E-book elektronické knihy

Deset let s Václavem Havlem

Ladislav Špaček Mladá fronta 2013 Médium CD, čeština Osobní vzpomínky prezidentova mluvčího

Jak rozvíjet vztahy s lidmi, působit na ně a získat jejich důvěru - Dale Carnegie

Dale Carnegie Kniha pro všechny, kdo žijí mezi lidmi PRÁH 2010 Kniha, čeština, 196 stran Carnegie pro 21. století

Vojnový kôň

Príbeh o nevšednom priateľstve v jednej z najkrutejších vojen.Joey je ešte iba žriebä, keď ho kúpi miestny farmár, aby pracoval na jeho farme. O Joeyho sastará farmárov syn Albert a medzi koňom a chlapcom zakrátko vznikne pevné priateľstvo.Medzitým však vypukne 1. svetová vojna a farmár predá Joeyho armáde. Joey sa dostáva nazápadný front, kde zažíva množstvo nebezpečných príhod a jeho život visí každý deň iba na vlásku.Nešťastný Albert sa nechá zverbovať do armády a pokúša sa svojho milovaného koňa nájsť, abysi ho mohol odviesť späť domov...Silný a dojemný príbeh sa stal predlohou pre úspešný film, ktorý nakrútil režisér StevenSpielberg a ktorý bol nominovaný na Oscara.

Vesmírne prípady

Zbierka detektívnych poviedok legendy slovenskej sci-fi literatúry. Jozef Žarnay svojou tvorbou ovplyvnil celú generáciu čitateľov. Dnes sa vracia na scénu so sériou detektívnych príbehov v štýle akčnej sci-fi a klasickej detektívky 70. a 80. rokov minulého storočia. Spolu so sympatickým poručíkom Galaktopolu Radom Torysanom a súkromným detektívom RexomBaxterom sa staneme svedkami záhadných stretnutí, cestovania v čase, podozrivých masových samovrážd i pátrania po vzácnych artefaktoch. Doteraz knižne nepublikované texty dopĺňa autorov prehľad slovenskej sci-fi scény a predslov prvej dámy súčasnej slovenskej fantastiky Alexandry Pavelkovej.

Finance po krizi - Pavel Kohout

Autor : Pavel Kohout, Druh sortimentu : Kniha, Finance po krizi, Jazyk : Čeština, Počet strán : 328

V čase ubývajícího světla

Dramatický příběh jedné východoněmecké rodiny líčí na osudech tří generací období od padesátých let přes zásadní politický obrat v roce 1989 až po začátek nového tisíciletí. Zavádí nás do Mexika i na Sibiř, přibližuje vrcholy i propady dějin 20. století.Patríte k fanúšikom elektronických kníh? Na pesiazona v sekcií E-book elektronické knihy si vyberte práve tu vašu a pustite sa do čítania.