INTEX Frame Pool Set Ultra Quadra 549 x 274 x 132 cm 128352

Stav: Vypredané

Cena:
654,92€

Popis produktu

INTEX Frame Pool Set Ultra Quadra 549 x 274 x 132 cm 128352
Ultimatívny montovaný bazén. Šetriaci miesto, masívny a vysokej kvality. Bočné steny z extréme zosilneného materiálu SUPER-TOUGH®. Kovové bočné podpery s práškovou povrchovou úpravou sa starajú o stabilitu a zaručujú dlhú životnosť. Jednoduchá montáž bez náradia. S týmto 549 x 274 x 132 cm veľkým luxusným bazénom sa môže začať leto! Objem vody predstavuje pri naplnení 90 % 17.203 l, doba montáže len cca 60 minút. Hrúbka fólie dna 0,67 ...
INTEX Frame Pool Set Ultra Quadra 549 x 274 x 132 cm 128352
Ultimatívny montovaný bazén. Šetriaci miesto, masívny a vysokej kvality. Bočné steny z extréme zosilneného materiálu SUPER-TOUGH®. Kovové bočné podpery s práškovou povrchovou úpravou sa starajú o stabilitu a zaručujú dlhú životnosť. Jednoduchá montáž bez náradia. S týmto 549 x 274 x 132 cm veľkým luxusným bazénom sa môže začať leto! Objem vody predstavuje pri naplnení 90 % 17.203 l, doba montáže len cca 60 minút. Hrúbka fólie dna 0,67 mm a steny 0,67 mm sa stará o vysokú stabilitu a bezpečnosť. O optimálne filtrovanie sa stará Sandfilter SF90220T, 4.000 l/h nachádzajúce sa v rozsahu dodávky. Tento disponuje nielen veľmi dobrým výsledkom filtrovania, ale aj všetkými potrebnými pripojeniami. Krycia plachta ako aj plachta na ochranu dna slúžia dodatočnej ochrane a redukujú znečistenie v bazéne. Dodaný rebrík Vám ponúka pohodlnú možnosť vstupu a výstupu.
Údaje v prehľade:
Bazén 549 x 274 x 132 cm
Objem vody pri 90 % naplnení: 17.203 l
Hrúbka fólie dna 0,67 mm
Hrúbka fólie steny 0,67 mm
Sandfilter SF90220T, 4.000 l/h
Plachta na ochranu dna PE 75 g/m2
Krycia plachta vinyl, hrúbka 0,18 mm
Vstupný rebrík, max. zaťaženie 136 kg
Hrúbka materiálu a kvalita
Dno a bočné steny tejto bazénovej série sa vyrábajú z 3 vrstiev SUPER-TOUGH®. Tento veľmi pevný materiál pozostáva z polyesterovej podkladovej tkaniny s hrubým, obojstranne nalaminovaným PVC. SUPER-TOUGH® je rezistentný voči benzínu, oleju a slanej vode, obzvlášť odolný voči oderu, nárazovým zaťaženiam a slnečnému žiareniu.

Stabilita a bezpečnosť
Kombinácia bazénovej fólie a konštrukcie umožňuje maximálnu stabilitu Vášho bazénu. Pozinkované kovové vystuženia s povrchovou úpravou umiestnené na všetkých stranách sa starajú o vysokú zaťažiteľnosť a pevnosť.

Konštrukcia
Aby konštrukcia tejto bazénovej série odolala hrdzi a korózii, sériovo sa dodáva pozinkovaná a s práškovou povrchovou úpravou. Všetky hrany sú zaoblené, aby sa predišlo nebezpečenstvu prípadného poranenia u detí.

Vypustenie a bezpečnosť
Tieto bazény disponujú sériovo zoskrutkovateľným výpustným ventilom na vonkajšej strane, druhým s tlakovým uzáverom na vnútornej strane bazénovej fólie. Toto slúži nielen bezpečnosti, ale chráni aj pred neúmyselným vypustením bazénu.

Praktickí pomocníci
Nielen montáž, ale aj demontáž = vypustenie bazénu by malo byť rýchle a jednoduché. Za týmto účelom je už v základnej výbave priložené výpustné zariadenie s hadicovým pripojením. Za týmto účelom musíte len naskrutkovať výpustný ventil a pripojiť na záhradnú hadicu. Zvyšok sa dokončí sám od seba.

Pripojenie pre filtračné zariadenie
Bazén sa sériovo vyrába s pripojeniami pre pieskové filtračné zariadenia INTEX (O 38 mm, 2“ vonkajší závit). Pre bezproblémové spojenie odporúčame použitie týchto filtračných čerpadiel, nakoľko tieto nedisponujú len potrebnými pripojeniami, ale aj veľmi dobrým filtračným výkonom zosúladeným pre tento bazén. Pri ostatných modeloch musia byť dodatočne zakúpené potrebné spojovacie časti.

Uzavretie filtračných vedení
Chcete svoj bazén uviesť do prevádzky bez filtračnej techniky?
Je Vaše filtračné čerpadlo udržiavané?
Žiadny problém!
Pripojovacie časti dodané spolu so základnou výbavou disponujú sériovo integrovaným uzatváracím mechanizmom. Rýchlo, jednoducho, efektívne.
ilustračné foto

Zákazníci tiež kúpili