Dojčenské body

Dojčenské body celorozopínacie Koala Magnetky Wild Bear modré

Dojčenské body v modrej farbe. Bavlnené body Koala Magnetky Wild Bear. Body zdobí obrázok medvedíka a nápis. Je jednofarebné s farebným lemom. Má skvelé zapínanie na magnetky po celej dĺžke. Zapínanie a rozopínanie na magnetky je veľmi jednoduché, a preto mamičkám uľahčí obliekanie a prebaľovanie bábätka. Zloženie dojčenského oblečenia je 100% bavlna. Magnetky to je revolučný produkt, ktorý si zamilujete Vy aj Vaše deti. Oblečenie pre bábätká s Magnetky majú zapínanie na magnet, a preto stačí jeden pohyb pre jednoduché zapínanie a rozopínanie. Magnetky sú malé a nedráždi pokožku bábätka. Nie sú nebezpečné pre bábätko tak, ako gombíky, sú pevné a vďaka špeciálnemu zabezpečenie sú chránené pri praní. Kvalitné dojčenské oblečenie značky Koala.

Dojčenské body celorozopínacie Koala Magnetky Wild Bear ružové

Dojčenské body v ružovej farbe. Bavlnené body Koala Magnetky Wild Bear. Body zdobí obrázok medvedíka a nápis. Je jednofarebné s farebným lemom. Má skvelé zapínanie na magnetky po celej dĺžke. Zapínanie a rozopínanie na magnetky je veľmi jednoduché, a preto mamičkám uľahčí obliekanie a prebaľovanie bábätka. Zloženie dojčenského oblečenia je 100% bavlna. Magnetky to je revolučný produkt, ktorý si zamilujete Vy aj Vaše deti. Oblečenie pre bábätká s Magnetky majú zapínanie na magnet, a preto stačí jeden pohyb pre jednoduché zapínanie a rozopínanie. Magnetky sú malé a nedráždi pokožku bábätka. Nie sú nebezpečné pre bábätko tak, ako gombíky, sú pevné a vďaka špeciálnemu zabezpečenie sú chránené pri praní. Kvalitné dojčenské oblečenie značky Koala.

Body s potlačou New Baby Horoskop PANNA

Originálne bavlnené dojčenské body s dlhým rukávom New Baby, s vtipným obrázkom hviezdného znamenia.

New Baby Body krátký rukáv Classic

Klasické dojčenské bavlnené body, vhodné pre bábätká už od narodenia. Jemná, prúžkovaná bavlna nedráždi pokožku dieťaťa. Zapínanie dole aj pri krku na cvočky. Príjemný a kvalitný materiál. Rozmery: obvod okolo hrudníka 40 cm, dĺžka od ramienok 36. Zloženie 100% bavlna.

Kojenecké body s dlhým rukávom New Baby Kamaráti modré

Dojčenské body v modré farbe. Dojčenské body s dlhým rukávom New Baby Kamaráti s veselým obrázkom na prednej strane a nápisom best friends. Body je jednofarebné s šedým lemovaním. Zloženie: 100% bavlna. Rozmery 74: obvod okolo hrudníka cca 46 cm, dĺžka od ramienok cca 40 cm, dĺžka rukávu cca 24. Rozmery 80: obvod okolo hrudníka cca 50 cm, dĺžka od ramienok cca 42 cm, dĺžka rukávu cca 25 cm. Rozmery 86: obvod okolo hrudníka cca 52 cm, dĺžka od ramienok cca 44 cm, dĺžka rukávu cca 27 cm.

Kojenecké body s dlhým rukávom New Baby Kamaráti smotanové

Dojčenské body v smotanovej farbe. Dojčenské body s dlhým rukávom New Baby Kamaráti s veselým obrázkom na prednej strane a nápisom best friends. Body je jednofarebné s šedým lemovaním. Zloženie: 100% bavlna. Rozmery 74: obvod okolo hrudníka cca 46 cm, dĺžka od ramienok cca 40 cm, dĺžka rukáva cca 24. Rozmery 80: obvod okolo hrudníka cca 50 cm, dĺžka od ramienok cca 42 cm, dĺžka rukáva cca 25 cm. Rozmery 86: obvod okolo hrudníka cca 52 cm, dĺžka od ramienok cca 44 cm, dĺžka rukáva cca 27 cm.

Kojenecké body s dlhým rukávom New Baby Kamaráti ružové

Dojčenské body v ružové farbe. Dojčenské body s dlhým rukávom New Baby Kamaráti s veselým obrázkom na prednej strane a nápisom best friends. Body je jednofarebné s šedým lemovaním. Zloženie: 100% bavlna. Rozmery 74: obvod okolo hrudníka cca 46 cm, dĺžka od ramienok cca 40 cm, dĺžka rukávu cca 24. Rozmery 80: obvod okolo hrudníka cca 50 cm, dĺžka od ramienok cca 42 cm, dĺžka rukávu cca 25 cm. Rozmery 86: obvod okolo hrudníka cca 52 cm, dĺžka od ramienok cca 44 cm, dĺžka rukávu cca 27 cm.

Dojčenské body celorozopínacie Bobas Fashion Zoo oranžové

Dojčenské body Zoo sa zeleno-oranžovými lemami. Bavlnené dojčenské body s dlhým rukávom Bobas Fashion Zoo pre bábätká. Detské body je potlačené zvieratkami zo Zoo. Body má okolo krčku, nožičiek a ručičiek farebný lem. Praktické zapínanie na cvočky po celej dĺžke a medzi nožičkami veľmi uľahčí obliekanie a prebaľovanie. Kladieme dôraz na kvalitu a preto sa vďaka príjemnému, mäkkému a kvalitnému materiálu, bude Vaše bábätko cítiť v body veľmi príjemne a útulne. Dojčenské oblečenie je z materiálu 100% bavlna. Kvalitné veselé oblečenie pre malé deti.

KOALA Dojčenské body s dlhým rukávom I love mommy Biela

Dojčenské Bodýčko v biele farbe s veselým nápisom. Bavlnené dojčenské body s dlhým rukávom Koala I love mommy pre bábätká. Body zdobí roztomilý nápis I love daddy. Má zapínanie na cvočky na ramienku a medzi nožičkami. Je vyrobené z príjemného a kvalitného materiálu. Zloženie dojčenského oblečenia 100% bavlna.

Dojčenské body celorozopínacie Bobas Fashion Ježko modré

Dojčenské Bodýčko v modré farbe. Bavlnené dojčenské body s dlhým rukávom Bobas Fashion Ježek pre bábätká. Body pre chlapcov je v krásnych svetlých farbách s obrázkom ježka v lese a nápisom Hedgehog Go on a Picnic. Praktické zapínanie na cvočky po celé dĺžke a medzi nožičkami veľmi uľahčí obliekanie a prebaľovanie. Vďaka príjemnému, mäkkému a kvalitnému materiálu, ktorý je vhodný pre bábätká, sa v ňom bude cítiť veľmi príjemne a útulne. Dojčenské oblečenie je z materiálu 100% bavlna.

Dojčenské body celorozopínacie Bobas Fashion Ježko ružové

Dojčenské Bodýčko v ružové farbe. Bavlnené dojčenské body s dlhým rukávom Bobas Fashion Ježek pre bábätká. Body pre dievčatá je v krásnych svetlých farbách s obrázkom ježka v lese a nápisom Hedgehog Go on a Picnic. Praktické zapínanie na cvočky po celé dĺžke a medzi nožičkami veľmi uľahčí obliekanie a prebaľovanie. Vďaka príjemnému, mäkkému a kvalitnému materiálu, ktorý je vhodný pre bábätká, sa v ňom bude cítiť veľmi príjemne a útulne. Dojčenské oblečenie je z materiálu 100% bavlna.

Dojčenské body celorozopínacie Bobas Fashion Ježko zelené

Dojčenské Bodýčko v zelené farbe. Bavlnené dojčenské body s dlhým rukávom Bobas Fashion Ježek pre bábätká. Body pre chlapcov i dievčatá je v krásnych svetlých farbách s obrázkom ježka v lese a nápisom Hedgehog Go on a Picnic. Praktické zapínanie na cvočky po celé dĺžke a medzi nožičkami veľmi uľahčí obliekanie a prebaľovanie. Vďaka príjemnému, mäkkému a kvalitnému materiálu, ktorý je vhodný pre bábätká, sa v ňom bude cítiť veľmi príjemne a útulne. Dojčenské oblečenie je z materiálu 100% bavlna.