Domáce kiná

Sony BDV-N7200

3D Blu-ray domáce kino 5.1

Systém domáceho kina s podporou zvuku vo vysokom rozlíšení. Vaša obývačka sa zmení na kino: vychutnajte si 5.1-kanálový priestorový zvuk vo vysokom rozlíšení z reproduktorov Magnetic Fluid. Prenášajte obsah cez zabudované rozhranie WiFi a zrkadlite na televízore svoj telefón s podporou technológie Miracast.

Najlepší obraz pre vaše filmy. Pripojený prehrávač diskov 3D Blu-ray Disc zabezpečí najvyššiu kvalitu obrazu vo všetkých filmoch. Prehrávajte zbierku diskov DVD a sledujte obraz s rozlíšením upraveným na kvalitu blízku vysokému rozlíšeniu alebo filmy na diskoch Blu-ray a 3D Blu-ray v plynulom a pôsobivom vysokom rozlíšení Full HD a 3D.

Ako funguje zvuk vo vysokom rozlíšení. Technológia zvuku vo vysokom rozlíšení založená na konverzii analógového zvuku na digitálny pri vyššej ako štandardnej frekvencii zachováva odtienky a detaily, ktoré ste vo zvuku a dialógoch nikdy predtým nepočuli.

Nič, iba výkonný zvuk. Štíhle kompaktné satelitné reproduktory bez tlmiča s technológiou Magnetic Fluid vytvárajú pôsobivý zvuk s minimálnym šumom. Digitálny zosilňovač S-Master HX znižuje skreslenie v celom rozsahu frekvencií, takže jasne začujete aj ten najjemnejší šepot a najmohutnejší výbuch.

Smartfón na veľkej obrazovke. Stačí priložiť smartfón alebo tablet s technológiou NFC k systému domáceho kina a zrkadliť videá, fotografie a ďalší obsah na televízore.

Zažite atmosféru živého vystúpenia. Zažite atmosféru skutočného zápasu pomocou režimu živého vysielania futbalu. Zvuk je upravený tak, aby vám sprostredkoval hlasný a zreteľný hukot davu. Alebo sa preneste do prvého radu na koncerte v režime digitálnej koncertnej sály - vypočujte si jedinečnú akustiku londýnskej arény O2 prenesenú k vám domov.

Jednoduchý prístup online cez zabudované rozhranie WiFi. Prenášajte zábavu z internetu alebo vašej domácej bezdrôtovej siete so zabudovaným rozhraním WiFi a potom sa pripojte k iným zariadeniam s certifikáciou DLNA. Technológia Bluetooth umožňuje jednoduché bezdrôtové pripojenia, takže si môžete vychutnať filmy a hudbu bez starostí s káblami.

To najlepšie z webu priamo na televízore. Objavte sieť Sony Entertainment Network a vychutnajte si prístup k najnovším filmom, hudbe, záznamom televíznych programov a pod. Prepínajte medzi kanálmi online, počúvajte hudbu vďaka službám Spotify a Deezer alebo sledujte videá na YouTube.

Inteligentné diaľkové ovládanie vďaka aplikácii SongPal. Svet hudby vo vašich rukách. Aplikácia SongPal umožňuje jednoduché a intuitívne ovládanie zvukových zážitkov. Stačí ju nainštalovať do mobilného telefónu a ovládať pomocou jednej aplikácie prehrávanie hudby, nastavenie zariadenia a ďalšie funkcie.

 • Prehráva: 3D BD, BD, BD-R/RE, BD-ROM, DVD, DVD-R/RW, DVD+R/RW, CD, CD-R/RW
 • Podporuje: MKV, DivX, WMV, FLAC, ALAC, MP3, WMA, AAC, JPEG, GIF, PNG

4K Upscaling

Full HD Upscaling

Konverzia z 2D na 3D x.v.Color, Deep Color

 • Celkový výkon: 1200 W
 • Konfigurácia reproduktorov: 5.1ch (4x satelitný, stredový reproduktor, subwoofer)

Bezdrôtové zadné reproduktory

Digitálny zosilňovač S-Master

Technológia ClearAudio+

Dolby Digital, Dolby Digital Plus, Dolby Pro Logic, Dolby TrueHD

DTS, DTS-HD, DTS 96/24

Automatická kalibrácia pomocou mikrofónu

WiFi, Bluetooth, NFC

Smart funkcie: DLNA, Sony Entertainment Network (SEN), aplikácia SongPal, zrkadlenie obrazovky (Miracast), webový prehliadač, TV Side View

FM tuner s RDS, 20 predvolieb

Futbalový režim 2x HDMI vstup, HDMI výstup, USB, optický zvukový vstup, Ethernet (LAN)

 • Rozmery hlavnej jednotky (ŠVH): 480 x 78 x 212,5 mm
 • Rozmery satelitných reproduktorov (ŠVH): 147 x 455 x 147 mm
 • Rozmery stredového reproduktora (ŠVH): 365 x 73 x 77 mm
 • Rozmery subwoofera (ŠVH): 265 x 430 x 265 mm
 • Hmotnosť hlavnej jednotky: 3,1 kg
 • Hmotnosť satelitných reproduktorov: 1,2 kg
 • Hmotnosť stredového reproduktora: 1,1 kg
 • Hmotnosť subwoofera: 6,3 kg
 • Farba: čierna
 • Dodávané príslušenstvo: diaľkový ovládač s batériami

Sony BDV-N9200W

3D Blu-ray domáce kino 5.1

Nová definícia zvuku domácej zábavy. 5.1-kanálový systém domáceho kina so zvukom vo vysokom rozlíšení. Preneste výkon kina priamo do svojej obývačky vďaka systému BDV-N9200W. Vychutnajte si všetky obľúbené filmy s realistickými detailmi vďaka zvýšeniu rozlíšenia a prenosu signálu 4K. Všetko, od explózií až po šepkanie, ožíva vďaka 5.1-kanálovému priestorovému zvuku a reproduktorom s technológiou Magnetic Fluid, zatiaľ čo zvuk vo vysokom rozlíšení približuje hudbu kvalite originálnych nahrávok.

Kvalita skutočne podľa predstáv autora. Vychutnajte si tie najjemnejšie detaily zvuku štúdiovej kvality vo vysokom rozlíšení. Všetky súčasti od signálu až po reproduktor navzájom spája vášeň pre hudbu a vyspelé technológie, napríklad digitálne zvýšenie rozlíšenia, a pomáhajú vytvoriť dokonalý zážitok z počúvania.

Ako funguje zvuk vo vysokom rozlíšení. Počúvajte zvuk ako v nahrávacom štúdiu. Formát zvuku vo vysokom rozlíšení konvertuje analógový zvuk na digitálny pri vyššej rýchlosti a presnejšie ako CD. Vzorkovacia frekvencia môže byť vyššia ako 24 bitov/96 kHz, vďaka čomu zachytí viac detailov a vytvorí maximálne realistickú hudbu.

Hudobná zbierka vyššej kvality. Technológia Digital Sound Enhancement Engine (DSEE) zvyšuje kvalitu komprimovaných digitálnych súborov (MP3, ACC a WMA) na úroveň diskov CD. Obnovuje vysoké frekvencie stratené pri kompresii a reprodukuje súbory v kvalite blízkej originálu.

Vychutnajte si každý tón. Klasické zosilňovače vyžadujú viacero konverzií. S-Master HX je 100 % digitálny. Procesor DSP analyzuje súbor a zosilňovač S-Master HX konvertuje signál na kvalitu blízku zvuku vo vysokom rozlíšení a odosiela ho cez dolnopriepustný filter (LPF).

Počúvajte hlasno a čisto. Funkcia ClearAudio+ automaticky upravuje nastavenie zvuku televízora tak, aby vytvorila strhujúci zážitok. Vychutnajte si hudbu, dialógy a priestorové efekty vo všetkom, čo sledujete, zreteľnejšie a vo vyššej kvalite.

Štvornásobok detailov vysokého rozlíšenia Full HD. Realistická čistota so zvýšením rozlíšenia na formát 4K. Vstúpte do novej éry domáceho kina. Formát 4K s rozlíšením štyrikrát vyšším ako pri vysokom rozlíšení Full HD ponúka osem miliónov pixelov a vytvára tak neuveriteľne realistický obraz, akoby ste pozerali na skutočný svet.

Bezproblémový prenos obsahu. Zdieľajte filmy a hudbu prostredníctvom NFC, Miracast, Bluetooth a WiFi. Zrkadlite obrazovku smartfónu na televízore a zdieľajte filmy, videá a fotografie. Na okamžité nadviazanie bezdrôtového pripojenia prostredníctvom technológie Miracast sa stačí dotknúť zariadením s technológiou NFC systému BDV-N9200W. Prenášajte hudbu bezdrôtovo pomocou technológií WiFi, Bluetooth a počúvania jedným dotykom NFC.

Vytvorte atmosféru. Reproduktor osvetlený svetelnými diódami dokonale dotvára scénu. Vychutnajte si domácu zábavu vo farbe so štýlovým bielym dizajnom a 48 zabudovanými svetelnými diódami. Môžete si vybrať automatickú synchronizáciu svetla s hudbou a videom alebo 4 predvolené vzory, ktoré vytvoria príjemnú atmosféru.

To najlepšie z webu priamo na televízore. Buďte online a sledujte, čo sa deje. Objavte sieť Sony Entertainment Network a vychutnajte si okamžitý prístup k najnovším filmom, hudbe, záznamom televíznych programov a ďalšiemu obsahu. Prepínajte medzi širokým výberom kanálov online, počúvajte obľúbenú hudbu vďaka službám Spotify a Deezer alebo sledujte najnovšie videá na lokalite YouTube.

Filmy vyzerajú lepšie než kedykoľvek predtým. Zvýšenie rozlíšenia Full HD 3D a 3D. Pripojte prehrávač 3D Blu-ray cez port HDMI k televízoru HDTV s podporou 3D a sledujte filmy v kvalite Full HD. Tento prehrávač prehráva aj disky DVD a konvertuje 2D filmy na simulovaný formát 3D s väčšou hĺbkou a detailnosťou obrazu.

 • Prehráva: 3D BD, BD, BD-R/RE, BD-ROM, DVD, DVD-R/RW, DVD+R/RW, CD, CD-R/RW
 • Podporuje: MKV, DivX, WMV, FLAC, ALAC, MP3, WMA, AAC, JPEG, GIF, PNG

4K Upscaling

Full HD Upscaling

Konverzia z 2D na 3D x.v.Color, Deep Color

 • Celkový výkon: 1200 W
 • Konfigurácia reproduktorov: 5.1ch (4x stĺpový, stredový reproduktor, subwoofer)

Bezdrôtové zadné reproduktory

Kužeľ zo skleného vlákna spevneného sľudou

Reproduktory Magnetic Fluid

Digitálny zosilňovač S-Master HX

Technológia ClearAudio+

Hi-Res Audio

Technológia Digital Sound Enhancement Engine (DSEE)

Dolby Digital, Dolby Digital Plus, Dolby Pro Logic, Dolby TrueHD

DTS, DTS-HD, DTS 96/24

Automatická kalibrácia pomocou mikrofónu

WiFi, Bluetooth, NFC

Smart funkcie: DLNA, Sony Entertainment Network (SEN), aplikácia SongPal, zrkadlenie obrazovky (Miracast), webový prehliadač, TV Side View

FM tuner s RDS, 20 predvolieb

Futbalový režim

Režim Digital Music Arena

Osvetlené reproduktory 2x HDMI vstup, HDMI výstup, USB, optický zvukový vstup, Ethernet (LAN)

 • Rozmery hlavnej jednotky (ŠVH): 480 x 78 x 212,5 mm
 • Hmotnosť hlavnej jednotky: 3,1 kg
 • Farba: čierna
 • Dodávané príslušenstvo: diaľkový ovládač s batériami

Sony BDV-E2100

Popis produktu

Všeobecné:

Výstupný výkon – 1000 W

Vyhotovenie – 5.1

Bluetooth ®

NFC

Zvuk All Front

BRAVIA Sync

Spätný audio kanál

XMB (Xross Media Bar)

Digitálny zosilňovač S-Master – 24bitový

Reproduktorová sústava – 1cestný

Pásmo (FM)

Predvoľba stanice (FM / AM) – 20 (FM)

Ladenie s automatickým vyhľadávaním

Systém RDS (PS)

Funkcia AV Sync

SLEEP

Jednoduché nastavenie (rýchle nastavenie)

Šetrič obrazovky

Automatické vypnutie (automatický pohotovostný režim)

Prehrávanie videa, audia a fotografií:

Blu-ray 3D ™

Blu-ray Disc ™

DVD

SA-CD (SA-CD/CD) – (len súčasť CD)

Systém súborov (FAT32, NTFS)

Externý pevný disk (čítanie)

Funkcia Triluminous Colour

Bonus View

BD-Live

Video – XviD HD 1080 / WMV9 / MPEG-1 / MPEG-2 / MPEG-4 AVC / AVCHD

Hudba – mp3 / zvukový formát MPEG-2 / AAC / WMA9 Standard / LPCM / DTS

Fotografie – JPEG (. Jpg,. Jpeg) / GIF (. Gif) / PNG (. Png)

Dekódovanie audia:

LPCM (2k/5.1k/7.1k)

Dolby ® Digital

Dolby ® Digital Plus

Systém DTS ®

DTS96/24

Systém DTS-ES ™ Matrix 6.1

Systém DTS-ES ™ Discrete 6.1 (ako DTS ® Core)

Dolby ® True HD

DTS-HD ™ HR ¨

DTS-HD ™

DTS-HD ™ LBR

Nastavenie pre priestorovú reprodukciu: 2-kanálové, stereofónne

Systém Dolby ® Pro Logic ®

DTS ® Neo: 6 (hudba / kino)

Režim zvuku:

Auto (Automaticky)

Vylepšenie digitálnej hudby

Film (AFD STD + Movie)

Hudba (AFD STD + Movie)

Futbal

Nočné

Sieťové funkcie:

Sony Entertainment Network (vrátane živých a 3D dátových prenosov)

Vstavané rozhranie Wi-Fi ® (2,4 GHz)

Redukcia šumu u internetových zdrojov

Zdieľanie Home Share (DLNA) – video, audio, fotografie

Diaľkový ovládač TV Side View (chytrý telefón / tablet) – Axis, iOS, Android

Entertainment Database Browser (Gracenote)

Webový prehliadač

Režim večierku

Vstup / výstup:

Klávesnica USB

Výstup HDMI ® – 1

Vstupy USB – 1 (predné)

Optické vstupy audia – 1

Analógové vstupy audia – 1

Ethernetové pripojenie – 1

Rozmery a hmotnosť:

Veľkosť hlavnej jednotky Š x V x H (mm) – 430×50,5×296

Hmotnosti (kg) – 2,7

Veľkosť predného reproduktora (Š x V x H) (približne) – 95×189×80

Hmotnosť (približne) – 0,49

Veľkosť centrálneho reproduktora (Š x V x H) (približne) – 225×84×75

Hmotnosť (približne) – 0,50

Veľkosť reproduktora pre reprodukciu priestorového zvuku (Š x V x H) (približne) – 95×189×80

Hmotnosť (približne) – 0,54

Veľkosť subwoofera (Š x V x H) (približne) – 220×305×255

Hmotnosť (približne) – 3,8  

Sony BDV-E6100

Zvuk:

 • Výstupný výkon: 1000 W
 • Systém zvuku: 5,1

2-kanálový stereofónny zvuk

Dolby Pro Logic

 • DTS Neo: 6 (hudba/kino)
 • Digitálny zosilňovač S-Master: 24 bitov
 • Systém reproduktorov: 2-pásmový

Tuner:

 • Pásmo: FM
 • Predvoľby staníc: 20 (FM)

Automatické vyhľadávanie staníc

RDS PS

Podporované formáty: 

XviD HD 1080/WMV9/MPEG-1/MPEG-2/MPEG-4 AVC/AVCHD

Hudba:  mp3/MPEG-2 Audio/AAC/WMA9 Standard/LPCM/DTS

Fotografie: 

JPEG (.jpg, .jpeg)/GIF (.gif)/PNG (.png)

Blu-ray 3D

Blu-ray Disc

DVD

SA-CD: CD

Systém súborov (FAT32, NTFS)

Externá jednotka pevného disku (čítanie)

Triluminous Colour

Funkcia Bonus View

BD-Live

Dekódovanie zvuku:

LPCM (2-kan./5.1-kan./7.1-kan.)

Dolby Digital

Dolby Digital Plus

DTS

DTS96/24

DTS-ES Matrix 6.1

DTS-ES Discrete 6.1 (ako DTS Core)

Dolby True HD

DTS-HD HR

DTS-HD

DTS-HD LBR

Zvukové režimy:

Auto (Automatický)

Technológia digitálneho zdokonalenia hudby

 • Videozáznamy: AFD STD + Movie
 • Hudba: AFD STD + Movie

Futbal

Noc

Funkcie:

Sieť Sony Entertainment Network (vrátane prenosu obsahu naživo/3D)

Zabudované rozhranie Wi-Fi: 2,4 GHz

Systém redukcie šumu IP

 • Domáce zdieľanie (DLNA): video, zvuk, fotografie
 • Diaľkové ovládanie TV SideView (smartfón/tablet): Axis, iOS, Android

Funkcia Entertainment Database Browser (Gracenote)

Webový prehľadávač

Režim Party

Bluetooth 3D

NFC

Dokonalý zvuk spredu

Funkcia BRAVIA Sync

Spätný audio kanál

XMB (Xross Media Bar)

Synchronizácia AV Sync

Funkcia SLEEP (automatické vypnutie)

Jednoduché nastavenie (rýchla inštalácia)

Šetrič obrazovky

Automatické vypínanie (automatický pohotovostný režim)  

Pripojenie:

Klávesnica USB

Výstup HDMI

Vstup USB

Optický zvukový vstup

Analógový zvukový vstup: kolíkový konektor

Ethernetové pripojenie  

Prevedenie:

 • Rozmery hlavnej jednotky: 430 x 50,5 x 296 mm
 • Hmotnosť: 2,7 kg
 • Rozmery predného reproduktora so stojanom: 260 x 1200 x 260 mm
 • Rozmery predného reproduktora bez stojanu: 100 x 650 x 100 mm
 • Hmotnosť so stojanom: 2,9 kg
 • Hmotnosť bez stojanu: 1,3kg
 • Rozmery stredného reproduktora: 240 x 90 x 85 mm
 • Hmotnosť: 0,58 kg
 • Rozmery priestorového reproduktora so stojanom: 260 x 1 200 x 260 mm
 • Rozmery priestorového reproduktora bez stojanu: 100 x 650 x 100 mm
 • Hmotnosť so stojanom: 3 kg
 • Hmotnosť bez stojanu: 1,4 kg
 • Rozmery hlbokotónového reproduktora: 225 x 365 x 345 mm
 • Hmotnosť: 5,8 kg

Sony BDV-N5200W

Domáce kino SONY BDVN5200WB.CEL ponúka vynikajúci 3D obraz a jedinečnú kvalitu obrazu s rozlíšením 4K, pohodlné pripojenie s NFC a Bluetooth, skvelý zvuk a zábavu online a zdieľanie médií. Systém 3D Blu-ray domáceho kina Sony BDV-N5200W umožňuje prehrávať všetky bežné typy médií Blu-ray, vrátane Blu-ray 3D, DVD, CD, obsah zo zariadenia USB, streamovať online médiá z internetu alebo z lokálnej siete pomocou DLNA. Nechýba technológia Bluetooth, NFC a WiFi. Z rozhranie ponúka Analógový vstup audia, Ethernetové pripojenie, USB pre klávesnice, optický vstup audia, vstup USB, vstup/výstup HDMI (2/1). S technológiami NFC a Bluetooth môžete zdieľať hudbu zo svojho inteligentného telefónu alebo tabletu jedným dotykom. Stačí sa dotknúť chytrého telefónu alebo tabletu podporujúceho technológiu NFC, namieriť na systém domáceho kina a môžete ihneď prehrávať cez Bluetooth.

Domáce kino SONY BDVN5200WB.CEL ponúka vynikajúci 3D obraz a jedinečnú kvalitu obrazu s rozlíšením 4K, pohodlné pripojenie s NFC a Bluetooth, skvelý zvuk a zábavu online a zdieľanie médií. Systém 3D Blu-ray domáceho kina Sony BDV-N5200W umožňuje prehrávať všetky bežné typy médií Blu-ray, vrátane Blu-ray 3D, DVD, CD, obsah zo zariadenia USB, streamovať online médiá z internetu alebo z lokálnej siete pomocou DLNA. Nechýba technológia Bluetooth, NFC a WiFi. Z rozhranie ponúka Analógový vstup audia, Ethernetové pripojenie, USB pre klávesnice, optický vstup audia, vstup USB, vstup/výstup HDMI (2/1). S technológiami NFC a Bluetooth môžete zdieľať hudbu zo svojho inteligentného telefónu alebo tabletu jedným dotykom. Stačí sa dotknúť chytrého telefónu alebo tabletu podporujúceho technológiu NFC, namieriť na systém domáceho kina a môžete ihneď prehrávať cez Bluetooth

Sony BDV-E4100

SONY BDV-E4100 5.1 kanálový systém domáceho kina s celkovým výkonom 1000 W podporujúci prehrávanie 3D Full HD Blu-ray diskov. Vďaka energickému výkonu 1 000 W, dvom vysokým reproduktorom, dvom satelitným reproduktorom a hlbokotónovému reproduktoru budete počuť precízny a výkonný priestorový zvuk, ktorý vás prenesie do centra diania. Stačí sa dotknúť smartfónom alebo tabletom s technológiou NFC systému domáceho kina a hudba sa začne okamžite prehrávať prostredníctvom rozhrania Bluetooth. Prenos zábavy z bezdrôtovej domácej siete a internetu bez zbytočných káblov zabezpečuje zabudované rozhranie Wi-Fi. Vychutnajte si kanály online ako YouTube, prístup do siete Sony Entertainment Network a výber televízneho vysielania a filmov na vyžiadanie.

Technické parametre

 • Výstupný výkon: 1000 W
 • Formát prevedenia: 5.1

Podporované médiá: 3D Blu-ray, DVD

SA-CD, CD

FAT32, NTFS

Podporované formáty

XviD HD, MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4, AVCHD

AAC, WMA, LPCM, DTS

JPEG, GIF, PNG

Dekódovanie zvuku:

LPCM

Dolby Digital

Dolby Digital Plus

DTS, DTS96/24

DTS-ES Matrix 6.1

Dolby True HD

DTS-HD HR, DTS-HD, DTS-HD LBR

Sieťové funkcie:

Sony Entertanment Network

Zabudované rozhranie Wi-Fi

DLNA

TV Side View (Axis, iOS, Android)

Entertainment Database (Gracenote)

Webový prehliadač

Vystupy a výstupy:

Klávesnica USB

HDMI

USB 2.0

Optický zvukový vstup

Analógový zvukový vstup

Ethernetové pripojenie

BD - Live

Bluetooth

NFC

Bravia Sync

HDMI ARC

XMB (Xross Media Bar)

Zosilňovač S-Master

FM/AM Tuner s RDS

Automatické vyhľadávanie staníc

AV Sync

Rozmery a hmotnosť:

Rozmery (Š x V x H) a hmotnosť

Hlavná jednotka: 430 x 50,5 x 296 mm (2,7 kg)

Predné reproduktory:

 • so stojanom: 260 x 1200 x 260 mm (2,9 kg)
 • bez stojanu: 100 x 650 x 100 (1,3 kg)
 • Stredný reproduktor: 240 x 90 x 85 mm (0,58 kg)
 • Priestorový reproduktor: 90 x 205 x 91 mm (0,62 kg)
 • Basový reproduktor: 225 x 365 x 345 mm (5,8 kg)