Hračky

Baby Mix hrkálka mesiačik 13524

Farebná detská hrkálka Baby Mix je vďaka svojim veselým farbám a tvaru u detí veľmi obľúbená a stimuluje rozvoj ich koordinácie a zmyslov. Je vyrobené z vysoko kvalitných, bezpečných a odolných materiálov, ktoré možno ľahko umývať. Tvar uľahčuje držanie a napomáha rozvíjať jeho motorické schopnosti. Určené pre deti od prvých dní života. Farebné prevedenie sa líši podľa aktuálnej ponuky.

Akuku hrkálka fialová

Hrkálka žirafka. Vhodné pre deti od narodenia. Veselé farby a tvar zaujme každé dieťatko. Stimuluje ich rozvoj koordinácie a zmysly. Vyrobené z kvalitných a hlavne bezpečných materiálu. Možno ľahko umývať. Výrobok spĺňa všetky potrebné normy CE. 1. akosť.

Baby Mix hrkálka do kočíka sloni

Krásne, farebné hrkálka na gumičke. Hrkálky do kočíka sú vyrobené z kvalitných materiálov. Majú zaujímavé tvary a pomáhajú v motorickom rozvoji dieťaťa. Hrkálka pre bábätká možno pripevniť tiež na postieľku či lehátko. Upozornenie: ak si dieťa už začína samo sadať a dvíhať sa, používajte hrkálka iba za prítomnosti dospelej osoby, aby nedošlo k zraneniu dieťaťa. Dĺžka cca 45 cm. Hrkálka je vhodná pre deti od narodenia. Farebné prevedenie sa líši podľa aktuálnej ponuky.

Baby Mix hrkálka farebný válec

Krásna farebná detská hrkálka Baby Mix v tvare tvalca. Hrkálka je určené deťom od narodenia. Atraktívne tvary a intenzívne farby zaujmú pozornosť dieťaťa. Pohyblivé diely zoznamujú dieťa so svetom zvukov a farieb. Hrkálka je vyrobená z bezpečných materiálov. Výška hračky je cca 13 cm.

Baby Mix detská plyšová hračka s rolničkou myška ružová

Detská hračka s rolničkou Baby Mix myška. Ideálna pre bábätká. Časti hračky rozvíjajú zmyslové vnímanie dieťaťa a podnecujú jeho fantáziu. Hračka je určená pre deti od 3 mesiacov. Hračka má ovál s rolničkou a závesné koliesko, pomocou ktorého je možné hračku ľahko upevniť na postieľku alebo kočík. Výška cca 23 cm.

Baby Mix hrkálka so zvukom Krab

Krásna detské hrkálka so zvukom Baby Mix Krab. Pri manipulácii s hrkálkou dopredu a dozadu hrkálka svieti na červeno a vydáva striedavo zvuky a melódie. Hrkálka je určené deťom od narodenia. Atraktívne tvary a intenzívne farby zaujmú pozornosť dieťaťa. Pohyblivé, alebo zvukové diely zoznamujú dieťa so svetom zvukov a farieb. Hrkálka je vyrobené z bezpečných materiálov.Rozmery: vxš cca 12x12 cm.

Baby Mix hrkálka so zvukom Rybička

Krásna detská hrkálka so zvukom a svetlom Baby Mix. Pri manipulácii s hrkálkou dopredu a dozadu, hrkálka svieti na červeno a vydáva striedavo zvuky a melódie. Hrkálka je určené deťom od narodenia. Atraktívne tvary a intenzívne farby zaujmú pozornosť dieťaťa. Pohyblivé alebo zvukové diely zoznamujú dieťa so svetom zvukov a farieb. Hrkálka je vyrobené z bezpečných materiálov. Výška hračky je cca 14 cm.

Sensillo Edukačná plyšová hračka králiček s pískátkom

Plyšová hračka Sensillo v tvare zajačika pre Vaše bábätko. Hračka je vyrobená z mäkkej plyšové látky. Králiček píska. Farby upútajú záujem Vášho dieťaťa a upokojí ho. Je to ideálna hračka pre malé deti. Hračka rozvíja zmyslové vnímanie dieťaťa a podnecuje jeho fantáziu. Rozmery: výška cca 15 cm. Hračka je vhodná pre deti od narodenia.

Sensillo Edukační plyšová hračka motýlek s pískátkem

Plyšová hračka Sensillo v tvare motýlika pre Vaše bábätko. Hračka je vyrobená z mäkkej plyšové látky. Motýlik píska, šuští mu krídla, má na krídlach zrkadla aj malé hryzátko. Farby upútajú záujem Vášho dieťaťa a upokojí ho. Je to ideálna hračka pre malé deti. Hračka rozvíja zmyslové vnímanie dieťaťa a podnecuje jeho fantáziu. Rozmery: výška cca 18 cm. Hračka je vhodná pre deti od narodenia.

Sensillo Edukačná plyšová hračka psík s melódiou

Plyšová hračka s vibráciou Sensillo v tvare slona pre Vaše bábätko. Hračka je vyrobená z mäkkej plyšové látky s kolieskom pre zavesenie. Sloník hrká, šuští mu krídla a po natiahnutí vibruje. Vibrácie upútajú záujem Vášho dieťaťa a upokojí ho. Je to ideálna hračka pre malé deti. Hračka rozvíja zmyslové vnímanie dieťaťa a podnecuje jeho fantáziu. Rozmery: výška cca 10 cm. Hračka je vhodná pre deti od narodenia.

Baby Mix detská hračka s vibráciou lev žltá

Krásna farebná hračka Baby Mix v tvare leva pre bábätká. Hračka má farebné plastové koliesko na uchytenie hračky ku kočíku, po natiahnutí vibruje, má hrkálku, hryzátko, zrkadielko a farebné stužky. Tvary a farby hračky lákajú pozornosť dieťaťa, učia ho a bavia, rozvíjajú detskú fantáziu. Vďaka veselým farebným prevedením bude Vaše dieťa objavovať svet farieb, tvarov a zvukov. Hračka je vyrobená z kvalitného a príjemného materiálu. Rozmer: cca 45 cm. Vhodné pre deti od prvých dní života.

Sensillo Edukačná plyšová hračka mačička s melódiou

Plyšová hračka s melódiou Sensillo v tvare mačičky pre Vaše bábätko. Hračka je vyrobená z mäkkej plyšové látky s kolieskom pre zavesenie. Mačička po natiahnutí hrá melódie. Melódie upútajú záujem Vášho dieťaťa a upokojí ho. Je to ideálna hračka pre malé deti. Hračka rozvíja zmyslové vnímanie dieťaťa a podnecuje jeho fantáziu. Rozmery: výška cca 20 cm. Hračka je vhodná pre deti od narodenia.Hry, hrátky a hračky. Toto sú tri slová, ktoré najlepšie vystihujú detstvo. Množstvo hračiek a voľného času, nuž deti majú zlatý život, ktorý im dospelí môžu len závidieť. S hraním začíname už od útleho veku. Hračky pre najmenších sú darček, ktorým nikdy nespravíte krok vedľa. Na výber máte figúrky a zvieratá, bábky či moderných Transformers. Milým prekvapením sú plyšové hračky, ktoré dokážu potešiť aj staršie deti. Hračky pre chlapcov sú veci, ktorých nikdy nie je dosť. Autá, lietadlá, lode či vláčiky. Čím viac, tým lepšie. U chlapcom určite zabodujete s hračkami na diaľkové ovládanie alebo rozložením niekoľkometrovej autodráhy po celej detskej izbe. RC modely môžete preháňať po vode, zemi i vo vzduchu. Najťažšou voľbou tak bude, ktorý model si vybrať. Hračky pre dievčatá tiež nie sú len Barbie. Malé slečny sa môžu zdokonaľovať vo varení s detskými kuchynkami alebo kočíkovať svoje najmilšie bábiky. Ibaže hračky okrem zábavnej funkcie dokážu aj vzdelávať. Logické hry, hlavolamy či kreatívne hračky sú toho dôkazom. Tvorivého ducha dokážu naštartovať aj Lego, stavebnice či hudobné nástroje. V prípade, že chcete zapojiť do hracieho procesu celú rodinu, tak puzzle alebo spoločenské hry sú výborným spoločníkom na dlhé večery.