Scholl Vložky do otevřených bot GelActiv 1 pár

SCHOLL GelActiv, gélové vložky do otvorených topánok s vysokými podpätkami (veľkosť 35-40,5) 1 pár SCHOLL GelActiv, gélové vložky do otvorených topánok s vysokými podpätkami (veľkosť 35-40,5) - určené k noseniu sandálov a obuvi s vysokým podpätkom. Neviditeľný komfort k otvorenej obuvi. Priehľadný gél v extra tenkom prevedení sa diskrétne ukrýva pri nosení otvorených topánok. Extrémne tenká forma nepritláča na seba prsty nôh, ale napriek tomu dobre tlmí prítlak na chodidle. Bezšmykové prevedenie sa stará o to, aby Vaše nohy a vložka zostali istotne na svojich miestach.

SCHOLL vložky do obuvi everyday žena

Špeciálna technológia GelAcive pomáha tlmiť nárazy vznikajúce pri chôdzi a znižuje nadmerný tlak, ktorému sú chodidlá vystavená počas dňa. Sú vhodné predovšetkým pre tvrdé povrchy. Stála tlmiaca vrstva zaisťuje celodenné pohodlie. Otvory a vrchná látková vrstva pomáhajú udržiavať chodidlá suchá. Veľkosť vložky možno podľa potreby upraviť.

Scholl Gelové vložky do topánok Work Ženy GelActiv 1x1 pár

Scholl Gélové vložky do topánok Work - Ženy - Novinka Scholl GelActiv vložky do topánok do práce. Pre namáhaná chodidla. Každý deň úžasné pohodlie vďaka technológii GelActiv pre tlmenie nárazov. Prečo používať ortopedické vložky do topánok do práce Scholl Gél Activ Work? Sú vyvinuté tak, aby účinne tlmili nárazy a pomáhali znižovať nadmerný tlak, ktorému sú vaše chodidlá po dlhšiu dobu vystavená. technológia GelActiv Po celý deň zabezpečuje tlmenie nárazov, obzvlášť na tvrdých povrchoch. Stála tlmiaca vrstva a celodenné pohodlie. Otvory a vrchná látková vrstva pomáhajú udržiavať chodidlá suchá. Ortopedické vložky Scholl GelActiv napomáhajú vďaka účinnému rozvrhnutie styčných plôch a rozloženie otlaku znižovať nadmerný tlak vyvíjaný na chodidlo. Návod na použitie: V prípade potreby upravte veľkosť. Odstrihnite podľa linky, ktorá vyznačuje veľkosť vašich topánok, alebo použite ako vzor pôvodná ortopedické vložky. Pre dosiahnutie najlepšieho výsledku vymeňte doterajšie ortopedické vložky a vymeňte ich za ortopedické vložky Scholl GelActiv, ktoré vložte gélovou stranou nadol. Odporúčame vymieňať ortopedické vložky každých 6 mesiacov. Dámske: A 37-37,5 B 38-38,5 C 39-40 Plná veľkosť 41-42

Scholl Gelové vložky do bot Sport Muži

Scholl gelové vložky na šport. V balení sa nachádza 1 pár pre mužov. poskytujú pevnú oporu na akomkoľvek povrchu a zachovávajú optimálnu vzdušnosť napomáhajú predchádzať a zmierňovať bolesť chodidiel gélová vrstva pomáha tlmiť nárazy, ktoré vznikajú pri pohybe korigujú držanie a zarovnanie chodidiel zdravotnícka pomôcka môže byť použitá s takmer všetkými druhmi obuvi Viac na adcc.sk

Scholl Vložky do otvorených topánok GelActiv 1 pár

SCHOLL GelActiv, gélové vložky do topánok s extrémne vysokými podpätkami (veľkosť 35-40,5) 1 pár SCHOLL GelActiv, gélové vložky do topánok s extrémne vysokými podpätkami (veľkosť 35-40,5) - vhodné pre obuv s podpätkom vyšším ako 5,5 cm. Fantastické tlmiace vankúše k extrémnym podrážkam. Extrémne jemná klenba znižuje tlak na chodidle a zabezpečuje extra komfort. Bezšmykové prevedenie sa stará o to, aby Vaše nohy a vložka zostali istotne na svojich miestach.

SCHOLL GelActiv gélové vložky do topánok s podpätkami 1 pár

SCHOLL GelActiv, gélové vložky do topánok s podpätkami (veľkosť 35-40,5) 1 pár SCHOLL GelActiv, gélové vložky do topánok s podpätkami (veľkosť 35-40,5) - určené sú pre celodenné nosenie. Mäkkosť vankúšov počas celého dňa. Jemný gél opatrený zabudovanou podporou klenby podporuje Vaše nohy, aby mohli byť celý deň v pohybe. Extra výplň na chodidle a klenbe pre pocit pohodlia. Znižuje tlak, aby Vaše nohy neboli namáhané ani na konci dňa. Zostane určite na svojom mieste.

Scholl Vložky do bot s podpatkem GelActiv 1 pár

Dopřejte svým chodidlům celodenní komfort i v podpadkových botech!

Scholl Gel Active Gelové vložky do bot Everyday pánské 1 pár

Gelové vložky do bot  Everyday pro muže které jsou vhodné pro běžné denní nošení a aktivity. Speciální technologie GelActive tlumí nárazy vznikající při chůzi  a snižuje nadměrný tlak na chodidla. Vložky tvoří dvě gelové vrstvy. tvrdší gelová náplň poskytuje oporu pro nožní klenbu a patu zatímco měkkčí gelová náplň zajišťuje výborné tlumení. Délku vložky lze podle potřeby upravit.

GEL SOHLEN Magnetické gélové vložky do topánok 5 x Gelsohlen mit magnet modrá

GELSOHLEN sú gélové magnetické vložky do topánok s chladivým gélom - modréTerramagon sú gélové magnetické vložky do topánok, ktorý udrží vaše nohy v teple aj v treskúcich zimách. GELSOHLEN sú mimoriadne všestranné, hodia sa pre prácu i zábavu, a to najmä na tvrdých povrchoch. Univerzaĺna veľkosť. S GELSOHLEN zistíte aké ľahké môže byť dlhé státie, alebo chôdza po asfalte a iných spevnených plochách. Pomocou integrovaného magnetu, ktorý je umiestnený v spodnej časti, sú stimulované reflexné zóny.GELSOHLEN lieči stresových symptómov, ako je pálčivá bolesť v lýtkach a nohách. Gél sa rýchlo prispôsobí telesnej teplote, čo znamená, že vaše nohy ostanú v teple aj v počas zimy. Vložte jednoducho a rýchlo GELSOHLEN do vašich topánok a doprajte pohodlie svojim nohám i celému telu vďaka týmto vynikajúcim vložkám do topánok.Pohodlie a zdravá chôdza, to sú GELSOHLEN. Účinky:Stimuluje a potláča bolesti, podporuje krvný obeh, stimuluje akupunktúrne body, uvoľňuje a znižuje stres. Gelové vložky nútia prenášať váhu systémom päta špička, zhúpnuť sa. Tým sa zatína lýtkový sval a podporuje prekrvovanie dolných končatín.Výhodou je aj možnosť používať ich vo všetkých druhoch topánok, od športových až po spoločenské!!! Balenie obsahuje:5 x gélové magnetické vložky do topánok - univerzálna veĺkosť(strihá sa na požadovaný rozmer)

Kingfoam vložky do bot 132461149610000

vložky do bot Kingfoam Kingfoam Ochraňte své klouby a chodidla. Absorbuje až 90 % energie při dopadech. Dynamicky tvarované vložky s hi-tech nano technologií. Nejdokonalejší ochrana chodidel při dopadech. Freeflow inteligentní pěna převede energii dopadu na teplo, jěště dříve než se dostane k tělu. Tato teplota není vyšší než teplota těla, tudíž je při dopadech nezaznamenatelná. Při běžné chůzi se chová jako velmi měkká a pohodlná, při větší zátěži má tendenci tuhnout a odrazit nepříjemný dopad. vložky do bot Kingfoam Kingfoam vo velikosti US13-13.5 od výrobca Kingfoam v kategorii Doplnky | ostatné na e-shopu Swis-shop.sk za skvělé ceny. ( )

Kingfoam vložky do bot Brezinsky 132461149630000

vložky do bot Kingfoam Brezinsky Ochraňte své klouby a chodidla. Absorbuje až 95 % energie při dopadech. Dynamicky tvarované vložky s hi-tech nano technologií. Nejdokonalejší ochrana chodidel při dopadech. Freeflow inteligentní pěna převede energii dopadu na teplo, jěště dříve než se dostane k tělu. Tato teplota není vyšší než teplota těla, tudíž je při dopadech nezaznamenatelná. Při běžné chůzi se chová jako velmi měkká a pohodlná, při větší zátěži má tendenci tuhnout a odrazit nepříjemný dopad. vložky do bot Kingfoam Brezinsky vo velikosti US8-8.5 od výrobca Kingfoam v kategorii Doplnky | ostatné na e-shopu Swis-shop.sk za skvělé ceny. ( )