Hobby

Golden Cup JH 024 F

diatonická foukací harmonika * tremolo * ideální pro začátečníky

Golden Cup JH 024 E

diatonická foukací harmonika * tremolo * ideální pro začátečníky

Casio AD E95100FP Adaptér pre EMI

CASIO ADE95100FR predstavuje napájací adaptér pre napájanie určitých klávesových nástrojov značky Casio. Oceníte ho ako náhradný adaptér, ale aj v prípade ak klávesy často prenášate.

Darčeková poukážka 20€

Darčeková poukážka v hodnote nie 20€ ale dáme Vám rovno 22€. Darčekovú poukážku Vám pošleme v elektronickej podobe alebo aj poštou riadne zabalenú ako darček, nebudete stým mať už viac starosti :-). Každá naša Darčeková poukážka obsahuje bezpečnostné prvky a jedinečný kód pod ktorým si môžete tovar objednávať. Môžete s tým hradiť aj náklady na poštovné. Platnosť poukážky je 365 dní od dňa zakúpenia to znamená obdarovaný ma dostatok času na uplatnenie :-). ...

Ahead 5B

Paličky AHEAD 5B, 16 - 0,595 - 0,3 - LT ---

  • Dĺžka v palcoch: 16
  • Priemer v palcoch: 0,595
  • Hrúbka steny v palcoch: 0,3
  • Typ Tapperu: LT

Golden Cup JH 016 G

diatonická foukací harmonika * tremolo * ideální pro začátečníky

GOLDEN CUP JH 1020 D

Harmonika Fúkacia harmonika, 20-tónová, ladenie D

Golden Cup JH 1020 G

Harmonika Fúkacia harmonika, 10 otvorov, 20 tónov, ladenie G dur

GOLDEN CUP JH 016 D

diatonická foukací harmonika * tremolo * ideální pro začátečníky
Voľný čas a myšlienky naň sú naším vykúpením, ktoré nás drží nad vodou v práci. Problém je, že keď sme skutočne vyšťavení a máme čas pre seba, tak často nevieme, ako s ním naložiť. Väčšina ľudí si v podstate vychutnáva ničnerobenie a to doslova. Zaujímavejšou alternatívou môže byť nájdenie vhodných záľub. A teraz nemáme na mysli koníčky typu sledovanie futbalu s pivom v ruke či exotickej telenovely popri žehlení. Skôr narážame na nejakú činnosť, ktorá nie je príliš náročná, no zároveň dokáže obohatiť váš život o niečo nové i zaujímavé. Medzi takéto nenáročné hobby patrí zberateľstvo. A je jedno, či budete mať zbierku kníh, známok, pohľadníc, odznakov, možností je skutočne neúrekom. O niečo náročnejšie môže byť chovateľstvo. Stále ide o pomerne pasívnu aktivitu, no už budete musieť zabezpečiť doplnky pre svojho domáceho miláčika ako krmivá, klietky, akvária, hračky, vodítka, misky a podobne, podľa výberu zvieratka. Ak máte záujem o niečo tvorivejšie, tak skúste ručné práce alebo modelárstvo. Vy sa zabavíte, zrelaxujete a zároveň môžete spraviť radosť svojim blízkym vlastnoručne vyrobenými korálikmi, obrazmi či modelmi lietadiel, automobilov alebo niečoho úplne iného. Tých, ktorí hľadajú oddych mimo domova, určite zaujme rybárstvo. Príjemné posedenie pri vode, k tomu oheň a vôňa pečúcej sa ryby šíriaca sa vôkol. Stačiť Vám bude rybársky prút s navijákom a vlascom, na konci ktorécho bude upevnený háčik s chutnou a neodolateľnou nástrahou. Samozrejme nezabudnite na rybársky preukaz, aby sa vám tie ryby nepredražili.