Hračky

Sensillo Edukačná plyšová hračka psík

Plyšová skladacia veža Sensillo v tvare psíka pre Vaše bábätko. Hračka je vyrobená z mäkkej plyšové látky. Veža je vyrobená z piatich časti, ktoré sa skladajú. Psík hrká, je farebný a tým upúta záujem Vášho bábätka. Je to ideálna hračka pre malé deti. Hračka rozvíja zmyslové vnímanie dieťaťa a podnecuje jeho fantáziu. Rozmery: výška cca 23 cm, priemer spodnej časti cca 15 cm. Hračka je vhodná pre deti od narodenia.

Baby Mix Hračka na kočárek žirafa 12846

Krásna farebná hračka pre bábätká do kočíka. Hračka má klauna, ktorý hrká a má zrkadielko, má tiež opičku, ktorá vibruje a slona, ktorý píska. Na hračke sú aj hryzátka. Madlo má dva klipy, ktorými hračku možno pripevniť ku kočíku, lehátku alebo autosedačke. Tvary a farby hračky lákajú pozornosť dieťaťa, učí ho, baví a rozvíja tak detskú fantáziu. Vďaka veselým farebným prevedením bude Vaše dieťa objavovať svet farieb, tvarov a zvukov. Hračka je vyrobená z kvalitného a príjemného materiálu.

Výška hračiek cca 12 cm

Dĺžka madla cca 80 cm

Vhodné pre deti od 3 mesiacov.

Hojdací koník Milly Mally Princess violet

Hojdací koník Milly Mally s mnohými vychytávkami. - koník pohybuje chvostíkom i tlamou a erdží - príjemný plyšový materiál - koník má sedlo s strmeňmi, uzdu a drevené rukoväte - možnosť demontáže hojdacieho rámu - batérie (3x AA) nie sú súčasťou hračky - nosnosť do 30 kg Rozmery bez hojdacie lišty: 60x28x55 cm Barva: FialováVelikost:

Detská lyžička Baby Mix Modrá

Farebná silikónová detská lyžička Baby Mix. Má praktický tvar a mäkkú koncovku. Neobsahuje BPA. Určená pre deti od narodenia.

Sada miska s lyžičkou Baby Mix Tyrkysová

Praktická sada miska s lyžičkou Baby Mix. Špeciálne veko umožňuje prepravu jedla v miske a protišmykové dno udržuje misku na svojom mieste. Určené pre deti od 3 mesiacov. Neobsahuje BPA.

SMĚR 1311 Kloboučku hop !

Máte presnú mušku? Dokážte to v tradičnej zábavnej hre Kloubúčik hop, pri ktorej sa pobaví celá rodina. Túto klasiku medzi stolnými hrami deti milujú a strieľanie klobúčikov je tak chytľavé, že sa k hre budú vždy radi vracať. Hrať hru Klobúčik hop môže ľubovoľný počet hráčov a cieľom hry je trafiť sa klobúčikom vystreleným pomocou malej odpaľovacej rampy do toho najlepšieho otvoru. Na to má každý hráč štyri pokusy, zakaždým s klobúčikom inej farby. Započítavajú sa body napísané nad farebným pruhom, do ktorého otvoru klobúčik zapadol. Hodnota bodov sa zdvojnásobí, ak klobúčik zapadne do otvoru v pruhu rovnakej farby, ako je farba klobúčika. Vzdialenosť rampy od krabice závisí na dohode hráčov. Vek: 3+ 23,5x18x3,5cm

Edukačná plyšová hračka Sensillo motýlik s pískatkom

Plyšová hračka Sensillo v tvare motýlika. Motýlik píska, šuští mu krídla, má na krídlach zrkadla aj malé hryzátko. Rozmery: výška cca 18 cm. Hračka je vhodná pre deti od narodenia.Barva: ŽlutáVelikost:

Woody hojdačka jednoduchá

Klasická drevená hojdačka na zavesenie. Nosnosť do 30kg

WOODY drevené hračky kladú veľký dôraz popri vysokej kvalite a bezpečnosti, tiež na rozvoj dieťaťa v rôznom období rastu, ako po stránke motorickej, tak aj pedagogickej a psychickej. Veľká časť drevených hračiek z kolekcie WOODY je vyrábaná v Českej republike, ktorá má dlhoročnú tradíciu vo výrobe drevených hračiek. Všetky drevené hračky sú testované na najvyššie medzinárodne štandardy a väčšina hračiek je zaradená do programu "BEZPEČNÉ HRAČKY" (pre ostatné jazyky SAFE TOYS). Tento program zaručuje najvyššiu možnú garanciu bezpečnosti s priebežnou a pravidelnou kontrolou predávaného tovaru.

Vidlička a lyžička Akuku

Sada detských príborov. Sada obsahuje lyžičku a vidličku. Určené pre deti od 4 mesiacov. Barva: FialováVelikost:

Detská hrkálka Akuku zelená

Detské farebná hrkálka s obrázkom. Hrkálka je určené deťom od 3 mesiacov. Výška hračky je cca 12 cm.Barva: Zelená

Detská hrkálka Akuku fialová

Detské farebná hrkálka s obrázkom. Hrkálka je určené deťom od 3 mesiacov. Výška hračky je cca 12 cm.Barva: Fialová

Detská hrkálka so zvukom Baby Mix Opička oranžová

Farebná detská hrkálka v tvare opičky s hryzátkami a zrkadielkom. Určené pre deti od prvých dní života. Veľkosť cca 11 cm.Hry, hrátky a hračky. Toto sú tri slová, ktoré najlepšie vystihujú detstvo. Množstvo hračiek a voľného času, nuž deti majú zlatý život, ktorý im dospelí môžu len závidieť. S hraním začíname už od útleho veku. Hračky pre najmenších sú darček, ktorým nikdy nespravíte krok vedľa. Na výber máte figúrky a zvieratá, bábky či moderných Transformers. Milým prekvapením sú plyšové hračky, ktoré dokážu potešiť aj staršie deti. Hračky pre chlapcov sú veci, ktorých nikdy nie je dosť. Autá, lietadlá, lode či vláčiky. Čím viac, tým lepšie. U chlapcom určite zabodujete s hračkami na diaľkové ovládanie alebo rozložením niekoľkometrovej autodráhy po celej detskej izbe. RC modely môžete preháňať po vode, zemi i vo vzduchu. Najťažšou voľbou tak bude, ktorý model si vybrať. Hračky pre dievčatá tiež nie sú len Barbie. Malé slečny sa môžu zdokonaľovať vo varení s detskými kuchynkami alebo kočíkovať svoje najmilšie bábiky. Ibaže hračky okrem zábavnej funkcie dokážu aj vzdelávať. Logické hry, hlavolamy či kreatívne hračky sú toho dôkazom. Tvorivého ducha dokážu naštartovať aj Lego, stavebnice či hudobné nástroje. V prípade, že chcete zapojiť do hracieho procesu celú rodinu, tak puzzle alebo spoločenské hry sú výborným spoločníkom na dlhé večery.