Veet depilačné pásky na podpazušie a bikiny s vitamínom E a mandľovým olejom 20 ks

Studené voskové pásky Bikiny 16 ks

 • pre nádherne hladkú pokožku
 • s obsahom mandľového oleja a vitamínu E
 • majú hydratačné vlastnosti
 • zaisťuje peeling a hladkosť pokožky
 • jednoduché použitie
 • účinné aj na krátke chĺpky
 • chĺpky budú dorastať jemnejšie a mäkšie v menšom množstve
 • vydrží až štyri týždne

Použitie:

Odstráňte dvojitý voskový pásik a trením ho rozohrejte medzi rukami, aby sa Vám jednotlivé pásky ľahko oddelili.

Následne opatrne oddeľte pásky od seba za použitia zaoblených prúžkov Easy Strip. S prúžkom Easy Strip orientovaným nadol priložte jeden pásik na svoju pokožku.

Veet depilační krém Bambucké máslo & lilie suchou pokožku 100 ml

Depilačný krém pre suchú pokožku

 • nádherne hladká pokožka v pouhých 3 krokoch!
 • s výťažkami z bambuckého masla a vôňou ľalie
 • pôsobí v blízkosti korienka aj na krátke chĺpky
 • zaisťuje hladkosť po dobu až jedného týždňa
 • má hydratačné vlastnosti
 • pokožka bude hodvábne jemná a regenerovaná
 • súčasťou balenia je aj aplikačné špachtlička

Použitie:

Aplikujte krém na pokožku, nechajte pôsobiť 3 minúty a potom zotrite krém a chĺpky a pokožku následne dôkladne opláchnite.

Moom Premium Fabric Strips 48 ks

Moom Premium Fabric Strips 48 ks:Epilačný textilné prúžky moom Premium Fabric Strips je kozmetická pomôcka, ktorá vám pomôže spoločne s epilačná cukrovou pastou Moom odstrániť nechcené chĺpky na tele a tvári. Prúžky sú vyrobené z pevnej bavlny a môžete ich prať a znovu používať aj niekoľko rokov. V balení nájdete 36 veľkých prúžkov na telo a 12 menších na tvár. Tento spôsob depilácie perfektne odstraňuje chĺpky aj s korienkami. V prípravku sú použité iba prírodné zložky najvyššej kvality.Systém Moom o pokožku stará a zanecháva ju hladkú a hydratovanú. Prípravky sú hypoalergénne a neobsahujú absolútne žiadne chemické zložky, parfumáciu ani ďalšie umelé látky. Použitie je veľmi jednoduché, môžete ho používať ako doma, tak aj v kozmetických salónoch. Textilné epilačný prúžky sú vyrobené z pevne tkané zmesi polyesteru a bavlny, dajú sa prať a opakovane používať.Vysoko kvalitný epilačný systém moom vytvorila v 70. rokoch farmaceutka Jinous Nouri. Zásadne odmietala, aby si ona a jej dve dcéry na koži dávali akékoľvek chemikálie alebo umelé látky. Rozhodla sa teda, že jej nový prípravok pre odstránenie chĺpkov bude iný - 100% prírodný a prospešný pre každú pokožku. Počas výroby Jinous če

Moom M4MEN Premium Fabric Strips 48 ks

Moom M4MEN Premium Fabric Strips 48 ks:Epilačná textilné prúžky pre mužov moom M4MEN Premium Fabric Strips je kozmetická pomôcka, ktorá mužom pomôže spoločne s epilačná cukrovou pastou Moom odstrániť nechcené chĺpky na tele a tvári. Prúžky sú vyrobené z pevnej bavlny a môžete ich prať a znovu používať aj niekoľko rokov. V balení nájdete 36 veľkých prúžkov na telo a 12 menších na tvár. Tento spôsob depilácie perfektne odstraňuje chĺpky aj s korienkami. V prípravku sú použité iba prírodné zložky najvyššej kvality.Systém Moom o pokožku stará a zanecháva ju hladkú a hydratovanú. Prípravky sú hypoalergénne a neobsahujú absolútne žiadne chemické zložky, parfumáciu ani ďalšie umelé látky. Použitie je veľmi jednoduché, môžete ho používať ako doma, tak aj v kozmetických salónoch. Textilné epilačný prúžky sú vyrobené z pevne tkané zmesi polyesteru a bavlny, dajú sa prať a opakovane používať.Vysoko kvalitný epilačný systém moom vytvorila v 70. rokoch farmaceutka Jinous Nouri. Zásadne odmietala, aby si ona a jej dve dcéry na koži dávali akékoľvek chemikálie alebo umelé látky. Rozhodla sa teda, že jej nový prípravok pre odstránenie chĺpkov bude iný - 100% prírodný a prospešný pre každú pokožku

Moom Epilační sada s kadidlovníkem pro muže (Hair Remover M4MEN)

Moom vyvinul unikátní koncept odstraňování chloupků, v němž staví krásu i zdraví pokožky na první místo. Exkluzivní technologie využívá pouze ty nejkvalitnější a nejefektivnější přírodní složky pro šetrnou, ale stále velmi účinnou epilaci. Vaše pokožka už nikdy nemusí snášet důsledky nešetrného vytrhávání chloupků!
Sada obsahuje:
cukrovou pastu s kadidlovníkem 170 g,
18 textilních proužků,
4 dřevěné špachtle.

Starpil telový depilační vosk pro muže 110 g

Špeciálne vytvorený pre mužskú epiláciu! Obsahuje včelí vosk, morské riasy a zvlhčujúce prvky. Obsah morských rias zaisťuje výbornú priľnavosť a príjemnú morskú vôňu. Obsahuje tiež kysličník titaničitý. To je prvok, ktorý vosk robí hustejšie a menej číry, čím potom lepšie přilíná k pokožke a depilácia s ním je teda jednoduchšie.

Starpil Obličejový epilační vosk 110 g Azulenový

Starpil Obličejový epilační vosk 110 g Azulenový. Náhradní obličejový vosk do přístrojů Starpil s uklidňujícími účinky. Je vhodný pro všechny typy pletí. Základ tvoří přizpůsobené a stabilizované estery borovicové pryskyřice a včelí vosk. Dále obsahuje guayazulen, určený pro pokožku jemnou a citlivou.

Starpil Tělový epilační vosk 110 g Vínový

Starpil Tělový epilační vosk 110 g Vínový. Náhradní vosk do přístrojů Starpil je vyroben z vysoce kvalitních pryskyřic a včelích vosků. Systém STARPIL je způsob epilace roll-on teplým voskem, který byl vytvořen a pečlivě propracován pro ideální domácí i profesionální epilaci.

Starpil Tělový epilační vosk 110 g Olivový

Starpil Tělový epilační vosk 110 g Olivový. Náhradní vosk do přístrojů Starpil je vyroben z vysoce kvalitních pryskyřic a včelích vosků. Systém STARPIL je způsob epilace roll-on teplým voskem, který byl vytvořen a pečlivě propracován pro ideální domácí i profesionální epilaci.

Starpil Tělový epilační vosk 110 g Čokoládový

Starpil Tělový epilační vosk 110 g Čokoládový. Náhradní vosk do přístrojů Starpil je vyroben z vysoce kvalitních pryskyřic a včelích vosků. Systém STARPIL je způsob epilace roll-on teplým voskem, který byl vytvořen a pečlivě propracován pro ideální domácí i profesionální epilaci.

Starpil Tělový epilační vosk 110 g Růžový

Starpil Tělový epilační vosk 110 g Růžový. Náhradní vosk do přístrojů Starpil je vyroben z vysoce kvalitních pryskyřic a včelích vosků. Systém STARPIL je způsob epilace roll-on teplým voskem, který byl vytvořen a pečlivě propracován pro ideální domácí i profesionální epilaci.

Starpil Tělový epilační vosk 110 g Azulenový

Starpil Tělový epilační vosk 110 g Azulenový. Náhradní vosk do přístrojů Starpil je vyroben z vysoce kvalitních pryskyřic a včelích vosků. Systém STARPIL je způsob epilace roll-on teplým voskem, který byl vytvořen a pečlivě propracován pro ideální domácí i profesionální epilaci.