Erotické čistiace prostriedky

Fleshlight FleshWash 100 ml

Fleshlight Wash čistiaci prostriedok pre erotické hračky, je nutnosťou pre každého majiteľa Fleshlight. Tento čistič v 100 ml spreji využíva silnú antibakteriálnu látku triclosan, ktorá čistí a čistí povrch, na ktorý je aplikovaná ničí baktérie a udržiava vašu Fleshlight hygienicky čistú. Fleshlight Wash sa odporúča pre čistenie všetkých Fleshlight produktov a iných erotických hračiek. Nedráždi kožu, nie je mastný a neobsahuje alkohol. Je bezpečný pre použitie s latexom, silikónom a Superskin od Fleshlight. Na dosiahnutie najlepších výsledkov, umyte Fleshlight teplou vodou na vnútornej a vonkajšej strane po každom použití. Potom nastriekajte dostatočné množstvo čističe Fleshlight Wash na vnútornú a vonkajšiu stranu a nechajte ju vyschnúť na dobre vetranom mieste.

Lelo - Antibacterial Cleaning Spray 60 ml

Čistiaci sprej prémiovej kvality, so silným antibakteriálnym účinkom, šetrný ku pokožke, priamo od LELO! Špeciálny antibakteriálny čistiaci sprej, ktorý vďaka svojim aktívnym antimikrobiálnym zložkám dokonale zničí 99,9% baktérií a choroboplodných zárodkov. Tak, ako tvrdo a rezolútne zaobchádza s baktériami, taký je šetrný k pokožke a čisteným predmetom. Vďaka prídavku zinočnatých solí znižuje riziko iritácie na minimum a má tiež špeciálne antivírusové a fungicídne vlastnosti. Jeho použitie je absolútne bezpečné, produkt je šetrný ku pH. Použitie je veľmi jednoduché: iba ho v tenkej vrstve nastriekajte na ošetrovaný povrch, nechajte pôsobiť cca. 5 minút, potom jednoducho utrite čistým uterákom utierkou, ktorá sa nechlpí. Nie je potrebné opláchnutie vodou, aj bez toho je dokonale účinný. Vlastnosti: šetrný, priateľský ku pokožke 99,9% antibakteriálny účinok pH-neutrálny jednoduché použitie prémiová kvalita praktické balenie v spreji objem balenie 60 ml Čistiaci prostriedok sa dá bezpečne používať na produkty zo silikónu, gumy a latexu, nepoškodzuje materiál.

Fun Factory Cleaner 75 ml

Fun Factory Cleaner   Hygiena a čistota pri používaní erotických hračiek je dôležitá pre každého. Nový CLEANER od FUN FACTORY sa ideálne hodí na čistenie povrchov všetkých typov erotických hračiek. Vďaka jemnému zloženiu, bez obsahu alkoholu, ho možno použiť aj v intímnych partiách tela. Sprej dodávaný v hliníkovej fľaštičke s obsahom 75ml zničí všetky choroboplodné zárodky, baktérie a plesne, a vo svojich užívateľoch zanechá pocit čistoty a zdravia.

Toy Joy Čistiaci Spray 150 ml

Čistiaci prostriedok na erotické pomôcky je čistiaci a dezinfekčný prostriedok pre všetky typy erotických pomôcok.   Špecifikácia: Objem: 150 ml

Hot - Clean Disinfecting & Cleaning Spray 150 ml

Prostriedok pre čistenie všetkých druhov erotických pomôcok. S vôňou pomaranču a ovocia. Tento čistič je vyvinutý kompatibilný s rôznymi erotickými pomôckami, aké sa dajú v sexshope zabezpečiť, užívatelia ho môžu bez problémov použiť napríklad pre [*vibrátory We-Vibe|20*], k [*vibrátorom Zini|47*] alebo populárnym [*Lelo vibrátorom|1*]. Objem: 150

JO CESTOVNÁ ČISTIACA PENA 50 ml

Antibakteriálny čistič erotických pomôcok, bez vône a bez zápachu, z dielne amerického výrobcu System JO. Praktické balenie, rýchla aplikácia.
Vhodný pre použitie na všetky druhy povrchov erotických hračiek - kompatibilný s latexom, gumou, silikónom, sklom ako aj kovom.
Neobsahuje alkohol, glycerín, parabény ani iné chemikálie. Absolútne nezávadný pre ľudské zdravie.
Tento čistič je vyvinutý kompatibilný s rôznymi erotickými pomôckami, aké sa dajú v

Toy Cleaner 100 ml, čistiaci gél na erotické pomôcky

Aby vaše sexuálne hračky vyzerali stále ako nové! Antibakteriálny dezinfekčný gél na erotické pomôcky bez zápachu vhodný na čistenie všetkých materiálov vrátane latexu, gumy aj silikónu. Vyrobené v Belgicku.

Fleshlight Púder 118 ml

Púder môže udržať vaše pomôcky z materiálu Naturskin, Real Feel alebo Ultra Real, stále jemné a dokonalé pre ďalšie použitie. Udrží ich stále mäkké a pružné. Jemný púder v praktickej dóze s prídavkom kukuričného škrobu presne namiešaný pre tieto jemné gélové materiály.   Použitie: Po opláchnutí a vysušení výrobku Fleshlight alebo Natur skin poprášte týmto púdrom rovnomerne celú vložku masturbátora. Opakujte pri každom použití.   Objem: 100 ml.

Fleshlight Renewing Powder 118 ml, ošetrujúci púder pre Fleshlight/Fleshjack

Udržujte Fleshlight/Fleshjack masturbátory stále ako nové. Fleshlight Renewing Powder s obsahom prírodného kukuričného škrobu obnovuje prirodzenú hebkosť povrchu masturbačné vložky a chráni ju pred opotrebovaním. Pravidelným používaním púdru výrazne predĺžite životnosť svojho masturbátoru.

Fleshlight Fleshwash 100 ml, antibakteriálny čistiaci sprej na erotické pomôcky

Fleshwash je antibakteriálny čistiaci sprej s triklosanom pre ošetrenie erotických pomôcok, ktorý účinne pôsobí proti baktériám a plesniam. Bol vyvinutý špeciálne pre ošetrenie vložiek masturbátorov Fleshjack a Fleshlight z materiálu Superskin, možno však používať na všetky erotické pomôcky vrátane latexových a silikónových. Nedráždi kožu, nie je mastný a neobsahuje alkohol. Prípravok nebol testovaný na zvieratách. Dokonale a hygienicky vyčistí vaše erotické hračky a predĺži ich životnosť.