GPS navigácie

Garmin Edge 1000

Prepracovaný cyklopočítač s GPS a navigáciou pre náročných! Je vybavený farebným dotykovým displejom s duálnou orientáciou, ktorý je prispôsobený pre ovládanie v rukaviciach, aj v daždi. Každá jazda sa stane zážitkom vďaka dodávaným mapám - Turistickej mape Slovenska (SK TOPO + SK TOPO cyklo) a cyklomape Európy. Edge 1000 využijete rovnako efektívne pri cestnej alebo terénnej cyklistike.

Mio Spirit 7670 Evropa

Navigácia Spirit 7670 LM obsahuje doživotnú aktualizáciu máp a tak už sa nikdy nebudete musieť starať o nové mapy alebo zmeny v cestnej sieti. Spirit 7670 LM vás zavedie bez zaváhania novými cestami aj na nové adresy. Nová navigácia Mio Spirit 7670 LM má všetko, čo sa od výkonnej navigácie očakáva, vrátane širokouhlého displeja 5"(12,7 cm) a jedinečných navigačných funkcií vrátane Hands-free Bluetooth, vďaka ktorému môžete uskutočnit telefonický hovor aj za jazdy. + Navigácia 7670 LM Truck je vybavená databázou rýchlostných radarov s doživotnou aktualizáciou, takže budete mať vždy istotu, kde riadiť obzvlášť opatrne. Aktualizácie nájdete v programe MioMore desktop.  

Funkcia Výber trás umožňuje predbežné prehliadanie trás, funkcie IQRoutes ™ a Learn Pro ™ umožňujú ísť po lepšej trase a vďaka funkcii Upozornenie na dopravný ruch v reálnom čase (TMC) sa vyhnete kolónam.

Zariadenie Spirit 7670 LM je plnohodnotná navigácia spĺňajúce tie najnáročnejšie požiadavky.

Vďaka integrovanému AV vstupu je možné pripojiť napríklad parkovaciu kameru a vyhnúť sa tak prípadnej havárii.

Optimalizovaná navigácia pre kamióny, karavany apod. Bezpečná cesta je navrhnutá s ohľadom na dĺžku, váhu, náklad a typ vozidla *   * Rozmerové a váhové obmedzenia nie sú k dispozícii vo všetkých Európskych regiónoch.  

Základná charakteristika:   5 "dotykový displej

Mapy celej Európy TeleAtlas (44 krajín) + doživotná aktualizácia máp

Vyhľadávanie podľa čísel popisných a orientačných

Hands-free Bluetooth - s pripojením mobilného telefónu môžete telefonovať za jazdy bez použitia rúk!

Hlasové ovládanie v slovenčine

Slot pre MicroSD kartu, nie je súčasťou balenia !!

Možnosť požičiavania máp

Vstavané RDS-TMC - pre aktuálne informácie o uzávierkach, nehodách, zápchach

AV vstup pre pripojenie externého prehrávača alebo zadnej kamery "Nájdi moje auto" - uložením súradníc ľahko nájdete svoj voz

Parkovací asistent - umožní vyhľadať v okruhu 1km parkovacie plochy

IQ Routes - trasa vypočítaná na základe reálnych informácií od iných vodičov

Plánovač výletov - nastavením bodov na trase a pridaním priorít navigácia vytvorí ideálne trasu

Náhľad na odbočenie a križovatky

Výber z trasy na jednej obrazovke

SmartRoutes ™ - vďaka informáciam od miliónov vodičov navigácia navrhne najefektívnejšiu a najrýchlejšiu trasu do cieľa

Predinštalovaná databáza radarov na 3 mesiace zadarmo

Ovládací softvér MioMore Desktop  

Obsah balenia

Software

Držiak na sklo autonabíjačka

Tempe™ - externý snímač teploty prostredia

Tempe™ - externý snímač teploty prostredia! Pre presné a objektívne meranie teploty prostredia prostredníctvom externého snímača. tempe™ bezdrôtovo komunikuje s kompatibilnými zariadeniami od Garmin-u a odosiela dáta o teplote priamo do zariadenia. Po pripnutí tempe™ na oblečenie, ruksak alebo topánku získate prehľad o aktuálnej teplote, zmenách teploty a pod. Aktuálny zoznam kompatibilných zariadení Garmin nájdete na záložke"Súvisiace produkty" Po prepojení s kompatibilným GPS prístrojom Garmin, dokáže zaznamenať reálnu teplotu okolia. Teplotu sa zobrazuje na displeji prístroja a zaznamenáva pre zobrazenie po prenose do počítača.

Home Port - plánovací softvér pre Bluechar g2/g2 vision

HomePort je dodávaný na pamäťovej karte formátu microSD (SD), z ktorej sa program inštaluje do PC. Inštalácia programu je veľmi jednoduchá a vyžaduje minimálne skúsenosti práce s PC. . HomePort je program pro PC, který umožňuje zobrazit námoné mapy BlueChart G2 a G2 Vision na PC. Mapy BlueChart G2 Vision jsou dodávané na datových kartách a bez programu HomePort je možné s mapou z karty pracovať iba na displeji kompatibilného námorného GPS. . Hlavné prednosti . Nainštalovaný program HomePort je schopný po pripojení štandardnej čítačky SD karet a vložení datovej karty s mapou BlueChart G2 Vision do čítačky zobraziť námornú mapu z karty v programu. . Funckie HomePort . Nainštalovaný program HomePort je schopný po pripojení štandardnej čítačky microSD/SD kariet a vložení datovej karty s mapou BlueChart G2 Vision do čítačky zobraziť námornú mapu z karty v programu. Na monitore PC tak môžete podrobnú mapu nielen prehliadať, ale i nad mapou plánovať trasy a zálohovať prejdené trasy, prezerať profil dna pod naplánovanou alebo prejdenou trasou. Prípadne zobraziť letecké snímky, polohy nebeských telies alebo informácie o prístavoch a použitých námorných mapách, ktoré sú súčasťou podrobných námorných máp Bluechart g2 / g2 Vision.

TomTom Update 1 rok

Výrobca: TomTom; Trieda produktu: GPS mapy; Kompatibilný s: nedostatok dát; Mapy: nedostatok dát; Digitálne mapy: nedostatok dát; Požiadavka aktivácie: Nie

FORERUNNER 10 green-white

Každý kilometer sa počíta! Forerunner 10 sú naše najľahšie a najjednoduchšie športové hodinky s GPS. Vďaka integrovanému GPS zobrazujú a zaznamenávajú Ako rýchlo? Ako ďaleko? bežíte a Koľko ste spálili kalórii. Takto môžete ľahko sledovať vaše zlepšenia a motivovať sa pre ďalšie výkony. Dizajn, štýl a funkčnosť Forerunner 10 je dodávaný v troch prevedeniach, tak aby ste si mohli vybrať ten najvhodnejší podľa vašich predstáv. Okrem zobrazeného prevedenia ponuka doplnená o model v iných farbách s rovnakými rozmermi Forerunner 10 pink-white. Sériu dopĺňa mohutnejší model Forerunner 10 black-red, vhodný na zápästie s väčším priemerom. Získajte motivácia pre Vaše aktivity Hlavnou prednosťou je jednouduchosť, prehľadnosť a moderný dizajn. Základne funkcie sú doplnené čas, dátum, budík, stopky sú doplnené o funkcie: stopky, tempo behu, rýchlosť, vzdialenosť, spálené kalórie ďalšie. Štandardná výbava Vďaka integrovanému GPS nepotrebujete žiadne ďalšie snímače a doplnky. Naviac výrobca integroval zaujímavú a obľúbenú funkciu pre všetkých Virtual Pacer alebo virtuálny motivátor pre udržiavanie zvoleného tempa podľa aktivity. Intuitívne používateľské rozhranie Intuitívne tlačidlá umiestnené okolo veľkého, jasného displeja poskytujú ideálny prehľad o nameraných dátach bez jeho zbytočného zakrývania pri ovládaní hodiniek. Samozrejmosťou je voliteľné ovládacie menu v slovenčine. Používateľská príručka je dostuná na odkaze návod na inštaláciu je dostupný na odkaze > > > > > >

TOMTOM START 20 Europe LIFETIME mapy

- LIFETIME mapy - doživotní aktualizace map ZDARMA (vztahuje se na životnost přístroje)- Méně stresu při řízení- Dokonalé navádění jízdními pruhy pro mimořádný přehled při navigaci komplikovanými křižovatkami- QuickGPSfix™

Navigácia typ: 8410 NAVIGON

OCKosice - Ku nam mate najblizsie GPS NAVIGÁCIA NAVIGON 8410 MAPA FEUCestovanie autom je rýchly spôsob ako sa dopraviť z miesta A do miesta B a popritom sa zastaviť aj v C na obed či v D na nákup. No nejednému vodičovi sa už stalo, že musel ísť niekam, kde to nepozná. Problém je v tom, že veľakrát navigovanie pomocou orientačných tabúľ nestačí na to, aby ste prišli tam, kam máte namierené. Ako neoceniteľný pomocník vtedy poslúži navigácia. GPS do auta sú doplnkom, ktorý si môžete nechať namontovať priamo od predajcu automobilu alebo si zaobstarať dodatočnú navigáciu od renomovaných výrobcov. Aby ste ju nemuseli držať na kolenách, určite vyskúšajte držiaky a príslušenstvo pre navigácie, ktoré poskytujú užívateľský komfort pre akýkoľvek typ navigácie. Zúfať nemusia ani motorkári. Výrobcovia myslia aj na nich, preto začali vymýšľať aj motocyklové navigácie. Turistické výlety budú odteraz oveľa zábavnejšie, keď už polovicu času nestrávite blúdením kade-tade.