Fotopapiere

Epson S042154

Papiere Epson Premium Glossy Photo 13x18cm 30 listov: Prvotriedna profesionálna fotopapier Epson Premium s lesklým povrchom, ktorý v kombinácii s kvalitné atramentovou tlačiarňou ponúka vysoko kvalitné výtlačky fotografií. Papier je s gramážou 255 g/m 2 . Lesklá povrchová vrstva zaručuje hlboký kontrast a vierohodné podanie farieb spojené s dlho životnosťou. Toto balenie obsahuje 30 listov v rozmere 13x18 cm. Parametre a špecifikácie: Typ: Lesklý papier pre atramentovú tlač Gramáž: 255 g/m 2 Formát: 13x18 cm Balenie: 30 listov

Epson S041338

Stylus Color 890/900; Stylus Photo 900/950/1270/1290/1290S/2000P/2100,R200/300/1800/2400/R2880/R3000

Canon 1033A006

Papier s vysokým rozlíšením (HR-101N)

  • Povrchová úprava: matný
  • Rozmer: A3
  • Hrúbka: 0,12 mm
  • Hmotnosť: 106g
  • Balenie: 20 hárkov

Tento papier s povrchovou vrstvou je určený na produkciu žiarivých farieb a ostrých, zreteľných obrázkov.

Je ideálny na tlač dokumentov, tabuľkových hárkov a prezentácií vo vysokej kvalite s fotografiami a grafikou.

Výhody

Papier s vysokým rozlíšením

Pre zreteľné fotografie a grafiku

Kriedový papier pre žiarivé farby

Zvýšená zreteľnosť snímok

Detailné vlastnosti:

Kreatívne médium

Papier s vysokým rozlíšením je vďaka vysokému jasu ideálny na tlač dokumentov, tabuľkových hárkov a prezentácií so žiarivými fotografiami a grafikou vo vysokej kvalite

Okamžite suché fotografie

Originálne fotografické papiere Canon sa vyznačujú mikro-poréznou vrstvou, ktorá rýchlo absorbuje atrament hlboko pod povrch, vďaka čomu zvyšky atramentu nezostávajú na povrchu papiera.

Canon 2311B003

Lesklý fotografický papier Plus II (PP-201)

  • Povrchová úprava: lesklý
  • Rozmer: 10x15 cm (4x6")
  • Hrúbka: 0,27 mm
  • Hmotnosť: 275g
  • Balenie: 50 hárkov

Fotografický papier vysokej kvality s lesklou úpravou

Lesklý fotografický papier Canon Plus Glossy II predstavuje ideálny fotografický papier pre výstup v špičkovej kvalite s lesklou povrchovou úpravou.

Poskytuje dokonalú povrchovú úpravu pre digitálne fotografie a všetky vaše výtlačky.

Výhody

Úprava s vysokým leskom

Tlač fotografií v špičkovej kvalite

Reálny nádych so sýtou čiernou a živými farbami

Dokonale vhodný pre atramenty Canon Lucia a ChromaLife100+

Detailné vlastnosti:

Pokročilý amatér

Pre amatérskeho DSLR fotografa, ktorý vytvára svoje vlastné umelecké práce, je séria fotografického papiera Plus ideálnym spoločníkom pre tlač.

S povrchmi lesklého fotografického papiera Plus II každá fotografia bude vyzerať najlepšie.

Dokonalý lesk

Lesklé papiere Canon v porovnaní s konkurenčnými výrobkami zachytávajú atrament hlbšie pod vrchným lesklým povrchom.

Vďaka tomu „lesklá“ povrchová vrstva zostane vždy lesklá

Okamžite suché fotografie

Originálne fotografické papiere Canon sa vyznačujú mikro-poréznou vrstvou, ktorá rýchlo absorbuje atrament hlboko pod povrch, vďaka čomu zvyšky atramentu nezostávajú na povrchu papiera. Výsledok: okamžite suché fotografické výtlačky.

Fotografie, ktoré vydržia celý život

Lesklý fotografický papier Plus II je dokonale vhodný pre atramenty Canon Lucia & ChromaLife100+. Tlačová hlava FINE, atramenty a originálne fotografické papiere Canon vzájomnou súhrou chránia fotografie pred pôsobením plynov a svetla a garantujú zachovanie vašich cenných spomienok pre budúce generácie.

Epson S042153

Fotografický papier s lesklým povrchom Epson Premium Glossy Photo Paper - 40 listov / 10x15 cm, 255 g/m2. Vysoko kvalitný papier potiahnutý  plastovou vrstvou s gramážou 255 g/m2 s hmotnosťou a štruktúrou pravých halogenidostrieborných médií. V kombinácii s príslušnými fototlačiarňami Epson Stylus ponúka toto médium lepšiu svetelnú stálosť.

Epson S041332

Papier s gramážou 251 g/m2 potiahnutý vrstvou na báze živíc, jeho použitie je možné ako s pigmentovým, tak s farebným atramentom. Na dotyk budí tento papier dojem klasického foto papiera, pretože je silnejší a ťažší. Je ideálny pre použitie napr. pre svadobné fotografie či neobvyklé snímky krajiny. Túto duálnu funkciu iste využije mnoho profesionálnych fotografov, ktorí používajú pigmentové aj farebné tlačiarne.

HP Q6581A

Univerzálny rýchlo schnúci fotografický papier HP, stredne lesklý, je cenovo výhodné, porózne, stredne lesklé rýchlo schnúce fotografické médium. Univerzálny rýchlo schnúci fotografický papier HP, stredne lesklý, je cenovo výhodný papier s dlhou trvanlivosťou v interiéri aj exteriéri, vhodný na použitie s tlačiarňami HP a iných značiek. Univerzálny rýchlo schnúci stredne lesklý fotografický papier HP je cenovo výhodný stredne lesklý fotografický papier, ktorý umožňuje robustnú manipuláciu s rýchlo schnúcimi nádherne farebnými a UV atramentovými obrázkami, ktoré možno okamžite laminovať alebo montovať. Univerzálny rýchlo schnúci fotografický papier HP, stredne lesklý, je cenovo výhodné riešenie pre grafické prezentácie, expozície a farebné prezentácie s použitím dye-based alebo UV atramentov.

HP Q7993A

HP Rýchlo schnúci lesklý fotografický papier Premium 914mm x 30,5m, 36". S týmto papierom s certifikátom FSC® sa môžete spoľahnúť, že výtlačky budú trvácne. Získajte vynikajúce výsledky v oblasti grafiky vystavenej vo vnútri bez ohľadu na to, či na tlač používate atramenty HP na báze farbiva alebo pigmentu. Navyše získajte výnimočnú trvácnosť tlače vo výklade alebo mimo priameho slnka.

HP Q6583A

HP Univerzálny rýchlo schnúci saténový fotografický papier 1524mm x 30,5m. Univerzálny rýchloschnúci saténový fotografický papier HP umožňuje tlač trvácnych obrázkov, ktoré priťahujú pozornosť. Dosiahnite výraznejšiu čiernu farbu, živšie pastelové farby a vylepšenú saténovú textúru na tomto ekonomickom papieri s certifikátom FSC®. Tlačte bez obsluhy vďaka kotúčom jumbo.

HP Q8691A

Prehľad

Tlačte realistické fotografie so sýtymi a živými farbami a pôsobivou povrchovou úpravou. Fotografie sú okamžite suché, takže ich môžete priamo z tlačiarne posunúť ďalej bez rozmazania.

Funkcie

Fotografie môžete vybrať priamo z tlačiarne a pracovať s nimi ďalej bez toho, aby sa rozmazali. Fotografie schnú okamžite a sú odolné voči vode a rozmazaniu. Pri umiestnení pod sklo alebo do albumu odolajú trvácne fotografie vyblednutiu rovnako dlho ako mnohé výtlačky spracované v komerčnej tlačiarni.1

Tlačte a zdieľajte svoje milované fotografie – s použitím fotopapiera HP Advanced je to jednoduché. Tlačte nádherné fotografie so sýtymi a živými farbami, ktoré zachytávajú vaše spomienky so skutočnou presnosťou. Dosiahnite maximálnu intenzitu farieb s pôsobivou povrchovou úpravou.

Vyhnite sa šmuhám a škvrnám – tlačiarne, atramenty a papiere HP sú presne vyrobené tak, aby spoločne dosahovali optimálne výsledky.

Špecifikácie

Rozmery médií 100 x 150 mm

Počet hárkov média v balíku 25

Úprava média

Lesklý

Hmotnosť tlačového materiálu 250 g/m2

Hrúbka tlačového materiálu 10,5 mil.

Prevádzkové požiadavky

Rozsah prevádzkovej teploty 15 až 30 °C

Rozsah skladovacích teplôt 0 až 40 °C

Skladovacia vlhkosť od 10 do 80 % relatívnej vlhkosti

Rozmery a hmotnosť

Rozmery balenia (š x h x v) 123,8 × 14,29 × 181 mm

Hmotnosť balenia 0,15 kg

Čo obsahuje balenie

Záruka

Tento produkt HP je zabezpečený zárukou a prostredníctvom oddelenia servisu a podpory zákazníkov HP.

Čo je v krabici 25 listov papiera 10 x 15 cm 1 Trvácnosť zobrazenia hodnotilo laboratórium HP Image Permanence Lab; výsledky sa líšia podľa atramentu. Podrobnosti nájdete na stránke http://www.hp.com/go/printpermanence.

HP C6035A

Žiarivo biely papier HP pre atramentové tlačiarne je najžiarivejší nízko-nákladový papier od HP pre každodenné čierno-biele a farebné perové kresby. Špeciálne upravený povrch rýchlo schne a umožňuje dosiahnuť ostré rozlíšenie línií a farebné výtlačky s vysokým kontrastom.

Žiarivo biely papier HP pre atramentové tlačiarne je špeciálne upravený papier na jemné línie a text, jednotné výplne a farby s vysokým kontrastom.

Žiarivo biely papier HP pre atramentové tlačiarne má špeciálne upravený, okamžite schnúci povrch, ktorý zaručuje maximálnu produktivitu bez zbytočného čakania.

Žiarivo biely papier HP pre atramentové tlačiarne je viacúčelový papier za prijateľnú cenu, ktorý je ideálny na každodenné použitie.

Ostré línie.

Žiarivo biely papier.

HP Q8698A

HP Advanced Photo Paper, lesklý HP Q8698A - A4, 250 g / m2, 50 listov. Výstava umožňuje tlačiť kvalitné, bohaté, živé farby a úžasné lesklé. Fotografie schnú okamžite, ihneď vyberte z tlačiarne, s alebo bez rozmazania rozmazávaniu. Musí udržiavať dokonalý rám odolávajú blednutiu dlhšie než 200 rokov. Rad HP Advanced Photo Paper je určený pre tých, ktorí chcú tlačiť trvanlivé fotografie pomocou softvéru HP 38 kaziet pigmentového atramentu a HP Vivera.

HP Q8698A papierové vlastnosti

Tlačiť fotografie v laboratórnej kvalite s bohatými realistickými farbami

Rýchloschnúce fotografií odolný voči vode - to by mali byť odstránené z tlačiarne

Pre dosiahnutie najlepších výsledkov automaticky s technológiou HP Auto Sense

HP Q8698A technológie

A4

Hmotnosť 250 g / m2

Číslo v kolónke - 50 listov.