Sunárek Do ručičky hruška 90g

SUNÁREK Do ručičky hruška, Ovocný príkrm 90g Pasterizovaný ovocný príkrm Sunárek Do ručičky je vhodný pre dojčatá od ukončeného 7. mesiaca veku. Ovocný príkrm Sunárek Do ručičky je vyrobený z prírodných surovín vybraného 100% ovocia. Má optimálnu konzistenciu a prirodzenú chuť. Je prispôsobený detským ručičkám, dieťa ho ľahúčko uchopí a zároveň rozvíja zručnosť, koordináciu pohybov a samostatnosť pri papaní. - 100% ovocia - bez prídavku cukru - prírodné suroviny - bez konzervantov a farbív - bez lepku Zloženie: jablkové pyré (80% hm.), banánové pyré (20% hm.), regulátor kyslosti: kyselina citrónová, antioxidant: kyselina askorbová, vitamín C.

Sunárek Do ručičky marhuľa 90g

SUNÁREK Do ručičky marhuľa, Ovocný príkrm 90g Pasterizovaný ovocný príkrm Sunárek Do ručičky je vhodný pre dojčatá od ukončeného 7. mesiaca veku. Ovocný príkrm Sunárek Do ručičky je vyrobený z prírodných surovín vybraného 100% ovocia. Má optimálnu konzistenciu a prirodzenú chuť. Je prispôsobený detským ručičkám, dieťa ho ľahúčko uchopí a zároveň rozvíja zručnosť, koordináciu pohybov a samostatnosť pri papaní. - 100% ovocia - bez prídavku cukru - prírodné suroviny - bez konzervantov a farbív - bez lepku Zloženie: jablkové pyré (78% hm.), banánové pyré (22% hm.), regulátor kyslosti: kyselina citrónová, antioxidant: kyselina askorbová, vitamín C.

Sunárek Do ručičky jahoda 90g

SUNÁREK Do ručičky jahoda, Ovocný príkrm 90g Pasterizovaný ovocný príkrm Sunárek Do ručičky je vhodný pre dojčatá od ukončeného 7. mesiaca veku. Ovocný príkrm Sunárek Do ručičky je vyrobený z prírodných surovín vybraného 100% ovocia. Má optimálnu konzistenciu a prirodzenú chuť. Je prispôsobený detským ručičkám, dieťa ho ľahúčko uchopí a zároveň rozvíja zručnosť, koordináciu pohybov a samostatnosť pri papaní. - 100% ovocia - bez prídavku cukru - prírodné suroviny - bez konzervantov a farbív - bez lepku Zloženie: jablkové pyré (80% hm.), banánové pyré (20% hm.), regulátor kyslosti: kyselina citrónová, antioxidant: kyselina askorbová, vitamín C.

Sunárek Do ručičky banán 90g

SUNÁREK Do ručičky banán, Ovocný príkrm 90g Pasterizovaný ovocný príkrm Sunárek Do ručičky je vhodný pre dojčatá od ukončeného 7. mesiaca veku. Ovocný príkrm Sunárek Do ručičky je vyrobený z prírodných surovín vybraného 100% ovocia. Má optimálnu konzistenciu a prirodzenú chuť. Je prispôsobený detským ručičkám, dieťa ho ľahúčko uchopí a zároveň rozvíja zručnosť, koordináciu pohybov a samostatnosť pri papaní. - 100% ovocia - bez prídavku cukru - prírodné suroviny - bez konzervantov a farbív - bez lepku Zloženie: jablkové pyré (78% hm.), banánové pyré (22% hm.), regulátor kyslosti: kyselina citrónová, antioxidant: kyselina askorbová a vitamín C.

SUNÁREK Do ručičky s ovocím a jogurtom 6x80g

SUNÁREK Do ručičky chuť jogurtu, s ovocím 80g Pasterizovaný mliečno-ovocný príkrm Sunárek Do ručičky je vhodný pre dojčatá od ukončeného 12. mesiaca veku. Sunárek Do ručičky má optimálnu konzistenciu a prirodzenú chuť. Je prispôsobený detským ručičkám, dieťa ho ľahúčko uchopí a zároveň rozvíja zručnosť, koordináciu pohybov a samostatnosť pri papaní. - bez konzervačných látok a farbív - vápnik - bez lepku Zloženie: jogurt (80% ), ovocná zložka 10% (pomarančová šťava z koncentrátu 6%, banánové pyré 1%, jablčné pyré 3%), cukor, kukuričný škrob, prírodná aroma.

Sunárek Do ručičky slivka 90g

SUNÁREK Do ručičky slivka, Ovocný príkrm 90g Pasterizovaný ovocný príkrm Sunárek Do ručičky je vhodný pre dojčatá od ukončeného 7. mesiaca veku. Ovocný príkrm Sunárek Do ručičky je vyrobený z prírodných surovín vybraného 100% ovocia. Má optimálnu konzistenciu a prirodzenú chuť. Je prispôsobený detským ručičkám, dieťa ho ľahúčko uchopí a zároveň rozvíja zručnosť, koordináciu pohybov a samostatnosť pri papaní. - 100% ovocia - bez prídavku cukru - prírodné suroviny - bez konzervantov a farbív - bez lepku Zloženie: jablkové pyré 81%, slivkové pyré 19%, vitamín C.

Sunárek Do ručičky broskyňa 90g

SUNÁREK Do ručičky broskyňa, Ovocný príkrm 90g Pasterizovaný ovocný príkrm Sunárek Do ručičky je vhodný pre dojčatá od ukončeného 7. mesiaca veku. Ovocný príkrm Sunárek Do ručičky je vyrobený z prírodných surovín vybraného 100% ovocia. Má optimálnu konzistenciu a prirodzenú chuť. Je prispôsobený detským ručičkám, dieťa ho ľahúčko uchopí a zároveň rozvíja zručnosť, koordináciu pohybov a samostatnosť pri papaní. - 100% ovocia - bez prídavku cukru - prírodné suroviny - bez konzervantov a farbív - bez lepku Zloženie: jablkové pyré 44,8%, broskyňové pyré 35%, banánové pyré 20%, vitamín C.

Sunárek Do ručičky čučoriedka 90g

SUNÁREK Do ručičky čučoriedka, Ovocný príkrm 90g Pasterizovaný ovocný príkrm Sunárek Do ručičky je vhodný pre dojčatá od ukončeného 7. mesiaca veku. Ovocný príkrm Sunárek Do ručičky je vyrobený z prírodných surovín vybraného 100% ovocia. Má optimálnu konzistenciu a prirodzenú chuť. Je prispôsobený detským ručičkám, dieťa ho ľahúčko uchopí a zároveň rozvíja zručnosť, koordináciu pohybov a samostatnosť pri papaní. - 100% ovocia - bez prídavku cukru - prírodné suroviny - bez konzervantov a farbív - bez lepku Zloženie: jablkové pyré 92%, čučoriedkové pyré 8%, vitamín C.

Sunarka detský snack jablkové krúžky 50g

SUNARKA Snack Jablkové prstienky, pre prvé zúbky 50g Sú ideálnym obohatením jedálnička malých detí.Vhodné od ukončeného 12teho mesiaca veku dieťaťa. Tieto hravé, veselé, ale hlavne veľmi chutné snacky si Vaše deti zamilujú a budú pre nich chutnou maškrtou počas celého dňa. Ideálne pre chrumkanie pre prvé zúbky. Veľkosť aj tvar je prispôsobený detským rúčkam. Jemne sladká jablková príchuť. Sú vyrábané z kukurice a ryže, ktoré sú prirodzene bezgluténové a suroviny sú vysoko kvalitné a prísne kontrolované, bez použitia konzervačných látok a farbív. Obsahujú vitamíny a vápnik, pre normálny rast a vývin kostí.

AGROKARPATY DETSKÝ ČAJ Vitamínový

zloženie: arónia čiernoplodá, ríbezľa čierna, jabloň domáca, ruža šípová použitie: príjemný a lahodný osviežujúci nápoj určený k regenerácii detského organizmu počas celého dňa, vhodný pre všeobecné použitie balenie: 20 vreciek príprava: jedno vrecko zalejeme 0,25 l vriacej vody a prikryté necháme lúhovať 8 – 10 minút dávkovanie: 2-3 šálky za deň

Sunárek detský Čaj jablkový so šípkami 20x1 5g

Detský čaj Sunárek Bio Jablko a šípka Detský čaj Sunárek Bio Jablko a šípka je vyrobený z vysoko kvalitných surovín, ktoré boli pestované v ekologicky čistých oblastiach. Preto je v čaji zachovaná prírodná, jemná chuť. Čaj Sunárek Bio Jablko a šípka pomáha dodržovať potrebný pitný režim dieťatka. Je vhodný pre deti od ukončeného 6. mesiaca do 3 rokov v množstve 1-2 šálky denne. Pri deťoch starších ako 3 roky sa odporúča podávať čaj vo väčšom množstve a to 3-4 šálky denne. Zloženie: jablčná dužina (Mali silvestris fructus) 49,8 %, plod šípky (Rosae seudofructus) 45 %, koreň červenej repy (Beta vulgaris) 5 %, plody čučoriedky (Myrtilli fructus) 0,1 %, plody jahody (Fragariae fructus) 0,1 %.

Sunarka kašička medová 225g

SUNARKA Mliečna kašička, s 8 cereáliami medová, od ukončeného 6.mesiaca veku 225g od ukončeného 6.mesiaca SUNARKA mliečna kaša je skvelým obohatením jedálnička dojčaťa pri prechode na zmiešanú stravu, ktorá prispieva k zdravému rastu, hramonickému vývoju a celkovému pohodliu vášho dieťaťa. Obsahuje vitamíny a minerálne látky podporujúce jeho zdravý rast. SUNARKA kaša obsahuje naturbalance, vyváženú kombináciu zdravej výživy a prirodzenej mliečnej chuti zvlášť prispôsobenej potrebám dieťaťa. Vďaka špeciálnemu spracovaniu cereálií je ľahko stráviteľná. Výhody: - obsahuje naturbalance - s dojčenským mliekom - obsahuje vitamíny a minerály - výživná a ľahko stráviteľná - výborná rozpustnosť - jednoduchá príprava, stačí pridať vodu Kaša obsahuje lepok!!!