Garmin SPOT GEN3

Stav: Vypredané

Cena:
169€

Popis produktu

Bezpečne pri každom dobrodružstve! Predstavujeme novinku v našej ponuke pre aktívny turistický monitoring. SPOT GEN3 je GPS lokalizátor, ktorý svoju polohu odosiela cez dátové služby satelitnej komunikačnej siete Globalstar. Vďaka vstavaným tlačidlám môžete odoslať svoju pozíciu na predvolené číslo alebo email, prípadne prostredníctvom SOS tlačidla odoslať správu do medzinárodného dispečingu, ktorý spustí záchrannú akciu. Nie je teda závislý na pokrytí mobilnými sieťami GSM a funguje takmer celo ...
Bezpečne pri každom dobrodružstve! Predstavujeme novinku v našej ponuke pre aktívny turistický monitoring. SPOT GEN3 je GPS lokalizátor, ktorý svoju polohu odosiela cez dátové služby satelitnej komunikačnej siete Globalstar. Vďaka vstavaným tlačidlám môžete odoslať svoju pozíciu na predvolené číslo alebo email, prípadne prostredníctvom SOS tlačidla odoslať správu do medzinárodného dispečingu, ktorý spustí záchrannú akciu. Nie je teda závislý na pokrytí mobilnými sieťami GSM a funguje takmer celosvetovo. Bezpečnosť pre každého vášnivého turistu a dobrodruha. Na svoju prevádzku nepotrebuje žiadnu SIM kartu, jednoducho si ho aktivujete na internete a zaplatíte ročné poplatky podľa rozsahu služieb, ktoré chcete využívať. Základný dátový balík: Tento balík je vyžadovaný pre všetky zariadenia SPOT.Obsahuje neobmedzený počet Užívateľských správ, Potvrdzovacích správ, Sledovacích správ a samozrejme aj správy Pomoc a SOS.V rámci základného balíka sa pozičné správy odosielajú v nastavenom intervale každých 10 minút. Pre zdieľanie svojej trasy alebo dobrodružstva môžete v rámci balíka využívať online služby SPOT Share a SPOT Adventure. Ročný poplatok 138€. Platí sa pri registrácií a aktivácií priamo na stránkach výrobcu. Mapa pokrytia - takmer celý svet - samozrejme bez GSM


Zapína odosielanie pozičných správ v nastavených intervaloch. Tieto je možné sledovať priamo na Google mapách.

Užívateľsky definvaná správa, ktorá sa využíva na informáciu o dostiahnutí určitého miesta na trase.

žívateľsky definvaná správa, ktorá sa používa pre informovanie blízkych, že ste úplne v poriadku.

Odoslanie správy so žiadosťou o pomoc svojim známym alebo blízkym, ktorí ju môžu zabezpečiť.

oto tlačidlo používajte lenv prípadoch ohrozenia života. Centrála GEOS prijatím správy automaticky spustí záchrannú akciu.

Sledovanie pohybu na ľubovoľnom počítači alebo mobilnom telefóne (smartfóne), priamo nad Google Maps.

Možnosť zdieľania sledovania pohybu pre rodinu alebo priateľov jednoduchým odoslaním správy. Portál pre zdieľanie prejdenej trasy doplnenej o multimédia.

Pracuje spoľahlivo aj v oblastiach bez pokrytia mobilným GSM signálom. Jednotný prevádzkový poplatok, bez ohľadu, kde sa zariadenie nachádza - žiadne roamingové poplatky.

Dlhá výdrž batérií. V závislosti od nastavenia a klimatických teplôt vydrží pracovať na jednu sadu batérií až niekoľko mesiacov. Možnosť externého napájania pri zachovaní vodotesnosti.

Zákazníci tiež kúpili