LEGO Batman 3: Beyond Gotham

LEGO Batman™ 3: Beyond Gotham; najpredávanejšia LEGO hra sa opäť vracia v úžasnom dobrodružstve! Hrdinovia z DC Comics spoja svoje sily a vyrážajú zastavit Brainiaca, ktorý si chce Zem zase raz zaradiť do svojej kolekcie miniatúr. V hre sa postupne objaví 150 hrdinov i záporákov, ktorých si odomknete v priebehu hrania. A pretože sa dej odohráva mimo Gotham, hrdinovia sa do boja s Brainiacom prinesú nové schopnosti aj nástroje.

Čo nás čaká?

RPG prvky, kde sa postavy budú neustále vyvíjať a získavať nové vybavenie.

Veľké množstvo hrdinov i darebákov - zahrajte si za viac ako 150 unikátnych postáv vrátane členov Justice League.

Tvorcovia presunuli hru preč z mesta Gotham. Zastavili sa až vo vesmíre. Nové zasadenie tak prinesie väčšiu voľnosť pri hraní a viac možností prieskumu herného sveta.

Okrem vesmíru sa pozrieme do Batmanovej jaskyne, veže Justice League a alebo útrob Bat počítača, kde na hráča čaká rada virtuálnych výziev.

Battlefield: Hardline

Predobjednaním štandardnej edície Battlefield: Hardline získate ako bonus 2 DLC obsahujúce:

RED Battlepack (Versatility) - obsahuje vysoko obratnú útočnú pušku, unikátny kamuflážový skin na zbrane a XP Boost.

ORANGE Battlepack ( Precision) -obsahuje jednu z najpresnejších útočných pušiek, unikátny kamufážový skin na zbrane a XP boost.

Okrem týchto bonusov, obsahuje balenie štandardnej edície 3 gold balíčky (po aktivovaní sa každý týždeň sprístupní 1 balíček po dobu 3 týždňov)..

Battlefield: Hardline je najnovší prírastok do rodiny Battlefield. Hra je zasadená do prostredia boja polície s kriminálnikmi.

Battlefield nás už zaviedol do druhej svetovej vojny, Vietnamu, moderného konfliktu i do budúcnosti. Doteraz sa však značka vždy spájala iba s vojenskými akciami. Nový spin-off sa bude venovať konfliktu medzi zástupcami zákona a zločincami.

Keďže je Battlefield už dlhé roky v prvom rade o tímovej práci, ani v Hardline tomu nesmie byť inak a hra sa zameria namultiplayer. Taktický postup teda budete voliť aj v úlohe príslušníkov jednotky S.W.A.T. aj v úlohe bankových lupičov.

Hra bude obsahovať nový herný mod -Heist, v ktorom sa lupiči pokúsia uniknúť z banky aj s korisťou a príslušníci policajnej jednotky im v tom samozrejme budú chcieť zabrániť pomocou stráženia všetkých východov. VBloodmoneyoba tímy opäť zabojujú o peniaze ale v podstatne otvorenejšom priestore a s viac možnosťami.

Ďalším herným režimombudeRescue, v ktorom sa S.W.A.T. pokúsi zachrániť rukojemníkov.

Úplnou novinkou jeHotwire, ktorý namiesto tradičných prestreliek ponúkne masívnu policajnú naháňačku ako z najdivokejších akčných filmov. Hráči dostanú čo najväčšiu voľnosť, ale naháňačky budú tak rýchle, že rozhodovať budú najmä rýchle reflexy a intuitívne rozhodnutia.

Vsingleplayeripreberieme úlohu mladého Miamského detektíva Nicka Mendosu, zmietaného medzi vierou v zákon a túžbou po pomste. Narozdiel od doterajších Battlefieldov by ale nemalo ísť iba o prívesok k multiplayerovej hre, ale o dôležitú súčasť hry.

Okrem širokej ponuky ručných zbraní využívaných zločincami a typických policajných zbraní zapracovávajú autori do hry aj pár ďalších zaujímavých vecičiek. Najvýraznejšou z nich bude hi-tech policajný skener, určený predovšetkým detektívovi Mendosovi. Ďalšou výraznou pomôckou bude harpúnová puška, ktorá nám umožní dostať sa pomocou lana aj na zdanlivo neprístupné miesta. Táto zbraň podstatne zmení prístup k multiplayerovým konfliktom v uliciach miest a pravdepodobne dosť zavarí hlavne sniperom, ktorých nebude ťažké prekvapiť od chrbta aj na streche budovy či inom vyvýšenom mieste.

Množstvo armádnych strojov v tomto spin-offe nahradia policajné vozy, bežné automobily, motorky, obrnené transportéry a helikoptéry, ale nejaký priestor predsa dostanú aj lode a lietadlá. Možnosť sadnúť za volant a efektne zraziť niekoľko svojich nepriateľov naraz je snáď samozrejmosťou, ale dostane aj slušivé animácie.

GTA 5

Hra, která ohromila recenzenty a pokořila nejeden rekord, přichází na platformy nové generace.
Grand Theft Auto V pro PlayStation 4, Xbox One a PC naplno využije síly systémů nové generace a přinese ultimátní zážitek otevřeného světa díky celé řadě vylepšení včetně vyššího rozlišení a detailnější grafiky, dále hustější dopravy, větší dohlednosti, vylepšené umělé inteligence a také pokročilých efektů počasí a poškození.
Los Santos - rozlehlá, sluncem zalitá metropole plná samozvaných guru, hvězdiček a vyčpělých celebrit. Kdysi chlouba Západu, nyní, v době nejisté ekonomiky a laciných reality show město snažící se udržet nad hladinou. Uprostřed toho zmatku se nacházejí tři velmi odlišní zločinci, kteří riskují svůj život v sérii drzých a nebezpečných loupeží.
Největší, nejdynamičtější a nejrozmanitější otevřený svět, co byl kdy vytvořen, je nově rozšířen o novou vrstvu detailů. Grand Theft Auto V v sobě mísí vyprávění příběhu a hratelnost zcela novými způsoby; hráči opakovaně vstupují a vystupují do a ze životů tří hlavních hrdinů hry, a tak prožívají spletitý příběh ze všech jeho stran.

Grand Theft Auto V pro systémy nové generace obsahuje také neustále se vyvíjející Grand Theft Auto svět - Grand Theft Auto Online. Prozkoumávejte obrovský svět nebo stoupejte po žebříčku zločinců. Spojte se s dalšími hráči při různých prácičkách za peníze, nakupujte nemovitosti, auta a vylepšení vaší postavy, také se můžete utkat v tradičních módech nebo vytvářet nový obsah a ten sdílet s komunitou Grand Theft Auto.

Všechen nový obsah vytvořený a vydaný od uvedení Grand Theft Auto Online včetně nových džobů, arzenálu zbraní, desítek nových aut, nemovitostí a možností při úpravě postav bude v Grand Theft Auto Oline pro PlayStation 4, Xbox One a PC zahrnut. Navíc stávající komunita hráčů dostane možnost přenést své postavy z Grand Theft Auto Online do PlayStation 4, Xbox One nebo PC verze.


Lokalizace: Angličtina

Call of Duty: Advanced Warfare

Call of Duty: Advanced Warfare sa odohráva v blízkej budúcnosti. V nej vojaci maximálne využívajú technologické vymoženosti, či už v zbraniach alebo v taktike boja. Väčšina krajín už nemá vlastnú armádu a bezpečnosť riešia pomocou súkromých vojenských korporácii. Jonathan Irons je zakladateľ a prezident najväčšej vojenskej korporácie na svete - ATLAS corporation, ktorá je v pozadí celého príbehu. Moc a peniaze podla nej môžu zmeniť čokoľvek.


Vojaci budúcnosti sú vybavení výkonným exoskeletom EVOLVE, ktoré vylepšuje vojaka vo všetkých aspektoch boja, zvyšuje ich odolnosť, silu a eliminuje potrebu špecializácie vojakov. Tento mechanizmus nielen, že hráčov informuje o dianí na bojisku, ale umožnuje využívať superskoky, uchytenie tam, kde by to normálne nebolo možné, maskovanie a vďaka biomechanike, taktiež neskutočnú silu, vytrvalosť a rýchlosť.

Hru vyvíjalo štúdio Sledgehammer Games (podielali sa napr. na vývoji Modern Warfare 3) už od doby, keď boli známe možnosti nových herných konzolí. Hra vás pošle na bojisko v budúcnosti, kde budete využívať najmodernejšiu bojovú techniku a taktické prvky. Príbehom vás bude sprevádzať herec Kevin Spacey, ktorý si zahraje rolu Jonathana Ironse.

 • Obrovský arzenál zbraní, hi-tech vybavenia a rôzných vozidiel budúcnosti. Hráči si naviac môžu vybrať medzi štandardnou výzbrojou alebo novou triedou energetických zbraní a exoskeletov.
 • Využitie výkonu next-gen platforiem prináša hráča na bojisko budúcnosti. CoD je tak stále väčším vizuálnim zážitkom s dobrou atmosférou.
 • Noví vývojári, neobohraté nápady, dôraz na príbeh jedného človeka, moderná technológia a primárny vývoj na výkonný hardware. To všetko je Call of Duty: Advanced Warfare.
 • Príbeh nebude stáť iba na hlavníom zločincovi (ako sme z predchádzajúcich dielov zvyknutý). Svoj priestor dostanú i vedľajšie postavy v čele s hlavným hrdinom – vojakom Mitchellem, ktorý je nadabovaný Troyem Bakerem (Joel z The Last of Us).

Sunset Overdrive

 Sunset Overdrive

Sunset Overdrive je neustále sa meniaca strieľačka zo sveta z nie až tak ďalekej budúcnosti. Katastrofická udalosť zmenila Vaše bydlisko na mesto plné mutantov. Tam, kde ostatní hynú, Vy rozkvitáte. Prekvapivo zistíte, že Vašou úlohou nie je zbierať odpadky, ani servírovanie jedla, ale deštrukcia mutantov.

S arzenálom "kick-ass" super silných zbraní a schopnosťou pohybovať sa po meste s neuveriteľnou obratnosťou, pre Vás nie je všetkých dní koniec. Práve naopak. Je to len začiatok.

Užite si úchvatnú grafiku perfektne využívajúcu výkon konzoly Xbox One, od tvorcov z Microsoft Studios.

Nebojte sa samoty! Okrem mutantov môžete v tomto šialenom svete stretnúť aj množstvo svojich priateľov, keďže hra ponúka rozsiahle multiplayer možnosti.

Vyzbrojte sa plejádou šialených zbraní, ktoré majú značne... nepredpovedateľné efekty.  

Prehopsajte mesto v štýle, ktorý jednoducho nemá chybu!

Lego Jurassic World

Tak to tu ešte nebolo! Hra LEGO Jurassic World prináša opäť nefalšovanú "lego" zábavu, tentoraz však z prostredia Jurského parku, ktorý všetci dobre poznáme - a to vďaka legendárnej filmovej trilógii z dielne režiséra Stevena Spielberga. Teraz sa do Jurského parku môžete pozrieť aj Vy. Vďaka nevinnej LEGO tematike sa s Vami môžu zabaviť aj Vaše deti!


Čo si vybavíte, keď sa povie Jurský park? Filmová trilógia priniesla mnoho nezabudnuteľných a ikonických scén, ako je napríklad tá s rozzúreným tyrannosaurovi Rexom. Táto aj mnohé ďalšie scény budú súčasťou hry. Tešiť sa môžete na dva ostrovy, na ktorých sa v priebehu hrania príbehu otvorí niekoľko lokácií, do ktorých budete mať voľný prístup a pôjde si v nich do detailu prezerať veci, na ktoré narazíte počas hry napríklad len na chvíľku. Lokácie budú dostatočne veľké na to, aby ste ich za päť minút nepřeběhli celé, to sa nemusíte báť. Hľadáte hru, ktorá zabaví celú Vašu rodinu? Hra LEGO Jurassic World je trefa do čierneho!

LEGO Marvel Super Heroes

LEGO Marvel Super Heroes; vžite sa do role členov tímu Avengers, ako neohrozený Captain America, výstredný Iron Man alebo božský Thor. Samozrejme sa ale môžete tešiť i na najlepšieho pavúka Spider-Mana. Ústredńa zápletka hry sa točí okolo šialeného boha Lokyho, ktorý sa z nejasných dôvodov nemôže vrátiť do domovského Asgardu, ako by sám chcel. Aj preto sa spolčí s doteraz neodhaleným záporákom. Áno, aby toho nebolo málo, na návštevu priletí Galactus.

Čo nás čaká?

Komiksoví Marvel hrdinovia, vozidlá a plno akcie vo svete LEGO.

Budete hrát so Spider-Manom, X-Menom, Iron Manom, Hulkom, alebo s Captain America.

V originálom príbehu, Nick Fury vyzýva ostaných komiksových hrdinov, aby pomohli zachránit svet z ohrozenia.

Viac ako 100 rôznych postáv, vrátane vašich obľúbencov.

Hra je našlapaná nielen super-cool schopnosťami, ale tiež riešením hádaniek a jedinečným príbehom s dávkou LEGO humoru.

Minecraft

Zažite herný fenomén Minecraft prispôsobený pre konzoly PlayStation 4! Vytvorte svety obmedzené len svojou fantáziou. Preskúmavajte, budujte a podmaňujte sami, alebo so svojimi priateľmi na rozdelenej obrazovke, alebo cez PlayStation Network!

Nezabúdajte, že v noci sa príšery vydajú na lov, takže sa uistite, že máte bezpečný prístrešok, skôr než k tomu dôjde. S novými funkciami, navrhnutými špeciálne pre PlayStation 4, je to úplne nový spôsob, ako zmeniť svoju predstavivosť na realitu!

Vymyslite to a postavte to! Minecraft pre PlayStation 4 umožňuje vytvárať svety z pohodlia Vašej pohovky. Váš svet je Vaša predstavivosť. Premeňte hodiny na minúty s hrou Minecraft pre PlayStation 4!

Hra ponúka:

 • Herný fenomén Minecraft prichádza s novými funkciami určenými špeciálne pre PlayStation 4.
 • Nové rozhranie v Minecraft pre PlayStation 4 prináša úplne nový spôsob, ako budovať svety, kde je limitom iba Vaša predstavivosť.
 • Naučte sa základy a zvládnite základné zručnosti rýchlejšie s úplne novým výukovým režimom.
 • Hrajte Minecraft (PlayStation 4 Edition) s priateľmi na rozdelenej obrazovke a cez PlayStation Network. Spojte miestne rozdelené obrazovky a PlayStation Network v ľubovoľnej kombinácii pre hru až 8 hráčov.
 • Zažite úplne nový finálny súboj s Ender drakom, navrhnutý špeciálne pre PlayStation 4 verziu!

Project: Spark

 Project: Spark

Vytvorte si videohru svojich snov.

Project Spark je otvorený svet digitálneho plátna, kde môžete vytvárať a zdieľať, čo vás napadne a hrať sa so svojimi výtvormi. Jedná sa o výkonný, ale zároveň jednoduchý spôsob ako vytvárať vlastné svety, príbehy a hry a hrať sa s nimi. Svoje diela môžete zdieľať s neustále aktívnou komunitou. Môžete tiež hrať výtvory ostatných členov komunity. Project Spark vám dáva moc tvoriť a ponúka nekonečné možnosti hrania.

Tvorte, hrajte sa a zdieľajte

Project Spark umožňuje budovať, hrať, zdieľať a privádzať k životu vlastné dielo na platformách Xbox One, Xbox 360 a Windows 8. Táto hra poskytuje čisté digitálne plátno, na ktorom môžete popustiť uzdu svojej fantázii a vytvoriť svoj vlastný svet. Navyše získate neobmedzený prístup k hrám vytvorenými ostatnými a nekonečné možnosti zdieľať svoje vlastné diela.

Nekonečné zážitky

Zapojte sa do celosvetovej online komunity tvorcov obsahu a hráčov, kde môžete zdieľať svoje nápady, prezentovať nové a prinášať do sveta inovácie. Hry si môžete stiahnuť, hrať ich a dokonca do nich pridávať vlastné nápady. Navštívte Crossroads, kde môžete vytvárať nové dobrodružstvá jednoduchým výberom dodatočného obsahu počas hrania.

Tieto možnosti ponúka iba spoločnosť Microsoft  

Project Spark je ukážkou možností, ktoré spoločnosť Microsoft ponúka. Môžete využiť dotykové ovládanie vo Windows 8 a pomocou aplikácie SmartGlass preniesť dotykové ovládanie na konzole Xbox One. Funkcia Kinect Capture vám dáva plnú kontrolu nad pohybom, rečou a konaním postáv. Online služby navyše všetko spájajú do uceleného prostredia nezávislého na platforme.  

LEGO Movie Videogame

Hra pre PC LEGO Movie Videogame:Slávna spoločnosť Warner Bros si v spolupráci so skúsenými vývojármi z TT Games pripravila milé prekvapenie pre všetkých filmových fanúšikov. Spolu s novým bijakom The LEGO Movie vychádza aj rovnomenná hra. Celkom očakávaný projekt má všetky predpoklady pretaviť sa na úspešný hit. Zároveň sa objaví na všetkých platformách, a bude teda na dosah skutočne každému.Hlavný paňdulák sa volá Emmet a nie je vôbec ničím zaujímavý. V správnom okamihu sa však ocitne pri nečakanej udalosti. Od tohto okamihu si všetci ostatní myslia, že je v podstate jediný hrdina, ktorý môže zachrániť svet. Aj netopierí muž Batman plní, čo mu na očiach vidí. Pod jeho vedením sa spoločenstvo skutočných akčných hviezd vydáva na šialenú cestu, ktorá má viesť k likvidácii zlého tyrana. Celé herné prostredie sa kompletne skladá z LEGO kociek a po nájdení plánikov sa dokonca môžete pustiť aj do vlastnej výstavby.Nezvyčajná zmes viac než deväťdesiatich filmových a komiksových hrdinov sa len tak nevidí. Skvele dávkovaný humor nenechá suchú niť na žiadnom konkurenčnom titule. Zábavný je aj úplne autentický pohyb LEGO hračiek. Celkovo 15 fantastických levelov aj možnosť

Call of Duty: Ghosts

Infinity Ward - Call of Duty: Ghosts - opäť posúva hranice herného sveta smerom dopredu. Tešiť sa tentokrát môžete na revolučný zážitok z hrania, nový pútavý príbeh, rozšírené nastavenia a ešte na oveľa viac. V dynamickom svete Call of Duty: Ghosts sa postavíte na stranu utláčaného národa v boji za slobodu, nezávislosť, ale v prvom rade za slobodu. Desať rokov po devastujúcich udalostiach, kedy sa posúvali hranice, upadla ekonomika a ani kameň neostal neprevrátený, sa spojili pozostatky špeciálnych jednotiek do záhadnej skupiny nazývanej Ghosts . Ich cieľom je bojovať za slobodu svojho národa proti svetovej technologickej super-veľmoci. Úplne nový svet Call of Duty - svet Call of Duty: Ghosts nebude mať takmer nič spoločné s jeho predchodcami a vnesie Vás do celkom nových lokalít. Nová generácia multiplayer módu - okrem skvelej akcie a strategických útokov sa stretnete so zemetraseniami, záplavami a ďalšími novinkami. Možnosť vysokého FPS - rýchlosť zobrazovania Call of Duty: Ghosts až 60 obrázkov za sekundu (FPS) naprieč všetkými platformami. Vynovený herný engine - predstavenie revolučného enginu ďalšej generácie, ktorý prináša až šokujúce podoby postáv, skvele prepracované prostredie a autentické animácie.

The Order: 1886

The Order: 1886 doslovne prepisuje históriu a predstavuje unikátnu víziu Viktoriánskej éry Londýna. Mýty a technológie existujú spoločne. Ako člen elitného rádu rytierov vstúpite do storočia starej vojny, ktorá zmení úplne všetko. Ide tak vlastne o alternatívnu minulosť, kde budete môcť využívať pokročilé zbrane a vymoženosti, ktoré síce v tej dobe neexistovali, ale realistickosť hry Vám dá dojem, že sú veľmi skutočné a uveriteľné.

Prichádza úsvit novej éry - éry vedeckých zázrakov. V tieni priemyslovej revolúcie a pod prikrývkou hustej londýnskej hmly však mesto aj celý svet ohrozujú starí i noví nepriatelia, ktorí sa ho chystajú uvrhnúť do chaosu. Nad mestom bdie elitná skupina rytierov, jediných ochrancov ľudstva, ktorým sa hovorí jednoducho Rád. Zapoj sa do storočia trvajúcej vojny s nebezpečnou hrozbou, ktorej výsledok navždy určí ďalší priebeh dejín.


Hra ponúka:

 • Historicky-mytologická hra - predstavuje unikátnu mytológiu, ktorá sa spája so skutočnou históriou (skutočné miesta, postavy a udalosti) a so zápletkami, ktoré vytvárajú alternatívnu históriu k tej, ktorú poznáme dnes.
 • Kvalitný vývojársky tým - Ready at Dawn Studios,LLC majú za sebou úspešné série ako Daxter či God of War. Štúdio je známe tým, že tlačí hardware na jeho hranice a využíva maximum potenciálu, ktorý premieňa na neuveriteľný zážitok.
 • Video zážitok - prevedenie video sekvencií je navrhnuté tak, aby napodobilo štruktúru filmu a využíva reálny film a kinematografické technológie, ktoré ešte viac zdôrazňujú dramatický charakter a realizmus hry.Aj vy patríte hráčom videohier? Ak áno ste na správnom mieste. V sekcií Hry nájdete rôzne Hry na PC Hry na Playstation Hry na PSP Hry na XBOX  a   Ostatné hry na konzoly ?. Neváhajte a vyberte su pre vás alebo pre vašich známych ako darček a spestrite si váš voľný čas.