STEINBACH Bazénový čistič Speedcleaner Poolrunner 061014

Stav: Vypredané

Cena:
279,91€

Popis produktu

STEINBACH Bazénový čistič Speedcleaner Poolrunner 061014
Plnoautomatický, elektrický dnový vysávač na čistenie všetkých bazénov s rovným dnom. Nie je potrebné pripojenie na skimmer resp. externý filtračný systém. Čistič disponuje 24 V motorom s jednosmerným napätím s tryskovým pohonom na výlučné čistenie plôch dna. Riadenie sa realizuje zakaždým jednou dýzou na prednej resp. zadnej strane. S riadiacim prístrojom môžete voliť alternatívne medzi plnoautomatickým čistiacim programom alebo manuálno ...
STEINBACH Bazénový čistič Speedcleaner Poolrunner 061014
Plnoautomatický, elektrický dnový vysávač na čistenie všetkých bazénov s rovným dnom. Nie je potrebné pripojenie na skimmer resp. externý filtračný systém. Čistič disponuje 24 V motorom s jednosmerným napätím s tryskovým pohonom na výlučné čistenie plôch dna. Riadenie sa realizuje zakaždým jednou dýzou na prednej resp. zadnej strane. S riadiacim prístrojom môžete voliť alternatívne medzi plnoautomatickým čistiacim programom alebo manuálnou prevádzkou. Zabudovaný filtračný systém disponuje vysoko výkonným čerpadlom s 15.000 l/h. Spojovací kábel medzi riadiacim prístrojom a dnovým vysávačom má dĺžku 12 m. Speedcleaner Poolrunner môže byť použitý v bazénoch do rozmeru 8 x 4 m.
integrovaný čistiaci systém
Filtračný systém s vysokým výkonom 15.000 l/h
plnoautomatický alebo manuálny čistiaci režim
Absolútna kontrola
S riadiacim panelom ovládacej jednotky je možné nielen zadať dĺžku bazénu resp. požadovanú dobu čistenia, ale aj prepínať medzi automatickou alebo manuálnou prevádzkou. Spojenie k dnovému vysávaču sa uskutočňuje prostredníctvom plávajúceho káblu dlhého 12 m.

Tryskový pohon
Pohyb sa realizuje zakaždým jednou dýzou na prednej resp. zadnej strane. Znečistenia na dne sú nasávané na spodnej strane prístroja Poolrunner a filtrované. Následne vyčistená voda prúdi znova do bazénu cez dýzový otvor. Či dnový vysávač čistí dno bazéna rovno alebo v „oblúkoch“ je možné nastaviť otočením tryskových dýz.

Manipulácia
Filtračná jednotka sa nachádza v rámci prístroja. 4 rýchlouzávery sa starajú o jednoduché otváranie hornej časti. Zakaždým jeden držiak na prednej resp. zadnej strane uľahčuje vybratie prístroja Poolrunner z bazénu.

Filtračná jednotka
Jemná filtračná sieť vysokej kvality zachytáva nasaté znečistenia v rámci filtračného systému. Kompletnú jednotku je možné za účelom čistenia jednoducho odobrať

Nasávanie
Cez 2 veľké otvory na spodnej strane čističa sa znečistenia nasajú do filtračnej jednotky. Automatické uzatváracie lišty zabraňujú spätnému toku znečistení do bazénu.
ilustračné foto

Zákazníci tiež kúpili