V-TECH detská pestúnka BM2200

Elektronická detská opatrovateľka Vtech BM2200. Opatrovateľka je praktickým pomocníkom v starostlivosti o miminko. S integrovaným svetelným projektorom NEMO, dieťa upokojí a utíši farebná projekcia hviezd a planét na strope a sada melodických uspávaniek. Opatrovateľka vyniká svojím moderným dizajnom a jednoduchým intuitívnym ovládaním. Charakteristika: nulové emisie vĺn v pohotovostnom režime ľahké a jednoduché ovládanie integrovaným svetelný projektor NEMO možnosť nastavenia uhla projekcie funkcia nočného svetla (nastavenie 30 min projekcie) prevádzková doba rodičovskej jednotky bez napájania až 24 hod kontrolky LED reagujúce na zvuk 5 uspávaniek s nastavením hlasitosti, 5 úrovní indikácia spojenia a dosahu nočné svetlo reproduktor / mikrofón pre 2 komunikácie cesty s rodičovskou jednotkou teplotný snímač 5 úrovní hlasitosti dosah vnútri až 50 m dosah vonku až 300 m rodičovská jednotka s kapacitou až 14 hodín aktívneho monitorovania detská jednotka pracuje s napájaním zo siete zdroj energie batériový, sieťový 230V kontrolka upozornenia o strate signálu Balenie zahŕňa: 1 x detská jednotka 1 x rodičovská jednotka s LCD podsvieteným displejom a projektorom 1 x kryt rodičovská jednotka priestoru pre batérie 1 x batéria pre rodičov 2 x napájacie adaptéry AAA 400 mAh 1 x užívateľská príručka Hmotnosť: cca 830 g.

Nuk Ručná odsávačka mlieka Jolie

AKCIA Manuálna odsávačka mlieka Jolie + laktačné vložky classic AKCIA - Laktačná vložky zadarmo NUK Jolie Ručná odsávačka mlieka s mäkkou silikónovou prísavkou. Ergonomické madlo pumpičky a neosahuje BPA a je vyrobená v Nemecku. Príjemný pocit a jednoduchá obsluha Mäkký silikónový vankúšik so špeciálnymi nopy na materské mlieko NUK odsávačka materského mlieka je obzvlášť efektívny a pohodlná Súčasťou balenia je aj fľaštička Moderné mamičky sú flexibilné a mobilné - a tak dojčenie nie je vždy možné. To neznamená, že by dieťa nemalo dostať materské mlieko! Odsaté materské mlieko uskladnené v fľaštičke je tá správna alternatíva. NUK Jolie Ručná odsávačka materského mlieka bola vyrobená s expertmi na dojčenie a na báze lekárskych skúseností. Efektívne: Vďaka inovatívnej technike a funkčnosti je odsatie materského mlieka ľahké. Špeciálne nopy zo silikónu zachytávajú materské mlieko. Jemná: Vďaka silikónovému vankúšiku pasuje na každý prsník a je príjemný pre pokožku. Nekvapká Madlo pumpičky je ergonomické a snanou manipulačné. Na madlu pumpičky možno nastaviť reguláciu odsávania: Volíte si sami silu sania. Praktická: NUK Jolie Ručná odsávačka materského mlieka sa ľahko čistí, keďže je možné rozobrať a potom ľahko zložiť, vhodné do umývačky riadu. Súčasťou balenia je NUK Fľaštička na materské mlieko Odsaté materské mlieko je odsávané do fľaštičky z popypropylenu. Fľaštička je vhodná pre uskladnenie materského mlieka, na podanie materského mlieka ik ohriatie materského mlieka. NUK Jolie má ďalší doplnok - podstavec pod fľaštičku a viečko na fľaštičku. (Neobsahuje cumlík) NUK Jolie Ručná odsávačka materského mlieka: Moderné riešenie pre dnešné mamičky. Odsávačky mlieka » AKCIA Manuálna odsávačka mlieka Jolie + laktačné vložky classic

Nuk Luna elektrická odsávačka mléka

Elektronická odsávačka NUK LUNA, je mimoriadne účinná a komfrotná pri odsávaní vzácneho materského mlieka. Je ideálnym riešením pre matku v situácii, keď nemôže dieťa nakŕmiť a nechce zavádzať umelú výživu. Materské mlieko je to najlepšie pre vaše dieťa v jeho prvých 6 mesiacoch života. Aby sme vám aj vášmu dieťaťu pomohli užiť si každý moment období dojčenia a zároveň systematicky podporovali dojčenie, NUK vyvinul rad praktických a pohodlných pomôcok pre dojčenie. Charakteristika: vysoko efektívne odsávanie vďaka 2-fázovému rytmu sacia sila je plne nastaviteľná - pre mimoriadne jemné odsávanie super -měkký silikónový vankúš, s jemným vzorom pre príjemnú masáž a perfektné priľnutie k prsníku môže byť obsluhovaná iba jednou rukou a ľahko sa čistí môže byť napájaná zo siete alebo batériami koncovky adaptéra sú vymeniteľné pri prípad cestovania kompatibilná s fľašami a cumlíkmi NUK First Choice

Tommee Tippee Elektronická odsávačka C2N

Štartovacia sada s odsávačkou materského mlieka obsahuje: 1x Manuálnu odsávačku materského mlieka 1x Sterilizačný box 56x Absorpčné vložky do podprsenky 3x fľašu 150ml s cumlíkmi s pomalým prietokom Slow Flow 0m+ 4x viečko na uskladnenie materského mlieka 5x nádoby na uskladnenie materského mlieka 2x Cumlík Pure vhodný pre deti od 0-3m+ Odsávačka: Closer to nature manuálnu odsávačku materského mlieka tvoria iba 3 diely, ktoré tak zabezpečia jej rýchle a ľahké zmontovanie. Odsávačka má masážne vlnky, ktoré tým podnecujú rýchle, pohodlné odsávanie. Manuálne ovládanie predstavuje výhodu pre svoju diskrétnosť a jednoduchosť kontrolovania pohodlného tempa sania. Flexibilná, jemná prísavka Iba 3 diely - jednoducho ošetrovateľná a zmontovateľná So sacou silou: 50-200 mmHg Fľaše: Fľaša bola navrhnutá tak, aby ju bolo možné počas kŕmenia držať v pozícii napodobňujúcej prsník dojčiacej matky. ľahko kombinovateľné dojčenie a kŕmenie z fľaše navrhnuté v spolupráci s expertmi na dojčenie Cumlíky pre fľaše: Nový revolučný Tommee Tippee easi-vent cumlík napodobňuje flexibilitu, pohyb a jemnosť prsníka dojčiacej matky pre ľahší prechod z dojčenia na fľašu. unikátny tvar cumlíkov podporí prirodzený sací reflex Vášho bábätka a prechod na fľašu bude prirodzený veľmi citlivý, špeciálny ventil proti detskej kolike Nádoby pre uskladnenie mlieka: Nádobka s ryhou po obvode sa vloží do hrdla Closer to Nature fľaše počas odsávania mlieka pomocou manuálnej odsávačky. po vyňatí nádobky z fľaše môžete mlieko preliať do fľaše a nakŕmiť Vaše bábätko možnosť uskladnenia materského mlieka, alebo prvej detskej stravy vhodné do mrazničky vhodné do mikrovlnnej rúry a umývačky riadu na vrchnák je možné napísať dátum

V-TECH Detská pestúnka BM 3200

Detská video opatrovateľka Vtech BM3200 s veľkým 2,8 "LCD displejom. Opatrovateľka je praktickým pomocníkom v starostlivosti o miminko. Video opatrovateľka umožňuje výber mnohých režimov (zvuk / kamera / tichý režim / vibrácie) a monitorovanie teploty. Hladina hluku je podporená vizuálnou indikáciou pomocou LED kontroliek. 2 červené a 3 zelené diódy LED. Detská jednotka funguje na napájaní zo zásuvky, rodičovská jednotka môže fungovať aj na batérie, čo pre rodičov zaisťuje flexibilné používanie. Nastaviť si môžete päť rôznych úrovní hlasitosťou upozornenia. Ak si nastavíte tichý režim, začne svetelná LED kontrolka blikať, ak dieťa plače. Pestúnka vyniká svojím moderným dizajnom a jednoduchým intuitívnym ovládaním. Charakteristika: ľahké a jednoduché ovládanie je vybavená video a audio monitorom s plným farebným spektrom kamera má nastaviteľný uhol snímania funkcia nočného svetla kontrolky LED reagujúci na zvuk 5 uspávaniek s nastavením hlasitosti, 5 úrovní digitálna technológia FHSS 2,4 GHz pre vynikajúci prenos obrazu aj zvuku reproduktor / mikrofón pre 2 komunikácie cesty s rodičovskou jednotkou teplotný snímač praktický klip na rodičovskej jednotke pre praktické uchytenie za opasok "Wi-Fi friendly" neovplyvňuje Wi-Fi sieť v dome 5 úrovní hlasitosti dosah vnútri až 50 m dosah vonku až 300 m možnosť aktívnne sledovati max. 2,5 hodiny videomonitoru rodičovská jednotka má funkcie ZOOM a TALK až 4 kamery možné spárovať s 1 rodičovskou jednotkou (predáva sa samostatne) diaľkové ovládanie zoomu (2 × zoom) a automatické infračervené nočné videnie vibrácie a tichý profil: hladina hluku detekovaná jednotkou - dieťa sa zobrazí na obrazovke režim Eco aktivovať iba zvuk bez obrazu detská jednotka pracuje s napájaním zo siete zdroj energie batériový, sieťový 230V kontrolka upozornenie o strate signálu možnosť montáže na stenu záruka 3 roky Balenie zahŕňa: 1 x detská jednotka 1 x rodičovská jednotka s 2,8 "podsvieteným LCD displejom) 1 x kryt rodičovská jednotka priestoru pre batérie 2 x hmoždinky 1x nástenný držiak 2 x napájacie adaptéry AAA 400 mAh 1 x užívateľská príručka Hmotnosť: cca 930 g.

Philips Avent parný sterilizátor do mikrovlnnej rúry SCF281/02

• priestranné - kapacita 4 fľaše
• rýchle - za 2 minúty
• stačí pridať 200 ml vody
• sterilné až 24 hodín
Nový parný sterilizátor do mikrovlnnej rúry prichádza z kapacitou pre 4 fľaše AVENT 260 ml., takže môžete sterilizovať fľašky, ktroré ste použili počas dňa naraz.
Tento sterilizátor prináša výhody parnej sterilizácie s využitím mikrovlnnej rúry. Stačí pridať 200 ml vody a teplo mikrovlnnej rúry vysterilizuje 4 fľaše AVENT aj do 2 minút.
Dĺžka sterilizácie podľa výkonu mikrovlnnej rúry:
2 minúty – 1200-1850 W
4 minúty – 850-1100 W
6 minút – 500-800 W
Obsah zostáva sterilný až 24 hodín, pokiaľ sterilizátor neotvoríte. Sterilné pomôcky sú tak pripravené kedykoľvek cez deň aj v noci.
Vrchnák je zabezpečený dvomi zatváracími klipsami. Bezpečne rýchlo chladnúce držadlá umožňujú jednoduchšiu manipuláciu.
Kompaktný dizajn je ideálny na cestovanie. Čistenie je veľmi jednoduché, sterilizátor je možné umývať v umývačke riadu.
Pozrite si krátky video návod:
youtu.be/IXyY4tI1UTk
Poznámka: Lekári doporučujú sterilizovať pomôcky na kŕmenie behom prvých 12 mesiacov života dieťatka.
Obsah (sterilizátor):
1. Vrchnák so zatváracími klipsami
2. Košík na fľašky a príslušenstvo
3. Kliešte
Rozmery:
výška: 16,6 cm
šírka: 28 cm
Pozrite si krátky video návod:

Philips Avent Elektrický parný sterilizátor 3 v 1 SCF284/03

Vďaka prispôsobiteľnej veľkosti zaberie elektrický parný sterilizátor Philips AVENT typu 3 v 1 v kuchyni minimálne množstvo priestoru a súčasne sa dokonale hodí pre predmety určené na sterilizáciu – či už je ich len zopár, alebo celá kopa.
Maximálna flexibilita Vhodný pre fľašky so širokým aj úzkym hrdlom, ako aj pre rôzne odsávačky mlieka a príslušenstvo. Pojme až šesť 330 ml fľašiek.
Výnimočná rýchlosť a bezpečnosť. Vysterilizuje obsah už za 6 minút a automaticky sa vypne, takže je mimoriadne bezpečný a znižuje spotrebu energie.
Účinná sterilizácia
Zlikviduje 99,9 % škodlivých mikróbov bez použitia chemických prostriedkov.
Obsah zostáva sterilný 24 hodín, pokiaľ sa neotvorí vrchnák.
Pozrite si krátky video návod:

Baby Mix hrkálka mesiačik 13524

Farebná detská hrkálka Baby Mix je vďaka svojim veselým farbám a tvaru u detí veľmi obľúbená a stimuluje rozvoj ich koordinácie a zmyslov. Je vyrobené z vysoko kvalitných, bezpečných a odolných materiálov, ktoré možno ľahko umývať. Tvar uľahčuje držanie a napomáha rozvíjať jeho motorické schopnosti. Určené pre deti od prvých dní života. Farebné prevedenie sa líši podľa aktuálnej ponuky.

Akuku hrkálka fialová

Hrkálka žirafka. Vhodné pre deti od narodenia. Veselé farby a tvar zaujme každé dieťatko. Stimuluje ich rozvoj koordinácie a zmysly. Vyrobené z kvalitných a hlavne bezpečných materiálu. Možno ľahko umývať. Výrobok spĺňa všetky potrebné normy CE. 1. akosť.

Akuku detské silikónové hryzátko hrozno fialové

Dojčenské silikónové hryzátko Akuku, ktoré vďaka svojmu tvaru a materiálu pomáha tíšiť bolesť a jemne masírovať ďasná v období rastu zúbkov. Je vyrobené z kvalitného, mäkkého a odolného materiálu, ktorý možno ľahko umývať. Špeciálny tvar umožňuje bábätku ľahké držanie. Výška cca 8 cm. Určené pre deti od 3 mesiacov života. Bez BPA.Barva: Fialová

Baby Mix hrkálka krab

Krásna detská hrkálka Baby Mix. Hrkálka je v tvare kraba. Ľahká konštrukcia a tvar je vhodný do malej ručičky. Hrkálka je určené deťom od narodenia. Atraktívne tvary a intenzívne farby zaujmú pozornosť dieťaťa a rozvíja detskú fantáziu. Hrkálka je vyrobená z bezpečných materiálov. Výška hračky je cca 13 cm. Materiál: plast.

Baby Mix hrkálka do kočíka sloni

Krásne, farebné hrkálka na gumičke. Hrkálky do kočíka sú vyrobené z kvalitných materiálov. Majú zaujímavé tvary a pomáhajú v motorickom rozvoji dieťaťa. Hrkálka pre bábätká možno pripevniť tiež na postieľku či lehátko. Upozornenie: ak si dieťa už začína samo sadať a dvíhať sa, používajte hrkálka iba za prítomnosti dospelej osoby, aby nedošlo k zraneniu dieťaťa. Dĺžka cca 45 cm. Hrkálka je vhodná pre deti od narodenia. Farebné prevedenie sa líši podľa aktuálnej ponuky.