Detská obuv

NEW BABY Dojčenské bavlnené ponožky bežové s kvetinkami a jahôdky Béžová

Dojčenské farebné bavlnené ponožky New Baby so vzorom. Ponožky sú pohodlné, vďaka pružnému lemu nikde netlačí, majú veselý vzor a krásne farby. Ponožky sú vhodné pre všetky malé deti. Sú vyrobené z kvalitného materiálu, ktorý nepúšťa farbu a drží tvar. Zloženie: 80% bavlna, 16% polyamid, 4% elastan. Dĺžka ponožky vo veľkosti 74 je cca 9-10 cm.

Cerda Žabky Mimoni Unique

CERDA Žabky Mimoni Unique veľ. 34/35 Detské plážové žabky s Motívom Mimoni sú ideálnou obuvou pre letné dni, na pláž, k bazénu i na záhradu. Žabky majú protišmykovú podrážku a sú bezpečné i v mokrom teréne. Možno s nimi chodiť aj do vody. Deti si tieto krásne farebné žabky zo žltými postavičkami zamilujú. Veľkosť žabie 34/35 Letné detské žabky ponúkame aj v iných veľkostiach.

Disney Brand Chlapčenské žabky Star Wars čierno-biele

CERDA Žabky Star Wars 30/31 Detské plážové žabky s Motívom Star Wars sú ideálnou obuvou pre letné dni, na pláž, k bazénu i na záhradu. Žabky majú protišmykovú podrážku a sú bezpečné i v mokrom teréne. Možno s nimi chodiť aj do vody. Deti si tieto krásne farebné žabky zamilujú. Veľkosť žabiek 30/31 Letné detské žabky ponúkame aj v iných veľkostiach.

Cerda Žabky Mimoni modré

CERDA Žabky Mimoni modré 26 Krásne farebné letné topánky s obrázkami obľúbených Mimoňú. Topánky typ žabky majú plochú podrážku a pásky na prstíky. Možno s nimi chodiť aj do vody. Vhodné na pláž, k vode a na dovolenku. Uvedená veľkosť: 26/27

Cerda Žabky Paw Patrol

CERDA Žabky Tlapková patrola 24 Krásne farebné letné topánky s obrázkami obľúbených psíkov z Disneyho Paw Patrol. Topánky typ žabky majú plochú podrážku a pásky na prstíky. Možno s nimi chodiť aj do vody. Vhodné na pláž, k vode a na dovolenku. Uvedená veľkosť: 24/25

Roxy Rg Sandy red

Roxy Rg Sandy red vo velikosti EUR 28 od výrobca Roxy v kategorii Topánky | dětské žabky na e-shopu Swis-shop.sk za skvělé ceny. ( )

Reef Little Stargazer pink purple

Reef Little Stargazer pink purple vo velikosti EUR 33-34 od výrobca Reef v kategorii Topánky | dětské žabky na e-shopu Swis-shop.sk za skvělé ceny. ( )

Vans Atwood Low mte tan/off white

Vans Atwood Low (mte) tan/off white vo velikosti EUR 32.5 od výrobca Vans v kategorii Topánky | dětské topánky na e-shopu Swis-shop.sk za skvělé ceny. ( )

Vans ATWOOD LOW TAN/OFF dievčenské

Vans Atwood Low (mte) tan/off white vo velikosti EUR 31.5 od výrobca Vans v kategorii Topánky | dětské topánky na e-shopu Swis-shop.sk za skvělé ceny. ( )

Converse Ct All Star First Star High pink glow/white/true indigo

Converse Ct All Star First Star High pink glow/white/true indigo vo velikosti EUR 18 od výrobca Converse v kategorii Topánky | dětské topánky na e-shopu Swis-shop.sk za skvělé ceny. ( )

Vans Authentic red/true white

Vans Authentic red/true white vo velikosti EUR 31.5 od výrobca Vans v kategorii Topánky | dětské topánky na e-shopu Swis-shop.sk za skvělé ceny. ( )