Detské čiapky

Yo Company zimní čepička modrá

Nádherná detská zimná čiapočka, s našitým veselým obrázkom autíčka. Čiapočka je ušitá z dvojvrstvového hrejivého materiálu a zaväzovanie má na šnúrky. Vrchná časť čiapočky zdobia zaväzovacie šnúrka s bambulkama. Zloženie: 100% akryl. Vnútorný obvod okolo hlavičky cca 50 cm.Barevné prevedenie môže byť tmavšie svetlejší ako je vyznačené na obrázku.

Yo Company zimný čiapočka

Nádherná detská zimná, veľmi teplá čiapočka, s výšivkou.

Čiapočka je ušitá z dvojvrstvového hrejivého a veľmi jemného materiálu.

Zaväzovanie má na šnúrky. Vrchnú časť čiapočky zdobí bambulka.

Zloženie: 100% akryl.

Vnútorný obvod okolo hlavičky cca 38 cm

Letná detská čiapočka so šiltom Filip béžovo-biela

Krásna detská letná čiapočka so šiltom Filip pre všetkých chlapcov. Na prednej strane je vyšitý obrázok lode a nápis Viking. Čiapočka má na zadnej strane gumu, takže dobre drží na hlavičke Vášho dieťaťa. Moderný dizajn bude slušať všetkým malým chlapcom. Obvod okolo hlavičky cca 52 cm. Zloženie: 65% bavlna, 35% polyester.

New Baby jesenná detská čiapočka In-line Sivá

Krásna jesenná bavlnená čiapočka New Baby. Čiapočku zdobí krásny obrázok In-line. Čiapočka je ušitá z priedušného materiálu, preto je vhodná pre jesenné dni. Ideálna pre malé i väčšie deti. Zloženie: 100% bavlna. Obvod okolo hlavičky cca 46-51 cm.

New Baby jesenná detská čiapočka mimoň Sivá

Krásna jesenná bavlnená čiapočka New Baby. Čiapočku zdobí krásny obrázok mimoňa. Čiapočka je ušitá z priedušného materiálu, preto je vhodná pre jesenné dni. Ideálna pre malé i väčšie deti. Zloženie: 100% bavlna. Materiál je pružný. Obvod okolo hlavičky cca 44-48 cm.

New Baby jesenná detská čiapočka smejko Sivá

Krásna jesenná bavlnená čiapočka New Baby. Čiapočku zdobí krásny obrázok smejka. Čiapočka je ušitá z priedušného materiálu, preto je vhodná pre jesenné dni. Ideálna pre malé i väčšie deti. Zloženie: 100% bavlna. Obvod okolo hlavičky cca 44-48 cm.

New BABY Zimná detská čiapočka so šálom psík tmavo modrá

Nádherná zimná pletená čiapočka New Baby. Čiapočku zdobí krásny obrázok auta. Má zaväzovacie šnúrky, bavlnenú podšívku, výplň isosoft a roztomilý brmbolec. Isosoft sú špeciálne vybrané vlákna, ktoré poskytujú vynikajúcu ochranu proti chladu a poskytujú ideálnu teplotnú pohodu. Zloženie 100% bavlna. Čiapočka je vhodná pre zimné dni. Ideálna pre malé i väčšie deti. Čiapka je tvarovaná tak, aby kryla

New Baby zimná detská čiapočka so šálom medvedík J tmavo modré

Detská čiapka a šál v tmavo modrej farbe. Nádherná zimná pletená čiapočka New Baby. Čiapočku zdobí nádherný obrázok medvedíka J. Má zaväzovacie šnúrky, úpletovou podšívku a roztomilé bambuľky. Zloženie detského oblečenia je 100% bavlna. Čapice pre chlapcov je vhodná pre zimné dni. Ideálny najmä pre malé i väčšie deti. Chlapčenská čiapka je tvarovaná tak, aby kryla ušká. Obvod okolo hlavičky 44-48 cm. Šál: rozmer: cca 96 cm.

New Baby zimná detská čiapočka so šálom kvietočky Biela

Nádherná zimná pletená čiapočka New Baby. Má zaväzovacie šnúrky, bavlnenú podšívku, výplň isosoft a roztomilý brmbolec. Isosoft sú špeciálne vybrané vlákna, ktoré poskytujú vynikajúcu ochranu proti chladu a poskytujú ideálnu teplotnú pohodu. Zloženie 100% bavlna. Čiapočka je vhodná pre zimné dni. Ideálna pre malé i väčšie deti. Čiapka je tvarovaná tak, aby kryla ušká. Obvod okolo hlavičky 39-43 cm.

New Baby zimná detská čiapočka so šálom psík Sivá

Detská čiapka a šál vo farbe šedej. Nádherná zimná pletená čiapočka New Baby. Čiapočku pre chlapcov zdobí nádherný obrázok psíka. Má zaväzovacie šnúrky, úpletovou podšívku a roztomilú bambuľky. Zloženie detského oblečenia je 100% bavlna. Chlabecká čiapka je vhodná pre zimné dni. Ideálny najmä pre malé i väčšie deti. Čiapočka pre chlapcov je tvarovaná tak, aby kryla ušká. Obvod okolo hlavičky 44-48 cm. Šál: rozmer: cca 96 cm.

New Baby zimná detská čiapočka so šálom medvedík J Sivá

Nádherná zimná pletená čiapočka New Baby. Čiapočku zdobí krásny obrázok medvedíka J. Má zaväzovacie šnúrky, úpletovú podšívku a roztomilé brmbolece. Zloženie 100% bavlna. Čiapočka je vhodná pre zimné dni. Ideálna pre malé i väčšie deti. Čiapka je tvarovaná tak, aby kryla ušká. Obvod okolo hlavičky 44-48 cm. Šál: rozmer: cca 96 cm.

New Baby jesenná detská čiapočka In-line sivo-tyrkysové

Krásna jesenná bavlnená čiapočka New Baby. Čiapočku zdobí krásny obrázok In-line. Čiapočka je ušitá z priedušného materiálu, preto je vhodná pre jesenné dni. Ideálna pre malé i väčšie deti. Zloženie: 100% bavlna. Obvod okolo hlavičky cca 46-51 cm.