Detské izby

Caps Polička POL/120

Sektorový nábytok Caps je vhodný do detskej izby, možnosť výberu farby dekoratívnej lišty umožňuje vytvoriť izbu pre dievča i chlapca.  Na výber sú dve dekoratívne lišty vo farbe:  ružová a modrá. Pozostáva zo 16 prvkov vo farbe dub belluno.   Caps Polička POL/120 Rozmery: 16 x 120 x 25,5 cm (v/š/h)

Caps Polička SFW1D/120

Sektorový nábytok Caps je vhodný do detskej izby, možnosť výberu farby dekoratívnej lišty umožňuje vytvoriť izbu pre dievča i chlapca.  Na výber sú dve dekoratívne lišty vo farbe:  ružová a modrá. Pozostáva zo 16 prvkov vo farbe dub belluno.   Caps Polička SFW1D/120 Rozmery: 39,5 x 120 x 28,5 cm (v/š/h)

Caps Skriňa REG1D2S

Sektorový nábytok Caps je vhodný do detskej izby, možnosť výberu farby dekoratívnej lišty umožňuje vytvoriť izbu pre dievča i chlapca.  Na výber sú dve dekoratívne lišty vo farbe:  ružová a modrá. Pozostáva zo 16 prvkov vo farbe dub belluno.   Caps Skriňa REG1D2S Rozmery: 198,5 x 80 x 41 cm (v/š/h)

Caps Skriňa REG1D/80

Sektorový nábytok Caps je vhodný do detskej izby, možnosť výberu farby dekoratívnej lišty umožňuje vytvoriť izbu pre dievča i chlapca.  Na výber sú dve dekoratívne lišty vo farbe:  ružová a modrá. Pozostáva zo 16 prvkov vo farbe dub belluno.   Caps Skriňa REG1D/80 Rozmery: 198,5 x 80 x 41 cm (v/š/h)

Komoda Goya (biela/biely lesk/sonoma)

Moderná komoda Goya vo farebnom prevedení biela / biely lesk s detailom vo farbe dub sonoma.
Rozmery: 80 x 170 x 40 cm (v.š.h)

Komoda Goya (čierna/čierny lesk)

Moderná komoda Goya vo farebnom prevedení čierna / čierny lesk s bielym detailom. Rozmery: 80 x 170 x 40 cm (v.š.h)

Komoda Goya (biela/biely lesk)

Moderná komoda Goya vo farebnom prevedení biela / biely lesk s čiernym detailom. Rozmery: 80 x 170 x 40 cm (v.š.h)

PROCOS dekorácie Frozen 150x75 cm

Farebná dekorácie s motívom obľúbených postáv z filmu Frozen.
Môžeš si s ňou vyzdobiť izbu a záleží len na tebe či ju pripevníš napríklad na dvere, skriňu alebo kam len budeš chcieť.
Paráda!
Vyrobené z PVC.
Upozornenie!
V prípade, že pri tovare svieti sklade v externom sklade - je
dodanie tovaru medzi 3 - 7prac. dni. Ďakujeme za pochopenie.

Mazlík, vankúšik Malá sova - malá

Roztomilá hračka, vankúšik, maznáčik Malá sova. Hračka rozvíja zmyslové vnímanie dieťaťa a podnecuje jeho fantáziu. Ideálna hračka pre deti. Hračku možno využiť ako dekoračný vankúšik. Mazlík je vyrobený z bavlnenej látky. Vyplň duté hypoalergénne vlákno. Mazlíčka / vankúšik možno prať v práčke do 40st. Sušiť voľne, nesušiť v sušičke. Určená pre deti od 3 rokov. Rozmer Výška cca 24cm, šírka cca 24cm. Atest CE - bezpečná hračka. Vyrobená v EÚ. Upozornenie: Výrobca môže obmieňať farby na niektorých častiach hračky.

Mazlík, vankúšik Zajac - malý

Roztomilá hračka, vankúšik, maznáčik Zajíček. Hračka rozvíja zmyslové vnímanie dieťaťa a podnecuje jeho fantáziu. Ideálna hračka pre deti. Hračku možno využiť ako dekoračný vankúšik. Mazlík je vyrobený z bavlnenej látky. Vyplň duté hypoalergénne vlákno. Mazlíčka / vankúšik možno prať v práčke do 40st. Sušiť voľne, nesušiť v sušičke. Určená pre deti od 3 rokov. Rozmer Výška cca 30cm, šírka cca 20cm. Atest CE - bezpečná hračka. Vyrobená v EÚ. Upozornenie: Výrobca môže obmieňať farby na niektorých častiach hračky.

Frozen 10 l

Box na hračky Frozen Kolekcia: Frozen Farba: modrá Rozmery: cca 39 x 29 x 14 cm.