Herné konzoly

Sony Playstation 4 500GB


Playstation 4 - 500GB Slim

Zažij menší a elegantnější systém PS4, který je díky úžasnému výkonu snem každého hráče.

Systém PS4 v novém, tenčím provedení
*Nech se oslnit neuvěřitelně živými barvami díky dechberoucí grafice HDR.
*Uspořádej si hry i aplikace a sdílej je s přáteli v novém intuitivním rozhraní.
*Ulož si hry, aplikace, snímky obrazovky a videa na disk
*Všechny skvělé seriály, filmy a další obsah v oblíbených zábavních aplikacích.

Perfektní ovládání
Bezdrátový ovladač DUALSHOCK 4 se může pochlubit novým vzhledem a provedením, včetně viditelnější a barevnější světelné lišty. Osud máš teď ve svých rukou. Jedná se o nejvíce ergonomický a intuitivní ovladač PlayStation, který jsme vytvořili.

Share Play - Pozvi kamarády na nové dobrodružství, vyzvi je na multiplayerový souboj nebo je nech převzít kontrolu a hrát za tebe, i když nevlastní samotnou hru.
Remote Play - Už nemusíš být přilepený na televizní obrazovce, streamuj hry prostřednictvím domácí bezdrátové sítě na počítač PC nebo Mac, systém PlayStation Vita nebo zařízení Sony Xperia.
Streamuj hraní - Vysílej svá dobrodružství do světa živě přes služby Twitch, YouTube nebo Dailymotion.
Sdílej během pár sekund - Sdílej snímky obrazovky a videa nejlepších momentů na Twitteru a Facebooku.
Spoj se s přáteli - Přidej se do skupiny, komunikuj s přáteli a najdi nové přátele v herních komunitách.

Specifikace:
-Product name: PlayStation®4
-Main Processor: Single-chip custom processor CPU : x86-64 AMD “Jaguar”, 8 cores GPU : 1.84 TFLOPS, AMD Radeon™ based graphics engine
-Memory: GDDR5 8GB
-External dimensions: Approx. 265×39×288 mm (width × height × length) (excludes largest projection)
-Mass: Approx. 2.1 kg
-BD/ DVD drive (read only): BD × 6 CAV DVD × 8 CAV
-Input/ Output: Super-Speed USB (USB 3.1 Gen1) port × 2 AUX port × 1
-Networking: Ethernet(10BASE-T, 100BASE-TX, 1000BASE-T)×1, IEEE 802.11 a/b/g/n/ac Bluetooth®v4.0
-Power: AC 100-240V, 50/60Hz

Dodávané příslušenství: ovladač Dualshock4, hry Crash Bandicoot a Ratchet&Clank

Sony Playstation 4 500GB Black

Sony Playstation 4 PS4 500GB Black
GRATULUJEME: Na tento výrobok platí 2. ročná Turbado záruka.
Náša záruka Vám ponúka viac ako záruka výrobcu.
A za príplatok 10% Vám ešte pribalíme:
Záručný servis do 48 hodín. 30-dňová skúška spokojnosti s tovarom. Odkup / výmena starého za nový model. A ak tieto služby nevyužijete do 2. rokov, peniaze za príplatok Vám vrátime!
Posúvame hranice hrania
Ako sa spoločnosť Sony pripravovala na získanie titulu „Najlepšia konzola na svete“? Na začiatku bol 8-jadrový procesor AMD Jaguar, ktorý spoločnosť Sony vyladila s cieľom dosiahnuť maximálny výkon. Grafický čip s výkonom 1,84 TFLOPS a špičková pamäť RAM GDDR5 ponúkajú vývojárom bezkonkurenčný potenciál pre hry ďalšej generácie.

Ukážte svetu svoje úspechy
Podeľte sa o svoje úspechy pomocou tlačidla Share. Zachyťte minulé hry, vytvorte živý prenos svojej hry počas hrania alebo sa pridajte ku hre rozohranej vaším priateľom.

Štíhle línie, presný dizajn
Štíhla konzola PS4 s výraznými hranami je jedinečne štýlová. Vďaka svojej forme s výrazným hranatým profilom a kontrastujúcimi panelmi s lesklou a matnou úpravou sa zmenila na moderné centrum zábavy.

Sila výkonu
Systém PlayStation®4 bol od základu navrhnutý tak, aby dal tvorcom hier možnosť využiť svoju predstavivosť, vyvíjať tie najlepšie hry a ponúknuť zážitky, aké doteraz neboli pri hraní hier možné. Vďaka mimoriadne rýchlym procesorom a vysokovýkonnej systémovej pamäti 8 GB zvládne systém PS4™ hry s bohatou a vernou grafikou a ponúkne úchvatné zážitky, ktoré prekonajú všetky očakávania.

Dokonalé ovládanie s ovládačom DUALSHOCK®4
Bezdrôtový ovládač DUALSHOCK®4 používa známe ovládacie prvky a zároveň nové spôsoby ovládania hier a interakcie s inými hráčmi. Vylepšené duálne analógové ovládače a tlačidlá ponúkajú ešte lepší pocit kontroly a kapacitná dotyková plocha prináša nekonečný potenciál možností pri hraní hier. Zažite evolúciu v hraní hier s bezdrôtovým ovládačom DUALSHOCK®4.

Osobný, usporiadaný obsah
Systém PS4™ si dokáže osvojiť vaše preferencie. Zistí, čo máte radi a čo nie, a dokonca umožňuje dopredu nahrať obsah obľúbených žánrov hier alebo obľúbených tvorcov, takže bude vždy pripravený. Hráči tiež môžu vidieť herné údaje zdieľané priateľmi, jednoducho sledovať hru priateľov alebo získať informácie o odporúčanom obsahu vrátane hier, televíznych relácií a filmov.

Hrajte počas preberania
Predĺžte si čas hrania vďaka možnosti hrať hry počas preberania titulov. Keď si hráč kúpi hru s touto funkciou, systém PS4™ preberie časť hry, takže môžete začať hrať, zatiaľ čo sa na pozadí preberie zvyšok hry.

Funkcia Remote Play
Funkcia Remote Play konzoly PS4™ plne odhalí potenciál systému PlayStation®Vita, ktorý sa tak stane dokonalým spoločníkom. Vďaka systému PS