Just Dance 2017 (SWITCH)

Just dance 2017 je úspešným pokračovaním obľúbeného herného titulu, v ktorej zažijete plno zábavy. Ak milujete tanec a pohyb ako taký, určite si ju zaobstarajte. Spolu s ňou zažijete plno zábavy na každej oslave. Na výber budete mať z mnohých, aktuálnejších skladieb, z ktorých si každý bez pochýb vyberie. K dispozícii máte aj šesť herných režimov, ale aj prístup k ďalším skladbám cez Just Dance Unlimited. Kamery, Kinect, PS Move alebo Joy-Con ovládače nebudú potrebné. Stačiť bude aj Váš smartfón, ktorý pomocou aplikácie Just Dance Controller využijete ako ovládač s pohybovými senzormi.

Ultra Street Fighter 2: The Final Challengers (SWITCH)

Najnovšie spracovanie Street Fighter II. Ultra SF II ti prináša klasické charaktery a veľa nových vlastností do single playeru aj hry viacerých hráčov + dvoch nových bojovníkov - Evil Ryua a Violent Kena. Platforma Nintendo Switch ti vďaka rozličným módom naviac dovolí hrať hru doma, alebo kdekoľvek na ceste – vrátane napínavých multiplayerových bojov. Sprav si turnaj kdekoľvek a ponor sa do novej reimaginácie jednej z najslávnejších sérií.     HERNÝ OBSAH: Obsahuje obrovský line-up všetkých originálnych postáv a bossov, vrátane tých pridaných do Super Street Fighter II, plus dvoch nových bojovníkov - Evil Ryua a Violent Kena. Vyber si medzi pixel artovou grafikou alebo moderné spracovanie a uži si poriadnu retro nostalgiu. Pohraj si s pohybovým ovládaním Joy-conov v novom "Way of the Hado" móde s pohľadom z prvej osoby, v ktorom sa hráči pokúsia poraziť armádu Shadaloo pomocou pohybov Hadoken a Shoryuken. Pozvi svojich priateľov a vysporiadajte sa spoločne s umelou inteligenciou v kooperatívnom móde. Vytvárajte kombá vo dvojici a ničte nepriateľov z dvoch strán. Prelistuj si krásny digitálny artbook s viacej ako 250 stranami, na ktorých nájdeš vyše 1 500 ilustrácií, pochádzajúcich z 30 rokov dlhej histórie značky Street Fighter.

ARMS (SWITCH)

Vyber si svojho bojovníka a vybav ho svojou vlastnou kombináciou naťahovateľných paží a následne využi služieb zmesi rýchleho stláčania tlačidiel a pohybu vlastných rúk, aby si svojim súperom dal poriadnu nakladačku! Zasaď tvrdé údery a v ich priebehu meň ich smer, aby si sa vysporiadal s pohyblivými protivníkmi, alebo vyskoč vysoko do vzduchu za pomoci trampolíny, ktorú ti tvoje robotické paže vytvoria. A až sa ti podarí naplniť špeciálny merač, vytvor devastujúce kombinácie, ktoré oponentom zasadia absolútne K.O. Objav vo svojom vnútri bojovníka a zúčastni sa jedinečnej športovej udalosti!     HERNÝ OBSAH:   Bojuj celým telom – je jedno, či za pomoci tlačidiel, alebo pohybu. S pomocou Joy-Conu budeš môcť tieto dva spôsoby ovládania kombinovať a vytvárať rôzne údery, ktoré tvojich nepriateľov pošlú k zemi. Nájdi trhlinu v obrane a rozpútaj zničujúcu lavínu útokov. Vyber si z rozličných bojovníkov – k dispozícii dostaneš nové bojové superstars, ako je napríklad Ribbon Girl, Master Mummy a mnohých ďalších. Každý z nich oplýva špeciálnou schopnosťou, ktorú si budeš môcť osvojiť a stať sa v jej používaní majstrom. Pusť sa do bojov v arénach s rozličnými prekážkami. Bojovať budeš napríklad v strašidelnom laboratóriu, alebo vo vývojovom centre. Vyber si zbraň veľmi opatrne – Každá z nich ma svoje klady a zápory. Niektoré sú síce pomalé, ale urobia poriadne poškodenie, zatiaľ čo iné majú guľometnú kadenciu, ale sami o sebe sú veľmi slabé. Práve dômyselné kombinovanie ti otvorí cestu k úplnej dominancii.

Splatoon 2 (SWITCH)

Pripravte sa na pokračovanie unikátnej strieľačky z pohľadu tretej osoby, v ktorom si to dievčatká rozdajú proti chobotničkám o to, kto sa stane vládcom arény, v ktorej sa strieľa zásadne farbami! Opäť sa bude rozlievať farebný atrament v chaotických bojoch 4 na 4, pričom prvý raz sa hráči budú môcť stretnúť v lokálnom multiplayeri vďaka veľmi univerzálnej platforme Nintendo Switch. Pozadu samozrejme nezostala ani hra pre viacerých hráčov online, takže pokiaľ si to budete chcieť farebne vybaviť so svojimi priateľmi z celého sveta – v ceste vám nebude nič stáť. Druhý diel sa následne bude snažiť priniesť hneď niekoľko noviniek v reakcii na premenu hernej scény v uplynulých dvoch rokoch od vydania prvého dielu. Tak čo, nabíjate farebné kanóny? Toto leto bude v znamení atramentových bojoch o teritórium!     HERNÝ OBSAH: Nové zbrane - Do hry vstupujú nové obojručné zbrane, pričom po novom môžete použiť nový pohyb Dodge Roll. Lokálny a online multiplayer - Prvýkrát v sérii si budeš môcť zahrať Turf War v režime lokálneho multiplayeru vo všetkých módoch – TV, tak aj handheld a tabletop móde. Boje online sa samozrejme tiež vracajú. Nové spôsoby hrania - Vďaka neskutočným možnostiam Joy-Conu a ovládača Nintendo Switch máš k dispozícii gyroskop pre vylepšené mierenie a ovládanie. Nové trendy - Tvorcovia Splatoon samozrejme nespia na vavrínoch, takže Splatoon 2 prinesie nové charaktery, pričom tie už známe sa vracajú za nových podmienok. Čerstvé updaty - Tak isto ako v prípade prvého dielu aj po vydaní dvojky sa môžeš tešiť na stále nové updaty a vylepšenia Mobilná aplikácia – Vďaka aplikácii v telefóne budeš môcť ľahšie nájsť mltiplayerové hry a komunikovať s priateľmi.

The Legend of Zelda: Breath of the Wild (SWITCH)

VSTÚP DO SVETA PLNÉHO DOBRODRUŽSTVA! Zabudni na všetko čo vieš o hrách The Legend of Zelda. Vstúp do sveta plného tajomstiev, objavov a dobrodružstva v The Legend of Zelda: Breath of the Wild, najnovšieho titulu v úspešnosti série, ktorý prekračuje hranice predchádzajúcich hier. Putuj cez polia, lesmi a po vrcholkoch hôr a objav pozostatky spustošeného kráľovstva Hyrulu v tomto dych berúcom dobrodružstve v otvorenom svete.   HERNÝ OBSAH:   Preskúmaj hyrulskú divočinu, ako sa ti zachce – Šplhaj na veže a vrcholky hôr, objavuj nové lokácie a potom si za svojím cieľom nájdi vlastnú cestu a vyraz do divočiny. Po ceste budeš bojovať s obrovskými nepriateľmi, loviť divoké zvieratá a zbierať ingrediencie potrebné k vareniu jedla a elixírov, ktoré budeš potrebovať, aby si si na svojej výprave zachoval dostatok energie. Objav a preskúmaj viacej ako 100 Svätýň skúšok – V zemi sú roztrúsené svätyne, ktoré len čakajú na to, až ich objavíš v ktoromkoľvek poradí sa ti bude chcieť. Rôznymi spôsobmi ich vyhľadávaj a vyrieš všetky hádanky, ktoré sú v nich ukryté. Poraď si s pascami a inými nástrahami, ktorí sú vnútri umiestnené a získaj špeciálne predmety a iné odmeny, ktoré ti pomôžu v tvojom dobrodružstve. Buď pripravený a poriadne sa vyzbroj – Celý svet čaká až ho preskúmaš, takže budeš potrebovať rozličné obleky a vybavenie, aby si sa dostal do všetkých jeho kútov. Možno sa budeš musieť obliecť do teplejšieho oblečenia, alebo sa prezliecť do niečoho, čo sa ti bude lepšie hodiť do púštnej horúčavy. Niektoré obleky majú špeciálne účinky a pomôžu ti pri pohybe byť rýchlejší, alebo tichší. Súboje s nepriateľmi vyžadujú stratégiu – Svet obývajú všetkých možných tvarov a veľkostí. Každý z nich má vlastnú zbraň a štýl útoku, takže musíš rýchlo rozmýšľať a prejsť na tú správnu stratégiu, ktorá ti ich pomôže pokoriť. Kompatibilita s figúrkami amiibo – Pripoj k hre amiibo vlčieho Linka (samostatne v predaji) a vlčí Link sa objaví. Vlčí Link bude sám útočiť na nepriateľov a pomôže ti nájsť predmety, ktoré hľadáš. Minulý rok bola na E3 predstavená kolekcia figúrok The Legend of Zelda: Breath of the Wild.

1-2 Switch (SWITCH)

Nechajte sa strhnúť touto hrou a užite si ju naplno. Nintendo 1 2 Switch si získala sympatie mnohých z Vás. Bude skvelým riešením na každej párty. Vy i vaši blízky sa pri nej ohromnej zabavíte. S použitím ovládača Joy-Con sa protihráčovi pozeráte priamo do očí. Pri hraní sa navyše aj hýbete, čo priaznivo prospieva Vášmu telu. Vaše deti sa tak budú hýbať aj pri niekoľkohodinovom hraní, čo ako starostlivý rodič určite oceníte. Z ponuky si viete vybrať rôzne duely. Či už tenisový zápas, súťaženie v dojení kráv alebo duel vystrihnutý z divokého západu. Voľba je už na Vás.

Pokken Tournament DX (SWITCH)

Pokkén Tournament DX od štúdia BANDAI NAMCO Entertainment a spoločnosti The Pokémon Company nechá hráčov prevziať priamu kontrolu nad prvotriednymi Pokémonmi a nechá ich bojovať proti ostatným pokémonom v real time súbojoch. S novými bojovníkmi a rozšírenou súpiskou podporných Pokémonov sa jedná o definitívnu edíciu, ktorá mela veľmi pozitívne fanúšikovské ohlasy už na konzole Wii U.Pokémoni tak prvý krát dorazia na konzolu Nintendo Switch. Táto nová verzia real time bojovej hry z Pokémon univerza ponúkne všetok obsah Wii U a arcade verzií hry Pokémon Tournament, vrátane úplne nových herných prvkov s cieľom poskytnúť hráčom ultimátny zážitok.       HERNÝ OBSAH: Pokémoni kdekoľvek, kedykoľvek a s kýmkoľvek: Hraj Pokkén Tournament DX v TV móde, handheld móde alebo sa podeľ o ovládač Joy-Con s ďalším trénerom a užite si boje jeden na jedného v rámci tabletop módu. Noví bojovníci: Súpisku bojovníkov z Wii U verzie hry rozšíri Decidueye, rovnako ako ďalší Pokémoni z arcade verzie. Noví suport Pokémoni: O podporu tvojich bojových Pokémonov sa postarajú Litten a Popplio z poslednej generácie Pokémon hier pre handheldy z rodiny Nintendo 3DS. Team Battle mód: Vyber si troch Pokémonov a bojuj do posledného Pokéballu v novom Team Beattle móde. Group Match mód: Postav sa hráčom na podobnej skúsenostnej úrovni v intenzívnych online súbojoch. Denné výzvy: Plň rôzne denné výzvy a získaj ďalšie odmenny. Watch battle replay: Zdokonaľuj svoje zručnosti sledovaním záznamov ostatných hráčov alebo zdieľaj záznamy svojich vlastných zápasov vďaka tejto úplne novej funkcii. Rovno vo víre bojov: Všetci bojovníci a Support Pokémoni budú dostupný ihneď od prvého spustenia hry.

Mario Kart 8 Deluxe (SWITCH)

Pretekaj a bojuj so svojimi priateľmi v definitívnej verzii hry Mario Kart 8! Vbehni na okruh a vďaka prenosnej konzole Nintendo Switch hraj kdekoľvek si zaumieniš. Zúčastni sa závodov proti svojim priateľom v novom upravenom bojovom móde na nových a známych okruhoch. Hrajte lokálne až ôsmi hráči v rozlíšení 1080p v TV móde. Mário Kart 8 Deluxe pre Nintendo Switch obsahuje každý okruh z verzie pre Wii U a všetky vydané DLC. Teraz navyše môžeš hrať aj za Inklingy zo srieľačky Splatoon.     HERNÝ OBSAH: Pretekaj proti svojim priateľom v definitívnej verzii hry Mario Kart 8 – iba na Nintendo Switch! K dispozícii budeš mať všetky postavy a trate z Wii U verzie, vrátane postáv a okruhov z doposiaľ všetkých vydaných DLC. Praskaj balóny v prepracovanom Battle móde, podporenom Balloon Battlom a Bob-omb Blastom. Vydaj sa na nové trate, ako sú napríklad Urchin Underpass a Battle Stadium, alebo si zajazdi na starých známych klasikách z Wii U vrátane Luigi's Mansion a SNES Battle Course 1. K závodom sa po novom pridajú Inkling Girl, Inkling Boy, King Boom Dry Bones a Bowser Jr. Hráči budú môcť využívať nové vylepšenie Smart Steering, vďaka ktorému na trati vydržia aj nováčikovia. Do hry boli pridané tri nové vozidlá – 2 pochádzajú z hry Splatoon. Maj u seba až 2 predmety naraz Vyhraj nad priateľmi v 1080p HD kvalite obrazu v rámci TV módu. Hraj hru v handheld móde – kedykoľvek, kdekoľvek

NBA 2K18 (SWITCH)

Najvyššie hodnotený športový titul súčasnej generácie je späť! NBA 2K18 – to je neprekonateľná autenticita a vylepšenia, ktoré palubovku zmenia k nepoznaniu! V rámci multiplayeru si napíš vlastný príbeh, poskladaj ten najlepší tím v režime MYTEAM a nechaj svoju ligovú konkurenciu ďaleko za sebou – či už v režime pre jedného hráča, alebo hraním proti tým najlepším v multiplayeri proti hráčom z celého sveta. NBA 2K18 je titulom, ktorý pokračuje v tradícii najlepších simulátorov tohto športu a bude sa snažiť ustanoviť zlatý štandard, ku ktorému sa len tak nejaká hra nepriblíži.     HERNÝ OBSAH: Vytvor si vlastného hráča a prejdi s ním celú kariéru v režime MYCAREER. Postav si svoj tím snov v režime MYTEAM s novými typmi hráčov. Bojuj s ostatnými o trofej v režime MyLEAGUE a MyGM. K dispozícii ti budú hráči z celého sveta.

88 Heroes (98 Heroes Edition) (SWITCH)

88 Heroes je chaotický 2D platformer, ktorý je rovnako zábavný na sledovanie aj hranie, s každou splnenou úrovňou, alebo smrťou sa do akcie pridáva nový, unikátne založený hrdina. 8. augusta 1988 8 minút po 8 hodine je svet na pokraji skazy. Dr. H8 má jednoduché požiadavky. Zaplaťte 88 kvadriliárd dolárov do...Aj vy patríte hráčom videohier? Ak áno ste na správnom mieste. V sekcií Hry nájdete rôzne Hry na PC Hry na Playstation Hry na PSP Hry na XBOX  a   Ostatné hry na konzoly ?. Neváhajte a vyberte su pre vás alebo pre vašich známych ako darček a spestrite si váš voľný čas.