Hry na Nintendo 3DS

LEGO City: Undercover - The Chase Begins

Hra pre konzolu Nintendo 3DS - LEGO City Undercover: The Chase Begins:LEGO City Undercover: The Chase Begins dejovo predchádza už vydanej hre pre Wii U. Chase McCain bude v tomto diele ešte len na začiatku svojej kariéry v polícii. To isté platí aj pre Rexa Furyho, ktorý svet z pohľadu väzenskej cely ešte nevidel.To sú však v podstate jediné zmeny. Tešiť sa môžete na rovnaký herný svet a rovnaké možnosti v rovnako pohľadnom audiovizuálnym kabátiku, v ktorom je všetko postavené z kociek LEGO. Príbeh je navyše z časti vyrozprávaný dynamickými strihovými scénami, ktoré sú, rovnako ako v hre pre Wii U, plne nadabované a prinajmenšom rovnako vtipné.Nebudú chýbať ani funkcie policajného počítača! Na spodnom dotykovom displeji Nintenda 3DS máte mapu vždy na očiach, inokedy sa na ňom objaví napríklad menu a vďaka zabudovaným pohybovým senzorom nemusíte oželieť ani funkciu skenera pri preskúmavaní okolia.V prequeli k hre LEGO City Undercover zažijete úplne iné dobrodružstvo. Hra obsahuje viac ako 50 vozidiel a 70 minifigúrok! LEGO City na Nintende 3DS ožíva vďaka zabudovaným senzorom pohybu a stereoskopickému 3D efektu. 

Paper Mario: Sticker Star

Paper Mario je späť a ocitá sa v ďalšej lepkavej situácii! Vezmite Maria na vzrušujúce papierové dobrodružstvo a pomôžte mu upratať neporiadok, ktorý narobil Bowser s pomocou úplne nových samolepiek. Množstvo farebných postavičiek Vás rozosmeje na Vašej ceste známym svetom hier Paper Mario, ktorý priam ožíva v hre Paper Mario: Sticker Star pre Nintendo 3DS! Vďaka vizuálne ohromujúcim 3D efektom to vyzerá, ako by ste preskúmavali svet zložený z dioramám v krabiciach!Samolepky sú kľúčom k tomuto nápaditému dobrodružstvu. Súboje sú ťahové ako v pôvodnej hre Paper Mario, ale namiesto útočných možností to Mario natrie svojim nepriateľom pomocou samolepiek.Samolepky môžete nájsť a zbierať vo všetkých kútoch sveta a čím je samolepka trblietavejšiam, tým je silnejšia.Prostredie ožíva v tomto vizuálne ohromujúcom svete vytvorenom z papiera na konzole Nintendo 3DS.

Tom Clancys Splinter Cell

Autorovi bestsellerov, ktorého knihy sa stali predlohami niekoľkých Hollywoodskych trhákov, Tomvi Clancymu sa zdá sa zapáčila rada možností pri tvorbe príbehov v počítačových hrách. Video hry postavené na jeho príbehoch sa stali možno ešte populárnejšími, ako jeho knihy. Aj Splinter Cell je jednou zo serií, ktorým napísal príbeh práve on. Splinter Cell 3D, na iných platformách známy skôr ako Splinter Cell: Chaos theory, je tretím dielom z populárnej série. V tomto diely sa zase vžijete do úlohy Sama Fishera, ktorý s pomocou všemožných zbraní, technických vychitáviek a širokej palety schopností, má za úlohu zabrániť kríze na ďaľekom východe, kde narastá napätie medzi Čínou, Severnou Kóreou a Japonskom. V tomto diely sa podstatne zlepšila AI a tiež grafika a fyzika v hre. Splinter Cell 3D je teda hra nielen s dobrou hrateľnosťou, ale aj pútavým príbehom.

Monster 4x4

Monster 4x4 je voľné pokračovanie podobného predchádzajúceho titulu na Nintendo Wii s názvom Monster 4x4 World Circuit. Monster 4x4 ponúkne rýchlejší trucky, väčšie kolesá a ešte šialenejšie skoky. V hre navyše nájdete špeciálny vymoženosť Wall-driving feature, ktorá umožní po poriadnom rozjazde vertikálnu jazdu a skok. Môžete tak hľadať nové skratky na trati. Hra ponúkne 7 herných módov, 50 rôznych pretekov, 30 vedľajších misií, 7 rozdielnych typov truckov,

Inazuma Eleven GO Shadow

Unikátny RPG s kombináciou futbalovej akcie. V tejto novej časti série Inazuma Eleven si môžete vychutnať nové vylepšené vizuálne 3D efekty a okúsiť tak futbalový svet ako nikdy predtým. V hre na vás čaká množstvo nových skillov a špeciálnych pohybov. Vbehnite do tejto skvelej adventúry ako hrdina, ktorý má zachrániť futbal pred podivnú organizácií! Naberajte nových hráčov a utvorte si svoj vlastný tím a bojujte proti tisícom hráčov, kde má každý unikátne vlastnosti. Použite Špeciálne pohyby pre svoje víť

Ice Age: Continental Drift

Ste pripravený stať sa mokrým, divokým a chlpatým? Spolupracujte so svojimi obľúbenými postavami z Ice Age v kontinentálnej súťaži ľadovcových rozmerov! Bojujte o poklad so stádom proti pirátom v doteraz najšialenejšom dobrodružstve! Keď je ich ostrov zmietaný uprostred kontinentálnych otrasov, Manny a jeho stádo narazí na zverinec námorných pirátov s tajným pokladom. Nakoľko sa nevedia dohodnúť, ako svoj poklad rovnomerne rozdeliť, spoločne sa rozhodli vyriešiť problém pomocou radu športových udalostí. Ten, kto zvíťazí v najviac udalostiach získa nárok na poklad. Praveké hry sa začínajú a Vy sa musíte postaviť na stranu Mannyho a stáda, alebo pirátov a určiť komu pripadne bohatstvo.

Super Smash Bros.

Balenie obsahuje oba diely hernej série Bayonetta. Vyzbrojená novými zbraňami a schopnosťami, Bayonetta necháva svojich nepriateľov bezradných v záplave nových pohybov a mučivých útokov. Super Smash Bros. přichází na Nintendo 3DS. Hráč může využít lokálního a online multiplayeru až pro čtyři hráče. Na výběr je bohatá škála známých postav a spousta krásných bojových lokací, které jsou inspirovány prostředím z Nintendo her. Super Smash Bros. je hra plná zážitků, které si můžete vzít nejen na cesty.

Herní vlastnosti:

Hrajte za známe postavy z vašich oblíbených her jako je Mario, Link, Pikachu – nebo také hrajte za nové postavy: Mega Man, Little Mac a Palutena ze hry Kid Ikarus. Poprvé si můžou hráči zahrát také za svou Mii postavu.

Vychutnejte si hru ve 3D rozměru s 60 snímky za sekundu.

Upravujte si svou postavu a hraje s přáteli nebo online různé multiplayerové módy.

Luigis Mansion 2: Dark Moon

Hra pre konzolu Nintendo 3DS - Luigi's Mansion 2:Luigi's Mansion: Dark Moon je nepriamym pokračovaním hry Luigi's Mansion z Nintenda GameCube. Ide o akčný titul, v ktorom Máriov brat, Luigi, bojuje proti duchom. To celé v typickej grafike Nintenda a s veľkým dôrazom na humor. Celý počin by sa dal označiť ako Ghostbusters podľa Big-N. ?Úrovne V tejto hre navigujete Luigiho skrze niekoľko strašidelných víl, ktoré obsadili duchovia. Tí nikomu neubližujú, ale ukrývajú rôzne tajomstvá a Luigimu jeho úlohu určite neuľahčia.Aby ich Luigi mohol polapiť, má k dispozícii jednak špeciálny vysávač Poltergeist 5000, a jednak špeciálny Nintendo DS, na ktorom má mapu, a cez ktorý môže udržiavať kontakt s profesorom E. Gadd, ktorý Luigiho postupne teleportuje do jednotlivých obsadených víl.Duchov musíte najskôr odhaliť. Niektorí sa ukrývajú v predmetoch, pod kobercom a iných musíte najprv oslniť svojou baterkou. K ďalším sa dostanete napríklad až po vyriešení menšej hádanky. ?Ovládanie Táto čisto singleplayerová hra využíva takmer všetky ovládacie prvky Nintenda 3DS. Luigi sa ovláda analógovým Circle Padom a kamera sa v trojrozmernom priestore ovláda sama. Akcie sa vyvolávaj

Steel Diver

Steel Diver je nová akčná ponorková bojová hra od Nintenda, ktorá Vás prenesie do 3D akcie s unikátnymi hernými ovládacími prvkami a sviežim 3D prostredím. Môžete si vybrať z troch rôznych ponoriek, každú s dotykový ovládacím panelom, ktorý musíte zvládnuť, aby ste ich previedli cez zradné podmorské jaskyne, zatiaľ čo zápolíte s nepriateľskými ponorkami, vyhýbate sa hlbinným bombám a bojujete s masívnymi morskými tvormi. Steel Diver tiež využíva vstavaný gyroskop systému Nintendo 3DS. Kombinácia 3D hry a jedninečného ovládania prispieva k pôsobivej kombinácii, ktorú musíte zažiť, aby ste uverili.Použite ovládanie pomocou dotykového displeja a preveďte pomorky cez svieže, podmorské 3D prostredie.Vetviace sa cesty, okamžité rozhodnutia a útoky nepriateľských lodí pre napínavé podmorské dobrodružstvo.Manipulujte ovládacie panely na dotykovej obrazovke pre ovládanie rýchlosti, ponorenia a vynorenia a odpálenia torpéda Ak sa ponorka poškodí a začne presakovať voda, môžete pomocou stylusu na dotykovej obrazovke zastaviť únik. K dispozícii je aj režim Time Attack, ktorý Vás vyzýva dostať sa cez úroveň čo najrýchlejšie.Gyroskop konzoly Nintendo 3DS Vám umožňuje ovládať periskopový pohľad otáčaním svojho tela. Pomocou dotykovej obrazovky môžete odpáliť dobre umiestnené torpéda a zničiť nepriateľov.Strategický režim pre dvoch hráčov pomocou bezdrôtového pripojenia. Hrajte zhora nadol, na ťahy ako v šachu, v režime, ktorý Vás stavia do velenia flotily lodí a ponorky. Akonáhle nájdete loď, vstúpte do režimu Periscope a potopte ju.3D v hre SteelDiver Vám dáva pocit, akoby ste sa dívali do akvária, s akciou odohrávajúcou sa priamo pred Vašimi očami.

FIFA 12

FIFA 12, vďaka novému realistickému fyzikálnemu modelu technológie Player Impact Engine, prináša zásadné zmeny v hrateľnosti, ktoré pocítite pri každom kontakte na ihrisku. Na vlastnej koži zažijete pocity skutočných hráčov v súbojoch o loptu, vrátane účinkov vzájomného fyzického kontaktu. Priebeh a vyústenie každého súboja je veľmi variabilné a prirodzené a preto pôsobí mimoriadne autenticky. Hráči pôsobia na ihrisku dynamickejším dojmom, pri každom osobnom súboji sa snažia súpera odstrčiť a rýchlejšie sa spamätávajú z ľahších stretov.Vďaka revolučným inováciám v hrateľnosti poskytuje FIFA 12 dokonalejší a silnejší zážitok. Nová funkcia Precision dribbling ponúka lepšie ovládanie vedenia lopty na malom priestore, viac času na rozhodnutie o útoku a lepšiu kontrolu nad celkovým tempom hry. Systém bránenia bol prepracovaný tak, aby lepšie reflektoval skutočné defenzívne postupy v skutočnom futbale. O všetko sa stará nová funkcia Tactical Defending. V rámci princípov jej fungovania hrajú rovnako veľkú úlohy faktory aktuálnej pozície jednotlivých hráčov a zachytávanie prihrávok, rovnako ako predvádzanie obranných zákrokov. Taktika a načasovanie teraz hrajú kľúčovú úlohu.Správanie AI ovládaných hráčov bolo vylepšené funkciou Pro Player Intelligence, ktorá zaisťuje, že hráči sú si vedomí svojej aktuálnej situácie a podľa nej reagujú na základe vlastných schopností a zvyklostí. Podľa svojej úrovne orientácie v hre rovnako dokážu vyhodnotiť slabiny a prednosti spoluhráčov v každej situácii.Grafická podoba hry prešla premenou tak, aby všetko vyzeralo a pôsobilo sviežo a novo od predzápasovej prezentácie až po záverečný hvizd rozhodcu. FIFA 12 ponúka autentické spracovanie diania a atmosféry futbalového zápasu, rýchlejšiu a jednoduchšiu navigáciu a viac než 500 oficiálne licencovaných klubov.Nový špeciálny engine Player Impact Engine bol vo vývoji dva roky s cieľom vyprodukovať model reálnych účinkov fyzického kontaktu, ktoré pocítite pri každej interakcii na ihrisku. Priebeh a vyústenie každého súboja je veľmi variabilné a prirodzené a preto pôsobí mimoriadne autenticky. Hráči pôsobia na ihrisku dynamickejším dojmom, pri každom osobnom súboji sa snažia súpera odstrčiť a rýchlejšie sa spamätávajú z ľahších stretov.Správanie AI ovládaných hráčov bolo vylepšené funkciou sebauvedomenia a vnímania okolia, čo im umožňuje robiť vlastné rozhodnutia na základe vlastných skúseností a znalostí predností a slabín spoluhráčov. Hráči s mimoriadnym čítaním hry napríklad uvidia príležitosť pre vyslanie kolmej prihrávky i v situáciách, ktoré by iný hráč ignoroval. Špílmacher Arsenalu Cesc Fabregas sa skôr (a rýchlejšie) dokáže rozhodnúť osloviť prihrávkou ďalej postaveného spoluhráča, než hráč so slabším prehľadom na ihrisku. Naviac tímy riadené AI menia štýl svojich útočných akcií na základe predností svojich hráčov na ihrisku a slabých stránok súpera, čím vytvárajú reálnejší zážitok a väčšiu rôznorodosť zápasov.Tactical Defending podstatne mení prístup k obrannej fáze hry, veľkú úlohu teraz hrá aktuálna pozícia jednotlivých hráčov a zachytávanie prihrávok, rovnako ako predvádzanie obranných zákrokov. Alfou a omegou úspechu je taktika a načasovanie.Pomocou Precision dribbling získate nové možnosti prekonania súpera, viac času na rozhodnutie, čo predviesť s loptou, či viac kontroly nad celkovým tempom stretnutia. Môžete využívať krátke prihrávky na malých priestoroch, na krídlách a dokonca i pri pokusoch zbaviť sa dotierajúceho súpera.Technológia Player Impact Engine monitorujete kontakt medzi hráčmi v reálnom čase, analyzuje silu stretu a jeho dôsledky na telo a vyhodnocuje pravdepodobnosti vzniku skutočných zranení. Mód kariéry je tak preto ešte reálnejší a náročnejší. Musíte sa vysporiadať s novými typmi zranení a rizikom, ktoré nastáva, keď na ihrisko pošlete ešte nie celkom uzdraveného hráča.Stretnutia teraz pôsobia omnoho viac ako skutočné televízne prenosy. Je tomu tak vďaka dramaticky vylepšenému osvetleniu, autentickejšiemu správaniu divákov a novej štandardnej kamere, ktorá robí každej stretnutie výnimočným.Pre rýchlejšiu a prehľadnejšiu navigáciu bol systém menu prepracovaný a ponúka modifikovateľnú hlavnú ponuku podľa obľúbeného klubu, štadiónu, futbalistu či Vášho virtuálneho profesionála.Viac než 500 oficiálne licencovaných klubov a viac než 15 000 hráčov.

James Noirs Hollywood Crimes

V hre James Noir's Hollywood Crimes sa stanete detektívom, ktorý musí rozlúsknuť tajomstvá kriminálnych prípadov. Odhaľte sériu vrážd, ktoré má na svedomí diabolský zloduch. Ten sa vás pokúsi zmiasť na každom kroku a pod nohy vám nahádže polená v podobe najzapletenejších hádaniek. Odhaľte jeho identitu a očistite svoje meno predtým, než bude neskoro.

Gummy Bears Magic Medalion

Království Gummy Bears ovládl podlý král Sour Berry! Ukradl Gummy Bearivi čtyři mystické skvosty, které se po staletí ukrývaly před zlým králem. Ale nyní jsou klenoty pryč, vy jste Gummy Bears a musíte najít tyto magické skvosty a zachránit Gummy Bears království!