Dead Rising 2, Frank West je opäť v hre!

Nový "Off the Record" dej znamená úplne nový Dead Rising 2 zážitok. Frank sa musí postaviť proti viacerým nepriateľom, postaviť si viac šokujúcich kombo zbraní, sledovať jedinečnú štruktúru misií a preskúmať úplne nové oblasti Fortune City. Frankov návrat znamená návrat jeho verného fotoaparátu, ktorý Vám umožňuje zarobiť si Prestige Points pri príležitosti špecifických fotografií, ktoré sú odstupňované podľa kritérií, ako sú horor, dráma, erotika a brutalita.

Okrem nového scenára a herných vylepšení ponúka Dead Rising 2: Off the Record sadu technických zmien, vrátane optimalizácie načítania, lepší sieťový výkon a množstvo vylepšení systému, aby priniesol ešte uspokojujúcejší Dead Rising zážitok.

Frank West je späť. Hrdina pôvodného Dead Rising.

Fortune City ako ho nepoznáte. Prežite trochu inak prerozprávané vypuknutie vo Fortune City očami a kamerou fotožurnalistu Franka Westa.

Nový príbeh a misie jedinečné pre Franka Westa

Nové prostredie

Noví nepriatelia a psychotickí Psychos

Nové bláznivé a kombo zbrane

Nové predmety a vozidlá

Zachytiť klasické, násilné, desivé, humorné Dead Rising okamihy, získajte body prestíže a splňte úplne nové misie s novou a vylepšenou Frankovou kamerou.

Hra je plná technických vylepšení, systémových vylepšení a aktualizácie funkcií pre vytvorenie rýchlejšieho, plynulejšieho a ešte uspokojujúcejšieho Dead Rising zážitku.

  • Žáner: Akčné
  • verzia Jazyk: Anglická
  • Veková kategória:: 18 rokov
  • Kinect / MOVE: nie spolupracuje
  • Opotrebenie: bez Blu-Ray

Dirt Showdown

DiRT Showdown je zbrusu nová hra plná adrenalínu, rýchlosti, jedinečného štýlu pretekania a systému deštrukcie zo série DiRT . Čaká na vás úplne nový svet arkádového pretekania s novým systémom ovládania, zrýchľovanie, vykonávanie trikov a probourávání si cesty k cieľu.

DiRT Showdown predstaví tri hlavné kategórie v úžasnom svete akčných pretekov. Budete používať nitro k predbiehanie súperov a preplietať sa cestami zatarasenými najrôznejšími prekážkami a rampami. Najvyspelejšie závodné engine je posunutý až na hranicu svojich možností v demolácií derby, kedy si budete prebúrava cestu k víťazstvu. Napokon, na Hoonigan akciách môžete preukázať svoje vodičské schopnosti v obrovských akčných freestyle parkoch.

DiRT Showdown je najviac spoločenskou hrou od Codemasters. Split-screen režim, online závody pre 8 hráčov, online aj offline spoločenské hry a integrácia YouTube je samozrejmosťou. Môžete sa tiež pustiť do nových Showdown výziev a súťažiť s priateľmi v online aj offline režime.

V režime kariéry na vás čaká akčné jazda od Miami po San Francisco, od Londýna po Tokio a na mnohých ďalších známych miestach, viac než 50 rôznych akcií, skrze 4 šampionáty v najrôznejších podmienkach, za slnka, snehu aj dažďa, cez deň aj za umelého osvetlenia v noci.

Vzrušujúca kombinácia licencovaných i na zákazku vyrábaných automobilov, poháňaný technológiou EGO Game Platform, ponúkajúce fenomenálny grafický výkon a ohromujúci deštrukčné systém, predstavuje < strong=""> DiRT Showdown nové a jedinečné vzrušenie z arkádových závodov.