Thrustmaster 458 Spider, Xbox ONE

Thrustmaster Ferrari 458 Spider je prvý oficiálny volant pre Xbox One. Ferrari 458 Spider umožňuje hráčom zažiť bezkonkurenčný zážitok z jazdy a vzrušenie z pretekárksych hier. Ferrari 458 Spider vyniká ľahkosťou použitia, vysoko výkonnou technológiou a zajímavou cenou.

Jedná se o repliku volantu Ferrari 458 SPIDER o veľkosti 28 cm (priemer volantu). Prednosťou je športový typ volantu v GT-stylu, ktorý padne do ruky vďaka ideálnej veľkosti a pogumovanej textúre.

K dispozícii je deväť akčných tlačítok (vrátane "View" a tlačítka "MENU"), dvojpolohový ovládač „manettino“ , tlačítko pre štartovanie motoru D-pad a tlačítko Xbox Guide. "Pod „kapotou" volantu sa schováva patentovaný mechanizmus, ktorý poskytuje realistický lineárny odpor, bez ohľadu na stupeň otočenia volantu.

Ferrari 458 Spider umožňuje uživateľom prispôsobiť volant svojim potrebám. Citlivosť môže byť upravená vďaka štyrom predvoľbám a umožňuje tak optimalizovať nastavenie podľa typu trati, auta alebo preferovanému štýlu jazdy.

Sada pedálov zahŕňa veľkú podložku pod nohy s možnosťou úpravy uhla sklonu pedálov a brzdový pedál s progresívnym odporom. Centrálny upínací systém sa ľahko prispôsobí každému typu povrchu.

Prvý pretekársky volant s oficiálnou FERRARI licenciou pre Xbox one! Skutočná replika volantu Ferrari 458 SPIDER
S oficiálnou licenciou Ferrari a Microsoft bol vytvorený ten pravý volant pre všetkých milovníkov rýchlych pretekov. Volant Thrustmaster FERRARI 458 SPIDER je kombináciou špičkovej technológie a designu

Kompatibilita:
Xbox One

Sony DualShock 4 V2

Príslušenstvo ku konzole Playstation 4 Gamepad DualShock 4 Controller v2 (čierny). Ide o novú verziu s priehľadným prúžkom na trackpade Pre konzolu PS4 bol japonskými inžiniermi navrhnutý a vyvinutý úplne nový ovládač DualShock 4. Unikátny vstavaný senzor umožní mimoriadne citlivé pohybové ovládanie a vďaka dotykovému panelu umiestnenému na prednej strane ponúka rozšírený herný zážitok. Klasické analógové páčky na ovládači sú vylepšené za účelom čo najvyššej presnosti. Dobre padne do ruky i za výdatnej pomoci nových tvarov na zadných triggeroch.
Tlačidlo SHARE umožní jednoduché zdielanie obrázkov a videí priamo na Facebook alebo aktiváciu živého vysielania vašich herných schopností. Zvukové efekty obstará v ovládači vstavaný reproduktor. Vďaka klasickému konektoru pre slúchadlá s mikrofónom môžete komunikovať s priateľmi počas hrania.
Svetelný Light Bar na zadnej strane ovládača sa aktivuje podľa potreby. Mení zafarbenie podľa postavy v hre, čo umožní viacerým hráčom na jednej konzole lepšiu orientáciu na bojisku. S jeho pomocou tiež poznáte, že je postava zranená. Ponorenie do herných zážitkov umocňujú i zlepšené vibračné odozvy.
Hlavné vlastnosti ovládača:
• Moderný a praktický dizajn
• Pohodlné držanie v ruke
• Presné ovládanie
• Možnosť pohybového ovládania
• Inovatívne ovládacie prvky:
  • Tlačidlo Options/Share pre zdielanie najlepších momentov s priateľmi
  • Dotyková plocha Touch pad (s preklikom)
  • Mikrofón (Mono)
  • Výstup pre slúchadlá (Stereo)
  • Svetelná lišta - Light Bar (pre snímanie ovládača kamerou)
• Ovládanie známe z DS3:
  • Funkčné tlačidlá
  • PS tlačidlo, tlačidlá - L,L1,P,P1
  • Presnejší pohybový snímač
  • Duálne vibrácie
  • Dve analógové páčky R3/L3

Microsoft Xbox One S Wireless Controller

XBOX ovládač prešiel veľkým množstvom zmien a v celkovom počte ponúka viac, než 40 vylepšení. Medzi tie patrí pohodlnejšie držanie, ktoré vyhovuje viacerým typom rúk, nové impulzívne motorčeky, vďaka ktorým budete cítiť každé trhnutie a každý výbuch v maximálnej kvalite a samozrejme vylepšenú ovládaciu časť s páčkami a D-Padom.

Prežite akciu ako nikdy predtým vďaka novej verzii ovládača. Nové impulzívne motorčeky poskytujú precízne vibrácie až po končeky prstov, a tak budete cítiť každé trhnutie a každý výbuch v maximálnej kvalite. Vylepšené páčky ako aj D-Pad poskytujú väčšiu precíznosť, a celý ovládač sadne do rúk ešte lepšie, ako predošlá generácia.

Vďaka viac, než štyridsiatim inováciám, je to jednoducho ten najlepší ovládač, aký kedy Xbox vytvoril.

Nová verzia čierneho ovládača pre Xbox One.

Dvojnásobne väčší dosah ako u predošlej verzie ovládačov pre Xbox One.

Nové texturované ukončenie na spodnej strane ovládača pre lepšie uchopenie.

Pocíťte akciu ako nikdy predtým vďaka novým impulzívnym motorčekom. Nové vibračné motorčeky poskytujú odozvu až na končeky prstov, vďaka čomu zbrane, nárazy a trhnutia priam ožijú vo vašich rukách.

Dokonalá presnosť a bezchybné ovládanie.

Nový rozširujúci port s vysokou rýchlosťou poskytuje bohatší zvuk s použitím kompatibilného headsetu.

Nový D-Pad je citlivejší ako ma priame pohyby, tak aj na rôzne jemné a oblúkové pohyby.

Na spúšte a ďalšie ovládacie prvky teraz ľahšie dosiahnete.

Vylepšené páčky poskytujú lepší úchop aj presnosť.

Rúčky aj kontúry boli upravené, aby sadli pohodlne do akejkoľvek veľkosti rúk.

Tlačidlá (Ponuka a Zobraziť) zrýchľujú a uľahčujú navigáciu.

Batérie sú vo vnútri tela ovládača, čo umožňuje jeho pohodlnejšie a naturálnejšie držanie.

Na rozdiel od predchádzajúcich ovládačov má dva krát väčší dosah.

K ovládaču môžete pripojiť akékoľvek slúchadlá s 3,5 mm konektorom.

Vďaka Bluetooth si ovládač môžete pripojiť na PC s Windows 10.

Thrustmaster Joystick Hotas Warthog Stick

Thrustmaster Joystick HOTAS WARTHOG STICK, pre PC.

Presná replika riadenia bojových lietadiel U.S. Air Force A-10C.

Je v celokovovom prevedení a bol vyrobený v spolupráci s USAF pre tréning pilotov.

Jedná sa o špičkový joystick pre letecké simulátory.

Špecifikácia: 3D Magnetické senzory (Hall Effect) s chirurgickou presnosťou, ktorá sa neznižuje v priebehu času. 16-bitové rozlíšenie (65536 x 65536 hodnôt).

Kompatibilný s HOTAS Cougar a naopak.

Odnímateľný plech na stôl.

Realistický tlak na tlačidlá.

Sony PlayStation 4 Pro 1TB


Playstation 4 Pro - 1TB

Neuvěřitelné hraní a zábava - Opravdu pohlcující herní zážitek, nepředstavitelně ostrý obraz filmů a neskutečné detaily v každém okamžiku.

Hraní nové generace
Na televizoru 4K nabízí hry pro systém PS4 nevídanou vizuální dokonalost, od rozlišení 4K až po nejdrobnější detaily*. Tvá dobrodružství získají dechberoucí HDR barvy a ožijí neuvěřitelnou energií.

Supersilný výkon
Systém PS4 Pro je nabitý těmi nejnovějšími technologiemi a přináší ti ten doposud nejrychlejší, nejostřejší a nejplynulejší herní zážitek*.
Výkon - Hry ožívají díky intenzivní grafice a až neuvěřitelně skutečným detailům díky zvýšenému výkonu pod kapotou.
Rychlost - Rychlejší, plynulejší a výbušnější akce spolu s jemným pohybem díky rychlejší a stabilnější snímkové frekvenci.

Úžasná zábava
Streamuj největší filmové trháky, nejsledovanější televizní seriály a nejnovější videa ve fascinujícím rozlišení až 4K* ze služeb Netflix, YouTube a celé řady dalších zábavních aplikací, které připravujeme – to vše s automatickým převzorkováním pro ten nejostřejší obraz.

Lepší možnosti připojení
Bezproblémové připojení a sdílení tvých herních světů.
- 1080p Share Play - Nech své kamarády zažít tvé hry v ohromujícím rozlišení
- 1080p Remote Play - Streamuj hry do všech svých kompatibilních zařízení v bezkonkurenčních detailech.
- Pokročilá síť Wi-Fi - Volba režimu 2,4 GHz a 5 GHz vhodného pro vaši rychlost připojení.

Specifikace:

Product code CUH-7000 series
Main processor Single-chip custom processor CPU: x86-64 AMD “Jaguar”, 8 cores GPU: 4.20 TFLOPS, AMD Radeon™ based graphics engine
Memory GDDR5 8GB
External dimensions Approx. 295×55×327 mm (width × height × length) (excludes largest projection)
Mass Approx. 3.3 kg
BD/ DVD drive (read only) BD × 6 CAV DVD × 8 CAV
Input/ Output Super-Speed USB (USB 3.1 Gen.1) port × 3 AUX port × 1
Networking Ethernet (10BASE-T, 100BASE-TX, 1000BASE-T)×1 IEEE 802.11 a/b/g/n/ac Bluetooth® 4.0 (LE)
Power AC 100V, 50/60Hz
Power consumption Max. 310W
Operating temperature 5oC - 35oC
AV output HDMI™ out port (supports 4K/HDR) DIGITAL OUT (OPTICAL) port

V balení: Vylepšený bezdrátový ovladač Dualshock4, Napájecí kabel, HDMI kabel, USB kabel

Speed-Link Strike NX PC

Ovládejte nejnovější generaci her Windows® stejně, jako klasické hry z minulosti jediným gamepadem: STRIKE NX Wireless gamepad lze jednoduchým stiskem tlačítka přepínat mezi oběma technologiemi controllera XInput a DirectInput, čímž se podpoří prakticky všechny počítačové hry, či staré nebo nové. Vibrační funkce zintenzivní dodatečně Váš zážitek z hraní a přemístí Vás přímo do středu akce. Díky vestavěnému lithium-iontovému akumulátoru si hraní můžete užívat až osm hodin. Bezdrátový PC gamepad Kompatibilita XInput a DirectInput Lithium-iontový baterie s dlouhou životností Optimální ergonomie Kompatibilní s veškerými hrami Windows Dosah až do 10 m a 8 h hrací doba 8 předních tlačítek, 2 bumper, 2 analogové triggery 2 analogové páčky, digitální ovládací kříž Velmi realistické vibrační efekty

Thrustmaster Racing Wheel T80 RS Drive Club Edition

Thrustmaster T80 z limitovanej edície Drive Club je vôbec prvým oficiálnym volantom pre systém PlayStation 4. Zahŕňa hneď niekoľko prvkov, které využijete exkluzívne na najmodernejšej generácii hernej konzoly od Sony, napríklad inteligentný firmware pre automatické rozpoznanie volantu ihneď po pripojení, rovnako ako tlačidlá "share", "options" a "ps" pre ľahký prístup k novým funkciám. Vďaka nim môžete okamžite zdieľať obľúbené okamžiky a demonštrovať priateľom na sociálnych sieťach svoje úspechy.

Thrustmaster T80 ponúkne dostatočnú výbavu pre akékoľvek pretekanie. Systém sekvenčného radenia je umiestnený samozrejme priamo pod volantom. Ľavým pádlom radíte dole a pravým hore, ako v skutočnom pretekárskom špeciáli. Centrálne upevnenie zaisťuje volantu dokonalú stabilitu aj v priebehu intenzívnych herných akcií. Pedálová sada naviac podporuje nastavenie uhla sklonu pre pohodlnú akceleráciu a brzdenie pri akomkoľvek usadení uživateľa.

Kompatibilita:

Sony PlayStation 3

Sony PlayStation 4

Vlastnosti:

Autentický uhol otáčania volantu vám umožní pretekať ako naozajstnému profesionálovi.

Ergonomický design s pogumovaným texturovaným povrchom poskytuje dokonalú kontrolu nad všetkými typmi vozidiel, odpor vo volante potom zaistí autentický pocit z jazdy.

Vďaka funkcii tlačidla "share" môžete zdieľať svoje vodičské schopnosti s priateľmi po celom svete.

Priemer 25 cm a plná akčná výbava – 11 tlačidiel, viacúrovňový D-pad, páčky sekvenčného radenia umiestnené pod volantom, sada veľkých nastaviteľných pedálov.

Užite si realistickú spätnú väzbu aj na vašom systéme PS4 vďaka exkluzívnej technológii Bungee Cord s realistickým lineárnym odporom od firmy Thrustmaster.

Centrálny pripevňovací systém so širokými úchytmi pre optimálnu stabilitu pri uchytení na všetky typy stolov.

Obsah balenia:

Volant

Pedále

Hra Drive Club nieje súčásť balenia, predáva sa samostatne.

Sony PlayStation 4 Slim 500GB


Playstation 4 - 500GB Slim

Zažij menší a elegantnější systém PS4, který je díky úžasnému výkonu snem každého hráče.

Systém PS4 v novém, tenčím provedení
*Nech se oslnit neuvěřitelně živými barvami díky dechberoucí grafice HDR.
*Uspořádej si hry i aplikace a sdílej je s přáteli v novém intuitivním rozhraní.
*Ulož si hry, aplikace, snímky obrazovky a videa na disk
*Všechny skvělé seriály, filmy a další obsah v oblíbených zábavních aplikacích.

Perfektní ovládání
Bezdrátový ovladač DUALSHOCK 4 se může pochlubit novým vzhledem a provedením, včetně viditelnější a barevnější světelné lišty. Osud máš teď ve svých rukou. Jedná se o nejvíce ergonomický a intuitivní ovladač PlayStation, který jsme vytvořili.

Share Play - Pozvi kamarády na nové dobrodružství, vyzvi je na multiplayerový souboj nebo je nech převzít kontrolu a hrát za tebe, i když nevlastní samotnou hru.
Remote Play - Už nemusíš být přilepený na televizní obrazovce, streamuj hry prostřednictvím domácí bezdrátové sítě na počítač PC nebo Mac, systém PlayStation Vita nebo zařízení Sony Xperia.
Streamuj hraní - Vysílej svá dobrodružství do světa živě přes služby Twitch, YouTube nebo Dailymotion.
Sdílej během pár sekund - Sdílej snímky obrazovky a videa nejlepších momentů na Twitteru a Facebooku.
Spoj se s přáteli - Přidej se do skupiny, komunikuj s přáteli a najdi nové přátele v herních komunitách.

Specifikace:
-Product name: PlayStation®4
-Main Processor: Single-chip custom processor CPU : x86-64 AMD “Jaguar”, 8 cores GPU : 1.84 TFLOPS, AMD Radeon™ based graphics engine
-Memory: GDDR5 8GB
-External dimensions: Approx. 265×39×288 mm (width × height × length) (excludes largest projection)
-Mass: Approx. 2.1 kg
-BD/ DVD drive (read only): BD × 6 CAV DVD × 8 CAV
-Input/ Output: Super-Speed USB (USB 3.1 Gen1) port × 2 AUX port × 1
-Networking: Ethernet(10BASE-T, 100BASE-TX, 1000BASE-T)×1, IEEE 802.11 a/b/g/n/ac Bluetooth®v4.0
-Power: AC 100-240V, 50/60Hz

Dodávané příslušenství: Vylepšený bezdrátový ovladač Dualshock4 Napájecí kabel, HDMI kabel, USB kabel

Thrustmaster TX Leather Edition

Thrustmaster sprevádza virtuálnych závodníkov prostredníctvo špičkových herných produktov. Všetky svoje skúsenosti preniesol do nového volantu TX Leather Edition. Pod kapotou neni nič menšieho než skutočný Force Feedback, v kombinácii s novým 1080 ° systémom zaistí plynulý a tichý Force Feedback s neuveriteľne rýchlou odozvou a realistickým silovým účinkom. Vývojové týmy Thrustmaster pridali presnosť motoru prostredníctvom technológie HEARTH Hall Effect. TM Leather 28 GT má taktiež vnútornú pamäť.

Dalšia generácia závodného simulátora s technológiou Force Feedback pre Xbox One a PC

 • Ručne šitý kožený volant pre maximálne pohodlie pri závodení
 • Priemyslový striedavý servomotor
 • Super plynulý a hladký force feedback
 • Interná pamäť a upgrade firmware (cez PC kompatibilitu)
 • Tlačidlo Xbox Guide
 • Ovládač párovania s Kinect
 • Vrátane sady pedálov T3PA
 • 3 pedále s vnútornou štruktúrou z kovu
 • Plne nastavitľné pre optimálny komfort

Obsah balenia:

Odnímateľný závodný volant TM Leather 28 GT

 • TX Servo base
 • Set troch pedálov T3PA

Microsoft Xbox One S 1TB

Zahrajte si nejširší nabídku her na konzoli, která je o 40 % menší, a to včetně klasických her z Xboxu 360. Její velikostí se ale nenechte oklamat: Xbox One S je dosud nejdokonalejší verzí naší konzole. Xbox One S obsahuje integrovaný napájecí zdroj a úložiště s kapacitou 1 TB.

Vysoký dynamický rozsah
V hrách, jako například Gears of War 4 nebo Forza Horizon 3, zažijete jasnější a bohatší barvy. Díky většímu kontrastnímu poměru mezi světlými a tmavými plochami přináší technologie vysokého dynamického rozsahu (HDR) do her skutečnou vizuální hloubku.

4K Ultra HD
Standard Ultra HD“ (HD 4K) přináší díky čtyřnásobnému rozlišení video s vysokým jasem a realistickým podáním. Ze služeb Netflix a Amazon Instant Video můžete streamovat obsah ve 4K nebo sledovat filmy z disků Blu-rayTM v rozlišení Ultra HD - a to vše díky technologii vysokého dynamického rozsahu s ohromující věrností obrazu.2

IR Blaster
Nastavte konzoli Xbox One S tak, aby zapínala jiná zařízení - například televizi, audio/video přijímač nebo kabelový či satelitní set-top box. Ať chcete hrát hru nebo se podívat na film, budete se do toho díky integrované funkci IR Blaster moci pustit rychleji a zapomenout na dálková ovládání.

Bezdrátový ovladač pro Xbox
Nový bezdrátový ovladač pro Xbox nabídne vyšší komfort podpořený elegantnějším a ergonomičtějším designem a navíc má i dvojnásobný dosah. Díky protiskluzné povrchové úpravě budete vždy mířit přesně. A s technologií Bluetooth® budete moci
hrát své oblíbené hry i na počítačích, tabletech a telefonech s Windows 10.1

Součástí této speciální edice je hra Halo Wars 2 Ultimate Edition

Nejlépe prodávaná strategie v reálném čase (RTS) na konzoli všech dob je zpátky! Hra „Halo Wars 2“ je akčně laděná RTS na dosud největším bojišti univerza Halo. Připravte se stanout v čele armád Spartanů a dalších bojových sil světa Halo, jako jsou Warthogové, Škorpioni nebo nové jednotky. Čeká vás brutální válka proti novému strašlivému nepříteli, frakci jménem Banished.

V tomto dlouho očekávaném pokračování uznávané značky „Halo Wars“ ohrožuje celý svět „Halo“ nový nepřítel. Odvrátit ničivou pohromu a zánik celého lidstva může pouze statečná posádka lodi Spirit of Fire. Ve hře „Halo Wars“ se fanoušci po celém světě znovu vtělí do role velitele a prožijí neuvěřitelnou pouť, během níž podstoupí největší boje v historii světa „Halo“. Vedle výpravné kampaně pro jednoho hráče nabídne titul „Halo Wars 2“ i soutěžní a kooperativní režimy více hráčů*, které byly speciálně vytvořeny s ohledem na nováčky i herní veterány

Obsah balení
* Konzole Xbox One S 1 TB
* Bezdrátový ovladač pro Xbox
* Kód ke stažení hry Halo Wars 2: Ultimate Edition pro Xbox a Windows 10
* Kód ke stažení hry Halo Wars: Definitive Edition pro Xbox a Windows 10
* Digitální kód pro předplatné Halo Wars 2: Season Pass
* Kabel HDMI
* Napájecí kabel
* 14denní zkušební Zlaté členství Xbox Live

Více o konzoli na webu výrobce zde: http://www.xbox.com/cs-CZ/xbox-one-s?xr=shellnav
Více o bundlu na webu výrobce zde: https://www.microsoftstore.com/store/mseea/cs_CZ/pdp/productID.5089451500?icid=-Cat-Xbox-modDS-Palmer-012317-cs_CZ
Elektronické hracie zariadenia nesmú chýbať v žiadnej modernej domácnosti. Na Pesej zone nájdete herné konzoly ako Playstation, xBox alebo Nintendo, gamepady, joysticky, hracie volanty, ale aj najnovšie hry na PC, Xbox alebo Playstation.