GPS mapy

Garmin CityNavigator NT Turkey

Popis produktu: Mapový produkt City Navigator Turkey NT je dostupný vo forme predinštalovanej microSDSD karty. Predinštalovaná mapa na microSDSD sa nedá inštalovať do PC. V prípade že má uživaťeľ záujem o aktuálnejšiunovú verziu mapy, je potrebné zakúpiť novú predinštalovanú kartu s danou mapou.

Garmin BirdsEye Satellite Imagery - karta

BirdsEye™ Satellite Imagery

Karta obsahuje aktivačný kód pre sprístupnenie služby na 1 rok od aktivácie.

V kombinácií s bezplatným nástrojom BaseCamp™ dokážete jednoducho prenášať a používať satelitné snímky vo vašom GPS ako podkladovú mapu.

Získate tak reálny náhľad na terén vo vašom okolí, vďaka satelitným snímkam vo vysokom rozlíšení....

Garmin CityNavigator NT UK & Ireland

Interaktívny detailný prehľiadač mapy je dostupný na nasledovnom odkaze > > >

Mapový produkt City Navigator UK & Ireland NT je dostupný vo forme predinštalovanej microSD/SD karty.

Predinštalovaná mapa na microSD/SD sa nedá inštalovať do PC.

V prípade že má uživaťeľ záujem o aktuálnejšiu/novú verziu mapy, je potrebné zakúpiť novú predinštalovanú kartu s danou mapou.

Garmin nüMaps Lifetime Severná Amerika

Popis produktu:

Aktualizačná darčeková karta, pre doživotnú aktualizáciu máp (počas životnosti zariadenia)

Ako to funguje?

Pre použitie nüMaps Lifetime budete potrebovať vaše kompatibilné Garmin zariadenie, váš počítač a USB kábel. Nejedná sa o mesačné poplatky alebo prebiehajúce náklady na údržbu; platíte len raz. Keď budete chcieť aktualizovať vaše mapy, pripojíte vaše zariadenie k počítaču a prihlásite sa do svojho myGarmin konta, kde budú pripravené k inštalácii posledné mapové dáta. Neustále zhromažďujeme nové mapové dáta a aktualizácie, ktoré by mali byť dostupné až štyri krát za rok. Vyznačte si notifikáciu e-mailom, ktorý vás upozorní na dostupnosť nových dát.

Navigovanie s dôverou s nüMaps Lifetime.

Vlastnosti pokrytie obsahuje detailné mapy územia Severnej Ameriky, ktoré obsahujú automobilové cesty, štátne a regionálne dopravné tepny a miestne cesty. aktualizácia uličných máp vo vašom kompatibilnom GPS Garmin počas životnosti zariadenia. sťahovanie posledných dát pribli...

Mio Combo 5207u Truck Lifetime

Zoznámte sa s novou navigáciou Mio Combo 5207 Truck, unikátnou kombináciou GPS navigácie s integrovanou bezpečnostnou kamerou.

S týmto tenkým a ľahkých zariadením ste schopní zaznamenať každú minútu Vašej cesty a to bez nutnosti pridať na palubnej doske ďalšie zariadenia.

Nové Combo truck sa postará o naplánovanie cesty pre veľké vozidlá. Na základe individuálnych detailov. ako sú rozmery vozidla, typ nákladu a váha bude navrhnutá konkrétna trasa. Zariadenie Vám pomôže vyhnúť sa nebezpečenstvu spojené s ostrými zákrutami a rôznymi obmedzeniami na niektorých trasách. Riaďte bezpečnejšie s predinštalovanými rýchlostnýmiúdajmi pre nákladné vozidlá a databáz rýchlostných radarov - v dostatočnom predstihu budete upozornení, aby ste mali čas bezpečne spomaliť.

Nové Combo truck je vybavené mnohými užitočnými funkciami vrátane doživotnej aktualizácie máp, takže sa už nikdy nebudete musieť obávať zastaraných máp či zmien na ceste. Navedie Vás do nových ulíc a na novej adresy bez zaváhania. Jednoducho pripojte

Combo k PC, nainštalujte MioMore desktop SW a skontrolujte, či sú k dispozícii aktualizácie. Nové aktualizácie budete dostávať po celú dobu životnosti Vášho zariadenia a to až 4x ročne.

Combo je vybavené aktuálnymi informáciami o rýchlostných radaroch po celú dobu životnosti Vášho zariadenia, takže budete vždy vedieť, kde si dať pozor na rýchlosť. Aktualizácia údajov o radaroch je súčasťou aktualizácie máp.

Z hlavného menu alebo z obrazovky s mapou jednoducho zvoľte možnosť "kamera" k zapnutiu integrovanej kamery. Akonáhle naštartujete, combo začne nahrávať záznam v rozlíšení 720p a stane sa tak osobným očitým svedkom Vašej cesty. V prípade nehody tak máte vždy záznam udalosti. A v prípade, že ste si užili jazdu krásnou krajinou, môžete zdieľať svoje zážitky s rodinou či priateľmi. Zobrazte si zaznamenané videá aj v Mapách Google pri prehrávaní videa na MiVue Správca (kompatibilný s Windows a Mac).

Kamera aj navigácia funguje súčasne a zachytáva každý moment bez prerušenia navádzania. Toto robí z comba ideálne riešenie pre kohokoľvek, kto má rád čistú palubnú dosku, oceňuje bezpečnosť a chce mať záznam svojich ciest.   * Na stránke mio.com sa oboznámte s podmienkami doživotnej aktualizácie máp. Mio More destop SW je kompatibilný iba so systémom Windows ** Rýchlostné radary nie sú obsiahnuté u Švajčiarska, Lotyšska, Litvy, Estónska

 • 5 "navigácia s mapami celej Európy (44) s doživotnou aktualizáciou máp
 • vstavaná kamera pre záznam udalostí pred vozidlom
 • rozlíšenie 720p HD, lepšia svetelnosť F2.8
 • G senzor, automatické zapnutie, 120 ° uhol záznamu
 • video vstup, výstup na slúchadlá
 • 4GB vstavaná pamäť, podpora MicroSD kariet (2x slot)
 • 8GB microSD karta súčasťou balenia !!!
 • vstavaná databáza radarov s doživotnou aktualizáciou
 • IQRoutes pre najrýchlejšiu trasu podľa času a dňa v týždni
 • Learn Pro sa učí štýl jazdy vodiča a odhaduje podľa neho dojazd do cieľa
 • sprievodca jazdnými pruhmi a odbočením
 • výber z trasy na obrazovke a plánovač trás + navyše plánovač výletov
 • režim nákladného vozidla - batéria 950mAh s veľkou výdržou