Detské stoly a stoličky

STAR PLUS Detský záhradný nábytok Plastová stolička zelená2

Detská plastová záhradná stolička vo veselých farbách s obrázkom - skvele prepracovaná detská verzia záhradného nábytku pre dospelých. Nábytok je určený pre malých užívateľov. Deti rady sedia na stoličkách veľkostne určených priamo pre nich, farebné prevedenie naviac dieťa zaujme. Vďaka svojim rozmerom sa hodí aj na malé terasy či balkón. Vhodné tiež do detskej izbičky. Rozmery: cca 37x39x51 cm, nosnosť 40 kg. Obrázky sa líšia podľa aktuálnej ponuky.

STAR PLUS Detský záhradný nábytok - Plastový stôl červený

Detský plastový záhradný stôl vo veselých farbách s obrázkom - skvele prepracovaná detská verzia záhradného nábytku pre dospelých. Nábytok je určený pre malých užívateľov, možno ho využiť ako behom hrania, tak počas jedla. Farebné prevedenie navyše dieťa zaujme. Vďaka svojim rozmerom sa hodí aj na malé terasy či balkón. Vhodné tiež do detskej izbičky. Rozmery: cca 46x46x43 cm, nosnosť 12 kg.

Disney detská režisérska stolička Cars TC85975CR

Disney režisérska stolička! Pohodlná, prispôsobivá a praktická stoličky, ideálne pre všetkých milovníkov rozprávky Cars.

 • doporučené pre deti od 3 rokov.
 • pojme až 22,67 kg
 • vyrobené z drevených materiálov a tkaniny

Rozmery (cm): D 35,56 x Š 28,91 x V 53,34

Spĺňa všetky bezpečnostné normy stanovené CPSC.

Disney detská režisérska stolička Frozen TC85977FZ

Pohodlná, prispôsobivá a praktická stolička, ideálne pre Vaše malé fanúšičky Anny a Elsy.

 • Doporučené pre deti od 3 rokov
 • Pojme až 22,67 kg
 • Vyrobené z drevených materiálov a tkaniny
 • Spĺňa všetky bezpečnostné normy stanovené CPSC
 • Rozmery (cm): 35,56 D x Š 28,91 X V 53,34

D 35,56 x Š 28,91 X V 53,34

TEGA Dětská sada stoleček a dvě židličky fialová

Detský stôl a 2 stoličky TEGA BABY Multifunkčný stolček TEGA baby s úložným priestorom. Stolček je veľmi praktický, otočením hornej dosky sa stane základom pre stavanie kociek stavebnice Lego Klasik i Lego Duplo. Po odstránení hornej dosky sa môže doprostred naliať troška vody a dieťa si naplno užije svoje obľúbené vodné radovánky alebo využiť ako nádoba na kinetický piesok. Sada obsahuje: 1 stôl s odlápěcím vekom 2 stoličky Rozmery: p style="te

STAR PLUS Detský záhradný nábytok Plastová stolička červená

Detská plastová záhradná stolička vo veselých farbách s obrázkom - skvele prepracovaná detská verzia záhradného nábytku pre dospelých.Nábytok je určený pre malých užívateľov. Deti rady sedia na stoličkách veľkostne určených priamo pre nich, farebné prevedenie naviac dieťa zaujme. Vďaka svojim rozmerom sa hodí aj na malé terasy či balkón. Vhodné tiež do detskej izbičky. Rozmery: cca 37x39x51 cm, nosnosť 40 kg. Obrázky sa líšia podľa aktuálnej ponuky.

STAR PLUS Detský záhradný nábytok Plastová stolička zelená

Detská plastová záhradná stolička vo veselých farbách s obrázkom. Rozmery: cca 37x39x51 cm, nosnosť 40 kg. Obrázky sa líšia podľa aktuálnej ponuky.

FORCLAIRE Detská rozkladacia stolička Frozen

Prekrásnu stoličku Frozen si zamilujú všetky fanúšičky tejto rozprávky. Je skvelým doplnkom do dievčenského izby. Príjemné mäkučké polstrované plyšové sedátko. Stolička je vhodná pre každodenné využívanie az dôvodu ľahkého zloženie a rozloženie je vhodná aj pre cestovanie.

Rozmery:

 • celková šírka - 52 cm
 • celková výška - 47 cm
 • celková šírka spodnej konštrukcie - 38 cm
 • sedacia časť - 29 cm hĺbka x 31 cm šírka
 • výška sedacej časti od zeme 24 cm

Určené pre deti do 6 rokov.

Nosnosť 23 kg

Tempo Kondela Detská stolička čokoládová/biela PUFF 234551

detská stolička, MDF lakovaná, prevedenie: čokoládová/biela. Rozmery stoličky (ŠxVxH): 30x56x30 cm. Dodávaná v demonte. Vhodná do detských kútikov s typicky detskými motívmi, hlavným motívom je medvedík. Kolekcia je navrhnutá tak, aby spĺňala požiadavky najmenších detí. Doprajte svojim deťom vlastné príjemné posedenie. Hmotnosť: 2,8 kg Upozornenie: Váš monitor a tlačiareň nemusia zobrazovať farby také, aké sú v skutočnosti DODACIA DOBA: pokiaľ je tovar skladom v SR - do 3 dní - termín dodania Vám

STAR PLUS Detský záhradný nábytok Stôl a lavičky červeno žltý

Detská záhradná sada - stolček a dve lavičky. Možno využiť ako počas hrania, tak počas jedla. Pevná konštrukcia zaručuje stabilitu a všetko je vyrobené z kvalitného a odolného plastového materiálu. Rozmery 77x83x48 cm. Nosnosť 50 kg

Tempo Kondela Stolík čokoládová biela PUFF 234550

detský stolík, MDF lakovaná, prevedenie: čokoládová/biela. Rozmery stolíka (ŠxVxH): 60x50x60 cm. Dodávaný v demonte. Vhodná do detských kútikov s typicky detskými motívmi, hlavným motívom je medvedík. Kolekcia je navrhnutá tak, aby spĺňala požiadavky najmenších detí. Doprajte svojim deťom vlastné príjemné posedenie. Hmotnosť: 5,2 kg Upozornenie: Váš monitor a tlačiareň nemusia zobrazovať farby také, aké sú v skutočnosti DODACIA DOBA: pokiaľ je tovar skladom v SR - do 3 dní - termín dodania Vám