STEINBACH Bazénový čistič Speedcleaner RX 5 061018

Stav: Vypredané

Cena:
549,05€

Popis produktu

STEINBACH Bazénový čistič Speedcleaner RX 5 061018
S prístrojom Speedcleaner RX 5 disponujete plnoautomatickým čističom pre Váš bazén. Špeciálne plastové kefy čistia rovnako dno ako aj stenu. S integrovanou filtračnou jednotkou, kombinovanou s 24 V vysoko výkonným čerpadlom s výkonom 15.500 l/h, nie je potrebné pripojenie na externý filtračný systém. Riadenie sa môže realizovať rovnako plnoautomaticky ako aj manuálne. Kábel spojený s dnovým vysávačom a riadiacim prístrojom je dlhý cca 16 m. Tak ...
STEINBACH Bazénový čistič Speedcleaner RX 5 061018
S prístrojom Speedcleaner RX 5 disponujete plnoautomatickým čističom pre Váš bazén. Špeciálne plastové kefy čistia rovnako dno ako aj stenu. S integrovanou filtračnou jednotkou, kombinovanou s 24 V vysoko výkonným čerpadlom s výkonom 15.500 l/h, nie je potrebné pripojenie na externý filtračný systém. Riadenie sa môže realizovať rovnako plnoautomaticky ako aj manuálne. Kábel spojený s dnovým vysávačom a riadiacim prístrojom je dlhý cca 16 m. Tak je možné bezproblémové čistenie bazénov s rozmermi do 6 x 12 m.
POZOR! Nevhodné pre bazény s prelivom.
Integrovaný čistiaci systém
Filtračný systém s vysokým výkonom 15.500 l/h
Plnoautomatický alebo manuálny čistiaci režim
Pre dno a stenu
Absolútna kontrola
S riadiacim panelom ovládacej jednotky je možné nielen zadať požadovanú dobu čistenia, ale aj prepínať medzi automatickou alebo manuálnou prevádzkou. Spojenie k dnovému vysávaču sa uskutočňuje prostredníctvom plávajúceho káblu dlhého 16 m.

4 komponenty pre skvelé čistenie
Stabilizátory: Tieto zabraňujú prevráteniu čističa v bazéne
Plastový valec: Optimalizovaný pre fóliové alebo polyesterové bazény
Remeňový pohon: Pre rovnomerný plynulý pohon
Plastové nopky: Tieto sa starajú v bočnej oblasti o dôkladné čistenie
Nasávanie
Cez 2 veľké otvory na spodnej strane čističa sa znečistenia nasajú do filtračnej jednotky. Automatické uzatváracie lišty zabraňujú spätnému toku znečistení do bazénu.

Vysoko výkonné čerpadlo a filtračná jednotka
Jemná filtračná sieť vysokej kvality zachytáva nasaté znečistenia v rámci filtračného systému. Kompletnú jednotku je možné za účelom čistenia jednoducho odobrať. Vysoko výkonné čerpadlo s výkonom 15.500 l/h sa stará o vynikajúci čistiaci výkon.
ilustračné foto

Zákazníci tiež kúpili