Hry na Nintendo 3DS

Paper Mario: Sticker Star

Paper Mario je späť a ocitá sa v ďalšej lepkavej situácii! Vezmite Maria na vzrušujúce papierové dobrodružstvo a pomôžte mu upratať neporiadok, ktorý narobil Bowser s pomocou úplne nových samolepiek. Množstvo farebných postavičiek Vás rozosmeje na Vašej ceste známym svetom hier Paper Mario, ktorý priam ožíva v hre Paper Mario: Sticker Star pre Nintendo 3DS! Vďaka vizuálne ohromujúcim 3D efektom to vyzerá, ako by ste preskúmavali svet zložený z dioramám v krabiciach!Samolepky sú kľúčom k tomuto nápaditému dobrodružstvu. Súboje sú ťahové ako v pôvodnej hre Paper Mario, ale namiesto útočných možností to Mario natrie svojim nepriateľom pomocou samolepiek.Samolepky môžete nájsť a zbierať vo všetkých kútoch sveta a čím je samolepka trblietavejšiam, tým je silnejšia.Prostredie ožíva v tomto vizuálne ohromujúcom svete vytvorenom z papiera na konzole Nintendo 3DS.

LEGO City: Undercover - The Chase Begins

Hra pre konzolu Nintendo 3DS - LEGO City Undercover: The Chase Begins:LEGO City Undercover: The Chase Begins dejovo predchádza už vydanej hre pre Wii U. Chase McCain bude v tomto diele ešte len na začiatku svojej kariéry v polícii. To isté platí aj pre Rexa Furyho, ktorý svet z pohľadu väzenskej cely ešte nevidel.To sú však v podstate jediné zmeny. Tešiť sa môžete na rovnaký herný svet a rovnaké možnosti v rovnako pohľadnom audiovizuálnym kabátiku, v ktorom je všetko postavené z kociek LEGO. Príbeh je navyše z časti vyrozprávaný dynamickými strihovými scénami, ktoré sú, rovnako ako v hre pre Wii U, plne nadabované a prinajmenšom rovnako vtipné.Nebudú chýbať ani funkcie policajného počítača! Na spodnom dotykovom displeji Nintenda 3DS máte mapu vždy na očiach, inokedy sa na ňom objaví napríklad menu a vďaka zabudovaným pohybovým senzorom nemusíte oželieť ani funkciu skenera pri preskúmavaní okolia.V prequeli k hre LEGO City Undercover zažijete úplne iné dobrodružstvo. Hra obsahuje viac ako 50 vozidiel a 70 minifigúrok! LEGO City na Nintende 3DS ožíva vďaka zabudovaným senzorom pohybu a stereoskopickému 3D efektu. 

Fossil Fighters: Frontier

Vo Fossil Fighters Frontier sa zhostíte úlohy mladého Fossil Wardena a vašou úlohou nebude nič menšieho než ochrániť drahocenné Fossil parky po celom svete pred ukrutným zločincom - doktrom Barónom von Blackravenom. Ten zamýšľa ovládnuť svet za pomoci sily Vivosaurov - extrémne silných dinosaurov! V hre na vás bude čakať ohromný 3d svet plný skrytých tajomstiev k odhaleniu, ktorým budete križovať vo svojej vlastnej upraviteľnej Bone Buggy. Pátrajte po drahocenných fosíliach, vykopajte ich a oživte z nich Vivosaurov. Potom môžete tieto Vivosaury - ktorých je v hre k objaveniu cez 80 - posielať proti vaším nepriateľom do ťahových bitiek. Hra ponúka: Adventúra pripomínajúca Pokémony, postavená však na odlišnom svete a príšerkách. Všetci Vivosaurovia zapadajú do jednej z piatich elementárnych kategórií - Voda, Oheň, Vzduch, Zem a Neutrálny - a disponujú radou odlišných útokov a špeciálnych schopností. Aby ste získali silnú zostavu Vivosaurov, odkrývajte v divočine dinosaurie fosílie za použitia dotykovej obrazovky vášho prístroja z rodiny Nintendo 3DS - čím šetrnejšie budete vykonávať vaše výkopové práce, tým silnejšie v boji potom oživení Vivosauri budú. Či už so svojími priateľmi objavujete neznáme, alebo s nimi radšej zvázdate epické bitky, hra Fossil Fighters Frontier má hneď niekoľko multiplayerových možností, ako s nimi zdieľať miestne prehistoricky ladená dobrodružstvá.

Tom Clancys Splinter Cell

Autorovi bestsellerov, ktorého knihy sa stali predlohami niekoľkých Hollywoodskych trhákov, Tomvi Clancymu sa zdá sa zapáčila rada možností pri tvorbe príbehov v počítačových hrách. Video hry postavené na jeho príbehoch sa stali možno ešte populárnejšími, ako jeho knihy. Aj Splinter Cell je jednou zo serií, ktorým napísal príbeh práve on. Splinter Cell 3D, na iných platformách známy skôr ako Splinter Cell: Chaos theory, je tretím dielom z populárnej série. V tomto diely sa zase vžijete do úlohy Sama Fishera, ktorý s pomocou všemožných zbraní, technických vychitáviek a širokej palety schopností, má za úlohu zabrániť kríze na ďaľekom východe, kde narastá napätie medzi Čínou, Severnou Kóreou a Japonskom. V tomto diely sa podstatne zlepšila AI a tiež grafika a fyzika v hre. Splinter Cell 3D je teda hra nielen s dobrou hrateľnosťou, ale aj pútavým príbehom.

Ice Age: Continental Drift

Ste pripravený stať sa mokrým, divokým a chlpatým? Spolupracujte so svojimi obľúbenými postavami z Ice Age v kontinentálnej súťaži ľadovcových rozmerov! Bojujte o poklad so stádom proti pirátom v doteraz najšialenejšom dobrodružstve! Keď je ich ostrov zmietaný uprostred kontinentálnych otrasov, Manny a jeho stádo narazí na zverinec námorných pirátov s tajným pokladom. Nakoľko sa nevedia dohodnúť, ako svoj poklad rovnomerne rozdeliť, spoločne sa rozhodli vyriešiť problém pomocou radu športových udalostí. Ten, kto zvíťazí v najviac udalostiach získa nárok na poklad. Praveké hry sa začínajú a Vy sa musíte postaviť na stranu Mannyho a stáda, alebo pirátov a určiť komu pripadne bohatstvo.

Disney Art Academy

Nakreslite si svoje obrázky a staňte sa umelcom v hre, ktorá vám predstaví známe postavy detského sveta Disney. Vezmite do ruky svoju konzolu a vdýchnite život 80 známym a obľúbeným postavám,pričom vo vašom úsilí vám pomôže množstvo tipov od profesionálnych umelcov, vychádzajúcich z animácii štúdii Disney a Pixar. Vyberte si svoj nástroj a nakreslite si napríklad princeznú Elsu a Olafa z obľúbenej rozprávky Ľadové kráľovstvo, či do sýtych farieb preveďte emócie z filmu V Hlave. Zabudnúť samozrejme nemôžme ani na starých známych matadorov, takže ak ste si mysleli že napríklad Mickey Mouse sa tentokrát neobjaví, ste na omyle!

Metroid Prime: Federation Force

Pripojte sa do lokálnej siete so 4 hráčmi alebo vytvorte online družstvo v tejto kooperatívnej sci-fi strielačke zasadenej v Metroid univerze. Naskočte do špecializovanej bitky s Mech oblečeniami a spolupracujte so svojimi spoluhráčmi na odstránení nepriateľských síl a splňte misie na základe objektívov. Potom si dajte pauzu a hrajte hru Blast Ball s ostatnými spolubojovníkmi. Hra ponúka: Až 4 hráči môžu spolu hrať v tejto kooperatívnej first person strielačke zasadenej v Metroid univerze. Spolupracujte ako tím aby ste porazili nepriateľské sily a splnili misie. Vybehnite na nepriateľov s blastermi a špeciálnymi zbraňami. Pripojte sa k hre Blast Ball, 3 na 3 sci-fi šport v Metroid univerze, kde hráči strielajú do lopty a snažia sa skórovať do súperovej bránky.

Mario Party: Island Tour

Pripravte sa na skvelú párty! Vychutnajte si skvelý herný zážitok v hre Mario Party: Island Tour na konzoli Nintendo 3DS! Stretnite sa v stolných minihrách a súperte proti svojim protihráčom! Či už hráte hru pre jedného hráča alebo s priateľmi, tak na vás čaká viac ako 80 celkom nových minihier. V hre Mario Party: Island Tour pre Nintendo 3DS na vás čakajú takisto unikátne herné módy. Môžete si zahrať až so štyrmi priateľmi pomocou Download Play - ktorý umožní hrať hru za pomoci jednej hernej karty. Mario Party: Island Tour je naozaj pre všetkých! Keď sa objaví v Hubovom kráľovstve pozvánka na párty v oblakoch, tak Mário a jeho priatelia nemôžu takéto pozvanie odmietnuť. Po chvíli už postavy z Hubového kráľovstva odplávajú na párty v bublinách, pripravení si užiť skvelé minihry....a vy ste pozvaní takisto!

Monster 4x4

Monster 4x4 je voľné pokračovanie podobného predchádzajúceho titulu na Nintendo Wii s názvom Monster 4x4 World Circuit. Monster 4x4 ponúkne rýchlejší trucky, väčšie kolesá a ešte šialenejšie skoky. V hre navyše nájdete špeciálny vymoženosť Wall-driving feature, ktorá umožní po poriadnom rozjazde vertikálnu jazdu a skok. Môžete tak hľadať nové skratky na trati. Hra ponúkne 7 herných módov, 50 rôznych pretekov, 30 vedľajších misií, 7 rozdielnych typov truckov,

Yo-Kai Watch 2: Fleshy Souls

Pozor! Podivuhodne okúzľujúci výtržníci, Yo-kai, sú späť a s nimi aj úplne nové dobrodružstvo. Nájdite, spriateľte sa a bojujte s viac ako 350 navrátivšími, i novými Yo-kai. Naskočte na vlak a spoznávajte nové mestá, či nových Yo-kai. Vytvorte tím s hrdinskou mačkou, Hovernyan, cestujte späť v čase pre záchranu Springdale,...

Mario Party: Star Rush

MARIO PARTY v novom šate: svižnejší HRA, KDE ŤAHY VŠETKÝCH HRÁČOV PREBIEHAJÚ náraz! Utvorte tím s Mariom, Peach, Donkey Kongom a ďalšími postavami v najdokonalejšie prenosné hre v dejinách série Mario Party. Hrajte naraz až so štyrmi spoluhráčmi a putujte rôznymi svetmi. Navigujte svojho Toad voľne naprieč hernými mapami a spojte sa s postavičkami z Hubového kráľovstva. S poradím ťahov si nelámte hlavu - hráči promýšlejí svoju stratégiu, vrhajú kockou a hýbu sa ... všetci naraz! Súperte s kamarátmi v skut

Mario Tennis Open

Mario Tennis Open je tenisovou arkádou zasadenou do sveta Hubového kráľovstva, ktorá vychádza exkluzívne pre Nintendo 3DS. Hra ponúka možnosť hrania v režime singelplayer alebo multiplayer a to hneď v niekoľkých módoch. Postavy sú známymi tvárami z hier, ktoré sa vyskytujú v Hubovom kráľovstve. Ním sú inšpirované tiež jednotlivé ihriská, na ktorých sa budú odohrávať všetky zápasy. Tie sebou prinášajú rôzne vlastnosti. Ich povrch ovplyvňuje napríklad odraz a rýchlosť loptičky.