Popis produktu

Prevzdušňovač trávnika BOSCH ALR 900  
Výkon: kombinácia 900 W motora Powerdrive so systémom „Jet-Collect“ umožňuje rýchle prevzdušnenie trávnika bez zanesenia náradia.
Účinný: jedinečný systém „Jet-Collect“ s nožmi z pružinovej ocele a špeciálnymi kanálmi na prúdenie vzduchu zaručuje rýchle a dôkladné odstránenie machu a nevzhľadnej trávnej plsti.
Praktický: veľký 50 l zberný kôš umožňujúci dlhé pracovné intervaly. Dá sa celkom zmenšiť vďaka sklopnému držadlu a skladaciemu zbernému ...

Prevzdušňovač trávnika BOSCH ALR 900    • Výkon: kombinácia 900 W motora Powerdrive so systémom „Jet-Collect“ umožňuje rýchle prevzdušnenie trávnika bez zanesenia náradia.

  • Účinný: jedinečný systém „Jet-Collect“ s nožmi z pružinovej ocele a špeciálnymi kanálmi na prúdenie vzduchu zaručuje rýchle a dôkladné odstránenie machu a nevzhľadnej trávnej plsti.

  • Praktický: veľký 50 l zberný kôš umožňujúci dlhé pracovné intervaly. Dá sa celkom zmenšiť vďaka sklopnému držadlu a skladaciemu zbernému košu – zaberá priestor len 40 cm do výšky.


Kompaktné odkladanie. Dvojnásobne skladacie držadlo, zberný kôš


Veľký 50 l zberný kôš umožňujúci dlhé pracovné intervaly


Systém „Jet-Collect“. Inovačný valec s rotujúcimi nožmi z ušľachtilej ocele a otvormi zabezpečujúcimi vstup vzduchu odstráni rýchlo a dôkladne trávnu plsť a mach  


Technické parametre :


Príkon motora 900 W


Systém valcov 10 dvojitých oceľových pružín


Pracovná šírka 32 cm


Pracovná výška +10/+5/0/-5 mm


Nastavenie pracovnej výšky 4 polohy


Objem zberného koša 50 l


Hmotnosť 9,4 kg  


Rozsah dodávky :   • ALR 900• Zberný kôš s objemom 50 l• Balenie kartón          


Parametre

Výrobca BOSCH

Zákazníci tiež kúpili