K-Edge vysunutý držiak pre Garmin na časovkárske nástavce - PRO, čierne

Stav: Nový

Cena:
49,5€
Skladom

Popis produktu

Prepracovaný hliníkový (vysunutý) držiak na držiak pre Garmin, ktorý je špeciálne určený na časovkárske nástavce bicykla pre sériu cyklpočítačov Garmin Edge®. Elegantný dizajn a vyhotovenie je optimazované pre ideálne použitie produktov Garmin Edge® Touring, 200, 500, 510, 800 a 810. vysunutý držiak pre Garmin na časovkárske nástavce Držiak je kompatibilný aj pre použitie s Garmin Forerunner® 310XT (podmienkou je použitie montážneho kitu - Sada na bicykel / beh ). Vyhotovenie: • ODOLNÝ MATERIÁL ...
Prepracovaný hliníkový (vysunutý) držiak na držiak pre Garmin, ktorý je špeciálne určený na časovkárske nástavce bicykla pre sériu cyklpočítačov Garmin Edge®. Elegantný dizajn a vyhotovenie je optimazované pre ideálne použitie produktov Garmin Edge® Touring, 200, 500, 510, 800 a 810. vysunutý držiak pre Garmin na časovkárske nástavce Držiak je kompatibilný aj pre použitie s Garmin Forerunner® 310XT (podmienkou je použitie montážneho kitu - Sada na bicykel / beh ). Vyhotovenie: • ODOLNÝ MATERIÁL – hliníková platforma obrábaná CNC pre pevné uchytenie vášho zariadenia. • VYLEPŠENÝ – rozširuje možnosti montáže origálnych držiakov Garmin. • PRO – po montáži poskytuje pre Edge ideálnu pozíciu, priamo vo výhľade jazdca. Aerodynamický dizajn zabezpečuje min. odpor vzduchu pri jazde. • KOMPATIBILNÝ – stačí jedno otočenie a Váš cyklopočítač Edge je pevne prichytený. Pozícia držiaka K-EDGE po montáži poskytuje zariadeniu ideálnu polohu v priamom výhľade pri časovkárskej pozícii jazdca. Vyrobené v USA, doživotná záruka na materiál alebo iné výrobné chyby. Na poškodenie zapríčenené používaním (napr. pri páde a pod.) alebo nesprávnou montážou sa táto záruka nevzťahuje. Špecifikácie: • Kompatibilný pre použitie na riadidlách s priemerom max. 22,2 mm • Materiál: CNC Machined 6061-T6 hliníková platforma • Hmotnosť – 37,5 g • Made in Boise, Idaho, USA **Upozornenie - držiak nie je kompatibilný s modelom Forerunner 910XT a 920XT.
Tento produkt je vhodný pre:
Edge® Touring, 200, 500, 510, 800 a 810. Po úprave je vhodný aj na Forerunner 310. Nie je vhodný pre Forerunner 910XT a 920XT.
Pri samostatnom nákupe príslušenstva Garmin, Tomtom, Kenwood a Nilox je nutné zvoliť prepravu DPD spolu s platbou za tovar vopred na účet. Po obdržaní platby dostanete od nás emailom faktúru, tovar môžte očakávať už nasledovný pracovný deň.  

Parametre

Výrobca K-Edge

Zákazníci tiež kúpili