Farby na vlasy

Kallos KJMN krémová farba na vlasy 10.0 platina blond 100 ml

Profesionálna krémová farba na vlasy so vzorcom novej generácie. Vybrané komponenty ponúkajú prirodzene svetlé odtiene a dokonalé krytie. Aktívne zložky Arganového oleja a keratínu zabezpečujú mimoriadnú ochranu pokožke hlavy a vlasom. Najmä však dlhotrvajúci farebný efekt. Vyberte si ten správny odtieň a použiťe vhodný Peroxid vodíka.

Zmiešavací pomer farby a peroxid vodíka je 1:1,5. Peroxid 10 vol.tone v tóne, alebo tmavšie / 20 obj. 1-2 úrovne slabšia / 30 obj. 2-3 úrovne slabšia / 40 obj. viac než 4 úrovne slabšia. V miske miešajte kým nedosiahnete krém.

Vzorkovník nájdete na tomto linku.

Použitie: Začnite aplikáciu na suché, neumyté vlasy z nového rastu, nechajte pôsobiť 30 minút. Na koniec umyte vlasy šampónom.

Kallos KJMN krémová farba na vlasy 0.22 fialová 100 ml

Profesionálna krémová farba na vlasy so vzorcom novej generácie. Vybrané komponenty ponúkajú prirodzene svetlé odtiene a dokonalé krytie. Aktívne zložky Arganového oleja a keratínu zabezpečujú mimoriadnú ochranu pokožke hlavy a vlasom. Najmä však dlhotrvajúci farebný efekt. Vyberte si ten správny odtieň a použiťe vhodný Peroxid vodíka.

Zmiešavací pomer farby a peroxid vodíka je 1:1,5. Peroxid 10 vol.tone v tóne, alebo tmavšie / 20 obj. 1-2 úrovne slabšia / 30 obj. 2-3 úrovne slabšia / 40 obj. viac než 4 úrovne slabšia. V miske miešajte kým nedosiahnete krém.

Vzorkovník nájdete na tomto linku.

Použitie: Začnite aplikáciu na suché, neumyté vlasy z nového rastu, nechajte pôsobiť 30 minút. Na koniec umyte vlasy šampónom.

L´Oréal Casting Sunkiss Tropical sprej na zosvetlenie prírodných vlasov 125 ml

Casting Sunkiss Tropical - Postupne zosvetľujúci sprej

 • jemný sprej s dlhotrvajúcim účinkom, ktorý vaše vlasy postupne zosvetlí
 • sprej je vhodný pre nefarbené alebo melírované vlasy
 • vaše vlasy budú ako pobozkané slnkom
 • postupne zosvetľuje
 • ľahké zloženie
 • jednoduchá aplikácia

Použitie:

Aplikujte po celej hlave, alebo iba na pramienky okolo tváre a na končeky. Aplikujte na suché vlasy. Neoplachujte. Pre viditeľnejšie výsledok vysušte vlasy na slniečku alebo použite fén.

HennaPlus Přírodní prášková barva (Colour Powder) 51 Oříšková

HennaPlus Přírodní prášková barva (Colour Powder) 51 Oříšková. Skvělá volba pro zcela přirozené obarvení vašich vlasů. Přírodní prášková barva HennaPlus dodá vlasům objem a přirozený lesk. Posiluje strukturu vlasů a použité bylinné složky posilují vlasové kořínky. Jediný 100 % přírodní přípravek pro nejkrásnější, intenzivní a přirozený odstín i okouzlující lesk. Neobsahuje amoniak, peroxid ani žádné další chemické složky.

L´Oréal Hair Touch Up Svetlá hnedá 75 ml

Vlasový korektor pre optimálne krytie.

Účinky: Ideálny pomocník pre zakrytie šedivých odrastov medzi návštevami kaderníka. Ohromujúca výsledok, rýchle krytie. Vodeodolný. Ľahko sa vymýva pri šampónovaní.

K dispozícii v 4 odtieňoch:

Čierna - pre hnedé až čierne vlasy Hnedá - pre hnedé vlasy Svetlo hnedá - pre svetlo hnedé až tmavé blond vlasy Tmavá blond - pre blond až tmavo blond vlasy Typ vlasov:

Tento produkt je vhodný pre všetky typy vlasov.

Aplikácia:

Pred použitím dobre pretrepte. Aplikujte rovnomerne na suché naštylizované vlasy zo vzdialenosti aspoň 15 cm.

HennaPlus dlouhotrvající barva na vlasy Medium Blond - sytá blond 7

Long Lasting Colour - Dlhotrvajúca farba na vlasy

 • dlhotrvajúca farba HennaPlus prináša krásne , trvanlivé a intenzívne odtiene , očarujúci lesk a vyváženú starostlivosť o vlasy
 • vaša nová farba vydrží až 3 mesiace
 • dlhotrvajúce farby 100 % kryjú šediny a dokážu zosvetliť či stmaviť farebný odtieň vlasov až o 6 stupňov
 • farby poskytujú dokonalé krytie šedín aj na úplne sivé vlasy

Balenie obsahuje: fľaštička A - aktivátor tuba B - dlhotrvajúca farba colour fix - fixačný kondicionér ochranné rukavice podrobný návod na použitie

V balení nájdete všetko, čo je potrebné ku kompletnému zafarbeniu vlasov dlhých po ramená, pre farbenie dlhších či výrazne hustých vlasov potrebujete dve alebo viac balení - v tomto prípade si pripravujte farbu vždy postupne, jedno balenie po druhom.

Použitie

Najskôr si pozorne prečítajte príbalový leták, na základe inštrukcií zmiešajte aktivátor s dlhotrvajúcou farbou, až vznikne homogénna hmota. Začnite ihneď s aplikáciou na neumyté suché vlasy. Viac informácií o použítí a dobe pôsobenia nájdete v príbalovom letáku.

HennaPlus Přírodní barva na vlasy pro muže Men Own Hnědá

HennaPlus Přírodní barva na vlasy pro muže Men Own Hnědá. Barva Men's Own je určená speciálně pro barvení mužských vlasů. Přináší dlouhotrvající přirozené barvy, zdravý vzhled a lesk, spolu s intenzivní ochrannou péčí o vlasy. Pomůže vám navrátit přirozenou barvu vlasů už během 5 minut. Použití je rychlé a stejně snadné jako použití šamponu. S jedinečným složením bez amoniaku, s Colour Match technologií a Slow Fade dosáhnete perfektního výsledku a poskytnete vašim vlasům tu nejlepší péči. Barva je velmi jemná a šetrná k vlasům i pokožce. Trvanlivost barvy je až 6 týdnů. Vhodné pro barvení vousů, kníru či kotlet. K tomuto účelu použijte přiložený speciální štětec.

L´Oréal Homme Cover 5 Hair Color Barva na vlasy pre mužov Barva na vlasy odstín 4 Medium Brown hnědá 3 x 50 ml

Cover 5 'je určený mužom, ktorí chcú zakryť svoje biele vlasy prirodzeným a diskrétnym spôsobom bez nustnosti radikálne zmeny.

Revitalizačný gél bez amoniaku pre prirodzené transparentné krytie až 50% bielych vlasov za 5 minút. 4 hlavné výhody:

 • Rýchlosť - aplikácia počas 5-tich minút.
 • Diskrétnosť - aplikácia podobná šampónové kúpeli.
 • Prirodzenosť - prirodzené odlesky, bez falošných teplých tónov, bez efektu odrastú.
 • Iba pre mužov - 6 odtieňov špeciálne vytvorených tak, aby zodpovedali prírodné výške tónu mužských vlasov.

Technológia:

Technológia Chrono blend

 • Rovnováha starostlivo vybraných farbív zaručuje, že výsledok nie je ani príliš teplý, ani príliš studený, ale zostáva v čisto neutrálnej zóne.
 • Výsledný efekt pôsobí prirodzeným dojmom, intenzita bielych vlasov je diskrétne potlačená už za 5 minút.
 • Prirodzený reliéf vlasového vlákna je zachovaný, úplne v harmónii s pôvodným prírodným odtieňom.
 • Vlasy vyzerajú "osvieženie".
 • Výsledný efekt Cover5 vydrží vo vlasoch 4-5 týždňov, počas ktorých sa z vlasov pomaly postupne vymýva, bez toho, aby získaval teplé odlesky.

Typ vlasov:

Muži, ktorí majú viac ako 50% bielych vlasov.

Použitie:

Originálne tekutá a priesvitná textúra sa pri aplikácii rýchlo mení v ľahký a olejovitý gél od okamihu zmiešania s oxydantem. 1. Príprava: Noste ochranné rukavice. Produkt sa mieša v pomere 1:1 - 50 ml farbiaceho gélu a 50 ml L'Oreal Professionnel Oxydantu 6%. 2. Nanášanie a vymývanie: Nanášajte na suché, neumývané vlasy. Nepoužívajte žiadne kovové predmety. Prvé farbenie: Naneste na korienky, dĺžky a končeky. Nechajte pôsobiť 5 minút. Nakoniec naemulgujte a starostlivo vypláchnite. Poznámka: Neprekračujte čas pôsobenia. Len pre tmavšie výsledok nechajte pôsobiť 10 minút.

Pozor Oxydant Loreal 6%, ktorý je potrebný k aplikácii, nie je súčasťou balenia a je potrebné ho kúpiť zvlášť!

Kallos Melírovací prášok 35 g

Melírovací prášok Kallos.

Kjmn melírovací prášok je nová rada skvelého profesionálneho melíru, ktorý má rýchlejšie účinky zosvetlenia.

Pre dosiahnutie intenzívneho odfarbenie odporúčame miešať s Kallos oxidantom.

 • Pre zaručený výsledok odporúčame miešať s KJMN oxidantami v pomere 1:2 podľa stupňa chceného zosvetlenia.
 • Objem: 35 g

Kallos Color Remover- Odstraňovač farby 100 ml

KALLOS Odstraňovač farby z pokožky 100ml. Tekutina je vhodná na odstránenie farby z pokožky po kaderníckych úkonoch. Jemne odstraňuje farebné škvrnky z pokožky. Odstraňovač farby je vyrobený z neagresívnych látok, ktoré Vašej pokožke neublíži. Je vhodný pre akýkoľvek typ pokožky,žiadna pokožka nereaguje podraždene pri styku s nimi. Nemusíte sa tak báť zloženia odstraňovača,pretože je vyrobený len z látok,ktoré nepoškodia Vašu pokožku,prípadne Vaše vlasy,ak sa dostane s nimi d

Schwarzkopf Color Creme Golden Gloss dlhotrvajúca farba na vlasy so zlatými odleskami nugát W5

Palette Intensive Color Creme s Ultimate keratínom. Vaša obľúbená farba na vlasy Vám prináša dlhotrvajúcu vysokú intenzitu farebného odtieňa a žiarivý lesk. Receptúra s Ultimate keratínom ošetruje Vaše vlasy a zároveň v nich ukotvuje vysokointenzívne pigmenty, pre maximálnu žiarivosť farby. Vaše vlasy zanechá s pocitom hebkosti a dokonale chránené pred vyblednutím farby. Dlhotrvajúca intenzita, maximálne žiarivá farba, ošetrené a zdravo vyzerajúce vlasy. 100% krytie šedín. Balenie obsahuje 1 tubu farbiaceho krému 50ml, 1 fľaštičku s vyvíjaciou emulziou 50ml, 1 pár rukavíc a 1 návod na použitie. Nugát.