HAMI príkrm s lesným ovocím 125g

Popis produktu Hami príkrm s lesným ovocím od ukončeného 4 mesiaca

Po prvej skúsenosti s ovocím postupne zaraďte do jedálničku dieťaťa nové druhy ovocia. Najdôležitejšie je zaistiť v jednálničku Vášho dieťaťa pestrosť. Každý druh ovocia prináša iné potrebné živiny pre jeho správny rast a vývoj.

HAMI príkrm s jahodami 200g

Hami Ovocný príkrm s jahodami je určený deťom od ukončeného 6. mesiaca. Je vyrobený z čerstvého ovocia (jablká, jahody), koncentrovanej jablkovej šťavy a šťavy z čiernej bázy, je obohatený vitamínom C; obsahuje prirodzene sa vyskytujúce cukry. Jeho chuť deti osvieži a organizmu dodá vitamíny, minerály i vlákninu. Príkrm obsahuje vysoký podiel starostlivo vybraného čerstvého ovocia a je vyrobený s vysoko kvalitných, prirodzene bezlepkových surovín, je bez konzervantov a bez prídavku cukra.

Použitie: Pri otváraní musí viečko klepnúť. Pred použitím zamiešajte. Nespotrebované množstvo uchovávajte v uzatvorenej fľaštičke v chladničke, spotrebujte do 48 hodín.

Hami príkrm prvá lyžička jablko 125g

Hami Prvá lyžička jablko je určený deťom od ukončeného 4. mesiaca. Je veľmi vhodný pri prechode z tekutej na pevnú stravu. Jeho chuť deti osvieži a organizmu dodá vitamíny, minerály i vlákninu. Príkrm obsahuje vysoký podiel starostlivo vybraného čerstvého ovocia a je vyrobený z vysoko kvalitných, prirodzene bezlepkových surovín, bez konzervantov a bez prídavku cukra.

Použitie: Pri otvorení musí viečko klapnúť. Pred použitím zamiešajte. Nespotrebované množstvo uchovávajte v uzatvorenej fľaštičke v chladničke, spotrebujte do 48 hodín.

Hami Příkrm Jablko Mrkva 125g

Po prvej skúsenosti s ovocím postupne zaraďte do jedálnička dieťaťa nové druhy ovocia. Najdôležitejšie je zabezpečiť v jedálničku Vášho dieťatka pestrosť. Každý druh ovocia prináša totižto iné potrebné živiny pre jeho správny rast a vývoj.

HAMI príkrm s hruškami 200g

Hami Ovocný príkrm s hruškami je určený deťom od ukončeného 6. mesiaca. Je vyrobený z čerstvého ovocia (jablká, hrušky), koncentrovanej jablkovej šťavy a je obohatený vitamínom C; obsahuje prirodzene sa vyskytujúce cukry. Jeho chuť deti osvieži a organizmu dodá vitamíny, minerály i vlákninu. Príkrm obsahuje vysoký podiel starostlivo vybraného čerstvého ovocia a je vyrobený s vysoko kvalitných, prirodzene bezlepkových surovín, je bez konzervantov a bez prídavku cukra.

Použitie: Pri otváraní musí viečko klepnúť. Pred použitím zamiešajte. Nespotrebované množstvo uchovávajte v uzatvorenej fľaštičke v chladničke, spotrebujte do 48 hodín.

HIPP ovocný príkrm s marhuľovou príchuťou 125g

HIPP ovocný príkrm - marhuľa od ukončeného 4. mesiaca  

Ovocný príkrm je prirodzene bezlepkový a je vhodný aj pre deti ohrozené alergiou. Tento príkrm je bez prídavku cukru. Je obohatený vitamínom C a má znížený obsah ovocných kyselín, nedochádza teda k prekysleniu žalúdka. Zároveň zaisťuje dostatočný prísun vitamínov nutných pre posilnenie obranyschopnosti organizmu proti infekciám. Ovocie je pripravené k okamžitému podávanie bez ohrievania. Možno ho tiež pridávať do mliečnych kaší alebo kombinovať so sušienkami HiPP.

Hami 100% jablko meruňka a jahoda 4x100g

Ovocné príkrmy Frutapura Frutapura od Hami je jemná a delikátna ovocná výživa, ktorá pomáha vášmu dieťaťu zdravo rásť a vyvíjať sa. Je vyrobená zo 100-percentného ovocia bez pridania cukru, umelých farbív, aróm a konzervačných látok.

Bez pridaného cukru

Bez konzervačných látok

Bez umelých farbív a aróm

Prirodzene bezlepkový

Neobsahuje mlieko ani laktózu

Neobsahuje vajcia ani sóju

Hmotnosť výrobku: 4 x 100 g

Dojčenská výživa. Paterizovaný ovocný príkrm pre deti od ukončeného 4. mesiaca veku.

Návod na použitie: Ak je obal poškodený, výrobok nepodávajte. Po otvorení ihneď spotrebujte.

Zloženie: jablká (93 %) koncentrovaná jablčná šťava (7 %) vitamín C. 100 g výrobku obsahuje priemerne:

Energia 240 kJ / 57 kcal

Bielkoviny 0,2 g

Sacharidy 13,8 g

Tuky 0,1 g

Vláknina 1,5 g

Sodík 0,002 g

Vitamín C min. 10 mg ** = 40% odporúčanej dennej dávky.