Hry na Nintendo 3DS

LEGO City: Undercover - The Chase Begins

Hra pre konzolu Nintendo 3DS - LEGO City Undercover: The Chase Begins:LEGO City Undercover: The Chase Begins dejovo predchádza už vydanej hre pre Wii U. Chase McCain bude v tomto diele ešte len na začiatku svojej kariéry v polícii. To isté platí aj pre Rexa Furyho, ktorý svet z pohľadu väzenskej cely ešte nevidel.To sú však v podstate jediné zmeny. Tešiť sa môžete na rovnaký herný svet a rovnaké možnosti v rovnako pohľadnom audiovizuálnym kabátiku, v ktorom je všetko postavené z kociek LEGO. Príbeh je navyše z časti vyrozprávaný dynamickými strihovými scénami, ktoré sú, rovnako ako v hre pre Wii U, plne nadabované a prinajmenšom rovnako vtipné.Nebudú chýbať ani funkcie policajného počítača! Na spodnom dotykovom displeji Nintenda 3DS máte mapu vždy na očiach, inokedy sa na ňom objaví napríklad menu a vďaka zabudovaným pohybovým senzorom nemusíte oželieť ani funkciu skenera pri preskúmavaní okolia.V prequeli k hre LEGO City Undercover zažijete úplne iné dobrodružstvo. Hra obsahuje viac ako 50 vozidiel a 70 minifigúrok! LEGO City na Nintende 3DS ožíva vďaka zabudovaným senzorom pohybu a stereoskopickému 3D efektu. 

Paper Mario: Sticker Star

Paper Mario je späť a ocitá sa v ďalšej lepkavej situácii! Vezmite Maria na vzrušujúce papierové dobrodružstvo a pomôžte mu upratať neporiadok, ktorý narobil Bowser s pomocou úplne nových samolepiek. Množstvo farebných postavičiek Vás rozosmeje na Vašej ceste známym svetom hier Paper Mario, ktorý priam ožíva v hre Paper Mario: Sticker Star pre Nintendo 3DS! Vďaka vizuálne ohromujúcim 3D efektom to vyzerá, ako by ste preskúmavali svet zložený z dioramám v krabiciach!Samolepky sú kľúčom k tomuto nápaditému dobrodružstvu. Súboje sú ťahové ako v pôvodnej hre Paper Mario, ale namiesto útočných možností to Mario natrie svojim nepriateľom pomocou samolepiek.Samolepky môžete nájsť a zbierať vo všetkých kútoch sveta a čím je samolepka trblietavejšiam, tým je silnejšia.Prostredie ožíva v tomto vizuálne ohromujúcom svete vytvorenom z papiera na konzole Nintendo 3DS.

Tom Clancys Splinter Cell

Autorovi bestsellerov, ktorého knihy sa stali predlohami niekoľkých Hollywoodskych trhákov, Tomvi Clancymu sa zdá sa zapáčila rada možností pri tvorbe príbehov v počítačových hrách. Video hry postavené na jeho príbehoch sa stali možno ešte populárnejšími, ako jeho knihy. Aj Splinter Cell je jednou zo serií, ktorým napísal príbeh práve on. Splinter Cell 3D, na iných platformách známy skôr ako Splinter Cell: Chaos theory, je tretím dielom z populárnej série. V tomto diely sa zase vžijete do úlohy Sama Fishera, ktorý s pomocou všemožných zbraní, technických vychitáviek a širokej palety schopností, má za úlohu zabrániť kríze na ďaľekom východe, kde narastá napätie medzi Čínou, Severnou Kóreou a Japonskom. V tomto diely sa podstatne zlepšila AI a tiež grafika a fyzika v hre. Splinter Cell 3D je teda hra nielen s dobrou hrateľnosťou, ale aj pútavým príbehom.

Fossil Fighters: Frontier

Vo Fossil Fighters Frontier sa zhostíte úlohy mladého Fossil Wardena a vašou úlohou nebude nič menšieho než ochrániť drahocenné Fossil parky po celom svete pred ukrutným zločincom - doktrom Barónom von Blackravenom. Ten zamýšľa ovládnuť svet za pomoci sily Vivosaurov - extrémne silných dinosaurov! V hre na vás bude čakať ohromný 3d svet plný skrytých tajomstiev k odhaleniu, ktorým budete križovať vo svojej vlastnej upraviteľnej Bone Buggy. Pátrajte po drahocenných fosíliach, vykopajte ich a oživte z nich Vivosaurov. Potom môžete tieto Vivosaury - ktorých je v hre k objaveniu cez 80 - posielať proti vaším nepriateľom do ťahových bitiek.

Hra ponúka:

Adventúra pripomínajúca Pokémony, postavená však na odlišnom svete a príšerkách.

Všetci Vivosaurovia zapadajú do jednej z piatich elementárnych kategórií - Voda, Oheň, Vzduch, Zem a Neutrálny - a disponujú radou odlišných útokov a špeciálnych schopností.

Aby ste získali silnú zostavu Vivosaurov, odkrývajte v divočine dinosaurie fosílie za použitia dotykovej obrazovky vášho prístroja z rodiny Nintendo 3DS - čím šetrnejšie budete vykonávať vaše výkopové práce, tým silnejšie v boji potom oživení Vivosauri budú.

Či už so svojími priateľmi objavujete neznáme, alebo s nimi radšej zvázdate epické bitky, hra Fossil Fighters Frontier má hneď niekoľko multiplayerových možností, ako s nimi zdieľať miestne prehistoricky ladená dobrodružstvá.

Monster 4x4

Monster 4x4 je voľné pokračovanie podobného predchádzajúceho titulu na Nintendo Wii s názvom Monster 4x4 World Circuit. Monster 4x4 ponúkne rýchlejší trucky, väčšie kolesá a ešte šialenejšie skoky. V hre navyše nájdete špeciálny vymoženosť Wall-driving feature, ktorá umožní po poriadnom rozjazde vertikálnu jazdu a skok. Môžete tak hľadať nové skratky na trati. Hra ponúkne 7 herných módov, 50 rôznych pretekov, 30 vedľajších misií, 7 rozdielnych typov truckov,

Mario Party: Island Tour

Pripravte sa na skvelú párty! Vychutnajte si skvelý herný zážitok v hre Mario Party: Island Tour na konzoli Nintendo 3DS! Stretnite sa v stolných minihrách a súperte proti svojim protihráčom! Či už hráte hru pre jedného hráča alebo s priateľmi, tak na vás čaká viac ako 80 celkom nových minihier. V hre Mario Party: Island Tour pre Nintendo 3DS na vás čakajú takisto unikátne herné módy. Môžete si zahrať až so štyrmi priateľmi pomocou Download Play - ktorý umožní hrať hru za pomoci jednej hernej karty. Mario Party: Island Tour je naozaj pre všetkých! Keď sa objaví v Hubovom kráľovstve pozvánka na párty v oblakoch, tak Mário a jeho priatelia nemôžu takéto pozvanie odmietnuť. Po chvíli už postavy z Hubového kráľovstva odplávajú na párty v bublinách, pripravení si užiť skvelé minihry....a vy ste pozvaní takisto!

Mario Tennis Open

Mario Tennis Open je tenisovou arkádou zasadenou do sveta Hubového kráľovstva, ktorá vychádza exkluzívne pre Nintendo 3DS. Hra ponúka možnosť hrania v režime singelplayer alebo multiplayer a to hneď v niekoľkých módoch. Postavy sú známymi tvárami z hier, ktoré sa vyskytujú v Hubovom kráľovstve. Ním sú inšpirované tiež jednotlivé ihriská, na ktorých sa budú odohrávať všetky zápasy. Tie sebou prinášajú rôzne vlastnosti. Ich povrch ovplyvňuje napríklad odraz a rýchlosť loptičky.

The Legend of Zelda: A Link Between Worlds

The Legend of Zelda:A Link Between Worlds sleduje príbeh z roku 1992 na konzole Super NES, ktorý rozpráva príbeh o kráľovstve Hyrule. 3D hĺbka displeja vám umožní nový herný zážitok Zeldy tak ako nikdy predtým. Úrovne sú viac realistické, plné bojov a dungeonov.

Čo nás čaká?

Dalšie pokračovanie zo série už legendárneho Linka na konzolách Nintendo.

Celkom nové riešenie hádaniek a taktiež nové prechádzanie dungeonov!

V tejto hre Link môže prechádzať priamo stenou tak, ako keby na nej bol namalovaný. Táto možnosť vám dá úplne iný pohľad na spôsob hrania a riešenia hádaniek.

Inazuma Eleven GO Shadow

Unikátny RPG s kombináciou futbalovej akcie. V tejto novej časti série Inazuma Eleven si môžete vychutnať nové vylepšené vizuálne 3D efekty a okúsiť tak futbalový svet ako nikdy predtým. V hre na vás čaká množstvo nových skillov a špeciálnych pohybov. Vbehnite do tejto skvelej adventúry ako hrdina, ktorý má zachrániť futbal pred podivnú organizácií! Naberajte nových hráčov a utvorte si svoj vlastný tím a bojujte proti tisícom hráčov, kde má každý unikátne vlastnosti. Použite Špeciálne pohyby pre svoje víť

Fire Emblem Echoes: Shadows of Valentia

Reštaurované majstrovské dielo z civilizovanejších časov.V roku 1992 vyšla v Japonsku exkluzívne druhá hra v rámci série Fire Emblem Gaiden. Teraz budú mať fanúšikovia mimo Japonska vôbec prvý krát možnosť vyskúšať tento klasický titul na zariadeniach z rodiny Nintendo 3DS. Hra Fire Emblem Echoes: Shadows of Valentia je totiž inšpirovaná originálom z roku 1992, prepracovaného do oveľa väčších rozmerov. Každý aspekt pôvodného Fire Emblem Gaiden bol aktualizovaný do moderného kabátu a to vrátane ozvučenia. Fire Emblem Echoes: Shadows of Valentia pretvára klasickú Fire Emblem hrateľnosť a prináša nielen epické ťahové súboje, ale tak isto prieskumy dungeonov.

Yo-Kai Watch 2: Fleshy Souls

Pozor! Podivuhodne okúzľujúci výtržníci, Yo-kai, sú späť a s nimi aj úplne nové dobrodružstvo. Nájdite, spriateľte sa a bojujte s viac ako 350 navrátivšími, i novými Yo-kai. Naskočte na vlak a spoznávajte nové mestá, či nových Yo-kai. Vytvorte tím s hrdinskou mačkou, Hovernyan, cestujte späť v čase pre záchranu Springdale,...

Disney Art Academy

Nakreslite si svoje obrázky a staňte sa umelcom v hre, ktorá vám predstaví známe postavy detského sveta Disney. Vezmite do ruky svoju konzolu a vdýchnite život 80 známym a obľúbeným postavám,pričom vo vašom úsilí vám pomôže množstvo tipov od profesionálnych umelcov, vychádzajúcich z animácii štúdii Disney a Pixar.

Vyberte si svoj nástroj a nakreslite si napríklad princeznú Elsu a Olafa z obľúbenej rozprávky Ľadové kráľovstvo, či do sýtych farieb preveďte emócie z filmu V Hlave. Zabudnúť samozrejme nemôžme ani na starých známych matadorov, takže ak ste si mysleli že napríklad Mickey Mouse sa tentokrát neobjaví, ste na omyle!